2009 YILINDAN GÜNÜMÜZE EMLAK İÇİN YARDIM GEREKTİĞİNDE DENEYİMLİ VE LİSANSLI EMLAK YARDIMCINIZKALİTELİ HİZMET VE GÜVEN, GAYRİMENKUL DANIŞMANINIZ “KENAN ULUERGÜVEN”
ZAMANINIZI YİTİRMEDEN, YORULMADAN, HAYALİNİZDEKİ ÇÖZÜME ULAŞMANIZ İÇİN KENAN ULUERGÜVEN
EMLAK YARDIMI GEREKTİĞİNDE, SİZE ÖZEL EMLAK YARDIMCINIZLisanslı Gayrimenkul Danışmanı olarak Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi
ve Mesleki Yeterlilik Kurumu Sorumlu Emlak danışmanı Seviye 5 belgesine sahibim. İTO İstanbul Ticaret Odası ve TÜGEM 'Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri Derneği'üyesiyim. 2009 yılından beri Remax Gayrimenkul Danışmanı olarak hizmete devam etmekteyim.
İstanbul Kadıköy'lüyüm. Bahariye ilk okulu, Fenerbahçe Lisesi ve İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Coğrafya Bölümü Beşeri ve İktisadi Coğrafya Ana Bilim Dalı mezunuyum.
İSÜF (İstanbul Üniversitesi Fotoğrafçılık Kulübü) "de fotoğrafçılığa gönül veren arkadaşlar ile pek çok çalışmalar gerçekleştirdik. Halen ANAFOD (İstanbul Anadolu Yakası Fotoğraf Sanatı Derneği)
bünyesinde fotoğraf çalışmalarıma devam etmekteyim.
Senarist ve film yönetmenliği alanında da profesyonel çalışmalar yaptım.
20 yılı aşkın süre ilaç sektöründe çalıştım.
Çok uluslu ve yerli ilaç firmalarının çeşitli kademelerinde görev aldım.
Satış ve pazarlama alanında yöneticilikler yaptım, ekipler yönettim, eğitimler verdim.
Daha fazlası...

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2008

Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.

2016

Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.
Kenan Uluergüven portföyünde 7 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 7 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Serdar Durdu

Saygılı, kibar, işini itinayla yapan evsahibiyle uyumlu şekilde çalışan danışmandır. Kimseyi incitmeden güzel iş bitiriciliğiyle iyi bir profesyoneldir. Teşekkür ederiz.

İsmail Orhan Toraman

Kenan Bey, işinin uzmanı, Çok ilgiliydi, çok kısa sürede çok sayıda kiracı adayı sundu.İstediğimiz an kendisine ulaşabildik.Çok güven duyarak çalıştık.

Begüm Başoğlu Öner

Kenan bey, daha ilk telefon görüşmemizden itibaren kibar, çözümcül ve işini müthiş bir saygıyla yapan biri olarak bana ne güzel ki böyle emlakçılar da var dedirtti.Kendisi tüm süreci hem insalcıl hem de müthiş profesyonel bir şekilde yöneterek bizleri yeni dairemize kavuşturmuş oldu. Kendisine çok teşekkür ederiz.

İleri Akıman

Yardımlarınız için çok teşekkür ederiz.

Mehmet Günay

Mal sahibi olarak evimi kiraya veren Kenan Bey disiplinli, güleryüzlü çok iyi ikna kabiliyeti olan mesleğine aşık biri olarak gördüm. Başarılarının devamını dilerim.

Samar Vahid

Kenan Bey bizim işle ilgilendiler sağolsunlar çok yardımcı oldular güler yüzle enerjik arkadaşlar işlerinde başarılar dilerim.

Sema Artemiz

Tanışmadan önce bayram ve kandillerdeki mesajları, kendisini gayrimenkul danışmanı olarak seçmemi sağladı. Daha sonraki ilgi alaka ve güleryüzü beni Remax'a bağladı. Memnun kaldığım sürece kendisiyle çalışacağım.

Soner Ceyhan

Yakut Karadeniz ve Kenan Uluergüven güvenilir yaklaşımları ile beni doğru yönlendirdiler ve mükemmel hizmet verdiler. Kendilerine yardımsever ve samimi davranışlarıyla işlerini çok profesyonelce yapmalarından dolayı teşekkür ederim.

Murat Sığınmış

Sizinle çalışmaktan büyük memnuniyet duydum. İş takibiniz, ilginiz gayet mükemmel. Bundan sonra da sizinle çalışmaktan memnuniyet duyacağım. Tanıdıklarıma da tavsiye edeceğim.

Halil Mahzunlar

Sayın Kenan Uluergüvenin, en sıkışık zamanımızda, güleryüzüyle ürettiği çözümlerle, bir anda rahata kavuştuk. Kendisine sıcak dostluğu ve yardımları için sonsuz teşekkürler.

Burak Türkyılmaz

Kenan bey, verdiğiniz hizmetten kesinlikle çok memnun kaldık. Umarım en kısa zamanda tekrar sizinle ve Remax'la çalışırız. Çok teşekkür ederim.

Serdar İnce

SAYIN KENAN BEY, ŞİRKETİMİZ İLE İLGİLİ ARAYIŞLARIMIZA SON DERECE PROFESYONEL VE TİTİZ BİR YAKLAŞIMLA İLGİLENMENİZ BİZİ ÇOK MEMNUN ETMİŞTİR.YAKIN İLGİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.