İLKELİ VE DÜRÜST KAZANÇ -DOĞRU FİYAT & DOĞRU ALICI & SATICIALDIĞIM EĞİTİMLER
* RE/MAX Kariyerim (Temel Satış Eğitimi) (2009) (1 hafta)
* İçsel motivasyon ve müşteri odaklılık (2010)
* Angelo Fradere ile Maksimum Sonuçlar İçin Stratejiler (2010) (1 hafta)
* Gil Ostrander ile Quick start(2011)
* DİKSİYON VE ETKİLİ KONUŞMA EĞİTİMİ 2014
*2013 YILINDA 'YENİ DANIŞMANLAR' ARASINDA İŞLEM BİRİNCİSİ...
*ZİNCİRLİKUYU YAPI MESLEK LİSESİ, YAPI RESSAMLIĞI BÖLÜMÜ 1985 MEZUNUYUM.
1985 & 2009 YILLARI ARASINDA İNŞAAT SEKTÖRÜNÜN ÖNDE GELEN FİRMALARINDA KEYİFLE VE SEVEREK ÇALIŞTIM.
*RE/MAX PİRAMİT ACIBADEM BÜNYESİNDE GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI 2013-DEVAM
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2014

Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.
Özden Erdoğan portföyünde 6 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Muhammet Sultanzade

Merhaba, ben bir yabancı olarak şimdiye kadar Özden hanım gibi iti ve güvenilir bir danışman görmedim. Çok yardımcı oldu ve çok bilgiler verdi. Teşekkür ederim.

Feyza Bayırlı

Ev kiralama sürecimizde Özden hanim ile bir emlak sitesi üzerinden iletişime geçtik. Bizi sürekli bilgilendirdiği, hakkaniyetli seçimler yaptığı bir süreç yaşadık. Kendisiyle iletişimimizin çok kolay ve hızlı olması ve pozitif yaklaşımları nedeniyle de tekrar böyle bir arayışımız olduğu durumda kendisi ilk arayacağımız danışmanlardan biri oldu. Her şey için tekrar teşekkür ederiz :)

Aylin Burulday

İletişime geçtiğim ilk andan itibaren samimiyet, sıcaklık, güler yüz, randevulara verilen saate ve dakikliğe gösterilen dikkat, adaylara gösterilen saygı, yapılan işin çok kısa sürede sonuçlandırılması gibi bir çok sebeple çok güzel sonuç oldu. Teşekkür ederim.

Yusuf Engin

Özden hanımın güler yüzlü tutumu ve hizmet anlayışından dolayı pozitif yaklaşımından memnun kaldığımı bildirmek isterim.

İsmail Engin

İletişimi ve yaklaşımından dolayı hem kaliteli hem de verimli bir işlem yaptığımız için memnuniyetimi bildiririm. Güler yüzlü, sıcak kanlılığı içinde ayrıca teşekkür ederim.

Caner Berik

Sizin olumlu düşünceleriniz ve ilginiz sayesinde ev sahibi olmuş bulunmaktayız. Sizi tanıdığımız için çok mutluyuz. Sonra ki çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Emel Berik

Bir emlak danışmanından alabileceğimizin en iyisi kadar hizmet almış bulunmaktayız. Teşekkürler.

İlker Onur Kaya

Göstermiş olduğunuz ilgi ve özen için teşekkür ederim.

Sadi Çakır

Mütevazi kişiliğiniz ve her iki tarafı da korumacı tarzınızdan dolayı teşekkür ederiz.

Oğuzhan Falay

Özden hanımın verdiği hizmetten son derece memnun kaldım. Hem güler yüzlü, hem güvenilir yaklaşımıyla beni mutlu etti. Kesinlikle arkadaşlarıma önereceğim bir emlak danışmanıdır.

Hüseyin Tandoğan

Tek kelime ile harika. Teşekkür ederiz.

Büşra Taşkın Karakurt

Özden hanımın yapmış olduğu öz verili çalışmayı takdir ediyorum. Güler yüzlü ve insanlara karşı açık sözlü olması sebebi ile herkesin takdirine layık olduğuna inanıyorum.

Serap Erenel

Güler yüz ve samimiyetle karşılandık. Meslek etiğine uygun çalışması güven verdi. Hizmet ötesi beşeri ilişki kurmuş olmaktan çok memnunuz. Özden hanıma gönülden teşekkür ederiz.

Elif Şahin

Uzun süredir Özden hanımla çalışıyorum. İletişim yeteneğine, dürüstlük ve açık sözlü oluşuna hayranım. Çok memnunuz.

Fatma Avşaroğlu

Her şey için çok teşekkür ederiz. Mülk sahibi ve daire ile son derece ilgilenildi. Dairemiz her müşteriye itina ile gösterildi. Detaylar verildi. Ve sonunda satış işlemi gerçekleştirildi.

Hasan Sönmez

Danışmanım Özden hanıma samimi tavrı ve yardımlarından dolayı teşekkür ederim. Hizmetten gayet memnun kaldım.

Harun Karakurt

Özden hanımın yapmış olduğu hizmet çok iyi, güler yüzlü ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Ayhan Üykü

Gösterdiğiniz ilgi ve alaka için çok teşekkür ederim.

Şafak Kurban Üykü

Telefonu ilk açtığım andan itibaren ilginiz ve anlayışınız için teşekkür ederim. Güler yüzlü, işinin ehli, ilgili tavrınız ile arkadaşlarıma güvenle tavsiye edeceğim.

Recep Karahan

Yetkiyi ve anahtarı verdim. Sonra imzaya geldim. Artık benim bir emlak danışmanım var.

Mustafa Avşaroğlu

Çok memnun kaldık. Her şey için teşekkür ederim. Bundan sonra işle ilgili konularda görüşmek üzere.

Ahmet Can Erenel

Her şey için teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Nurten Çar

Vermiş olduğu hizmet samimi, dürüst ve işini takip ettiğinden dolayı kendisiyle yıllardır çalışmaktayız. Teşekkür ederiz.

Recep Karahan

Yetki belgesini ve anahtarı verdim, sonra imzaya geldim. Artık benimde bir emlak danışmanım var :)

Armağan B. Erkişi Gamze Erkişi

Kiralama işlemlerinde göstermiş olduğu özveri ve yardımlarından ötürü teşekkür ediyorum. İşini hakkıyla yapan danışmanların sektörde emeğinin karşılığını almasını dilerim.

Gamze Erkişi

Bize yapmış olduğu tüm yardımlar ve güler yüzü için çok teşekkür ediyorum.

Ece Demirtaş

Evi bulma sürecinde ve gezdirme konusunda çok özenli ve ilgili bir tavırla karşılandık. İçimizin rahatlığı ile evi tuttuk. Karşımıza bize bu kadar güven veren bir emlakçı çıktığı için çok şanslıyız. Evde oturduğumuz sürece de iletişimimizin devam edeceğine eminim. Her şey için teşekkür ederiz

Şafak Bulut

3. kiralama sürecini yaşıyorum. Özden Hanım'dan çok memnunum. Her kiracımı tam istediğim düzeyde ve profilde bulup buluşturduğundan dolayı teşekkürlerimi şükran ederim.

Nagehan Boyraz

Özden Hanım'ın ilgisi, içtenliği bizleri güvende hissedeceğimiz eve ve ortama yönlendirmesi takdire şayan. Birbirimize güvenmenin oldukça zor olduğu bu dönemde büyük bir ilgiyle bizleri yönlendirdiği için müteşekkiriz. Yolumuz kesiştiği için ve hayatıma böyle güzide bir insan girdiği için oldukça mutlu ve memnunum.

Yiğit Çiçek

Özden Erdoğan Hanım'a ev kiralarken gösterdiği özveri ve destekleri için sonsuz teşekkürler ediyorum. Ev sahibi ve benim aramda mutlu bir ilişki kurulmasına ilk günden itibaren katkı sağladı. Kendisini tanıdığım için şanslı hissediyorum.

Gamze Bekdemir

Memnuniyetim hat safhada. Güvenilirlik bu konudaki tercihimdi. Bunu sizde gördüm. Çok teşekkür ederim.

Elif Şahin

Davranışlarından, iletişiminden çok memnun kaldım. Uzun süre çalışmak istiyorum.

Özlem Albayrak

Saygın, güvenilir bir emlak danışmanı. Tekrar çalışmak isterim kendisiyle.

Egecan Kumkumoğlu

Özden hanımdan ve çalışma yönteminden çok memnun kaldık. Çok sevecen ve yardım severdi.

Celal Özgür Yağcı

Özden hanımın verdiği destekten dolayı çok memnunuz. Uzayan süreç içerisinde bize çok yardımcı oldu ve her zaman işin peşinde oldu. Kendisine desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Kezban Polatcan

Sevgili Özden hanım; yıllardır evimi kiraya veren ve benim için en iyi kiracıyı bulan, hakkımı koruyan, dürüst, güvenilir, güzel yürekli danışmanımız. Her şey için çok teşekkürler :)

Anıl Şenveli

Vermiş olduğu güler yüzlü hizmet için çok teşekkür ederim.

Birol Aşırı

Özden hanım nazik, güvenilir, sıcak kanlı kişiliğiyle bizden tam puan aldı :) Her şey için teşekkürler.

Ömer Karahan

Güler yüzlü, anlayışlı ve iki tarafı da üzmemek için elinden gelen tüm imkanları kullanıp bizim yeni evimize en güzel şekilde oturmamız için elinden geleni yaptı. Teşekkür ederiz.

Pınar Koç

Sürecin başından bu yana olumlu, sakin ve çözüm üreten yönünüzden dolayı çok teşekkür ederiz. İletişim noktasında şeffaf olmanızdan dolayı bu iş yerini kiralamaktayım. Farklı bir emlakçı olsaydı bu kadar süratli hareket edemezdim.

Ozan Yaşar

Kendisine ilgisi ve desteğinden dolayı teşekkür ederiz. Bir kaç defa evi ziyaret etmemiz gerekmiş olsa da her seferinde özveri ile yardımcı oldu. Tekrar teşekkürler.

Halil Sarıkaya

Yapmiş olduğunuz hizmetten dolayı teşekkür ederim. İşleriniz çok güzel, buluşma saatlerine zamanında geliyor. Başarılar dilerim.

Önder Kaplan

Vermiş olduğunuz ilgi ve alaka için çok teşekkür ederim. Güler yüzlü ve samimi olmanız bizi çok memnun etti. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Nazlı Tan Aykurt

Güler yüzlü, sempatik, yakınlığı, davranışı çok güzel; çok memnun kaldık. Çok teşekkürler :)

Rasim Umut Yaşın

Ekim ayında ev arayışına girdim Kadıköy'de.. Özden hanımla karşılaştım. Sözüm senet mantığıyla ki hakkını fazlasıyla veriyor, diğer gün akşamına kadar düşünmem için evi opsiyonladı. Bana öncelik verdi, peki biz akraba miyiz veya önceden bi tanışıklık mı var ? Hayır tâbi ki, tamamen ş ahlakı. Benden hariç 4 kiracı adayını onayım için bekletti. Tam bir Kadıköy hanımefendisi. Bizi dürüstçe işini yapanlar kurtaracak. Teşekkür ederiz.

Simge Tarcan

Özden hanıma gerek nezaketi, gerek ilgi ve alakasından dolayı teşekkürlerimi iletiyorum.

Yüksel Bitiş

Oturacağım evi gayrimenkul danışmanı Özden hanım aracılığı ile buldum. Memnun kaldım. Kendilerine bizlere vermiş olduğu hizmetten dolayı çok teşekkür ederim.

Hakan Potuk

Evimizi kiraya vermeye karar verdikten sonra 3 gün gibi bir sürede sonuçlandı. Sn Özden Erdoğan'ın göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkürler.

Yaşar Bitiş

Özden hanımla görüşmemiz çok samimi bir şekilde geçti, bize yaklaşımı, ilgilenmesi hoşumuza gitti. Tekrar ev değiştirirsem ilk olarak Özden hanımı ararım.

Füsun Balta

Siz olmasaydınız ne olurdu bilemiyorum. İyi ki varsınız, iyi ki varız! Darısı diğer işlere :)

Arda Kuzu

Çok hızlı, güven verici ve rahat bir şekilde işlerimiz halledildi. Çok memnun kaldık.

Fatma Avşaroğlu

Her şey için çok teşekkür ederiz. Mülk sahibi ve daire ile son derece ilgilendi. Daire her müşteriye itina ile gösterildi. Detaylar verildi Özden hanım tarafından. Ve sonunda satış gerçekleştirildi. Teşekkür ederiz :)

Mustafa Avşaroğlu

Çok memnun kaldık. Her şey için teşekkür ederim. Bundan sonrada iş ile ilgili konularda görüşmek üzere. Hoşça kalın.

Mehmet Can Altundal

Remaxin vermiş olduğu danışmanlık hizmetinden memnun kaldım.

Banu Kanatoğlu

Çalıştığımız Özden Erdoğan saygılı, güler yüzlü iş birliği ile güvenimizi kazanmıştır. Teşekkür ederiz.

Sevil Altundal

Remax danışmanı Özden hanıma çok teşekkür ederiz. Güvenilir bir ev, rahat edeceğimiz bir ev bulmamız konusunda istediğimizden çok daha güzel bir ev bulduk. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Mürvet Soğancı

Özden hanıma ilk görüşte içim ısındı. Kızım gibi hissettim.Hizmetlerinizden çok memnun kaldım.

Sezgin Kanatoğlu

Nazik, hoş görülü ve profesyonel bir yapıya sahip. Kendilerine teşekkür ederiz.

Zeki İlhan Ölçer

Özden hanımın güler yüzlü hizmeti bizleri fazlasıyla memnun etmiştir. Kendisine teşekkür ederiz.

Şerafettin Dobur

Görüşme ve işlem yaptığımız Özden Erdoğan hanımefendi saygılı ve özenli davranışlarından, iş birliği ile güvenimizi kazanmıştır.

Mahire Dobur

Özden Erdoğan'a taraflara itina ile verdikleri hizmet ve destekleri için teşekkür ederiz. Çok sıcak kanlı ve her konuda destekçi oldu. İşlerinde başarılar dileriz.

Gonca Ölçer

Özden hanım vermiş olduğu hizmet kalitesi ve hızı inanılmazdı. Kendisini tebrik eder, işlerinde kolaylıklar dilerim.

Ömer Altundal

Remax danışmanı Özden hanım sıcak ve samimi yaklaşımından dolayı çok teşekkür ederim.

Gonca Ölçer

Özden hanımın vermiş olduğu hizmet kalitesi ve hızı inanılmazdı. Kendisini tebrik eder, işlerinde kolaylıklar dilerim.

Canan Dursun

Samimi, sıcak ortam, kaliteli hizmet için Özden hanıma teşekkür ederim.

Zeynep Dursun

Özden hanım sayesinde tüm iyi niyetli çabalarıyla çok güzel bir ev kiraladım. Tüm yardımları için çok teşekkür ederim. Her zaman iletişimde kalmak isterim. İyi çalışmalar dilerim.

Turan Dursun

Danışmanımızdan çok memnun kaldık. Güler yüz ve samimiyeti çok iyi. Teşekkür ederim.

Nilgün Gün

Her şey çok özenli ve beklediğimiz şekilde gerçekleşti. Zaman ve iletişim organizasyonu çok verimliydi. Teşekkürler Özden hanım. İyi çalışmalar

Cavit Ulufi

Gerçekten ilgiyle, samimiyetle, sağlıklı bilgiyi aldıktan sonra ilgilendiğimiz gayrimenkulü gönül rahatlığıyla kiraladık. Teşekkür ederiz.

Yücel Karayel

Danışmanımız Özden Erdoğan hanımefendinin himayesinde bulunan dükkanı kiralama sürecinde ilk ve alakasını eksik etmediği için teşekkür ederiz.

Ebru Çar

Özden hanım ve ekibi bizimle çok ilgilendi her şey için çok teşekkür ediyoruz.

Nurcan Bigeç

Özden hanıma çok teşekkür ediyorum yoğun alaka ve yardımlarından dolayı.

Banu Bigeç

Özden hanım tanıştığımız ilk andan itibaren yansıtmış olduğu pozitif enerjisi sayesinde farklı bir çok alternatif görmüş olmamıza rağmen tercih sebebimiz olmuştur. Sağladığı şeffaf ve güven odaklı iletişim için kendisine ve Remax ailesine çok teşekkür ediyoruz.

Mehmet Bigeç

Almış olduğumuz hizmetten dolayı Özden hanıma teşekkür ederim.

Safiye Feyza Çinicioğlu

Özden Erdoğan; samimiyeti, işindeki ciddiyeti ve kurduğu iletişimin kalitesi ile benim kendisine içtenlikle güvenmemi sağladı. Kendisine teşekkür ediyorum.

Sibel Ateş

Sn Özden Erdoğan'dan aldığım gayrimenkul danışmanlığı hizmetinden son derece memnun kaldım. Kendisi güler yüzlü, ilgili, yapıcı, çözümcül ve sorumlu tavrı ile fevkalade takdire değerdir. Her zaman kendisi ile çalışmak isterim.

Elif Şahin

10 yıldır birlikte çalışıyoruz. Şimdiye kadar hiç bir sorun yaşamadım. Konuşması, iletişimi mükemmel. Çok memnunum.

Tuğba Özdil

Özden hanımın göstermiş olduğu güler yüzü, profesyonelliği ve yardım severliğinden dolayı teşekkürler. Tanıdığımıza çok memnun olduk.

Binali Şahin

Remax Piramit emlak danışmanı olarak uzun yıllardır (10 yıl) hizmet aldığımız Özden hanımın konuya hakimiyeti ve sonuç odaklı çalışmalarından dolayı memnuniyetimizi belirtirim.

Soner Özdil

Özden hanımdan almış olduğumuz hizmet ve emek gerçekten çok iyi ve yeterlidir. Kendisine teşekkür ederiz.

Selin Yiyen

Özden hanıma ilgisi ve yardımı icin çok teşekkür ederiz.

Nurhan Talebi

Özden hanıma çok teşekkür ediyorum. Başarılar dilerim.

Sevim Yiyen

Özden hanıma ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.

Emrah Cenikli

Özden hanıma yardımları ve nezaketinden ötürü teşekkür ederim.

Hasan Kayışoğlu

Firmanız bence çok güler yüzlü, çok içten ve işi ile ilgili. Bize çok güzel bir şekilde yardımcı oldu ve bizi güç durumdan kurtardı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. İyi ki Özden hanımla çalışıyoruz.

Öznur Çiftçi

Özden hanımla ev ararken tanıştım. Eve bakmaya geldiğimizde kendisinden pozitif bir enerji aldım. Kendisi düzgün ve dürüst bir danışman. O gün baktığımız evi tutmadık ama Özden hanım bize daha iyi bir ev buldu. Kendisine bir kez daha teşekkür ederim :)

Çiğdem Kandemir

Çözüm odaklı yaklaşımınız için çok teşekkür ederiz. Ayrıca zaman konusundaki hassasiyet benim için çok önemli. Özden hanımın yaklaşım tarzı, özeni ve misafirperverliği için kendisine çok teşekkür ederim.

Osman Yorulmaz

Kiraladığım dairem ile ilgili olarak Özden Erdoğan'ın göstermiş olduğu ilgi alaka hassasiyet ile işine göstermiş olduğu özenden dolayı çok teşekkür ederim.

Serdar Çar

Özden hanımın vermiş olduğu hizmet ve göstermiş olduğu samimiyetten dolayı kendisiyle yıllardır çalışmaktayız. İşine hakim ve bilgili bir danışman. Teşekkür ederim.

Serhat Suyabatmaz

Güler yüzlü, anlayışlı, bilgi, deneyim ve tatlı dili ile bu evi bulmamızda verdiğiniz destekten dolayı teşekkür ederiz.

Sevim Gürgül

Özden hanım işinde çok başarılı. Her zaman kendisiyle çalışmak isterim. Kendisine başarılar diliyorum.

Serap Şengil

Özden hanıma vermiş olduğu güven ve samimiyet için öncelikle çok teşekkür ediyorum. Aylardır kiralık ev aramama rağmen kısa ve özlü anlatımı, içten gösterdiği hizmet karşısında hemen evi kiraladım. Kendisine teşekkürlerimi borç bilirim. İşlerinde sonsuz başarılar dilerim.

Kaya Yalçınkaya

Özden hanımla şu ana kadar yapmış olduğum çalışmalardan son derece memnun kaldım. Kendisine teşekkür eder, işlerinde başarılar dilerim.

Nuriye Yalçınkaya

Özden hanımı tanımaktan büyük mutluluk duydum. Bana getirmiş olduğu kiracılardan, gayrimenkul kiralama konusunda göstermiş olduğu ilgiye teşekkür ederim.

Damla Baş

Özden hanım güven veren yaklaşımı ile tüm süreç boyunca benden desteğini hiç esirgememiştir. Emlak piyasasında tanıştığım en güvenilir ve samimi insan oldu kendisi.

Tuğçe Baş

Özden hanıma tüm çabası ve emeği için çok teşekkür ederiz. Kendisi güven veren imajı ile bize çok yardımcı oldu.

İrem Yiğit

Uzun zamandır ev arayışında olduğum bir dönemde kendisinin güler yüzlülüğü ve yardımcılığı sayesinde içime sinen bir daireye kavuştum. İşindeki şeffaflığı ve müşteriye önem veren yaklaşımından dolayı kendisine çok teşekkür ederim.

Asu Yağcı

Özden hanım bizim için çok çaba sarf etti. İlgisi ve hizmeti için kendisine çok teşekkür ederiz. Başarılarının devamını dileriz.

Aslı Köksöken

Güler yüzlü ve ilgili yaklaşımıyla, samimiyetinden memnun kaldım. Teşekkür ederim.

Pınar Erdoğan

Güler yüzlü, tüm tarafların çıkarlarını korumayı amaçlayan danışmanları için kendisine teşekkür ederiz.

Ali Salıcı

Özden hanımın içtenliği ve samimiyeti ile önce gönlümüzü kazanmış sonra ticari olarak evimizi emanet etmiş bulunmaktayız. İlgi, alakası ve sempatisi ile evimizi de başarılı bir şekilde satmıştır. Bir sonra ki alışverişte görüşmek üzere.

Baha Tepebaşı

Özden hanım, ilk buluşmamızda gerçekten özverili yaklaşım ile ev alımında bize çok yardımcı olmuştur. Remax garantisini Özden hanım referansı ile birleştirerek yapmış olduğumuz alış veriş için çok mutlu olduk.

Fatmai Perican Tepebaşı

Ev alımı sürecinde bana yardımlarını esirgemeyen Özden hanıma teşekkürlerimi nasıl iletirim bilemiyorum. Özden hanımın samimiyetine, sevgisine tekrar çok teşekkür ediyorum. Tekrar görüşmek üzere.

Onur Işıkman

Emlak sektöründe yıllardır vermiş olduğu tecrübe ve deneyimi, güler yüzü, samimiyeti ve dürüstlüğüyle birleştiren Özden hanım geniş lokasyonlarda sunduğu kaliteli hizmeti sonrasında da müşterilerine destek vermeye devam ederek memnuniyeti üst seviyeye çıkartıyor. Hayalimdeki evi kiralamada çok büyük emeği olan Özden hanıma sonsuz teşekkürler.

Kaya Yalçınkaya

Özden hanım her konuda bize çok yardımcı oldu. Taleplerimizi anlayışla karşıladı. Destekleriniz için teşekkür ederiz.

Füsun Balta

Yalnızca ben değil, müşteri olarak karşılaştığı herkes Özden hanımın güler yüzlülüğünden hoşnut. Keyifli bir süreçti, teşekkür ederim.

Victor Mizrahi

Son derece profesyonel bir yaklaşım ile işlem tamamlanmıştır. İlgi için teşekkür ederim.

Aslı Çengel

Özden hanımla çalıştığımız süreçte hem iletişim hemde sunduğu hizmet çok tatmin ediciydi. Kendisine güvenerek tüm işlemleri tamamladık. Her iki tarafa da eşit mesafede ve hassasiyetle adaletli yaklaşımı bizi çok iyi hissettirdi.

Emre Çengel

Güler yüzlü, içten ve güven veren yapısıyla Özden hanım hızlıca ev arayışımızı sonuçlandırdı. Taraflara eşit yaklaşımı ve yardımseverliği de bizleri rahat hissettirdi.

Gül Tür

Sizden aldığım hizmet her zaman ki gibi iyi. Samimi, içten yaklaşımınız için çok teşekkür ediyorum.

Süleyman Selçuk Çar

Remax Çalışanlarından Özden Erdoğan'dan çok memnun kaldık. İlgisi ve alakası için çok teşekkür ederiz.

İbrahim Metin Kemal Eren

Özden hanımın ilgi ve alakası üst düzeydeydi. Görüşmelerin başından sonuna kadar her detayla ilgili çok yardımcı oldu. Her şey için teşekkür ederiz.

Hatice Kahraman

Çok çok memnunum. Özden hanımla önceden de tanışmıştım, tekrar karşılaşınca çok sevindim. Tam profesyonel.

Sevil Önal

Özden hanımla yaklaşık 8 yıldır çalışıyoruz. Bu zaman zarfında kendisi ile her türlü fikir alışverişlerimde bize sunmuş olduğu her türlü fikirlerinden ziyadesiyle memnun kalarak çok olumlu bir fayda sağladık. Her türlü gayrimenkul alımında ve kiralamada kendisi bizim için bilen konumundadır. Bilgisi ve tecrübesi ile hep danışmanımızdır. Sevgiler.

Sertan Uzun

Güler yüzlü olmanız ve göstermiş olduğunuz hizmetten dolayı çok teşekkür ederiz.

Elif Şahin

Verilen hizmetten, iletişimi ve güler yüzünden çok memnunum.

Binali Şahin

Remax ile uzun yıllar çalışmış olduğumuz ofisinizin vermiş olduğu hizmet ve servisten oldukça memnun olduğumu belirtirim.

Mehmet Şahin

Özden hanımı tanıdığım için çok memnun oldum. Sizin gibi iyi insanlarda varmış, çok teşekkür ederim.

Bülent Öztürk

Memnuniyetimizi arz ediyorum.

Av. Aziz Demir

Gayrimenkul danışmanı Özden Erdoğan'ın konu ile ilgili yeterli ve gerekli araştırmaları, güler yüzlü tavırları tarafımdan takdire şayandır. Satış pazarlama ve kiralama konusunda yeterli deneyime sahip olan Özden Erdoğan'ın başarılı olması en büyük temennimdir.

Sevim Gülgür

Sayın Özden Erdoğan'ın yapmış olduğu hizmetlerden çok memnun oldum. Kendisine çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Sedat Harman

Bizi her konuda doğru şekilde bilgilendirmesi, sıcak kanlılığı, güler yüzlülüğü ve ilgisi üst seviyededir. Kendisine yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum.

Arzu Ergan Uğur

Göstermiş olduğu samimiyet, işine olan sorumluluğu ve takibinde olması, profesyonel olarak bakmasını bilen, her iki tarafında çıkarlarını koruyan ve geçirdiğimiz 3 ay içerisinde birlikte olmaktan memnun olduğum güzel insan. Her şey için çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını diliyorum.

Özlem Güner

Ciddi bir süreçte aşamaları kolaylaştıran Özden Erdoğan hanım güveni sayesinde kiralama konusu çözüme ulaşmıştır. Buradan da tekrar teşekkür ederim.

Gökhan Erenoğlu

Hizmetiniz için teşekkür ederim.

Murat Kesmen

Özden hanımın ilanını internette gördüm.Kendisiyle telefon konuşmasında olumlu ve samimi yaklaştı.Baska adayların olmasına rağmen arayanları sıraya koyarak hizmet verdi.Kendisine ayrica teşekkür ederim.Mulk sahibi ile görüşmeleri cok iyi organize etti.İki tarafında mahcup olmaması icin elinden geleni yaptı.Çok teşekkür ediyorum.

Harun Durmaz

Bana vermiş olduğunuz hizmete başladığınız günden başlayarak sonuna kadar mükemmel bir şekilde sonuçlandırılmıştır. Bu nedenle çok teşekkür ederim. Saygılarımızla.

Kezban Polatcan

Sevecen, güler yüzlü ve işinin ciddiyetini benimseyen güzel insan her şey için çok teşekkür ederim Özden hanım. Sizinle çalıştığıma memnun oldum ve her daim siz :)

Berkan Arın

İlk defa Remax'tan hizmet alan bir müşteriniz olarak; hızlı, güler yüzlü ve profesyonel hizmet anlayışınızdan çok memnun kaldım. Ayrıca, her türlü konuda destek olan Sn. Özden Erdoğan hanımefendiye özellikle teşekkür ederim.

Nurten Seferoğlu

Güler yüzü, samimiyeti ve işine göstermiş olduğu titizliğiyle ilk günden itibaren gerekli güveni ve ilgiyi göstermektedir.Her zaman beklentilerimiz doğrultusunda hizmet vermiş ve süreçle yakından ilgilenmiştir.Kendisini her zaman tercih edip çevremizdekilere de önermekteyiz.Kendisine ve şirketinize vermiş olduğunuz hizmetten ötürü teşekkür ederiz.

R. Emel Çalıdere

Özden Erdoğan hanımefendiye gösterdiği kolaylık ve ilgiden dolayı çok teşekkür ederim.

Mustafa Yılmaz

Son derece kibar ve bir o kadar da nazik karşılandım. İşin sonunda mutlu olarak ayrıldığım için sonsuz teşekkürler. Sonuç olarak da istediğim olursa çok mutlu olacağım, teşekkürler.

Atilla Şahlanoğlu

Özden hanımı Ataşehir'de ki gayrimenkullerimizin kiralama işlerinden beri tanıyoruz. Kendisi işini çok iyi yapan, çok ilgili, titiz çalışan bir insan. Çok memnunuz kendisinden.

S. Nafi Öztürk

Satış danışmanı güler yüzlü ve çok ilgiliydi. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ön plandaydı. Oldukça memnun kaldık. Güler yüzlü yaklaşımınız için teşekkür ederiz. :)

İbrahim Hakan Karataş

Derneğimiz için uygun bir mekan kiralamamıza yardımcı oldunuz. Teşekkür ederim.

Cüneyt Ancın

Hizmet ve kaliteli iş gücü istihdamı nedeniyle teşekkür ederim.

Hakan Artan

Özden hanımla uzun bir süredir beraber çalışıyorum. Benim için ailemden biri gibi oldu. Zaten abla olarak hitap ediyorum kendisine. İnşallah daha uzun yıllar beraber çalışmak nasip olur.

Orhan Dedeoğlu

Şirket olarak bir çok emlakçı firması ile çalışmaktayız. Doğal olarak bu firmalardaki çalışan kişilerin güvenilir dürüst ve her şeyden önemlisi güler yüzlü olması bizim tercih sebebimizdir. Bu vasıflara sahip ender kişilerden biri de Özden Erdoğan hanımefendidir. Başarılarının devamını dileriz.

Pınar Erdoğan

İlk karşılaşmanın önemini herkes çok iyi bilir.Özden hanım giyimi, makyajı, üslubu ve sıcak gülümsemesiyle güven telkin eden bir görünüm sergilemektedir.Bununla beraber işinde gayet bilgili, karşı tarafı çok iyi algılayabilen ve en önemlisi güvenilir bir danışmandır.

Osman Yüksel Yavuz

Memnun kaldım, teşekkür ederim.

Recep Karahan

Pratik işlemden dolayı Özden hanıma teşekkür ederiz.

Halise Çınar Yavuz

Memnun kaldık, teşekkür ederiz.

Kadriye Aydoğdu

Çok kısa sürede evimizi kiraladınız. Gösterdiğiniz hassasiyete çok teşekkür ederiz.

Atakan Gülgar

İstanbul gibi yoğun telaşenin içinde, ev bulmanın zorluğunda Özden hanım bizimle yakinen ve hızlıca ilgilendi. Bir emlakçıdan ziyade dost gibi güven verici hizmetiyle bizi oldukça memnun etti.

İbrahim Kamil Bülent Aydoğdu

Özden hanımım bize gösterdiği ilgiden son derece memnunuz.

İsmail Dandan

Özden hanımın vermiş olduğu hizmetten çok memnun kaldım.

Didem Kaya

Ailemize ait arsanın satışı için özverili bir çalışma yapmıştır.Şehirler arası alıcı ve satıcı arasında bir köprü görevi görerek sonuca ulaşmıştır.İnsan olarak da son derece samimi davranışlarıyla iki taraf içinde çaba göstermiştir.Teşekkür ederiz.

Gülseren Töngüt

Hayallerimizin gerçekleştirilmesinde şirketimizin merkez binasının yapımını düşündüğümüz arsamızın alımına vesile olduğunuz ve çabalarınızdan dolayı teşekkür ederiz. Mesleğinizde başarılar diliyoruz. Sizi unutmayacağız.

Fevzi Özunal

Göstermiş olduğunuz ilgi ve güler yüzünüze sonsuz teşekkürler.

Serkan Biyik

Çok memnun kaldım. Teşekkürler.

Sinan Canan

Hızlı, açıklayıcı, güven verici bir hizmet aldım. Önceden bilseydim dışarıda bu kadar zaman yitirmezdim. Teşekkürler.

Murat Özen

Onun tesvigi ve yondirmesiyle dogru yerde dogru yatırım yaparak 2 daire aldım. Insanligini, mesleki basarisini ve yardimseverligini tek geciyorum. Basarilarinin devamini diliyorum. Murat OZEN

Zerafet Kübra Karpuz

Emekleriniz için çok teşekkür ederiz. Güler yüzünüz, samimiyetiniz, aramızda ki muhabbeti oluşturdu. Başarılarınızın devamını dilerim.

H. Elif Taşkın

İlgili, alakalı, samimi yaklaşımından memnun kaldığım Özden hanıma hayat boyu başarılar.

Merve Görkey

Özden Erdoğan'ın sabrı, hassasiyeti ve güvenilirliği için teşekkür ederim. Her kiralamamda bundan sonra tek tercihimdir kendisi.

Yıldız Kabataş

Özden hanım ile irtibata geçtik. Hem telefon hem de yüz yüze görüşmelerimizde yakın davranışı, güler yüzü, dürüstlüğü ile bizde güzel bir intiba bıraktı. Teşekkürler REMAX.

Mertcan Kır

Özden hanımın içten ve samimi tavrı daha telefonda sesinden anlaşılıyordu. Kendisi ev konusunda her türlü yardımı içtenlikle verdi. Memnuniyet konusunda Remax her daim öncelikli.

Elif Şahin

Özden hanımla çalışmaktan çok memnunum. Çalışma prensipleri, dakikliği, iletişim becerileri mükemmel. Her zaman çalışmayı düşünüyorum.

Erdi̇nç Faki̇r

Sıcak ve içten tavırları ve bu tutumu ile alakalı çok teşekkür ederiz.

Ayça Fakir

Özden hanımın ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim. Çok memnun kaldım. Tekrar teşekkür ederim. İyi çalışmalar

Yildiz Erdoğanoğlu

Özden hanımı bundan bir kaç ay önce tanımış olmama karşın yollarımız şu günlerde tekrar kesişti. Duygusal bir şekilde ifade edecek olursam, tesadüflerin en tatlısının bu olduğunu söyleyebilirim. Son derece içten, iyi niyetli ve profesyonel. Sevgiler

Defne Kaya

Mesleğinde ki profesyonelliği dışında insanlığı muhteşem. Özden hanım gibi profesyoneller ile çalışıyorsanız bundan sonra ki tercihim Remax olacaktır. Kendisine melek tarzı ile hayatımızı renklendirdiği için teşekkür ederim.

Gökçe Nakipoğlu

Güler yüzlü ve ilgili davranarak, ev ile ilgili detayları vererek, verimli bir ev sunumu yapıldı.

Abdurrahman Nakipoğlu

Güler yüzlü ve ilgili davranarak, ev ile ilgili detayları verildi. Verimli bir ev sunumu yapıldı.

Halil Şimşek

Özden hanım başarılı, ilgili ve güven veriyor. Gayrimenkul işlerimi itina ile sonuçlandırıyor. Başarı tesadüf değildir. Yolu açık, başarısı daim olsun.

Dr İbrahi̇m Kabakçi

Özden hanımın bize karşı gösterdiği ilgi alakadan memnun oldum. Ev sahibi ile gösterdiği ikili görüşmelerde yeterli güveni verdi. Herhangi bir problem olmadan sonuca varıldı. Kendisine teşekkür ederiz.

Gül Tür

Özden hanımı tanıdığım için çok sevindim. İlgi ve alakasına, titizliğine, bütün yardımlarına çok teşekkür ediyorum.

Züleyha Olcay

Özden hanım samimi ve içtendir. Dürüstüğüyle göz dolduran nadir insanlardan biridir.

Bülent Aşkaleli

MERHABALAR ÜMRANİYE ÇAKMAK ÇAMLIKTA OTURMAKTAYIM EVİME ÖZDEN HANIM KİRACI BULDU 2 SENEDİR OTURMAKTA ÇOK MEMNUNUM VE ÇEVREME TANIDIKLARIMA ÖZDEN HANIMI TAVSİYE EDİYORUM KENDİSİE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM REMAX PİRAMİTE ÇOK FAYDALI OLACAGINA İNANIYORUMSSYG

Zehra Kazan

Bize mutlu bir çatı altında ev almayı yaşattığınız için size
ve ekibinize sonsuz teşekkür ederim.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.