KAAN AKYAZI GAYRİMENKULDE GÜVENİN ADRESİSASALI KAAN AKYAZIDAN SORULUR
VİLLANIZI GÜVENLE SATMAK YADA KİRAYA VERMEK İÇİN KAAN AKYAZI EMRİNİZDE.
KAAN AKYAZIYI TANIMAYAN EVSİZ KALIR 1974 yılında İstanbul / Beşiktaş"ta doğdu. Evli ve 2 erkek çocuk babasıdır.
Eğitimiyle ilgili olarak, İzmir Karşıyaka Gazi Lisesinden mezun olduktan sonra Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümünde okudu.
1997 yılında çalışma hayatına başladı; Japon Tobacco Tütün Ürünleri A.Ş.de Satış Şefliği, European Tobacco A.Ş.de Bölge Satış Müdürlüğü, Besaş Birleşik A.Ş."de Satış Direktörlüğü pozisyonlarında görev yaptı.
12 yıl profesyonel çalışmanın ardından 2009 yılında RE/MAX ailesine dahil oldu. 2010 Yılından itibaren aynı zaman da yaşadığı yer olan İzmir / Çiğli/ Sasalı Villalar Bölgesini uzmanlık alanı olarak seçti. 2012 yılından itibaren maksimum sistemde gayrimenkul profesyoneli olarak çalışmalarını sürdürmektedir.
10 yıldır çok sayıda Villanın satış ve kiralanmasına aracılık hizmeti vermiş olup, 2016 yılı -2017 Yıldızlar Klübü üyesidir. 2018 yılında %100 Klüp üyeliği 2019 Yılında Yıldızlar klubü ödüllerini kazanmıştır. Son 7 Yıldır RE/MAX fil Gayrimenkul Ciro Şampiyonudur.
MESLEKİ EĞİTİMLERİ
• 2009 MAYIS RE/MAX TÜRKİYE KARİYERİNİZ EĞİTİMİ (5 GÜN)
• 2010 EKİM R.GİL OSTRANDER İLE ALICI PAZARI EĞİTİMİ (1 GÜN)
• 2011 OCAK ANGELO FRADERA İLE ''MAKSİMUM SONUÇLAR İÇİN STRATEJİLER'' (3 GÜN)
• 2011 MART R.GİL OSTRANDER İLE ''SATIŞ KAPAMA'' (1 GÜN)
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2011

Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.

2014

Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır.
Kaan Akyazı portföyünde 18 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 18 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Süleyman Bakırcı

Kaan bey, bizim için çok değerli. Kendisini çok severiz ve sayarız. Kaan bey ile işlemlerimizi tamamladığımız için çok mutluyuz. Kendisi on numara bir insan. Her şey için teşekkür ederim.

Muradiye Kuleci Özpirinç

Kaan bey ile çalışmak çok onur verici, Bizimle iletişimini hiç kesmedi. Kaan beyin adını sürekli duyuyorduk. Çok güzel işler başardığını gördük. Kendisi ile çalışınca tekrar görmüş olduk. Emekleri ve çalışmalarında göstermiş olduğu performansından dolayı çok teşekkür ediyoruz.

Sercan Nural

Kaan bey için ekleyeceğim tek yorumum, bundan sonraki, ev alım işlemlerimde çalışmak istediğim tek danışman olacaktır. Teşekkür ederim.

Serap Deniz Demirkol

Kaan bey, tüm sorunlarımızı üstlendi ve halen de irtibat halindeyiz. Kaan bey hayalimizdeki eve sahip olmamızı sağladı. Çok teşekkür ederim.

Tayfun Sağnak

Kaan bey, Kiralama işlemimizde, beklentilerimizi ve ne istediğimizi anlayarak elinden gelenin fazlasını yaptı. Kaan bey ile çalışmaktan çok memnun kaldım. Bundan sonraki Gayrimenkul işlerimizde, Kaan beyden başkasını tercih etmem. Teşekkür ederim.

Nilgün Ülkü

Kaan bey, çözüm odaklı ve kontrol altında tutmayı başarabilen bir Gayrimenkul danışmanı. Orta yolu bulmaya çok özen gösterdi. Ne karşı tarafı ne de bizleri kırdı. Hizmetleri ve çalışmaları göstermiş olduğu ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyorum.

Fatma Balcı

Kaan bey ile çalışmaktan son derece keyif aldım. Bilgisi ve tecrübesi ile tüm işlemlerimizi ilerletti. Gayrimenkul işlerimde her zaman Kaan bey ile çalışmak isterim. Teşekkür ederim.

Koray Üçer

Kaan bey, ile çalışmaktan çok memnunum. Kaan beye yardımlarından dolayı teşekkür ederim

Rüstem Uçan

Kaan bey, her konuda yardımcı oldu. Teşekkür ederim.

Turgut Sinan Pöğün

Kaan bey, ile çalışmaktan çok memnunum. Kendisine çok teşekkür ederim.

Pelin İleri

Kaan bey, işinde başarılı, güvenilir biri, Kaan beyi ailemizin bir parçası olarak görüyorum. Her şey için teşekkür ederim.

Murat Fatih Ertuğrul

Kaan beyin çalışmalarından çok memnunum bizlere çok yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ederim.

M.kamuran Bircan

İzmir Bostanlı da bulunan evimi kiraya vermek için İzmir'li bir arkadaşımın referansı ile Sayın Kaan Akyazı ile iletişime geçtim. Ben İzmir 'den çok uzakta oturduğum için güven benim için çok önemli idi ve kiraya vermek konusunda ise tereddütlerim vardı. Kaan Bey her zaman güleryüzü ve nezaketi ile her aramamda bana destek ve tüm sorunların çözülmesinde de yardımcı oldu. Evin yapısal sorunlarını halletti ve daha sonra da kiralanmasını sağladı. Bu süreçte benim haklarımı korumaya gösterdiği özeni kiralayan kişiye de gösterdiğine memnuniyetle şahit oldum. Kendisine tüm yardımları için teşekkür ederim. Bu zamanlarda böylesine güvenilir bir danışman ile tanışma ve çalışma şansım olduğu için kendimi çok şanslı sayıyorum. . Saygılarımla Prof Dr M. Kamuran Bircan

Necip Şahin

Kaan bey, çok kurumsal oluşabilecek sorunları önceden fark edip bizleri uyaran bir danışman. Çalışmalarından ve hizmetinden oldukça memnun kaldım. Teşekkür ederim.

Hüseyin Demir

Kaan bey, iki tarafıda memnun edecek şekilde süreci yönetti. Çalışmasından dolayı Kaan beye çok teşekkür ederim.

Çağdaş Köse

Kaan beyin çalışmasından gayet memnun kaldım. Evimizin kiralanması için teslim ettikten sonra hızlı bir şekilde kiralama işlemini gerçekleştirdi. Teşekkür ederim.

Furkan Yılmaz

Kaan bey, kusursuz ve profesyonel bir çalışma gerçekleştirdi. Hizmetinden dolayı teşekkür ederiz.

Mehmet Zihni Güvener

Kaan beyin çalışmasından çok memnun kaldım. Her zaman gayrimenkul ile ilgili işerimde çalışmak isterim. Teşekkür ederim.

Evren Semizoğlu

Kaan bey, ile sürekli çalışma gerçekleştiriyorum. Kaan bey, şehir dışındaki işlerimle bile birebir ilgilenip yardımcı oldu. Kaan beyden ve çalışmasından çok ama çok memnunum teşekkür ederim.

Pınar Çakı

Kaan bey, çok hızlı bir şekilde işlemlerimizi halletti. Teşekkür ederim. Hizmetinden çok memnun kaldım.

Biva Mimarlık

Kaan bey ile Sasalı'da bulunan projemizin satışı için çalışıyoruz. Kendisi ile projemizden ilk satışı gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Projemizi sahiplenmesi, etik çalışması ve yürüttüğü tüm çalışmalar için kendisine teşekkür ediyorum. Projemizin geri kalan satışlarında da güzel işlere imza atacağımıza inancımız tam. Ayrıca asistanı Elçin hanım'a projemizi sahiplenip özverili tanıtım çalışmaları ve pozitif enerjisi içinde ayrıca teşekkür ederim. Ekip olarak başarılarınızın devamını diliyorum.

M*******

2018 yılından itibaren Gayrimenkul işlemlerimi Kaan bey ile yürütüyorum, kendisinin titizlikle yürüttüğü çalışmalarına bizzat tanıklık ettikten sonra son işlemimizi görüntülü konuşma ile yürüttük. Yurt dışında da yaşadığım için, verdiği bilgilere inanarak süreci başlattık ve sorunsuz bir şekilde sonuca ulaştık. Etik kuralları, verdiği güven, titiz çalışmaları için kendisine çok teşekkür eder ve çalışmalarında daha iyi başarılar dilerim. Elçin hanım içinde verdiği yüksek kaliteli hizmet ve destek için ayrıca teşekkür ederim.

Bekir İzgi Özalp

Kaan bey işlemlerimizi başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Teşekkür ederim.

Candaş Özçoban

Kaan beyin, bilgisi ve ilgisinden çok memnun kaldım. Bizlere Gayrimenkul Danışmanlığının bir meslek olduğunu hissettirdi. Kaan bey olağanüstü başarıya sahip. Başarılarının her daim devamını dilerim.

Hakan Öncevarlık

Çok güzel ve başarılı bir çalışma oldu. Kaan beye teşekkür ederim.

Sinem Durmaz

Kaan bey çok ilgili bir danışman. Tüm işlemlerim ile ilgilendi. Teşekkür ederim.

Gülden Bakırcı

Kaan bey, kısa sürede evimizi kiraya verdi. Kendisine teşekkür ederim.

S*******

Her şey tam zamanında ve alakalı bir yaklaşımda yapıldı. Kaan beyin çalışmalarından çok memnun kaldım. Başarılarının devamını dilerim.

V*******

Kaan beye hizmetinden dolayı teşekkür ederim.

Fırat Çakmak

Kiraladığım ev ile ile ilgili hiç bir sorun yaşamadım. En iyi şekilde yardımcı oldular. Teşekkür ederim.

Ege Uysal

Kaan Bey ev ihtiyacıma yönelik en optimum yönlendirmeleri en hızlı bir şekilde gerçekleştirdi. Süreç boyunca yardımseverliği ve işbirlikçiliği ile taşınma sürecinde hiç yalnız bırakmadı. Kendisine çok teşekkür ederim, çok memnun kaldım.

Elvan Şengil

Kaan beyden çok memnunum bizlere çok yardımcı oldu. Çok teşekkür ederim.

Mehmet Erim

Kendileri ile çalışmaktan çok memnunum. Oldukça yardımseverler. Teşekkür ederim.

Ege Uysal

Kaan bey ile çalışmaktan ve hizmet anlayışından çok memnunum. Teşekkür ederim.

Yiğit Numan Avcıoğlu

Gösterdiği ilgi ve hizmet anlayışından son derece memnunum. Kendisine çok teşekkür ederim.

Fatih Sarıyar

Kaan bey, Güler yüzlü, Profesyonel bir çalışma ile ile hızlı bir şekilde işlemlerimizi gerçekleşti. Çok teşekkür ederim.

Ece Koray

Kaan bey ile uzun zamandır çalışıyorum. Kendisine güvenim sonsuz. İşinde başarılı ve disiplinli biri çok ama çok memnunum.

Metehan Polat

Kaan Akyazi işini tutkuyla yapan, profesyonelliği dürüstlüğü ve uzmanlığı ile zirve yapmış ve bütün bu özeliklerini çalışanlarına aşılamış sektörde nadir rastlanan kişilik. Ayrıca kendisine 7/24 ulaşabilmekte işin cabası.

Cem Karaca

Kaan bey, işinde çok uzman bir gayrimenkul danışmanı. Kendisine çok teşekkür ederim.

Gözde Ceylan

İşini iyi yapan birini istiyorsanız, bu kişi kesinlikle Kaan bey olmalı. Çözüm odaklıdır. İleri görüşlü ve mantıklıdır. Aklımızda hiçbir soru işareti bırakmadan sonuca ulaştık. Çok mutluyuz...

Gülay Yardımcı

Kaan bey, ile 3. defa çalışıyorum. Her işlemde son derece ilgili, hızlı ve yakından davrandı. Kendisine teşekkür ederim.

Erhan Gürasi

Kaan Bey asla standart emlak işi yapan biri değil. Nokta atışı bir hareket yaptı ve inanılmaz bir iş çıkardı. Kendisi ile çalışmayı tercih ederek çok doğru bir seçim yapmışım. İşine olan hakimiyeti ve alıcı satıcı arasındaki iletişim ilişkileri çok iyiydi. Teşekkürler

Mustafa Erol

Kaan Bey, ile tanıştığımız için çok mutluyuz. Kendisine çok güveniyoruz. REMAX markası zaten güven veriyordu. Ancak Kaan Bey'de güvenimizi fazlasıyla kazandı. Her şey için teşekkür ederiz.

Ersan Berk

Kaan Bey'in vermiş olduğu hizmetten çok memnun kaldım. Almış olduğum villanın kiralamasını da kendisine verdim. Hiçbir şekilde müşterisini üzmeyen ve güven veren birisi. Başarılarının devamını dilerim.

Faysal Dündar

Kaan bey, bizim için elinden geleni fazlasıyla yaptı. Almış olduğumuz hizmetten o kadar memnun kaldık ki. Bundan sonra gayrimenkul ile ilgili görüşeceğim tek kişi Kaan bey olacak. Selamlar...

Güler Doğru

Çok profesyonel ve kendisini samimi buluyorum. İşini çok düzgün yapıyor. Kendisine müteşekkirim. Asistanı çok samimi ve içten biri onuda tanıdığıma memnun oldum. Herşey için teşekkürler.

Anıl Piyancı

Kaan beyin, iş başarısı ve iş ahlakını çok takdir ediyoruz. Kendisini çok seviyoruz. Bundan sonraki tüm işlemlerimizde de tercihimiz Kaan Akyazı olacaktır. Çok teşekkür ederiz.

Bahar Yağlıdere

Hiç bir problem yaşamadan umduğumuzdan da daha kısa sürede ve istemiş olduğumuz fiyata dairemiz kiralandı. Kaan bey çok ilgili bir danışman teşekkür ederiz.

Serdar Sezen

Sorunsuz ve uğraşmadan işlemlerimiz oldu. Çok teşekkür ederim.

Elif Emine Yiğit Duyar

Almış olduğumuz hizmetten son derece memnun kaldık. Hiçbir aksilik yaşamadık. Her şey için çok teşekkür ederim.

Sahra Piyancı

Gerçekleştirmiş olduğu işlemde kendisine vekalet verdik. Çok ilgilendi işimizi güven içinde sonuca ulaştırdı. Her şey için kendisine çok teşekkür ederiz.

Erdem Şahin

Kaan beyin, işini dosthane yöntemler ile yapması her iki tarafında haklarını koruyarak güven vermesi harika, kendisi ile çalışmak çok keyifli verdiği bilgiler bizim için çok kıymetli uzun yıllar birlikte keyifle çalışacağımıza eminim. Çok Teşekkürler.

Yeliz Oktay Gün

Kaan bey, çok ilgili ve bilgili biri. Kaan beyden çok memnunum. Teşekkürler.

Feride Aslı Ergül Jorgensen

Güler yüzlülüğü ve yardım severliği için Kaan beye çok teşekkür ederim.

Y*******

Kaan beyden çok memnunum, kendisinin ilgi ve alakası çok güzel. Teşekkür ederim.

Evren Semizoğlu

Kaan Bey'den Mavişehir de bir ev tuttuk, ayrıca evimizi 2 gün gibi kısa bir sürede, istediğimiz fiyata kiraya verdi.Süreç boyunca bizi sürekli ve düzenli bilgilendirdi, işine çok hakim, çok kibar, güvenilir, dakik ve çok ilgili.Gerçek bir profesyonel.

Metin Akyüz

Kaan bey ile her zaman çalışırım. Her hangi bir sorun yaşamadık. Hizmeti için teşekkür ederim.

Tuğba Takmak

Kaan bey, çok ilgilendi. Çok ilgili ve alakalı birisi kendisine çok teşekkür ederim.

Tankut Tokatlıoğlu

Kaan bey her konuda süper yardımcı oldu. Kriz günlerinde bile işleri aksatmadı ve işi bitirdi. Konusuna ve bölgesine çok hakim. İnsan ilişkileri mükemmel. Her aşamada güven verdi. Bu konularda olabilecek en uygun kişi bence

Özgür Özçalabı

Kaan bey sayesinde çok keyifli, sorunsuz ve değerinde bir alışveriş oldu.. Kendisine çok teşekkür eder, işlerinde başarılarının artarak devam etmesini dilerim.

Neslihan Erdönmez

Kaan bey, her şey ile çok ilgilendi. sorunsuz, sıkıntısız bir işlem oldu. Kaan beye ve ekibine çok teşekkür ederim.

İlker Ergüllü

Kaan beyi uzun yıllardır tanırım.Gayrimenkul ile ilgili her zaman kendisi ile çalışırım. Dairemin satışı konusunda hiç sorun yaşamadım. Her şey çok çabuk halloldu. Emekleri için teşekkür ederim.

Afet Teker

Kaan bey, her konuda çok fazlası ile ilgilendi. Pazar günü bile saat farketmeksizin geri dönüş sağlayıp yardımcı oldu. Gayrimenkul işlerim olduğunda mutlaka tekrar Kaan bey ile çalışacağım. Teşekkür ederim.

Arman Osmanoğlu

Kaan bey, işini çok iyi yapan, mükemmel bir insan. Hizmeti süper sundu.Teşekkür ederim.

Deniz Oktur

Kaan bey, sabrı, iletişimi ve özverişli oluşu ile bizi çok mutlu etti.Gayrimenkul ile alakalı akla gelecek tüm sorunlar ile ilgili bize yardımcı oldu. Kaan beye çok teşekkür ederim.

Banu Özer

Kaan beye, sunmuş olduğu profesyonel hizmeti ilgi ve alakası için teşekkür ederim.

Tancan Uysal

Kaan bey evimizin kiralanmasında müşteri bulma ve yönlendirme konusunda çok başarılıydı. Her şey muhteşem güzel oldu. Teşekkür ederim.

Özlem Çeliktaş

Kaan bey, kiralama işlemi süresince her şey ile ilgilendi, yardımcı oldu.Her şey için kendisine ve RE/MAX FİL ofisine çok teşekkür ederim.

Suat Aksu

Kaan bey, işinde uzman ilgisi, alakası hizmeti mükemmeldi. Her şey ile ilgilendi. Teşekkür ederiz.

Mehmet Baylan

Kaan bey, işini yapan dürüst ve güvenilir biri . Hiç bir sorun yaşamadım. Teşekkür ederim.

Serçem Yağlıdere

Kaan bey, çok hızlı bir şekilde işlemlerimizi gerçekleştirdi.Hiç bir sorun yaşamadım. Emekleri için teşekkür ederim.

Egemen Çamlı

Kaan bey, gayrimenkul kiralama işlemim de çok yardımcı oldu. İşini titizlikte yaptı. çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.

Sevda Arslantaş

Kaan bey çok ilgili. Bizi her konuda bilgilendirdi. Kaan bey ile her zaman çalışmak isterim. Teşekkürler.

Gökhan Gökçe

Kaan bey'e ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim.Elinden gelenin çok daha fazlasını yaptı. Kendisine sonsuz teşekkürler.

Özden Töraydın

Kaan bey, son derece adil, başarılı ve ilgili bir danışman. Uzun süredir arayışımız vardı.Ancak kendisi sağolsun hemen istediğimiz kriterde ev sundu ve süreci hızlı bir şekilde yürütüp olumlu bir şekilde sonuçlandırdı.İşine olan saygısı ve bizlere olan ilgisi takdire şayan. Tüm her şey için teşekkür ederiz.

Meltem Ataman

Kaan bey her şey ile çok güzel ilgilendi. En yüksek puanlamayı hak eden bir hizmet sundu.Teşekkür ederim.

Salih Şirin

Kaan bey, son derece başarılı, sektörü bilen ve iyi yönlendirebilen gayrimenkul danışmanı. Başarılar dileriz.

Mustafa Çavuşoğlu

Kaan bey, işlemlerimizi hızlı ve en doğru şekilde halletti. İşinde oldukça başarılı. Yardımları için teşekkür ederiz.

Ceyla Çetinkaya

Kaan bey, ile çalıştığımız için çok şanslıyız, çok memnun kaldık.Kiralama işlemlerinin ardından bile desteğini esirgemedi. oldukça başarılı ve insan ilişkileri kuvvetli teşekkür ederiz.

Serpil Çavdar

Kaan bey ile daha öncede çalıştığımız için kendisine güvenimiz sonsuz. İşine olan saygısı, bilgisi ve güler yüzüyle yeniden bize iyi ki dedirtti. Teşekkürler Kaan Akyazı

Remzi Tolga Bulca

Gerçekten çok samimi ve güler yüzlü birisi her konuda fazlasıyla yardımcı oldu. Kesinlikle çok bilgili ve güvenilir birisi olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim.

Gülseren Ayvaz

Her şey gayet olumluydu. Kaan bey oldukça profesyonel bir insan.En ufak bir soru işaretine yer vermeden işlerimizi halletti.

Gökhan Yıldız

Kaan bey, çok başarılı bir gayrimenkul danışmanı, kaliteli hizmetinden dolayı teşekkür ederim.

Küre Turizm San. Tic. Ltd. Şti.

Kaan beyin sunmuş olduğu hizmet son derece mükemmeldi, Her şey dört dörtlük ilerledi. Teşekkür ederiz.

Pelin İleri

Kaan beyin, çalışma şekli, disiplinli olması bizleri oldukça memnun etti. Kaan bey ailemizin Gayrimenkul Danışmanı. Kaan beye güvenerek, gayrimenkul işlerimizi rahatça teslim ediyoruz. Kendisini çok seviyoruz.

İhsan Toprak

Kaan bey oldukça profesyonel, her şey ile detaylı bir şekilde ilgilendi. Tüm sorularımızı içtenlikle yanıtladı. Dört dörtlük hizmeti için teşekkür ederim.

Meliha Bülent Saldır

RE/MAX FİL sunmuş olduğu hizmetin yanı sıra bize birde mükemmel bir dost kazandırdı. Kaan bey disiplinli çalışması, güler yüzü, bilgisi ve kişiliği ile dört dörtlük bir insan. Her şey için teşekkür ederiz.

Hasan Hüseyin Pullu

Kaan bey, işinde oldukça ciddi ve profesyonel çalışan bir gayrimenkul danışmanı. Satış süresince her konuda şeffaf ve fevkaladeydi. Kaan bey bundan böyle benim için, Gayrimenkul Danışmanından öte, yeni bir dost kazandım demek. Başarısından dolayı kendisini bir kez daha tebrik ederim.

Ertan Aysel

Kaan bey çok kısa bir sürede çok kompleks olan mevcut evimizin satılıp yeni evinizin alınma sürecinde bize danışmanlık yaptı. Süreci çok profesyonelce yönetip 3 ailenin tüm gereksinimlerini hiç mağduriyet oluşturmadan tamamladı. Çözüm odaklı ve işini çok iyi bilen ve takip eden bir gayrimenkul danışmanı. Kendisiyle çalıştığımız için kendimizi çok şanslı buluyor ve kendisini büyük bir içtenlikle tebrik ediyor ve iş hayatında başarılarının devamını diliyoruz.

Ertan Aysel

Kaan bey işini profesyonel bir şekilde icra eden, işine çok hakim ve yetkin bir kişi. Bizim emlak alım satım sürecimiz çok kompleks olmasına rağmen eksiksiz ve hatasız olarak bu süreci çok profesyonelce yönetti. 3 emlak sahibinin aynı anda tüm beklentilerini kusursuz tamamlandı. Yurtdışında çalışan ve zamanı kısıtlı ve hata affetmeyen bir durumda olan birisi için Kaan bey ile bu süreci yönetmiş olmaktan dolayı kendimi çok şanslı ve ayrıcalıklı hissettim. Kendisine bu vesile ile tekrar çok teşekkür ederim ve başarılar dilerim.

Tanju Engin

Kaan Bey'le Sasalı'daki evimizi satarken birlikte çalıştık. Kendisinin gerek bize, gerekse satış işlemine yaklaşım tarzındaki profesyonellik dikkat çekiciydi. Hem evimizi istediğimiz fiyata satmamızı sağladı, hem de networkünü kullanarak kısa zamanda yeni bir ev bulmamıza yardımcı oldu. Kendisi hem verdiği sözleri tutan, hem de randevularına son derece sadık bir danışman. Bundan sonra da kendisiyle birlikte çalışmaya devam etmek isteriz. Her şey için çok teşekkürler.

İsmail Yavuz Polat

Kaan bey, evimin kiralamasını çok kısa sürede gerçekleştirdi. Tüm hizmetlerinden çok memnun kaldım. Başarılar dilerim.

Seral Demirağ Önbilginer

Kaan bey ile uzun yıllardır çalışıyorum. Gayrimenkul işlerimde yine vazgeçilmezim Kaan bey olacaktır. Hem hizmetinden hem de dostluğundan çok memnunuz. Her şey için tekrar teşekkür ederiz.

Ahmet Tekinay

Kaan bey işinde çok muhteşem bir profesyonelliğe sahip. Her geçen gün yıldızı parlıyor. Dört dörtlük bir insan. İyi ki Kaan beyi tanımışız. Her şey için teşekkürler.

Metin Akyüz

Kaan bey, kiralama sürecini mükemmel yürüttü. Her şey için teşekkür ederim.

Onur Kaan Koç

Her şey harikaydı. Kaan beyi ve çalışma şeklini tüm çevreme önerdim. Kaan bey, gayrimenkul sektöründe oldukça başarılı. Her şeyin bu şekilde devam etmesini dilerim. Kaan bey ile çalışacağımız çok işler olacak. İşlerinde başarılarının devam etmesini dilerim. Teşekkürler Kaan Akyazı.

Tilaver Akbulut

Dairemin kiralama sürecinde her şey ile tam ve eksiksiz ilgilenildi. Yapılan hizmetten çok memnun kaldım. Gayrimenkulde Her zaman doğru adres RE/MAX FİL Gayrimenkul'dür.

Kadir Yetişen

Verilen hizmet, gösterilen ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim.

Serap Gökçe

Kaan beyin, bilgisi, sürece hakimiyeti ve sonuç odaklı olması kiralama işlemimizi çok hızlı bir şekilde halletmemize sebep oldu.. Kaan beye çok teşekkür ederim.

Ayşe Denizmen

Kaan bey, dairemin kiralanması konusunda oldukça ilgiliydi, çok yardımcı oldu. Kaan beyin sunduğu hizmet dört dörtlük. Tebrik ederim.

Pelin Kutlu

Bugüne kadar çok gayrimenkul ofisi ile çalıştık. Kaan bey gibi, Gayrimenkul Danışmanı ile karşılaşmadık. Kaan bey ile tanıştığımız için çok şanslıyız. İletişimi kuvvetli ve tamamen çözüm odaklı biri. Kafamızdaki tüm soruları cevapladı. Yardımları ve profesyonel hizmeti için kendisine çok teşekkür ederim. Kaan bey Gayrimenkul sektörünün 1 numaralı ismidir.

Tahir Bakır

Kiralama süresince gösterdiği kaliteli hizmetinden dolayı Kaan beye teşekkür ederim.

Recep Karota

Kaan bey, işini gayet profesyonel ve titizlikle yapıyor. Çok daha başarılı işlere imza atacağından eminim. Kaan beyi ve çalışma sistemini çevremdeki herkese öneriyorum.

Eyüp Sabri Eser Bakioğlu

Kaan bey ile çalışmak her zaman çok keyifli. Her şey için teşekkür ederim.

Abdulkadir Gökçe

Kaan beye, tüm emek ve hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.

Ramazan Şahin

Yardımlarından ve göstermiş olduğu kaliteli hizmetinden dolayı Kaan beye teşekkür ederim.

Mehmet Baylan

Kaan bey ile çalışmaktan son derece memnunum. Gayrimenkul işlerimde başkasıyla çalışmam. Profesyonel hizmeti için çok teşekkür ederim.

Kadir Geyikipek

Kaan bey, Gayrimenkul sektöründe tanıdığım en profesyonel danışman. Sonuç odaklı olması bilgisi ve güler yüzüyle muhteşem bir insan. Gayrimenkul danışmanlarına bu işin sırrını verecek kadar uzman. Çok fazla danışman ile görüşmeme rağmen gayrimenkul kiralama konusunda işimi Kaan bey çözdü. Çok teşekkür ederim.

Alper Par

Kaan bey, ile kiralama işlemimiz sorunsuz bir şekilde ilerledi.Tüm hizmetinden dolayı tekrar kendisine teşekkür ederim.

Banu Özer

Kaan beyin, sunmuş olduğu hizmet ve çalışmalardan çok memnunum Başarılar dilerim.

Hakan Oraltan

Kaan beye, kiralama sürecinde bizlere yardımcı olduğu için çok teşekkür ederim. Her şey ile mükemmel ilgilendi. Kaan beyi tanımaktan çok memnun oldum. Başarılarının devamını diliyorum.

Recep Karota

Kaan bey, ile çalışmak oldukça keyifli, güler yüzlü hizmetinden dolayı Kaan beye teşekkür ederim.

Halil İbrahim Gökçüoğlu

Kaan beye gösterdiği ilgiden dolayı çok teşekkür ederim. Tüm hizmetlerinden çok memnun kaldım.

Hakan Eskioğlu

Kaan bey, çözüm odaklı kiralama süresi boyunca işlerimizi o kadar hızlı hallettiki, Kendisine teşekkür ederim. İşlerinde başarılar dilerim.

Mustafa Çavuşoğlu

Şehir dışında ikametgah ediyorum. Kaan beye sonsuz güveniyorum. Gerek kişiliği, gerek dürüstlüğü ile dört dörtlük bir insan tanımış oldum. Vermiş olduğu tüm emekleri için çok teşekkür ederim.

Duygu Vatansever

Kaan Bey'e, bize böylesine kaliteli bir hizmet sunduğu için çok teşekkür ederim.

Uğur Yargovan

Kaan bey ile çalışmak ayrıcalıktır. Profesyonelliği, güler yüzlülüğü, işine yansıyor. Her şey için teşekkürler.

Serkan Başar

Kaan beyin, verdiği kaliteli hizmet için çok teşekkür ederim. Başarılar dilerim.

Nurhan Fatih Aslan

Kaan bey, ile çalışmaktan son derece memnunuz. Profesyonel çalışmasından dolayı kendisine teşekkür eder, başarılar dileriz.

Serap Belli

Kaan beye, kaliteli hizmeti için teşekkür ederim. İşlerinde başarılar dilerim.

Tacettin Çevik

Kaan bey, çok profesyonel işine hakim Gayrimenkul danışmanı, gösterdiği ilgi ve çaba için teşekkür ederim.

Kutlu Şahintürk

Kaan beyin, hizmetinden son derece memnun kaldım. Her şey mükemmeldi. Teşekkürler her şey için.

Pınar Düşmez

Kaan bey ile çalışmaktan çok memnunum. Teşekkür ederim.

Yiğit Baylan

Kaan bey, ile uzun zamandır çalışıyorum. İş disiplini ve ahlakı çok düzgün.Teşekkür ederim tüm emekleri için.

Mehmet Haybatöz

Kaan beye kiralama işlemi süresince göstermiş olduğu hizmeti ve güler yüzlülüğü için teşekkür ederim.

Zeynep Erol

Kaan beyin, dürüst yaklaşımı, bilgi aktarımı ve hizmetinden memnun kaldım. Teşekkür ederim.

Gültekin Selçuk Yıldıran

Kaan beye her şey için çok teşekkür ederim. Başarılarının devam etmesini dilerim. Her şeyden çok memnun kaldım.

Ufuk Günaydın

Kaan beyin, kiralama süresince gösterdiği, ilgi, bilgi aktarımı oldukça profesyoneldi. Kaan beye hizmetinden dolayı teşekkür ederim.

Serpil Çavdar

Kaan bey ile çalışmayı her zaman tercih ederim. İşine önem veren, başarı Gayrimenkul Danışmanı. Her şey için teşekkür ederim.

Tuluğ Çapcı

Kaan bey ile çalışmaktan çok memnunum. Kaan beye çok güveniyorum. Tüm yardımları için çok çok teşekkür ederim.

Hafize Özcan

Kaan bey ile çalışmak ayrıcalıktır. Gayrimenkul işlerimde uzun zamandır Kaan bey ile çalışıyorum çok memnunum. Emek ve çabası için teşekkür ederim.

Erdem Şahin

Kaan bey, ile ilk çalışmamız değil. Sonda olmayacak. Kaan bey son derece profesyonel, güler yüzlü, güvenilir gayrimenkul danışmanı. Göstermiş olduğu üstün çaba ve gayretten dolayı çok çok teşekkür ederim.

Nevin Vaner

Kaan beyin, çalışmasından çok memnunum her zaman RE/MAX FİL'i ve Kaan beyi tercih ediyorum. Teşekkürler.

Serap Gülgün

Kaan bey titizlikle çalışıyor. Çok içten, çok doğru bir insan, çok güvenilir. Oldukça Profesyonel bir Gayrimenkul Danışmanı başarılarının devamını dilerim.

Tijen Sayım Düzgit

Kaan bey ile çalışmaktan çok memnunum. Başka gayrimenkul alışverişim olursa mutlaka kendisi ile çalışacağım. Teşekkür ederim her şey için.

Rauf Yildirim

Kaan bey ile tanismayan gercekten evsiz kalir. Cok uygun bir ev sahibi olduk. Ayni zamanda bir dost kazandik.

Onur Özgen

Kaan bey, ile çalışmaktan çok memnunum. Çok profesyonel işini çok iyi yapan Gayrimenkul Danışmanı. Başarılar dilerim.

Serkan Başar

İlk temas ettiğimiz günden satış işleminin sonuna kadar ve daha sonrasında Kaan bey ilgisi, güler yüzü, tecrübesi ve birikimi ile bize çok yardımcı oldu.İşlerimizi kolaylaştırdı ve hızlı sonuçlanmasını sağladı.Kendisinden kesinlikle çok iyi bi hizmet aldık, bu platformdan da teşekkür etmek isterim.

Abdurrahman Canata

Kaan bey, işine çok hakim deneyimli bir danışman. Başarılarının devamını dilerim.

Ahmet Tekinay

Kaan bey, muhteşem bir insan, RE/MAX' e kazandırılmış bir değer. Gerek iş, gerek ahlaki kişiliği ile mükemmel bir insan tanıdık. Her şey için çok teşekkür ederim.

Egemen Gökoğlu

Kaan beye vermiş olduğu hizmet ve desteğinden dolayı çok teşekkür ederim.

Selin Özçakır

Kaan bey ile çok uyumlu çalıştık. İşini profesyonel olarak yapıyor. Her zaman çalışmak isterim. emekleri için teşekkür ederim.

Handan Alıncak

Kaan beyin, profesyonel hizmetinden çok memnun kaldık. Teşekkür ederim.

Adviye Bayramoğulları

Kaan Bey'e vermiş olduğu hizmetten dolayı çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

Aslı Yentur

Kaan Bey oldukça sıcakkanlı ve ilgiliydi. Çözüm odaklıydı. Bize her konuda yardımcı oldu. Her şey için teşekkür ederim.

Halil Kamil Eskin

Ben özverili çalışmalarından dolayı sürekli Kaan Bey ile çalışmayı tercih ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum. Selamlar.

Muradiye Kuleci Özpirinç

Kaan Bey gibi dürüst ve çalışkan bir danışman ile çalışmak harikaydı. Her şey için kendisine teşekkür ederim.

Hakan Ceren

Kaan Bey'e çalışmalarından dolayı tekrar tekrar teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

Yaman Atatuş

Kaan Bey ile bu süreci sorunsuz bir şekilde atlattık. Kendisine hizmeti için teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

Yaman Atatuş

Kaan beyin, kiralama süresince verdiği hizmet oldukça profesyonel. Her şey için teşekkür ederim.

Cevat Rıfat Atilhan

Kaan beye özverili çalışmasından dolayı teşekkür ederim.

Metin Akyüz

Kaan bey, tüm gayrimenkullerimde yetki verdiğim ve güvendiğim tek kişidir. Kendisine mükemmel hizmeti için çok teşekkür ederim.

Serpil Yıldıran

Kaan bey, ailemizin gayrimenkul danışmanı diyebilirim. Sürekli onunla çalışıyoruz ce bundan çok memnunuz. Kendisine başarılar diliyorum.

Nurgül Keskin

Her şey için teşekkür ederim.

Şükrü Enhoş

Çözüm odaklı, hızlı ve güvenilir

Bilgin Cebeci

Çok başarılı bir gayrimenkul danışmanısınız. Herşey için teşekkürler.

Sibel Kaya

Hem kiralama hem de ev satışı ihtiyacımızda ilk aklımıza gelen Kaan bey di, tecrübesi ve güvenirliliği ile cok memnun kaldık

Bahadır Demiralp

Kaan Bey, dürüst, sonuca hızlı götürebilen, başarılı Gayrimenkul danışmanı, her konuda yardımcı, teşekkürler.

Gökşin Konsoloğlu

Kaan Bey, kiralama süresince bize her konuda sabırlı bir şekilde yardımcı oldu. Güler yüzlü, çalışkan işinde başarılı, Her şey için teşekkür ederim.

Ervin Gül

Kaan bey, özverili, dinamik, her şeyden önce güvenilir ve işinde oldukça başarılı. Her şey için teşekkür ederim.

Çağdaş Özlü

Kaan bey, işinde oldukça başarılı, vermiş olduğu profesyonel hizmetten dolayı kendisine teşekkür ederim.

Alper Kırkpınar

Kaan beye hizmetinden dolayı teşekkür ederim.

Gökçe Telbaş

Kaan beye verdiği hizmetinden dolayı çok teşekkür ederim. Başarılarının daimi olmasını dilerim.

Meltem Ataman

Dairemin kiralama aşamasında yaptığı tüm çalışmalar için Kaan beye, teşekkür ederim.

Yaman Atatuş

Kaan bey ile çalışmak oldukça keyifliydi. Hizmetinden dolayı teşekkür ederim.

Hakan Ayaz

Kaan bey, işinin peşinden koşan, kibar bir beyefendi evimin kiralamasında gösterdiği ilgi ve alaka için teşekkür ederim.

Bora Algan

Kaan beyden çok memnun kaldım, Kaliteli işini iyi yapıyor. Başarılar dilerim.

Sertaç Yaman

Kaan beye, Gayrimenkulümün kiralama sürecinde gösterdiği çaba ve hizmetten dolayı teşekkür ederim.

Burcu Yeşilyurt

Kısa sürede daire bulmam konusunda yardımcı oldu. Kaan beye çok teşekkür ederim.

Mehmet Usta

Evimin kiralama süresince gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı, Kaan beye çok teşekkür ederim.

Göktan Ünal

Şirketimize yapmış olduğu kiralama hizmetinden dolayı teşekkür ederiz.

Selma Aktaş

Hızlı ve sorunsuz kiralama sürecinde verdiği hizmet için çok teşekkür ederim.

Çiğdem Fakour

Kaan Beyin verdiği hizmetten çok memnun kaldım. Her konuda açıklayıcı ve iş takibini düzenli ve kaliteli bir şekilde sürdürerek bize yardımcı oldu. Kendisine teşekkür ederim. Başarılar dilerim.

Sanem Mersin Kılıç

Kaan Bey gibi bir danışman ile çalışmak çok zevkli idi. kendisine başarılarının devamını dilerim. herşey için çok teşekkür ederim

Gültekin Yıldıran

Kaan Bey göstermiş olduğunuz ilgi ve hoşgörü için teşekkür ederim .

Vecahat İnan

Kaan Bey'in çalışma disiplini sayesinde sorunsuz ve hızlı bir çözüme ulaştık. Kendisine teşekkür ederiz.

Seyhan Kahraman

Kaan Bey sayesinde hem istediğimiz kriterde bir kiracıya sahip olduk hem de beklemek zorunda kalmadık. Teşekkürler Kaan Bey

Aydan Hasdağlı

Bu Kaan Bey'le ilk çalışmamız ama işlemin tamamlanma süreci o kadar sorunsuz yürüdü ki kendisiyle tekrar çalışmak isteriz.

Kenan Taşkın Öğdüm

Ben hayatımda çok fazla gayrimenkul danışmanı görüp tanıdım ama Kaan Bey bizim acil müstakil villa satışımızı tam 1 haftada iş donanımı, pratik zekası, yılların verdiği tecrübesi, hatrı sayılır çevresiyle bu satışı tertemiz gerçekleştirdi.

Berna Saygın

Çok teşekkür ederim, gerekli ilgi ve hassasiyeti gösterdi memnun kaldık

Sinan Alper

Çok yardımcı oldu tüm gayrimenkul alışverişimde Kaan Bey'i tercih edicem kendisine teşekkür ederim.

Bahar Yağlıdere

Kaan Bey çok enerjik, işbitirici bir insan çok memnun kaldım.Herşey için çok teşekkür ederim.

Sabri Volkan İnal

Kaan Bey'i çok başarılı buluyorum herşeyden çok memnun kaldım teşekkürler

Cumali Ertaş

Çok başarılı buluyorum, herşey için çok teşekkür ederim

Tevfik Demirdal

Söylenecek çok söz var aslında, süper bir danışman her konuda çok yardımcı oldu çok memnun kaldım.

Mehmet Barış Kestaş

Herşeyden son derece memnun kaldım, çevremdeki tüm tanıdıklarımla Kaan Bey'le çalışmalarını öneriyorum

Tuncay Anlatır

Her konuda çok memnun kaldık, işine hakim bir danışman...

Serpil Çavdar

Kaan bey' le çalışmaktan çok mutluyuz, Bu zaten ikinci gayrimenkul işimiz bundan sonrada çalışmaya devam edeceğiz

Yusuf Ziya Aktaş

Her konuda çok başarılı tam dört dörtlük bir danışman...

Sıtkı Mokan

Son derece çok başarılı biri çok memnunuz.

Mehmet Korkmaz

Bize sunduğu hizmetlerden ve çalışmalardan çok iyi bir danışman olduğunu kanıtladı.Teşekkürler Kaan bey...

Işıl Erol

Titiz ve sorumluluk sahibi herşey için teşekkürler...

Koray Gürsoy

Hiçbir sıkıntı ve problem yaşamadım, gayet memnun kaldım...

Yiğit Atabey

Bizimle çok ilgilendi.Hizmetlerinden ve ilgisinden çok memnun kaldım.Başka gayrimenkul alışverişimde tekrar kendisiyle çalışıp, çevremdeki tüm arkadaşlarıma tavsiye edeceğim.

Kader Soyugüzel

Kaan bey her konuda çok başarılıydınız.Yardımlarınız için teşekkürler...

Yusuf Özmen

Bize sunduğu hizmet ve çalışmalardan çok memnun kaldığım için bir daha ki gayrimenkul alışverişimde tekrar kendisiyle çalışmak mutlu eder.Başarılarının devamını dilerim.

Münire Doruk

Kaan Bey çok başarılı bir danışman, çevremdeki tüm arkadaşlarıma öneriyorum.

Ümit Yılmaz

Hizmetlerinizi tüm çevreme öneriyorum. Kaan bey' ede ilgisi ve alakası için çok teşekkür ederim.

Aşkın Selçuk

Benim bu zamana kadar gördüğüm en prfosyonel bir danışman, başarılarının devamını diliyorum.

Mehmet Terzi

Çok çalışkan, ilgili ve düzeyli biri, bana sunduğu hizmetten çok memnun kaldığım için çevremdeki tüm arkadaşlarıma öneriyorum.İşlerinin ve yolunun hep açık olmasını diliyorum.

Mustafa Özgür Kutluözen

Kendisi çok cana yakın bir danışman son derece başarılı ve o kadar iyi bir hizmet sundu ki memnun kaldığım için bir arkadaşıma dahi kaan bey' le çalışması için önerdim ve kendisiyle görüştürdüm.

Mustafa Aydın Türker

Kaan bey biz sizinde bildiğiniz gibi evimizi sizin aracılığınızla aldık ve çok memnunuz, bizim ne istediğimizi anlayıp ona göre evler göstermeniz işinize olan bağlılığınız ve samimiyetinizden son derece memnun kaldık, Başarılarınızın devamını dileriz

Meltem Erdemli

Kaan bey'in her çalışmasından çok memnun kaldım. Başka Gayrimenkul alışverişinde tekrar çalışmak isterim.

Nihan Ünal

Çok iyi ilgilendi, Teşekkür ederim kendisine...

Emre Bodur

Kaan bey her konuda profosyenel davrandı. Araştırması ve hizmeti sonunda iyi bir daire almamızda yardımcı oldu. Emre bodur

Şenol Azak

Satış öncesinde olduğu gibi satış sonrasında da gayet ilgiliydi, ilgisini hiç kaybetmedi.Çok teşekkür ederim.

Nuri Şahin

Gayrimenkulumün kiralanmasında bize sunduğu hizmet ve çalışmalardan çok memnun kaldık. Çevremdeki tüm dostlarıma öneriyorum.Herşey için teşekkür ederim.

Nuri Şahin

Gayrimenkulumün kiralanmasında bize sunduğu hizmet ve çalışmalardan çok memnun kaldık.Çevremdeki tüm dostlarıma öneriyorum. Herşey için teşekkür ederim Kaan bey...

Ahmet Şenyaşa

İşine dört elle sarılan ve sahip çıkan bir danışman.Baştan sona herşeyle çok itinalı bir şekilde ilgilendi.Herşey için teşekkür ederim.Başarılarının devamını diliyorum.

Fusün Topçu

Kaan bey gayrimenkulumün kiralanmasında bize sunduğu kaliteli hizmet ve çalışmalar sayesinde iyi bir kiracımız oldu.Herşey için teşekkür ederiz.

Tuluğ Gür

Kaan Bey'in bize sunduğu hizmet ve çalışmalar, bizimle olan ilişkileri son derece profosyonelceydi.Kendisinden Çok memnun kaldık.

Baykan Ündey

Kaan Bey Gayrimenkulumun Kiralanması Konusunda Çok Yardımcı Oldu, Her zaman kendisiyle çalışmak isterim.Teşekkürler

H.bülent Şamli

insanları dinyelip, ihtiyaçları tespit ederek çözüm öneren, konusuna hakim, sempatik, güven veren, kısaca ailemizin emlakçısı Kaan beye bize verdiği hizmetler için çok teşekkür ediyorum, hem iyi bir emlak uzmanı, hem iyi bir arkadaş kazandığımı düşünüyorum

Bülent Korkmaz

Hizmet kalitesinden çok memnun kaldık. Teşekkürler.

Ayperi Sevinçli

Gayrimenkulümün kiralanmasında her alanda bana yardımcı olan, hızlı ve kaliteli hizmet veren Kaan Bey'e teşekkürü borç bilirim.

Onur Özer

Kaan Bey her konuyla çok güzel ilgilendi. Herşeyden çok memnunum.

Nilüfer Akdoğu

Kaan Bey'den ve hizmetinden çok memnunuz.

Ragıp Candan

İyi bir kiracım oldu. Teşekkür ederim.

Arzuhan Uzun

Kaan bey'le Nisan ayında tanıştık.Yaklaşık 1, 5 senedir satışta olan ancak sonuca varamadığımız bir evimizi(40 yıllık olması, herhangi bir tadilat görmemesi, en üst kat olması, asansörü bulunmamasına rağmen)1 ay içinde satarak yardımcı oldu.Tşk

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.