GAYRİMENKULde doğru ADRES, RE/MAX ADRESALIM, SATIM ve KİRALAMA İŞLEMLERİNİZ GÜVENİLİR ELLERDE...BORNOVA ANADOLU Lisesi Almanca ve EGE Universitesi Ingilizce İŞLETME BÖLÜMÜ Mezunuyum. Kısa bir süre Lojistik Sektöründe bulunduktan sonra, 2009 yılında KALİTESİNİ ve GUVENCESİNİ Bildiğim RE/MAX Adres AİLESİ ile çalışmaya başladım. 2000 Yılında açılan Bostanlı 2007 yılında hizmete giren Mavişehir ofisleri ile 2 ofis olarak hizmet verdikten sonra 2019 yılında tekrar tek ofiste birleştik ve REMAX Adres olarak 22 yılı geride bıraktık. FARKLI bir anlayış, KALİTELİ hizmet, DÜRÜST ve GÜVENİLİR iletişim ile hertürlü ALIM, SATIM, KİRALAMA işlemlerinizde yanınızdayız.. Profesyonel Gayrimenkul Danışman Ekibimiz için öncelik; Müşteri Memnuniyeti, Etik kurallar, Müşteriyi Doğru Bilgilendirme ve Sektördeki meslektaşlarımız ile paylaşım içinde olmaktır. Siz de gayrimenkulünüz için Doğru ADRES'i arıyorsanız Remax ADRES'e gelin.

Uzmanlık Alanları

Konut Mağaza/Dükkan Residence

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2011

Bu eğitim, katılan Broker'ın ofisindeki yeni gayrimenkul danışmanlarına daha başarılı mentorluk yapabilmesi için tasarlanmıştır.

2013

Ofis Asistanı Eğitimi

2016

Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.

2021

Bu eğitim Broker'ın ofisini geliştirmesini, öncü olmasını ve ofisinin performans yönetimini başarılı bir şekilde yapabilmesini ve artırmasını hedefler.

2022

Bu eğitim katılan Broker'ın, ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için hazırlanmış ofis içi eğitim programıdır.
Zeynep Özölmez Yenice portföyünde 6 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 6 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.