AMATÖR RUH, PROFESYONEL HİZMET ANLAYIŞI İLE İŞİNİZ İŞİMİZDİR.

- Gayrimenkul Danışma hattı 0 532 433 72 30

- Satılık & Kiralık Gayrimenkulleriniz için lütfen beni arayınız
- Gayrimenkulde UMUT - Murat AKBULUT


19 Mayıs 1968 Ankara doğumluyum. İlkokul Hamdullah Suphi Tanrıöver, Ortaokul Bahçelievler Ortaokulu, Lise Beşevler Yapı Meslek Lisesi (Yapı Ressamlığı), Lisans Eskişehir Anadolu Üniversitesi - İktisat bölümü - Anadolu Üniversitesi Emlak ve Emlak Yönetimi mezunuyum.. Askerlik vazifesine kadar aşağıdaki işlerde Teknik / Konstrüktör Ressam olarak çalıştım. 1986 - 1987 ÇEZKON Ltd. Şti. (Muhtelif Çelik ve Betonarme Projeleri) 1987 - 1990 TERZİBAŞOĞLU Müş.Müh. Ltd. Şti. (Batı Anadolu Çimento Projeleri, Ataköy beş yıldızlı otel projesi, Artvin ve Yusufeli Baraj Projeleri) 1990 - 1991 PB-TSB Müş.Müh. Ltd. Şti. (Gerede - Ankara ve Ankara Çevre Otoyolu Projesi 1991 - 1992 TERZİBAŞOĞLU Müş.Müh. Ltd. Şti. (İzmir - Aydın Otoyolu Sanat yapıları Projesi) 1992 - 1994 FBM Müş. Müh. Ltd. Şti. (Gerede - Ankara Otoyolu Hizmet Binaları Projesi) KİSKA Kom. Şti. (Rize Çayeli Liman Projesi, Karadeniz Bölgesi Deniz Deşarj Projesi) ACER Müş. Müh. Ltd. Şti. (Çeşme - İzmir Otoyolu Sanat Projesi) 1994 - 1995 Yedek Subay Askerlik Tim Kom. (Amfibi Deniz Pyd. Tugayı - Foça-İzmir / Şırnak-Maden) 1995 - 2009 ŞEREFOĞLU İnşaat Ltd. Şti. Firmasında 'Satın alma ve İhale Sorumlusu' olarak çalıştım. Edindiğim inşaat tecrübelerinin ışığında çalışma hayatıma Gayrimenkul Sektörünün 'Lider Markası' RE/MAX ile devam etmek istek ve arzusundayım. Çalışma hayatının etik değerlere bağlı azami özen ve titizlikle sürdürülmesi gerektiği inancı ile RE/MAX ekibine katıldım. Siz değerli müşterilerimize seçkin bir Gayrimenkul Danışmanlık hizmeti ile kaliteden ödün vermeden faydalı olmak öncelikli amacımdır. 2009 yılından bu yana Bölgesinde güvenirliğe, uzmanlığa ve deneyime sahip RE/MAX Markası altında Gayrimenkul Danışmanlığı yapmaktayım. Gayrimenkulde UMUT, Murat AKBULUT...

 Amatör Ruh, Profesyonel hizmet ve sizin için buradayım...

 

Saygılarımla..

 

ALDIĞIM EĞİTİMLER;

 

Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

Çukurambar Mah. / Çankaya İşçi Blokları Mah. / Çankaya Çiğdem Mah. / Çankaya Söğütözü Mah. / Çankaya Kızılırmak Mah. / Çankaya

Uzmanlık Alanları

Arsa Fabrika & Üretim Tesisi Konut Lojistik Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2000

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2013

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.

2015

Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır.

2016

RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir.
Murat Akbulut portföyünde 7 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 7 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

O******* R*******

Samimi, dürüst (hem alıcı hem de satıcı için) ve işi ile ilgili, takipçi. Satım aşamalarındaki tüm sorunları bizim adımıza izleyip çözümlememize yardımcı oldu. Hoş sohbet tarafı da değer katıyor. Rahatlıkla, güvenle birlikte çalışabilirsiniz.

Melih Bilgen

Murat Bey ile ofis kiralama sürecinde tanıştık. Kendisi işini hakkı ile yapan, titiz çalışan ve sizi düzenli olarak bilgilendiren bir emlak danışmanıdır.

Ahmet Şener

İlgisi ve iş ahlakı ile çok yardımcı oldu. Sorunsuz bir süreç yaşadık. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

G******* G*******

Kurumsal bir hizmet aradığım için Remax sayfasındaki bilgilerini ve yapılan yorumları okuduktan sonra Murat Beyle çalışmayı özellikle istedim. Tam tahmin ettiğim gibi profesyonel bir hizmet aldım, makul sürede ve istediğim fiyata evimi satmama yardımcı oldu. Tekrar bir emlak işim olursa kesinlikle kendisiyle tekrar çalışmak isterim.

Sarper Özdil

Sayın İlgililer; Yıllardır beraber çalıştığımız gayrimenkul emlak danışmanımız RE/MAX Tower'dan Sn. Murat Akbulut'la ilgili olarak; yalnız iş bazında değil emlak sektöründeki güncel bilgilerin devamlı olarak bizler ile paylaşması ,güzel günlerin temennileri ve kutlamaları, aranmamız ne kadar iyi bir dost, arkadaş kazandığımızın en iyi göstergesidir. İş bazlı çalışmalarımız da ise sadece konu kapsamı değil diğer hususlarda da her zaman çözüm ortağımız olmuştur. Kendisine hayatta başarılar ve beraber nice anılar biriktirmek dileğiyle selam ve saygılarımı sunarım.

Azad Zengin

Murat bey’in tavsiyesi üzerine akman plazada eşyalı bir daire kiraladık cok memnun kaldık teşekkür etmek istedik kendisine buradan ilgisi için iyi çalısmalar dileriz

Zeynep Tan

Murat Bey ile bir tanıdığımızın tavsiyesi üzerine, dairemizi kiralamak için çalışma fırsatı bulduk. Kendisi işini o kadar sahiplenen bir danışman ki, her gün bizi durumla ilgili bilgilendirdi, danıştığımız her konuda nazik bir şekilde destek oldu. Kendisine ilgi, alakası ve nezaketi için çok teşekkür ederiz.

Y******* K*******

ÖNCELIKLE MURAT BEY SIZE COK TESEKKÜREDRIM .EV BULMA SÜRECIMIZDE BIZE BÜYÜK DESTEGINIZ OLDU.İSİNIZI COK PROGOSYONEL VE SEVGI ILE YAPİYORSUNUZ.BİR ÇOK EMLAKÇİ İLE GÖRÜŞTÜM EV BULMA SÜRECİMDE MURAT BEY GİBİ CANDAN VE SAMİMİ GELMEDI HİCBİRİ.HER KONUDA BÜYÜK BİR İÇTENLIK İLE SORULARIMİZA CEVAP VERDİNİZ.KESINLIKLE HERKESE TAVSIYE EDIYORUM VE TAVSIYE ETMEYEDE DEVAM EDECEGİM...

S******* İ*******

Murat Bey gerçekten çok ilgili bir danışman. Biz ev kiraladık ve kiralarken evin tüm özelliklerine hakim ve %100 açık dürüst olduğunu gördük. Ev sahibinin de güvenini kazanmış olması dikkatimizi çekti. Sektöre hakim ve deneyimi yüksek biri. Karşılaşabileceğimiz en iyi danışmanla karşılaştığımızı düşünüyorum.

N******* G*******

Murat bey aracılığı ile daire aldım.Yaklaşımlarını ve uzmanlığını takdirle karşıladım

Kenan İnci

Murat bey işine gösterdiği özen disiplin saygısına teşekkür ediyorum, Emlak konusunda deneyimi bilgisi ileri düzey ulaşmış tanışdıgım için mutluyum .

Eray Öcal

Murat beyle tanışmamız, internette gördüğüm bir ilan sayesinde... Sadece inceleme amaçlı aramama rağmen nezaketli ve detaylı yaklaşımı beni çok etkiledi. Sonrasında da yakın zamanlı 4-5 konuşmamız oldu hepsinde de aynı profesyonel yaklaşımı korudu. Gerek çalıştığı bölgeye gerekse işine hakimiyeti sayesinde yöneticilerime hep doğru bilgilendirme yaptım, ailemle ilgili yatırım planlarımızda da aktif ve samimi rol aldığı için kendimizi şanslı görüyorum. Murat Bey sayesinde Ankara'nın en prestij bölgelerinden birinde (Akman Plaza'da) emlak sahibi olduk. Ailem adına gönülden teşekkür ederim.

Kadir Büyükdoğan

Murat Bey’e yardımları için ne kadar teşekkür etsem az kalır. Sorunsuz ve hızlı bir şekilde ev kiralamamızı sağladı ve sonrasında kiraladığımız evden çıkarken aynı profesyonellikte yardımcı oldu.

Cuneyt Gunes

Remax kurumsalı altında aynı tavır ve profesyonel olarak işinizi hakkıyla yaptığınız kanısındayım.Gerek sözlü, gerek yazılı olarak vermiş olduğunuz tutarlı bilgiler içinde ayrıca teşekkürler Murat bey.

Y******* K*******

Murat bey ile kiralama konusunda işbirliğimiz oldu. Dostane yaklaşımı, sorunları çok çözüme ulaştırması, güler yüzü, bir danışmandan öte aileden biri gibi olması…bir sonraki danışman ihtiyacımızda mutlaka kendisini tercih edeceğiz. Çok teşekkür ediyoruz emeklerine😊

M******* E*******

Murat Beyle kiralama ve alım - satım konusunda işbirliği yaptım. Kiralama ve satış İşlerimizi en iyi ve hızlı bir şekilde gerçekleştirdi Gayrimenkul danışmanlık konusunda çok bilgili, deneyimli ve hukuki alt yapıysa çok hakim. Herşeyden önce güvenilir, prensipli ve çok dürüst insan.

Tarık Koç

Tanıdığım ve tanıştığım en ilgili emlak danışmanı. Teşekkürler Murat Bey

M.ertin Tezcan

Sevgili Murat Akbulut'u uzun zamandır tanırım. Kendisinin, gerek insani vasıfları ve gerekse iş ahlakı, deneyimi ve bilgisi takdir edilecek değerdedir. Ankara'daki dairemin kira işiyle, kendi işi gibi fedakarca uğraştı. Beni üzmeden, yormadan uygun şartlarda sonuçlandırdı. Her konuda bilgilendirdi. Dairenin eksikleri dahil her şeyiyle de ilgilendi. Kiracıya da her türlü yardımı yaptı. Herkese tavsiye ederim. Başarılar dilerim

Nihal Uygun

İstanbul'dan Ankara'ya çok acil taşınmam gerekiyordu. Bir şablon hazırlayıp Ankara emlakçılarına msg gönderdim. Çukurambar da bulunan Remax ofisden Murat Bey istediğimiz özellikleri çok iyi anlayıp bir ev sundu. Hemen gelip evi tuttuk. Müşterisini iyi anlayan aynı zamanda ev sahibinin de kabul edeceği tarzda kişiyi bulan, Murat Bey sayesinde hiç çaba ve vakit kaybetmeden evimizi tuttuk ve sonrasında da eve yerleşinceye kadar bize her tür desteği verdi. Kendisine nezaketinden ve işine ve müşterisine saygısından, özeninden dolayı ne kadar teşekkür etsek azdır. Böyle güvenilir ve tecrübeli bir kişiye rastladığımız için çok şanslıyız. Teşekkürler Murat Bey🙏

S******* Y*******

Murat Bey'in gayrimenkulüm ile ilgili yapmış olduğu fiyat çalışması vergisel mevzular ve pazarlama süreci ile ilgili bilgilendirmelerinden memnun kaldım. Bu bilgiler ışığında Kiralanması kararımız ile dairemi kiraladılar. Kendisine başarılar dilerim.

Onat Kök

Murat Bey oldukça ilgili, merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz hususlarla ilgili her zaman yardımcı olan birisi. Emlakla ilgili bir sorunuz olduğunda danışabileceğiniz bir uzman.

Y******* B*******

Murat Bey klasik emlakçı yaklaşımından uzak oldukça dürüst ,samimi bir beyfendi, evimizi kiraya vermek için kendisi ile iletişime geçtiğimiz ilk andan itibaren bizimle yakından ilgilendi. Süreçte bizi devamlı bilgilendirdi ve tecrübesi sayesinde kısa sürede evimizin kiraya verilmesine vesile oldu. Çok teşekkür ediyoruz.

A******* G*******

Murat beye öncelikle çok teşekkür etmek isterim. Yaptığı işi hızlı ve titiz yapıyor oluşu konusunda çok memnun kaldım. Gerek profesyonellik gerek oluşturduğu güven ve samimiyet bu sektörde çok önemli. Herkese tavsiye ederim.

Giray Efe

Murat Bey kiralama sürecinin başından itibaren her konuda titizlikle yardımcı oldu, gerçek bir profesyonel.

Mustafa Uçar

Murat Beyin yönlendirmeleri ile, doğru zamanda ve doğru bir bütçe ile ev sahibi olduk. Çok iyi bir gayri menkul danışmanı,Samimiyeti ve içtenliği için çok teşekkür ederiz.

Hasan Eryılmaz

Tatlı dil, güler yüz ve babacan tavırları ile güven veren ve her konuda öngörü ile destek veren Murat Akbulut'a çok teşekkür ederiz. Üstün görev anlayışı ile profesyonel hizmetleri takdire şayan.....

Ö******* K*******

Tecrübesi ve babacan tavrıyla güven veren, işlemlerimizi şeffaflık ve dürüstlük ile hızlıca tamamlayan Murat Bey'e teşekkürlerimi buradan da sunmak isterim.

Gülnur Bigalı

Murat bey 2 tane evimi kiraya verirken, engin tecrübesi, profesyonel yaklaşımı, insana güven veren tavrı ve beyefendi kişiliği ile kısa sürede işlerimizi sonuçlandırdı. Ayrıca kiralama sonrası kiracı ile ilgili ihtiyaç duyduğumuz her konuda bize yardımcı oldu. Her şey için teşekkür ederiz.

Bilal Koşar

Kıymetli Murat Bey 3 alım satım 10 12 kira sözleşmesi yaptım kendi oturduğum şehirden çok daha rahat ve güvenilir bir şekilde işlerim yürüyor iyiki varsınız

Ç******* U*******

Murat Bey, işini gerçekten titizlikle yapan ve son derece profesyonel bir emlak danışmanı. Kendisiyle kiralık ev arama sürecinde tanıştım. Hem evin kiralanması, hem kira sözleşmesinin her iki tarafı da güvende hissettirecek şekilde hazırlanması hem de kiralamadan sonra abonelik süreçlerinin planlanmasında son derece yardımcı oldu. Genelde stresli olan bu süreçler oldukça kolay atlatıldı. Bu nedenle kendisine teşekkürü de bir borç bilirim.

Esra Öcal

Emlak danışmanlığı ya da yoldaşlığı kavramında Sayın Murat Akbulut beye sunduğu samimiyet ve candan çabalar için çok TŞK ederim

Neslihan Karahasanoğlu

Murat Bey ile kızlarınız için kiralık ev ararken tanıştık. Kendisi, Sektör hakkındaki bilgisi, tecrübesi, samimi ve hiç eksilmeyen ilgisi ile bizler için büyük bir şans oldu. Güven verdi, süreci çok hızlı, sorunsuz ve mutlu bir şekilde tamamladık. Bununla kalmayıp kiralama sonrası desteğini de hiç eksik etmedi. Bir kez daha teşekkür ediyor ve başarılar diliyoruz.

R******* G*******

Konut kiralama süreci hakkında çok yardımcı oldu. Bulunduğumuz çevredeki emlakçıların aksine müşteriye önem veren biri.

Onur Bilgen

Murat bey klasik emlakçılardan farklı olarak evi gösterdim işim bitti anlayışından uzak, her aşamada size yardımcı olan, gayet güler yüzlü ve hoşgörülü bir insan. Her türlü sorununuzla yakından ilgilenerek hiçbir aşamada hak kaybına uğramanıza izin vermeyecek güzel bir insan. Kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum.

Şenay Şimşek

Sevgili Murat bey işinde uzman, konusuna hakim, dürüst, güvenilir ve paylaşımcı bir danışman arkadaşımdır. Kendisine işbirlikçi çalışmaları ve yardımları için sonsuz teşekkürler.

Ç******* A*******

Kiralık ev arama sürecinde Murat Bey ile tanıştım, kendisi son derece dürüst, beyefendi ve güler yüzlü. Ev sahibi ile aramızda güzel bir köprü oluşturdu ve istediğimiz evi hiç sorun yaşamadan tuttuk. Kendisine tekrar çok teşekkürler ediyorum.

F******* Ç*******

Murat Bey bu zamana kadar çalıştığımız en iyi emlak danışmanıydı. Hem ilgisi hem süreçte yaptığı yardımlar gerçekten işimizi çokça kolaylaştırdı. Süreç sonrasında da bizimle ilgi ve alakasını kesmemesi kesinlikle çok kıymetliydi.

Selda Kurdoğlu

Murat Bey, çok deneyimli, mevzuata hakim, ilgili, işinin ehli, her konuda özverili, sabırlı ve güler yüzlü bir emlak danışmanı. Çukurambar'daki evimin kiralanması konusunda yardımlarından dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum. Sağolsun varolsun...

Faruk Kılınç

Sayın Murat bey bu meslekte tanıdığım ve çalıştığım en ilgili ve profesyonel emlak danışmanıdır. Her müşterisi ile ayrı ayrı bire bir ilgilenmektedir. İlgilisi, alakası, dürüstlüğü için kendisine teşekkür ediyorum

Dursun Kılınç

Murat bey çok iyi ve dürüst bir emlakçı kısa zamanda dairemi kiraya verdi düzenli bilgilendiren bir emlakçı olarak tanıdımkendisine teşekkür ederim not verecek olsam 10 üzerinden 10 veririm

D******* Y*******

Saygı değer Murat Beyin bu meslekte profesyonel olduğu her yönden belli. Bilgisi, iş ahlâkı ve dürüstlüğü ile bu meslekte nadir görülen bir gayrimenkul danışmanıdır. Herşey için teşekkürler. Hizmetinizden çok memnun kaldık.

Taylan Çorbacı

Çok beyefendi ve işinin ehli bir insan kendisi, sağ olsun.

Nuri Önal

Değerli Murat abim Engin tecrüben ile kısa zamanda boşalttığımız dairemizi kiraya verip sağlam bir kiracı ile bizi tanıştırmış olup kontratı en iyi şekilde düzenleyip bizi çok mutlu ettin tşk ediyorum

Av Süleyman Karacan

Murat Beye çok teşekkür ediyorum. Çukuambar’da ofis kiralanmasında ve ofis ile ilgili işlerde çok yardımcı oldu. İşini bilen ve takip eden birisidir. Çözüm odaklı hareket etmektedir. Bu işin ehlidir. Kendisi ile rahatlıkla iş yapılabilir. Kendisine Sağlık ve başarılar diliyorum.

Ali Yiğit

Bu iş için biçilmiş kaftan yeniden dünyaya gelsem ben bu işi yaparım der gibi

Betül Bozkurt

Murat Bey, son derece deneyimli, mevzuat ve konu hakkında bilgili, ilgili, çözüm odaklı, sorumluluk sahibi, her konuda özverili, sabırlı, yardımcı ve işinin hakkını veren bir emlak danışmanı. Sözleşme sonrası bile desteğini ve ilgisini devam ettirdi ve en küçük sorunumuzu bile çözdü. Kendisine denk geldiğimiz için kendimi şanslı sayıyorum. Teşekkür ediyorum.

Dr.a.nurdan Barça

Murat bey işinde profesyonel, 2 taraf için de güven veren ve işini hakkıyla yapan bir emlak danışmanı. Her türlü konuya dürüstlüğü, efendiliği, işine duyduğu saygı ve hassasiyeti ile yaklaşıp yardımcı oldu. Kendisine teşekkür ediyor, başarılar diliyorum. / Puan: 5

K******* Ş*******

Murat Akbulut beyefendi, işini gayet profesyonelce yapan, gözünüzün arkada kalmayacağı, sorumluluk sahibi bir meslek erbabıdır. Ne zaman emlak işi ile ilgili yardıma ihtiyacımız olsa direk onunla paylaşırız ve memnuniyetle de ayrılırız. Umarız uzun yıllar görevinin başında olur!

Uğur Hoşafçı

Murat Akbulut'u yıllardır tanırım.Emlak danışmanlığı için dünyaya gelmiş diyebilirim.Aşağıda hıza özellikle 4 yıldız verdim.Çünkü hiç acele etmeden anlatır anlatır anlatır.Ta ki siz memnun olana kadar.Duayendir.

İ******* B*******

Murat Bey hem kiralama sürecinde hem sonrasında çok yardımcı oldu. Başka bir şehirden ev kiralamaya gelecektik ve biz gelmeden önce evin ayrıntılı bir şekilde video ve fotoğraflarını iletti, geldiğimizde beklentilerimizle uygunluğu açısından hiçbir sıkıntı yaşamadık bu şekilde. Kiraladıktan sonrasında da bir sıkıntımız olduğunda direkt ilgilendi. Gayet saygılı ve işini düzgün yapan bir kişi.

A. Cem Saygılı

Murat bey hem kiralama aşamasında hem de sonrasında çok ilgili bir bey. kiralama aşamasında bir şeyleri hiç abartmadı ya da süslemedi, bize her şeyi olduğu gibi aktardı ve ev konusunda küçük detaylara kadar net bilgi elde etmemizi sağladı. Sözleşme sonrasında da bize her türlü problemde onu arayabileceğimizi söyledi, aradığımızda da gayet ilgili ve hızlı bir şekilde problemimizi çözdü.

Şahin Yıldız

Evimizin kiralanmasindaki süreçte çok yardımcı oldunuz. Bu süreçteki profesyonel desteğiniz ve yardımlarınız bizim için çok değerliydi. Ilgi ve alakanıza çok teşekkür ederiz.

Zeynep Şimşek

Murat Bey evimizi tutma aşamasından başlayıp yerleşene kadar her türlü konuda bize inanılmaz yardımcı olmuştur. İnsan ilişkileri, becerisi, güvenirliği sayesinde bir emlakçıdan öte bize bir abi gibi davranmıştır. kendisine çok teşekkür eder. Tüm ev arayanlara kendisinin deneyimine rahatlıkla güvenebilirsiniz. İyi ki tanımışız çok teşekkürler.

Yarkın Çetiner

Kolay ulaşılabilir olmanız ve her konuya gösterdiğiniz yoğun özen sayesinde süreçte çıkan her sorun hızlıca halloldu. Kiralama sürecinin her safhasında yansıttığınız profesyonel ve güvenilir hizmet anlayışınıza ayrıca teşekkür ederim.

Murat Gürses

4 yıldır tanıştığım ve beraber yaptığımız her işte tekrar tekrar takdir ettiğim, ailemizin güvenilir emlak danışmanı Murat Bey'e sonsuz teşekkürler. Şiddetle tavsiye olunur.

Refik Bozdoğan

İki hafta önce Murat bey aracılığı ile ev kiraladım. Murat bey tam bir profesyonellikle hem evi kiralamadan önce hemde kiraladıktan sonra her konuda çok yardımcı olmuştur. Çözüm odaklı yaklaşımı ve net tavırları bizleri memnun etmiştir. Teşekkürler Murat Bey. / Puan: 5

Simla Arıkan Açıkgöz

Murat Bey evimizi kiraya vermek için kendisi ile iletişime geçtiğimiz ilk andan itibaren bizimle yakından ilgilendi. Süreçte bizi devamlı bilgilendirdi ve tecrübesi sayesinde kısa sürede kiraya verdiğimiz evimizin kiralanma sürecinde de devamlı bize yardımcı oldu. Çok teşekkür ederiz.

Subitay Kaan Kaynak

Murat abimizden Ankarada kiraladigim bir rezidans daire konusunda hizmet aldim. Surec boyunca ozellikle dakikligi, durustlugu, guler yuzlulugu ve sektor bilgisi islemlerimi cok kolaylastirdi. Duayen bir productor diyebilirim. Sadece ev sahibini degil kiralayini da kolluyor ve mutlu ediyor. Kendisine cok tesekkur ediyorum.

Mehmet Ali Öz

Murat bey kiralama sürecinde ve sonrasında hızlı ve doğru bilgilendirme ile bizi yönlendirdi. Kiraladıktan sonra da sürekli bize yardımcı oldu. Kendisine nazik ve yardımsever olmasından dolayı çok teşekkür ederim.

Semahat Sanac

İçindeki kiracının olumsuz tutumu nedeniyle bosalınce doğru kişiye verme kaygımızi bilgi ve tecrübesiyle gideren, gerek evin boşaltılması gerekse kiralanması sürecinde profosyenel desteğini aldığımız sayın Murat Akbulut Bey'e çok teşekkür ederim.Bundan sonraki çalışmalarında başarılar dilerim.

Ceren Şahin

Murat bey çok zorlu geçirdiğim ev arama sürecimde bana her türlü yardımda bulundu, ne zaman ihtiyacım olsa kendisine ulaşabilip danışabildim. Oldukça ilgili ve hızlı bu süreci atlatmamı sağladı. Kendisini tanıdığım için çok memnunum.

Ata Sarçın

Ev ararken mahallede bulunan ve iş bitirme yetisi olmayan emlakçılardan ümit umarken Murat Bey'e rastlamak gerçekten bir mucize oldu. Telefonla aradığımız ilk dakikadan itibaren ilgisi ve sözünün senet değerinde olması da öğrenci olarak ev arayan ben ve şuanki ev arkadaşıma çok yardımcı oldu. Aradıktan 45 dk sonra işlerine rağmen bize evi göstermeye geldi. Tekrar çok teşekkürler

Mehmet Saysel

Son derece ilgili, yardımsever, konusuna hâkim

Asuman Aydin

Ev arama surecinde tanıştığım Murat Bey profesyonel, konusunda bilgili, saygılı ve kibar biridir. Ev ve çevresi konularında verdiği bilgiler ve diğer yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

Yasin Erdoğan

Ofis kiralamak için internetten araştırma yaparken Murat Bey ile tanıştım. İşini son derece iyi bilen ve doğru yapan biri. Samimiyetiyle de güven verdi ve kısa sürede yeni ofisimi kiraladım. Bundan sonra da gayrimenkul danışmanlık hizmetini Murat Beyden almayı düşünüyorum.

Sevinç Bihan

İki ay öncesinde ev bakıyor iken Murat Bey’in danışmanlığında bir ev buldum. Kendisi çok ilgili, sıcakkanlı ve güleryüzlü idi. Bir talepte bulunduğumda hemen ilgilenip hiç kırmadı. Bu zamana kadar gördüğüm en profesyonel danışman. Size çok teşekkür ediyorum Murat Bey. Emeğinize sağlık.

İrfan Aksu

Murat abi ile tesadüffen internet ilanlarına bakarken telefonla tanıştım, sayesinde turkuazdaki evimi sattım ve çok güzel bir ev aldım, Murat abi dürüst, saygılı, işini çok seven, bilgili, insana güven veren, Babacan bir insan onunla tanıştığım ve ev aldığım için ailecek çok mutluyuz iyi ki varsın abim.

Emine Ergün

Murat bey aracılığıyla temmuz 2018'te iş yeri kiraladım. Kiralama sürecinde ve sonrasında bana çok desteği oldu.Yıllardır kiralık evlerde oturan ve sık sık emlakçılar ile görüşen birisi olarak ilk kez bu kadar destek veren bir emlakçı ile tanıştım. Kira kontratını imzaladığımız gün elinde tatlı ile gelmesi ve ikram etmesi çok nazik bir davranıştı.

Emine Ergün

Murat bey aracılığıyla temmuz 2018'te bir iş yeri kiraladım. Kiralama sürecinde ve sonrasında bana çok desteği oldu.Kira kontratını imzaladığımız gün elinde tatlı ile gelmesi ve hem bana hem de ev sahibine ikram etmesi çok nazik bir davranıştı

Mehmet Sarı

Murat bey kiralama sürecinin en başından bu yana tüm profosyonelliği ile bize sonuna kadar yardımcı oldu ve kiralama sonrasında da yardımlarını esirgemedi. Bu anlamda Murat beye klasik bir emlakçı olarak bakmamak gerekiyor. Kendisine ilgisi için çok teşekkür ediyorum.

Ekin Muharrem Karaca

Murat Bey tüm işlerin başından sonuna kadar profesyonel ilgisini, alakasını eksik etmedi. Güveninizi boşa çıkarmayarak her iki taraf için de işlerin güzel ve düzenli yürümesini sağlıyor. Tanıştığım için çok memnunum.

Mehmet Yavuz

Remax şirketinde gayrimenkul yatırım danışmani murat akbulut öncülüğünde kiraladigimiz daire için vermiş olduğu bilgi ve hizmetten dolayı teşekkür ederiz.kurumsal şirketleri bilgi ve deneyimiyle dolu insanlar yüceltir layıkıyla işini yapan gayrimenkul danismani olduğunu gördük tekrar teşekkür ederiz.

Mehtap Karakaya Cati

Murat beyin işine olan saygısı, verdiği hizmetin kalitesi son derece profesyoneldi. Her iki tarafında hakkını hukukunu koruyacak şekild e hazırladığı kontrat ile bundan sonrada bir problem yaşayacağımızı sanmıyorum. Kendisine cok tesekkur ederim.

Yeta Kerimoğlu

Pek böyle yorumları yazmam, genel de yüz yüze söylerim... Ama Murat Bey gerçekten hem mesafeli duruşu, hem ilgisi, hem de bilgisiyle bu yorumu yazmama neden oldu... çok profesyonel bir hizmet aldık... hiç bir hukuki nokta atlanmadı, ne istediğimiz çok iyi anlaşıldı... nezaket de özen de en üst seviyedeydi... tanımaktan memnun oldum, teşekkürler...

Gamze Demirağ

Ben yaklasık 10 senedir Murat beyden danışmanlık hizmeti alıyorum. O olmasa asla bu işleri ben beceremezdim. Her zaman tek yardımcım kendisi. Sadece evin kiralama aşaması değil her türlü sorunununu kendisi sayesinde aştım. Benden çok daha fazla benim çıkarlarımı düşünüyor. Herşry için minnettarım . Tşler 22.02.2018

Ahmet Keskin

Remax a bir kiralama işim için gitmiştim. Orada Murat beyle tanıştık. İşini gayet profesyonelce yapan ve yakın ilgisini her an hissetiren Murat bey’i iyiki tanımışım. Kiraya verme işimiz gayet güzel sonuçlandığı gibi esasen kendisini direk sorumluluğunda olmayan bizim kiraya verilecek yer ile ilgili sorunlarımızı çözmemize çok yardımcı oldu. tşk

Ahmet Keskin

Murat beyi, işini profesyonelce yapan ve aynı zamanda dostluğunu ve yakın ilgisini gösteren bir beyefendi olarak tanımaktan çok memnunum. Kiraya verme işimizi gayet güzel yaptığı ve de tadilat konusunda çok yardımcı olduğu için çok memnun kaldım. Çok teşekkür ediyorum kendisine. Başarılarının devamını diliyorum. Ben çok iyi bir dost kazandığımı düş

Murat Koyuncu

Her zaman dehşetli bir sorumluluk duygusu içindedir.Kendisi için en önemli sebep ve sonuç müşteri memnuniyetidir.Gayrimenkulde Murat Akbulut ile tanışmışsanız doğru yerde olduğunuzu fark edebilirsiniz.Bu sistemin ihtiyacı olduğu ender insanlardandır.

Burak Binzet

Aldığı ödülleri gerçekten hak ettiğini, dairemizin satışı sırasında bizzat şahit olduğum için teyit edebilirim. Tecrübesine ilave sakin yapısı, söz verdiği şekilde hızlı gerçekleşen satış sürecindeki destekleriyle aldığı hizmet bedelini fazlasıyla hak etmiştir. Sektörün sermayesi ve en zor kazanılan olgusu olan güveni sonu kadar kazanmıştır.

Prof. Dr. İbrahim Karnak

Sayın Murat Akbulut kesinlikle konuya en ince ayrıntılarına kadar hakim ve ciddi anlamda doğru yönlendirici nitelikte bir emlak danışmanı olduğunu kanıtlamıştır. Sorularımızı anında yanıtladı, yol gösterdi. Müşteri memnuniyetini öncelediği için teşekkür eder başarılar dilerim.

Prof. Dr. Demet Karnak

Ankara'da emlak danışmanı arıyorsanız Murat Akbulut'a mutlaka ulaşın. İşlemimizi hızla, doğru, profesyonelce ve karşılıklı güven içinde sonuçlandırdığı için teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Fatih Öztosun

Murat bey gerçek bir samimiyet ve profesyonellikle emlakçılık hizmetini yerine getirmektedir. Tamamen çözüm odaklı yaklaşımı kendisinden hizmet aldığım konusunda beni fazlasıyla memnun etmiştir. Teşekkür eder başarılar dilerim Murat Beye!

Haluk Yüce

öncelikle verilen düzgün ve çok kısa sürede verilen hizmet için çok teşekkür ederim. Özellikle gayrimenkul danışmanınız murat beye içtenliği ve hızlı bir şekilde işi bitirmesine ayrıca teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim. saygılar sunarım.

Y.fidan

SON DERECE PROFESYONEL, YPICI HİZMET ALDIK. çEVREMDE SATILIK VEYA KİRALIK EV - İŞYERİ SAHİBİ OLMAK İSTEYEN DOSTLARIMA GÖNÜL RAHATLIĞI İLE TAVSİYE EDERİM. TEŞEKKÜRLER. Y.FİDAN

Halil Can Arıoğlu

Murat Bey kısa sürede, ihtiyaçlarım doğrultusunda bir daire bulmama yardımcı olmuştur. Kendisine sektördeki deneyim ve bilgisinden ve biz müşterilere ilgisinden ötürü güveniyorum ve teşekkür ediyorum.

Burak Göksoy

Murat bey Evimi işyerine hızlı bir şekilde kiraya verdi, kiracı ile ilgili konularda ve diğer tüm konularda her zaman sonuç ve çözüm odaklı olarak yardımcı oldu, inşallah kiraya verdiğim evi kısa sürede satarak sonuca ulaşacağımızı düşünüyorum

A. Çaycı

Murat Bey, Bu sektörde karşılaştığım en sonuç odaklı ve dakik kişidir. Aynı zamanda samimiyeti, profesyonelliği ve kibarlığıyla işlemlerin oldukça stressiz ve akıcı bir şekilde yapılmasını sağlamıştır. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Vedat Gün

Murat bey bizim için doğru bilginin ve dolayısı ile güvenin sembolü oldu. Kendisinin bu sektörde olması bizim için çok önemli

Anıl Saraç

Remax ile murat bey sayesinde tanıştım. Yıllardır insanlar "aman emlakçılardan uzak dur kandırırlar "diye diye bizleri meslektaşlarına karşı tedbirli olmamız gerektiğini düşündürdüler . Bunu murat bey sayesinde kırdığımı düşünüyorum . Güler yüzü, beyefendiliği, işine duyduğu saygı ve bizlere karşı dürüstlüğünden ötürü kendisine çok teşekkür ederm

Nurı

Çok başarılı

E.kaya

hızlı ve etkin çalışmasından memnun kaldım. 2 adet gayrimenkulüm içinde çalışma yapmasını önerdim.

İsmail Küçükerdoğan

Murat bey işinde ehli, profesyonel güler yüzlü canayakın tavrıyla oğlumuzun ev bulmasında ve kiralamasında bize çok yardımcı oldu. Randevumuza geç kalmamıza rağmen yine de olumlu tavrını hiçbir şekilde değiştirmedi. Bundan sonra AnkaradaKi her türlü gayrimenkul işlemlerimizde Murat bey bizim vazgeçilmilmez danışmanımız olacaktır.

Saffet Topcuoglu

Murat Bey profesyonel hizmeti, dürüstlüğü, samimiyeti be efendiliği ile bizi ailece etkiledi. Kendisi bu meslekte var olduğu sürece ailemizin gayrımenkul danışmanı olmaya devam edecektir. Başarılarının devamını dilerim.

Saffet Topcuoglu

Murat Bey profesyonelliği, dürüstlüğü ve samimiyeti ile bizim ailece kalbimizi ve güvenimizi kazandı. Kendisi bu meslekte var olduğu sürece ailemizin gayrımenkul danışmanı olmaya devam edecektir.

Mehmet Emin Kılıç

Murat Bey ile bir arkadaşım referansı ile tanıştım. O da kendisinin danışmanlığında ev satın almış ve kiralamış. Bende 100. Yıldaki evimin kiralanması için kendisi ile görüştüm. Çok kısa sürede - eski kiracım daireyi boşaltmadan - yeni kiracı buldu. Özellikle işini takibi, profesyonelliği takdire şayan.

Mehmet Emin Kılıç

Konusunda uzman olması sebebi ile olası problemler konusunda önceden gerekli bilgilendirmeleri yapıp sorunsuz kısa bir "kiraya verme" süreci yaşattı bize. Bu vesile ile kendisine tekrar teşekkürlerimizi sunar, konusunda uzman bir Danışman arayan herkese şiddetle tavsiye ederim.

Mehmet Emin Kılış

Murat Bey 100. Yılda bulunan evimi önceki kiracımın çıkış tarihinden önce uygun-hızlı şekilde kiralamamı sağladı. Çok samami, konusunda uzman, yaptığı işi çok iyi takip eden, sürekli irtibat içerisinde, deneyimine istinaden olası sorunları yaşanmadan önleyen bir Danışman. Tekrar kendisine teşekkür ederiz.

Ali Yenilmez

Murat bey tecrübesi sayesinde hem kiralama öncesi kiralama aşaması hatta kiraladıktan sonraki doğalgaz elektrik gibi işlemleri halledebilmemiz için sürekli yardımcı oldu hiçbir aramamızı mesajımızı boş veya cevapsız bırakmadı kendisine yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum.

Selahattin Güngör

Başta dsiplini ve verdigi güvenle, diğer gayrimenkul danışmanlarindan çok ayrı yerde tuttugumuz murat bey, herhangi bir gayrimenkulümüzün satışı ya da kiralanmasi söz konusu ise, varacağımız tek adrestir.

Cumhur

Gayrimenkulümü kiralamak için internete ilan vermiştim. Murat bey ilanımı görüp bana mail attı. İsterseniz gayrimenkulünüzü sizin yerinize ben kiralayım diye bu vasıtayla kendisiyle tanışmış oldum. 5 gün gibi kısa bir sürede gayrimenkulümü kiraladı. Murat bey işinde profesyonel birisi ve her konuda yardımcı oluyor. Teşekkürler Murat bey.

Cavidan Yetkin

Arkadaşım Murat beyin Evimizin kiralanmasında bize yol göstermesi en uygun kişilerle bizi karşılaştırması engin tecrübelerinden yararlanmamıza yardımcı olmasından dolayı kendisine teşekkürlerimizi bir borç biliriz.Başarılarının devamını dileriz.

Gül Eceem

ilk evimizi tutmamıza danışmanlık eden ve bilgisini bizimle bütün içtenliği ile paylaşan, gayrimenkul danışmanından ziyade adeta bir abi oldu bizlere. Herkese kesinlikle tavsiye ediyorum. Çok teşekkür ederiz Murat abi.

Didem

Murat Bey ilkeli ve ilgili yaklaşımı ile yalnızca emlak alımı süresince değil konutumuzu kiralarken ve diğer tüm aşamalarda bize yardımcı olmuştur. Kendisi yalnızca bir gayrimenkul danışmanı değil adeta aile dostumuzmuşçasına uzmanlığı ile bizlere destek olmuştur. Kendisine ailecek çok teşekkür ederiz.

Uğurcan Akgün

Murat bey, güven veren yaklaşımı, ve profesyonel çalışma ilkeleri ile hizmet vermektedir.Kısa sürede bize sağladığı çözümler için teşekkür ederim. Kendisini memnuniyetle tavsiye ederim.

Meltem Ünsal

Güven ve iyilikle dolu yardım etmeyi çözüm üretmeyi seven be benden de bu anlamda desteklerini esirgemeyen Sn.Murat Akbulut beyefendiye çok teşekkür ederim

Mehrali Ecer

Murat beyi üç kelime ile özetlersek bunlar: güven; çalışkanlık ve yardımseverlik Murat beyi iyiki ailecek tanımışız diye düşünüyoruz; kendisinin yardımcı olması ile bütçemizi de aşmasına rağmen çok güzel bir ev sahibi olduk; hala da yardımcı oluyor sağolsun, işinde çok profesyonel, samimi ve güven veren bir isim, herkese ısrarla tavsiye ediyorum.

Fatih Erdoğan

Murat Bey gerçekten bu güne kadar tanıştığım en profesyonel emlak danışmanıdır. İşini büyük bir titizlikle yapmasının yanında ilgisini ve samimiyetini hiçbir zaman eksik etmez. Ne zaman ihtiyaç olsa yardımcı olmak için elinden geleni yapar. Sayesinde kiraladığım dairede en ufak bir sorun olduğunda derhal ilgilenir. Teşekkürler Murat Bey.

Dr. Bilal Koşar

Bu güne kadar bir çok emlak işiyle ilgilenen kendine profesyonel diyen kişiyle muhatap oldum, ancak Murat Bey bey gerçekten bu konuda bambaşka bir hizmet anlayışına sahip müşteri odaklı, hızlı pratik sizin için en ince ayrıntıları düşünen bir insan, kendisiye yaptığım 7 ayrı işin hepsi için oldukça memnunum. Teşekkürler

Skp

bu alanda gördüğüm nadir profosyonellikte bir kişi.ilgi bilgi ve hizmet anlamında çok kaliteli.verdiğiniz hizmet için teşekkürler

Ömer Ata

Murat bey şuan memnuniyetle oturduğumuz ofisimizi bulmak ve şartların uyuşması konusunda gerçekten bize çok yardımcı oldu. Özellikle hızlı ve sorunsuz olarak işlemleri halletmesi işlerimizi çok kolaylaştırdı..çok teşekkür ederiz.

Emre Güneş

Murat bey ile bir dükkan kiralama ilemi yaptık. Gerek işine saygısı gerek titizliği taktir edilecek düzeydeydi. Ayrıca iş bitiminden sonra da tüm sorularıma ayrıntılı ve ilgili cevapları beni mutlu etti. Tekrar teşekkürler.

Binnur Karadas

Murat Bey işini ciddiyetle ve son derece profesyonel olarak yapan, güven veren bir emlakçı. Kendisine tekrardan teşekkürlerimi iletiyorum.

Neziha Korkmazoğlu

Murat bey gerek satış işlemleri sürecinde gerekse satış esnasın da gösterdiğiniz yakın ilgi ve misafirperverlik için teşekkür ediyor işlerimizde kolaylıklar ve başarılar diliyorum .Mersine geldiğinizde bekliyorum .Selamlar .

Bülent Kutlu Zivella

Çukurambar mağazamızın kiralama sürecindeki yakın işbirliğiniz ve desteğiniz için teşekkür ederim.

Cemal Eroğlu

Murat bey Tam bir profesyonel emlak danışmanı çok güvenilir ve işini hakkıyla yapar hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederiz

Selim Say

Sevgili MURAT bey göstermiş olduğunuz tebbesüm ve üstün gayret başarı dürüstlük ten dolayı sizi ve şahsınızda tüm çalışma arkadaşlarınızı tebrik ve teşekkürlerimizi iletitiriz KOLAY GELSİN.

Emre Canbolat

Teşekkürler...

Yasin Yiğit

MURAT AKBULUT= BÖLGESİNDE UZMAN VE DİSİPLİNLİ.

N. Ahmet Kuşhanoğlu

Oldukça başarılı buldum. Çalışanlara Teşekkür ederim...

Nurvet İnal

Murat Beyi ailece tanıdığımız için mutluyuz.Profesyonel bir emlak danışmanı olduğunu düşünüyoruz.Saygısı ve güvenirliği için İnal ailesi olarak teşekkür ediyoruz.

Ali Polat

Murat AKBULUT, benim bugüne kadar tanıdığım en yetenekli, en güleryüzlü ve en pozitifpratik çözümcü bir emlak danışmanıdır.Sattığım evi değerinde vermekte çok gayretli ve başarılıdır.Kendisine en kalbi duygularımla teşekkür ediyorum puan:5 Ali POLAT

Cem Yildirim

Murat beyle beraber çalışmak onunla birlikte kafa yormak benim için bir onur ve gurur kaynağıdır.Murat beyin temiz güzel kişiliği ve çalışmalarındaki içtenliği, bana her zaman güven vermiştir.Bunun için ona teşekkür ederim...

Gülay Özdil

Murat Beyle 2013 yılında gayrimenkülümüzü kiralalayacağımız zaman tanıştık. Halen de dostluğumuz devam etmekte.İşindeki engin bilgisi, dürüstlüğü, işine saygısı, bizlere olan olan saygısı kendisine sonsuz güven duymamıza neden olmuştur.

Oktay Rauf Basa

Güven veren çalışması ve hızlı sonuca ulaşabilmesi ile evimi kiraya veren Murat beye teşekkür eder başarılar dilerim.

İbrahim Yeşilyurt

Murat Beyi tanımaktan gerçekten çok memnunuz. İşini çok çok iyi yapan ve dostluğu da araya katan, tam profesyonel bir emlak danışmanı. Sadece Çukurambarda değil hangi semtte emlak işimiz olur ise Murat beye gözü kapalı teslim ederiz.

Emir Urluk

Murat bey ile tanışmış olmanın bir ayrıcalık olduğunu düşünüyorum.Sözü uzatmama adınagüven, doğru bilgilendirme ve hizmet sunumu adına çok memnun olduğumuzu belirtmek isterim. Başarılarının devamını diliyorum.

Buket Gökduman

Murat Bey' e ilgi ve yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

Hatice Özi̇n

Murat Bey, oturmuş olduğum evi kiralarken göstermiş olduğunuz ilgi ve titizlikten dolayı, bir danışman gibi değil de hem ev sahibi hemde kiracı gibi davranıp ve üzerinize düşenin fazlasını yaptığınız için, REMAX ailesine ve size tekrar teşekkür ediyorum

Sener Akuzun

Murat Bey'i bir gayrimenkul danışmanı olarak tanımış olmaktan çok memnunum. Öncelikle güvenilirlik, detaylı bilgilendirme ve sonuç odaklılık Murat Bey'in özellikleri. İşleri titizlikle yönetiyor ve sonuçlandırıyor. Teşekkürler. Başarılı çalışmalar.

M. Yasir Yanilmaz

Murat bey alanında uzman, 2 taraf için de güven veren ve işini hakkıyla yapan bir isim. Hizmet, ilgi ve hassasiyetleri için tekraren teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.

Fatma Salman

Murat bey sizi ve şirketinizi iyiki tanıdık. Çukurambarda bulunan giriş katı dairemizi her zaman en iyi şekilde iki tarafı da memnun ederek kiraya vermeyi sağladınız. Eylül -2015 ayında tekrar boşalan evimizi en iyi şekilde kiraya vermemizi sağladın

Murat Gürses

Murat bey kesinlikle bu işin hakkını veren bir danışman.Her konuda müşterisine güven veren, alım satım bittiğinde bile sizinle ilgilenen bu işin duayeni olan bir insan. Ankarada emlak isiniz varsa doğru adres Murat AKBULUT. Herşey için teşekkurler.

Yavuz Koca

Murat Bey, karşısındaki kişiye verdiği güvenle, doğru yerde olduğunuzdan emin olmanızı sağlıyor. Gözümüzden kaçabilecek eksikleri not ettirdi. Her işi tam ve zamanında yaptı. Kendisine teşekkür ediyor, Remax'ı kutluyorum.

Ayhan Tekgül

Evi kiraladık, işimiz bitti, ama hala problemlerimizle ilgilenecek kadar müşterilerinize sahip çıktığınız için teşekkür ederiz. Dostluğunuz ve kibarlığınız için minnettarız. Tekgül Ailesi

Kıvılcım İ.

Murat Bey evimi kiralarken ve kiraladıktan sonra hiçbir desteğinizi esirgemediğiniz için, en küçük bir soruna dahi anında yetişmeye çalıştığınız için çok teşekkür ederim. Pek çoklarının aksine ilk ev kiralama deneyimim sayenizde çok olumlu oldu.

Özcan Alican

murat bey evimizi satarken sadece maddiyat değil dostluğumuzu kazandı akabinde bende 10 numara bir insan tanıdım
tekrardan herşey için teşekkürler
özcan alican

Mehmet Öz

Evimi kiraya verirken göstermiş olduğunuz insani yaklaşım ve profesyonel görev anlayışınız emlak sektörüne karşı azalmış olan güvenimi tekrar artırmıştır.Ayrıca kiracıma ve şahsıma göstermiş olduğunuz nezaket, yardımseverlikten dolayı teşekkür ederim.

Koşar Ailesi

Bayramın 3.günü değerli zamanını ayırıp, yaklaşık 3 saat boyunca aradığımız konsepte uygun civardaki tüm alternatifleri bize sunarkenki samimiyeti için Murat Bey'e çok teşekkür ederiz.

Esra Öcal

Sunduğunuz güvenli hizmet, meslek etiği ve profesyonellik için teşekkür ederim.

Şükran Tonguç

Evimi kiraya verirken gösterdiğiniz özenli, titiz çalışmanızdan dolayı size teşekkür ediyorum.

Hülya Sungur

Murat Bey'e evimi kiralarken ve kiraladıktan sonra göstermiş olduğu ilgi ve alaka için çok teşekkür ediyorum.Başarılar diliyorum..

Çengel Ailesi

Murat Bey gosterdiginiz ilgi ve alaka icin cok tesekkur eder;titiz, durust calismaniz ve yardimseverliginiz icin sizi tebrik ediyoruz.

Fulya Gülerman

Ankara'daki hızlı ve acil ev arama çabalarımız sırasında size rastlamamız büyük şans oldu. İsteklerimize uygun bir kiralık evi büyük kolaylıkla ve nezaketle bize gösterdiğiniz, işlemleri kolayca ve eksiksiz tamamladığınız için size çok teşekkür ederiz

Ozan Yerli

Murat Bey ev kiralama sürecinde bize gerçekten çok yardımcı oldu. Kendisi bu alanda çok deneyimli, prensip sahibi ve elinden gelen her konuda yardımcı olmaya çalışıyor. Bize yardımlarından dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Filiz Şahin

Murat Bey, 9 yıl oturduğumuz ve hep de otururuz sandığımız gayrimenkulumuzu iyi bir çalışmayla kiraya verdi. Bizden daha titiz çalışıp haklarımızı bizden iyi korudu. Her konuda, gece gündüz demeden bize sunduğu destek için kendisine teşekkür ediyoruz

Reyhan Salman

Murat bey;Ankarada'ki evimizi size teslim edip Edremite taşındık.Uygun kiracıyı bulmaktaki titizliğiniz, prosedürleri tamamlayıp bize sadece imza atmak lüksünü yaşattığınız, nazik ve sıcak dostluğunuz için sonsuz teşekkürler ediyor, esenlikler diliyoruz

Tahir Halit

Murat bey ile gayrimenkulumu kiraya verilmesi icin kendisi ile calistik, sistemli ve prensip sahibi kisiligi ile memnuniyetimi kazandi, cok basarili bir calisma yapiti ve memnun oldugum bir musteriye gayrimenkulumu kirayua verdim.

Şahin Ailesi

Dairelerimize hızlı bir şekilde kiracı bulduğu için Murat Bey'e teşekkür ederiz.

Özgür Çaycı

Dairemizi kiralarken gösterdiği yönlendirmeler, ilgi ve yardımları sayesinde kısa zamanda aradığımız niteliklerde bir daire bulmamıza yardımcı olan Murat bey'e çok teşekkür ediyoruz.

Atilla Eyüpoğlu

Yeni evimi kiralarken gösterdiğiniz ilgi ve yakınlıktan dolayı teşekkür ederim. Kiralama işlemlerindeki titizliğiniz için de teşekkür ederim.

C. Kaymak

Evimizi kiralarken göstermiş olduğunuz özen ve yakınlıktan dolayı size çok teşekkür ederiz.

İdil Arslan

Ofisimizde çalışan yabancı çalışanlarımızın ev kiralama sürecinde gösterdiğiniz özveri ve yardımlarınızdan dolayı çalışma arkadaşlarım ve kendi adıma teşekkür ederim.

Dr Sevil Özkan

DAİREMİZİN KİRAYA VERİLME SÜRECİNDE Kİ DÜRÜSTLÜK NEZAKET İLGİ VE GÜVEN DOLU İLETİŞİMİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUZ. DR SEVİL ÖZKAN

Cengiz Topel Töremiş

Satılık dairemizde, doğru yönde önerileri ve yardımları için çok teşekkür ederiz,

Serhat Avşar

İşinizi sevmeniz ve satışını yaptığınız iş yerini satış sürecine kadar geçen süre zarfında kendinizin gibi benimseyip işinize olan sadakat ve dürüstlüğünüzden dolayı teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim....

Osman Özen

Sn.Murat Akbulut Bey'e, kısa zamanda arzu ettiğimiz gibi bir ev bulup, kiralama işlemini titizlikle takip edip, işlemi başarılı bir şekilde neticelendirdiği için kendim ve ailem adına teşekkürler...

Kadir Burak

Murat beye satılık dairemizle ilgili olarak yapmış olduğu degerleme ve çalışmadan dolayı çok teşekkür ediyoruz. Umarım satışıda murat beyin yapmış olduğu çalışma kadar güzel olur. Teşekkürler Murat bey

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.