Hizmetimle değer yaratır, aralıksız çalışırım. Öncü Danışman
Çevik İşlem
Mutlu Müşteri Etik ve verimli çalışma, değerli hizmet, memnuniyet önceliği, eşit çalışma ayrıcalığı ve güleryüzden yanayım.Türkiye'de doğup büyüdüm. Henüz 20 yaşında değilken gittiğim İngiltere'nin Manchester şehrinde Bolton High School ve St George Private College'dan aldığım eğitimin ardından Türkiye'ye dönüş yaptım.

İş hayatıma yerel yönetimler bünyesinde memurluk yaparak başladım.

Dokuz sene kamu personeli oldum. Sonrasında özel sektörde satış ve pazarlama yöneticiliği yapmaya başladım.

On dört yıllık yöneticilik sonrasında sektörel değişim ihtiyacının farkına vararak gayrimenkul danışmanlığı yapmaya başladım. 2009 yılından beri Remax'in gayrimenkul danışmanlarından biriyim.

İşim kadar sevdiğim çok az şey var. Onları da sizlerle paylaşmak isterim çünkü işime duyduğum saygıyı arttırıyorlar. Çocuklar, doğa, hayvanlar, spor, iyi müzik ve iyi

film.

Hayatım boyunca yaptığım her işten verimli çalışma performansı görmemi sağlayan şey, etik ve keyifli çalışmayı kural haline getirmiş olmamdır.Gayrimenkul sektörüne duyduğum güvenin yanı sıra iletişim kurduğum insanlara memnuniyet sağlamaya yönelik özgüvenim, bu sektördeki çalışmalarıma hız kazandırdı.Yatırım önceliklerinizin hata payına yer vermeyerek ve hızlıca sonuçlanmasını isterseniz tecrübelerimi ve hizmetimi sizlerle paylaşmaktan onur ve memnuniyet duyarım. Kişilere özel

belirlenen hizmet anlayışımla işlerinizin kolaylaştırılması için buradayım.Saygılar ve sevgilerle,

En seveceğiniz gayrimenkul danışmanı

Gülden DİKMEN

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2018

cert

2021

cert cert
Gülden Dikmen portföyünde 5 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Ayşe Nur Sülün

Gülden Hanım çok ilgilendi, insana güven veriyorlar. Her şey için çok teşekkür ederim.

Hatice Turgut Çetin

Çok samimi, sıcak ve işini çok severek yapıyor. Evi tutma sebeplerimden biri Gülden Hanım'dır. Kendisine çok teşekkür ederim.

Seçkin Özbay

Gülden Hanım ile çok uzun yıllardır birçok kiralama alanında birlikte çalıştık. Kesinlikle dürüst, samimi her durumda tercih edeceğim ve insan olarak da çok sevdiğim birisi.

Brian Olinger

Gülden was incredible! She exercised incredible professionalism in her work and was patient in dealing in English. I highly recommend!

Pınar Akbulut

Gülden hanımla birlikte çalışmak çok keyifliydi. Anlayışla yardımcı oldu. Teşekkür ederim.

Şadan Yöndem

Gülden hanımcığım Çamlıca konaklarında bulunan evimizin en iyi şekilde satışını yönetmiştir. Profesyonel yaklaşımı ile işini çok severek yapmıştır. İşini en iyi şekilde ifade eden dürüst insandır.

Mete Emin Güney

Çalışmalarından memnun kaldığım ve çalışmaya devam edeceğim danışmandan öte bir dost edindiğim için mutlu oldum.

Taner Barlas

Evi kiralama sürecinde gösterdiği yakınlık ve yardımları için çok teşekkür ediyorum.

Arif Gündüz

Aldığımız hizmetten son derece memnunuz. Güler yüzlü, sempatik ve işini severek yapan, her iki tarafı da gözeten profesyonel bir yaklaşıma sahip. Teşekkürler.

Burcu Göktaş

İlginiz ve emeğiniz çok güzel. Teşekkür ederim.

Selam Yıldız

Karşılamadan itibaren güleç ve sıcak kanlıydınız. Aklıma takılan hiç bir şey olmadı. Çok nazik ve akıcı bir görüşmeydi. Teşekkür ederim.

Nuray Ünal

Gayet ilgi ve alakalı hizmet. Teşekkür ederim.

Suna Parlak Kandemir

Danışmanımızla uzun süredir çalışıyorum. Çok iyi emekler ve gayretle işini yapıyor. Çok memnun kaldım. Zamanını ve performansını ayırdığı için teşekkürler.

Atıfcan Ergin

Değerli hizmetlerinizden çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Akın Gürçimen

İlgili, titiz ve isinde oldukça başarılı. Ondan iliskileri çok pozitif.

Melike Çakır

Gülden hanımın vermiş olduğu hizmetten dolayı çok memnun kaldım. Güler yüzlü, empati kurabilen, iyi hizmet veren kibar bir hanımefendi. Her şey için teşekkür ederim :)

Hüseyin Oran

Kiralama ve taşınma sürecinde gösterilen yakın ilgi ve alakadan dolayı minnettar olduğumu söylemeliyim. Özellikle Gülden hanıma ayrıca teşekkür ederim.

Meliha Aydın

Her aşamada mükemmeldiniz. Emeğinize, yüreğinize sağlık. Teşekkürler.

Sadi Pudakya

Çok iyi, çok yardımcı oldu. Kolay bir şekilde kiralamamızı hallettik ve taşınmamız gerçekleşti.

Mohammad Fathi Baddar

Great service with a personel. touch, confirmed after sales service and very suppouive.

Ali İhsan Arslan

Gülden hanımla gerek telefon ile iletişimden gerekse daire ile ilgili gösterim ve bilgilendirmelerinden çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Ümit Kaldırım

Zamanlama tam, dakik. Güler yüzlü ve güvenilir. Yardımsever, müşteri odaklı yaklaşım. Teşekkürler.

Eren Bilgin

Gülden hanım gayet bilgili ve işini severek yapan bir hanımefendi. İnsanları iyi tanıyıp takip konusunda gayet başarılı. Almış olduğum hizmet karşısında çok memnun kaldım.

Murat Bulut

İlgi ve alaka çok yükselti. Soru ve cevaplara çok hızlı geri dönüş aldım. Sıcak kanlı ve pozitifliği sayesinde sorun yaşamadım. Bilgi ve birikimlerinde, piyasa hakimiyeti açısından çok hakimdi.

Özlem Kazan

Bu konuda yazabileceğim pek çok şey olmasına rağmen bir kaç kelimeyle özetleyeyim. Güven, güler yüz, pozitif enerji, profesyonellik, başarı. Danışmanımız Gülden hanımla tanışmak, bizim için mülkümüzün kiraya verilmeden sonlanmayacağına inandığımız ve her zaman da profesyonel bilgisine başvuracağımız bir dost oldu.

Nathaniel Robert Buck

I had been looking for apartments for two weeks and worked with a few different real estate agent.Gülden Hanım was the most friendly and helpful real estate agent that ı met.She was ready for help and is very trustworthy.I will definitely tell my friends about her and if anyone is looking for a house ı will send them to Gülden Hanım.Çok teşekkür ederim..

Fehmi Tamer Aytekin

Her şey mükemmel, her zaman işlerinde başarılar dilerim.

Mehmet Ali Ünver

Evin özellikleri ile alakalı gayet doğru bilgiler verildi ve ev ile alakalı bilgiler verilirken gayet samimi ve düzgün bir üslup kullanılarak aktarıldı. Gülden hanımın danışmanlığından gayet memnun kaldım.

Fatma Sönmez

Ben hayatımda böyle ilgi, alaka ve güler yüz, böyle içten duygular görmedim. Özellikle Remax Piramit ofisinden Gülden hanım iyi ki varsınız. İyi ki tanıdım. Her şey için çok teşekkür ederim. Sevgiyle.

Gamze Sağlam

Ofisinize ilk danışmanlık için geldiğimiz günden itibaren, kiracı bulmamızda bizi temsil ederek yerimize aklımız kalmadan güvenilir insanlar bulduğunuz için çok memnun kaldık.

Kaan Nazif Çakır

Hizmetlerden gayet memnun kaldık. Gülden hanım bize çok sıcakkanlı davrandı ve çok yardımcı oldu. Genel olarak memnun kaldık.

Hakan Maraş

Aldığımız hizmetten gayet memnun kaldım. Gülden hanıma çok teşekkür ederiz.

Suzan Üstün

Gülden hanım işini sevgi ile yapan ve müşterisine de bu sevgiyi yansıtan bir insan olduğundan onunla çalışmak çok rahat. Tüm isteklerimizi ve sorularımızı sabırla yanıtladı. Her yönden takdiri hak ediyor.

Sadegh Farazad

Gülden hanımdan memnun kaldım. Çok hızlıca, güvenle işlerimizi halletti. Çok teşekkürler.

Berrin Gülbay

Gülden hanımı seviyoruz. Bize acil olarak her zaman yardımcı oluyor.

Serap Başboğa

Gülden hanımın güler yüzü, misafirperverliği, işine olan sevgisi, saygısı, enerjisi anlatmakla bitmez. Çok çok çok teşekkür ediyorum.

Serap Başboğa

Gülden hanımın güler yüzlü, misafirperverliği, işine olan sevgisi, saygısı, enerjisi anlatmakla bitmez. Çok çok çok teşekkür ediyorum.

Kemal Bıçakçı

İş yerimizin kiraya verilmesinde son derece etkin ve sonuç alıcı bir çalışma yaparak iyi bir müşteri ile anlaşmamızı sağlamıştır. Üstün gayreti için teşekkür ediyorum. Saygılarımla.

Asım Önder Kabataş

Profesyonel bakış açısı, ilgisi ve işine duyduğu saygıyı taktir ediyorum. Başarılar.

Ersin Ahmet Öztürker

Daimi güler yüz ve sürekli bilgilendirme ile kısa sürede kiralama işlemini gerçekleştirdiğiniz için mutlu oldum. Teşekkürler.

Meltem Erden

Gayet iyi, memnun kaldım. Teşekkürler.

Birgül Aksu

Çok memnunum. Harika bir danışman.

Nazmiye E. Akar

Gülden Dikmen hanımefendiden hizmet aldık. Güler yüzü ve pozitif enerjisi karar vermemizde bizim için çok etkili oldu. Projeye hakimiyeti ve anlatımı net kararımızda bize ciddi yol gösterdi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Didem Ekşi

Gülden hanım; güler yüzlü, takipçi ve öz verili çalışmalarınızdan ötürü çok teşekkür ederim. Grazie mille.

M. Faruk Değerli

Tam bir profesyonel, insan ilişkileri kuvvetli ve sağlam, öz güven ve ikna kabiliyeti yüksek, nezaketi elden bırakmadan sabırla kiralama işlemimizi finalize ettiler. Kendisine teşekkür ederim. Liderlik ve kararlılık vasfından istifade etmenizi öneririm.

Hüseyin Yıldırım

Çok memnunuz. Ailemizden biri. Tüm apartmanımız ona emanet.

Özlem Deniz

Gülden hanım sayesinde hayallerimdeki evimi buldum :)

Hüseyin Çetinalp

Son derece cana yakın, iyi niyetli, olumlu, düşünceli olan danışmanımıza teşekkür ederiz.

Serap Başboğa

Gülden hanımın güler yüzü ve ilgisi için çok teşekkür ederim. Güvenerek hizmet aldığım, çok sevdiğim Gülden hanımcığıma her daim başarılar diliyorum.

Siamak Raeisnia

Remax ofisinde çok iyi hizmet yapıldı. Gülden hanım çok saygılı bir insan. Kendi görevine bir profeşinal reftar gösterdiler.

Saeid Bakhshayesh

Gülden hanım bence iyi bir insan olarak bize tam pozitif enerji verdi. Bizim her türlü işlerimizde yardımcı oldu. Bence Gülden hanım bu ofisin en iyi danışmanı. Her zaman işlerinde uğurlar dilerim.

Mehmet Seferoğlu

Gökhan beyin vermiş olduğu hizmet için teşekkürler.

Türkan Yavuz

İlgili, güler yüzlü, sabırlı, çok nazik Gülden hanıma teşekkür ederiz.

Feridun Tur

Gülden hanım pozitif enerjisi, yapıcı tavrı ve güler yüzüyle işimizi çok kolaylaştırdı. Her aşamada yanımızdaydı. Her şey için teşekkür ederiz.

Neşe İstanbulluoğlu Tur

Şu ana dek tanıştığım en dürüst, yardımsever ve pozitif emlak danışmanı Gülden hanım. Kolay ulaşılabilir ve ilgili bir danışman. Kendisine vermiş olduğu hizmetten dolayı teşekkür ederiz. Gönül rahatlığıyla tavsiye edeceğimiz bir hizmet aldık.

Şerafettin Sönmez

Gülden hanım aracılığıyla Beşiktaş'ta bir ev kiraladım.En başından, kira sözleşmesi imzalanma aşaması sonuçlanana kadar göstermiş olduğu yakın ilgi ve doğru bilgilendirme için teşekkür ederim.Bu günden sonra kiralama ve satın alma işlemlerinde kendisi ile çalışmak isterim.Göstermiş olduğu yakın ilgi ve dostluk için çok teşekkür ederim.

Füsun Vicdan Durmaz

Bize Gülden Dikmen hanım yardımcı oldu. Anahtarı teslim ettikten sonra günlük getirdiği kiracı adayları ile ilgili bilgilendirdi. 15 gün içerisinde de kiracımızı buldu. Teşekkürler.

Ali Orhan Durmaz

Gülden hanım güler yüzlü, pozitif bir kişi. Bize her konuda çok yardımcı oldu ve evimizi çok kısa sürede uygun bir şekilde kiraya verdi. Kendisine teşekkür ederiz.

Zuhal Tekeer

Güler yüzlü, samimi yaklaşımınız için teşekkür ediyorum. Kaliteli hizmet, iyi sunum, hızlı sonuç aldığım bu çalışmadan dolayı çok mutluyum.

Ahmet Yaşar

Şu ana kadar verilen hizmetlerden çok memnunuz. Gülden hanımın bize gösterdiği ilgi ve verdiği pozitif enerjiden ötürü kendisine çok teşekkür ederiz.

Aysuda Zeybekoğlu Yaşar

Verilen hizmetlerden, güler yüzden çok memnunuz. Özellikle Gülden hanımın ilgisi için özellikle teşekkürler.

Mehmet Ali Kaplan

Almış olduğum hizmetten memnun kaldım.

Devrim Aktaş

Gülden hanımın verdiği danışmanlık hizmetinden çok memnun kaldık. Güler yüzlü ve son derece ilgili tavrı bizlere yeni yuvamızı bulmamızda yardımcı oldu. Kendisine teşekkür ederiz.

Hava Bektaş

Gülden hanım işini çok iyi biliyor. İnsanlara yaklaşımı çok olumlu. Aldığım hizmetten memnunum. Teşekkürler.

Dilek İngün Aktaş

Gülden hanım gerek evi gösterme esnasında, gerek kiralama aşamasında bize oldukça yardımcı oldu. Pozitif ve hızlı geri dönüşleri ile kısa sürede evimizi kiraladık. Kendisine teşekkür ederiz.

Şelale Vahablı

Çok güler yüzlü bir hanım. Her konuda bize kolaylık sağladı. Kendisi ile çalışmak çok keyifliydi. Gülden hanım ile yeniden başka işlerde buluşmak isteriz.

Teymur Vahablı

Çok nazik ve hoş görülü bir bayan Gülden hanım. Bundan sonra ki işlerimizde kendisini yeniden görmekten memnuniyet duyarız.

Gülnar Vahablı

Gülden hanımı tanımaktan çok memnun oldum. Çok nazik ve kibar hanım. Kendisi tam bir abla oldu bize. Her konuda fazlasıyla destek oldu.

Nigar Vahablı

Nazik ve yardımsever bir hanım Gülden hanım. Her konuda yardım ettiği için çok teşekkür ederiz. Kendisini yeni, den görmekten çok memnun oluruz.

Deniz Akpınar

Gülden hanımın evimi en kısa zamanda kiraya vermesine ve güler yüzüne teşekkür ederim.

Ali Şahap Odacılar

Öncelikle sizin gibi kaliteli ve işini özveriyle yapan bir firma ile tanıştığımız için çok şanslıyız.Özellikle Gülden hanımın bizim için verdiği emek için minnettarız.Hayalini kurduğumuz evi bize tutmamızda yardımcı olan ve işlerimizi hızlı bir şekilde yoluna koyan Gülden hanım ve Remax ekibine sonsuz teşekkürler.

Ali Şahap Odacılar

Öncelikle sizin gibi kaliteli ve işini özveriyle yapan bir firma ile çalıştığımız için şanslıyız.Gülden hanımın bizim için verdiği emek için minnettarız.Hayalini kurduğumuz evi tutmamızda yardımcı olan ve işlemleri hızlı bir şekilde yoluna koyan Gülden hanım ve Remax ekibine sonsuz teşekkürler.

Burcu Atasoy

guler yuzunuz, ilginiz ve bilgi paylasimlariniz icin tesekkur ederiz. Ailece güvenebilecegimiz bir gayrimenkul danısmanimiz oldugu icin mutluyuz. isimizi de en kisa zamanda guzel neticelendirecegimize inaniyoruz.

Güldane Kahraman

Gülden hanıma çok teşekkür ederim, göstermiş olduğu samimiyet ve gayretten dolayı. Kendisinden son derece memnun kaldık. İnşallah birlikteliğimizin devamı dileğiyle. Sevgiler.

Derya Türkmen

Sayın Gülden Dikmen'in konutumuzun satışı süresinde gösterdiği gayret, sabır ve samimiyeti için teşekkür ederiz.

Gülden Başaran

Sn. Gülden Dikmen'in dairemizi alma sürecinde göstermiş olduğu pozitif ve güzel yaklaşımı nedeniyle kendisine sonsuz teşekkür ediyoruz.

Soner Türkmen

Sn. Gülden Dikmen'in evimizin satış sürecinde göstermiş olduğu üstün çalışma için teşekkür ederim.

Erdem Başaran

Sayın Gülden Dikmen'in dairemizi alma sürecinde göstermiş olduğu pozitif ve güzel yaklaşımları nedeniyle kendisine teşekkür ederiz.

Büşra Gül Karınsız

Güler yüzlü, çok tatlı ve kesinlikle müşteri memnuniyetini sağlayan Gülden hanıma çok teşekkürler. İlginizden dolayı teşekkürler Remax.

Emrah Uslu

Gülden hanım ile tanışmak bizi çok mutlu etti. Remax profesyonelliğini yaşadık.

İrem Yücel

Almış olduğumuz hizmetten oldukça memnun kaldık. Gülden hanımın verdiği destek çok kıymetliydi. Her şey için teşekkürler.

Mehmet Arslan

Gülden hanıma her zaman profesyonel yaklaşımı ve çözüm odaklı olmasından dolayı çok teşekkür ediyorum.

Adnan Abdullah

Suudi Arabistan'daki tüm tanıdıklarıma kendisini yönlendireceğim. Yabancı bir ülkede ev almak istediğim de süreç boyunca profesyonel hizmet aldım. Çok mutluyum Gülden hanımı tanıdığım için.

Berna Narin

Gülden hanım sayesinde evimi satın almıştım. Bugün yeniden evimi onunla birlikte satmaktan çok memnunum. Güven duyabileceğiniz, gönül rahatlığıyla her şeyinizi teslim edebilirsiniz. Gerçek bir danışmanlık hizmeti aldım. Yeniden kendisine çok teşekkür ederim.

Nedim Kara

İşine ve müşterisine profesyonel bakan, takipçi ve sonlandırıcı bir kişi olarak tebrik ve teşekkür ederim. Başarılar.

Mehmet Sait Kartı

Gülden hanım mükemmel bir insan. Kendi işinde kusursuz.

Suzan Üstün

Gülden hanıma teşekkür ederiz. Oldukça ilgili ve güler yüzlü bir danışman. Kolaylaştırıcı bir tarzı var. Her yönüyle memnun kaldık.

Cemal Üstün

Gülden hanım samimi, dürüst ve işi kolaylaştıran nazik bir hanımefendi. Teşekkür ediyorum.

Kerim Pehlivan

Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Elinden gelen bütün desteği bizlere sağladığı için Gülden hanıma teşekkür ederiz.

Amare Janjeva

Sizden aldığım hizmetten çok memnunuz. Yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum. Özellikle Gülden hanımın içten yardımlarını belirtmek isterim.

Onur Üstünel

Hızlı ve sonuç odaklı bir süreçti. Görüşmeye başladığımız haftanın içinde kontratımızı imzaladık. Gülden hanıma teşekkür ederiz.

Kaan Çelik

İlgisi ve alakası için teşekkür ederiz. Bir sonra ki işimizde görüşmek üzere.

Betül Üstünel

Süreç Gülden hanım ile yürütülmüştür.Kendisinin nazik, kibar, iletişiminin güçlü olması ev sahibi ile kiracı arasında iyi bir aracı olması açısından çok memnun kaldık.Sürecin kısa sürede netleşmesi açısından çok memnun kaldık.Güler yüzlülüğü, iş birliği için kendisine ve Remax ekibine teşekkür ederiz.

Tuncay Demirel

Benim danışmanımdan ziyade iyi bir dostsun, iyi bir arkadaşsın, sonra da iyi bir danışmansın. Her üçü içinde söylenecek tek kelime, harikasın. Tanrı yolunu açık etsin. Her şey için teşekkürler.

Ferda Koç

Samimi ve karşılıklı anlayışa dayanan güzel bir kiralama hizmeti aldım. Gülden hanıma bize bu evi sunduğu için müteşekkiriz.

Zeynep Çelik

Ben hayatım boyunca böyle candan, hoş ve işini layıkıyla yapan bir danışman ile tanıştım. Kendisine başarılar dilerim.

Halis Gören

Hizmetleri gerçekten mükemmel. Evimizin satışıyla ilgili aldığım hizmetlerden çok çok memnun kaldım.

Şemseddin Moldibi

Gülden hanımdan bilgi, tecrübe ve sıcak kanlılığıyla çok güzel hizmet aldım. İleride tekrar çalışmayı ümit ederim.

Aziz Yenğin

Hizmet mükemmel gerçekten. İşin sağlıklı ve pürüzsüz olması için yardımcı olan Gülden hanıma teşekkür ederim. Remax'a da bu hizmetleri verecek böyle insanları bulduğu için teşekkür ederim.

Aydın Sönmez

Gülden hanım işinin ehli ve her iki tarafında ortak çıkarları doğrultusunda çalışan bir kişi. Kendisine teşekkür ederiz.

Merve Özgür

Gülden hanım ile öncelikle telefon aracılığı ile görüştüm ve kendisi bana çok yardımcı olarak çok ilgili davrandı.Sorduğum tüm sorulara sabır ve içtenlikle cevap verdi.Daire gezerken de bilgili, sabırlı tavrını içtenlikle sürdürdü. Kendimi gerçekten evimde hissedeceğim bir evi kiralama sürecinde bize çok destek oldu. Her şey için teşekkür ediyorum.

Zeynep Gün

Teşekkür ederim.

Yahya Kemal Taş

Satış sürecinde tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiye ve satış başarısına teşekkür ederiz.

Hülya Tofta

Danışmanımız Gülden hanım şahane bir bayan, kendisini çok sevdik ve çok yardımcı oldu. Harika bir danışman, kendisine çoook teşekkür ederiz.

Alper Tofta

Gülden hanımın güler yüzü ve müşteri memnuniyeti anlayışı sayesinde kararımızı olumlu yönde etkilemiş olup evi kiralamamıza kendisi vesile olmuştur. Umarım bu hizmet ve kalite anlayışı hep örnek teşkil eder.

S. Berrin Üstüner

Gülden hanımla yürüttüğümüz kiralama sürecinde kendilerinin verdiği hizmet ve yardımlar bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Başarılarının devamını diler, çalısmalarınızın devamında tekrar karşılaşmayı ümit ederim.

Arif Şenay Dinçer

En mükemmel hizmeti vererek işlemi bitirdi.İş yerimize gelerek evrak teslim eden emlak danışmanımız Gülden hanıma teşekkür borçluyum.

Bülent Yıldırım

Gülden hanım bizim için çok çalıştı. İlgili, samimi hizmet harika teşekkürler.

Sarp Türksever

Gülden hanımı tanıdığım için inanılmaz mutluyum. Bu ve bundan sonra ki tüm gayrimenkullerimde tek güveneceğim kişi. Ekibinizde böyle bir kişiyle çalıştığınız için hem siz hem de biz çok şanslıyız. Çabalarından dolayı çok teşekkür ederim kendisine.

Alev Türksever

Gülden hanımla birlikte iş birliği yapmak hem zevkli hem güvenli. Kendisinin bizim için yaptığı her şeye teşekkür ederiz. Özellikle evdeki kiracıların gösterdiği zorluklara karşı sabrından dolayı çok çok teşekkür ederiz.

Fatma Nur Doğu

Gülden hanım bizim vazgeçilmez danışmanımızdır. Profesyonelliği her zaman ön planda olmuştur.

F. Hüray Demirkalp

Samimi, güvenilir bir görüşmeyle tüm detaylı bilgilendirmelerle güvenimizi kazanarak tercihimizi kazandılar. Teşekkür ediyoruz.

Öyküm Demirkalp

Yeterince ilgi gösterildi. Gösterilen ilgiden memnun kaldık. Gösterilen ilgiden dolayı teşekkür ediyorum.

Görkem Demirkalp

Güler yüzlü hizmet ve beklentilerimi karşılayan seçenekleriniz için çok teşekkür ederim. Sıcak kanlı ve samimi davranışlarınızdan ve hizmetinizden çok memnun kaldım.

Cemal Üner

Samimi ve güler yüz ile vermiş olduğunuz yakınlık, ilgi ve alakanızdan çok memnun oldum. Sevgi ve saygılarımla.

İlker Karaca

Güler yüzlü, içten, samimi ve profesyonel bir hizmet aldım. Teşekkür ederim.

Mahmut Uğurlu

Mükemmel hizmet ve kalite. Teşekkürler.

Hayrettin Avcı

Mülkümü kısa sürede harika bir aileye kiraladıkları için ve emeklerinden dolayı Gülden Dikmen'e çok teşekkür ederim.

Ömer Faruk Kanık

Gülden hanımın vermiş olduğu hizmetten son derece memnunuz. Kendisi çok güler yüzlü, pozitif düşünen, ilgili bir insan. Bu daireyi kiralamamda ki en büyük etken kendisinin ilgi ve alakasıdır.

Kübra Kanık

Öncelikle her şey icin cok tesekkur ederiz Gülden hanımın güler yüzü, tatlı dili bizim işimizi kolaylaştırıp yardimci oldu. Kendisini tanıdığım icin cok memnun oldum. İnsallah tekrar karşılaşmak dileğiyle. Teşekkürler

Serap Başboğa

Çok teşekkür ederim öncelikle Gülden hanıma sonrada size. İlk defa emlak danışmanı ile bir yola çıktım ve cok memnun kaldım. Bundan sonra kı tüm emlak alım satım ve kiralama da çalacağım ilk kapı olacaktır.

Hira Plastik

Evi satın almamız konusunda göstermiş olduğunuz mükemmel çalışmanızdan dolayı sizi tebrik ediyorum. Sizinle çalışma ayrıcalığına sahip olan Remax Piramit'i şanslı buluyorum. Güler yüzünüz, güveniniz için çok teşekkürler.

Turgut Abrar

Dürüst, hızlı ve akıcı çalışmalarınızdan dolayı, içtenliği, yardımcı olmak için gösterdiği kararlılık bizi çok etkiledi. Her zaman ailemizden biri olacak. Başarılarının takipçisi olacağım.

Nihal Güner

Gülden Dikmen'le çalışmak gerçekten ayrıcalık. Güler yüzlü, sektör bilgisi, çözüm üreten tavrıyla başarıyla gerçekleştirdi. Yaşamı boyunca başarı grafiğinin daima yükseklerde olması dileğim.

Seher Özen

Kaliteli, güler yüzlü, güvenilir ve özverili hizmetlerinden dolayı Gülden hanıma çok teşekkür ederim. Tekrar kendisiyle çalışmak dileğiyle. Başarılar dilerim.

Hülya Kırışık

4 günlük yorgunluğumun ardından İstanbul'da Gülden hanımla tanıştıktan sonra tüm içtenliğimle söylemeliyim verdiği hizmetten dolayı çok teşekkür ederiz. Kendisini tanımaktan çok memnunuz. Çözüm odaklı bir şekilde işlerimizi halletti.

Sevinç Ersen

Gülden hanımı 1 yıldır tanıyoruz. Kendisi bizimle son derece gönülden ilgilendi. Ailemizden biri oldu. Herkese tavsiye edebileceğimiz, güvendiğimiz biri. Her şey için çok teşekkürler.

Cansu Altıner

İlgi ve alaka oldukça iyiydi. Her şeyden çok memnun kaldık. Hiç bir problem yaşamadık. İlgisinden dolayı Gülden hanıma çok teşekkür ederiz.

Ali Ak

Remax'a ve özellikle Gülden hanıma ilgili süreçte yardım ve desteği için çok teşekkür ederiz. Profesyonel yaklaşım ve vizyonu nedeniyle Remax'ı ve Gülden hanımı tavsiye edeceğimizi bildirmek isteriz. Teşekkürler

Berkay Öncel

Remax ile ilk etkileşimimdi ve gayet memnun kaldım. Bizimle ilgilenen temsilcimiz Gülden hanım güler yüzlü ve samimiydi. Genel anlamda çok memnun kaldım.

Nimet Yılmaz

Remax'a ve Gülden hanıma gösterdikleri ilgiden dolayı çok teşekkür ederim.

Kartal Yağcıoğlu

Gülden hanımın göstermiş olduğu güler yüz, ilgi ve alakadan çok memnun kaldık.

Enis Kutluözen

Sayın Gülden Dikmen hanımın verdiği hizmeti 10 üzerinden 10 ile değerlendiriyorum. Kiracı seçimi, sürati, titizliği ve güler yüzlü fevkalade iyi. Kendisine teşekkülerimi sunuyorum.

Sevgi Özçivi

Güler yüzlü ve işini takip eden bir emlak danışmanı ile çalışmak beni çok mutlu etti.2 gün içerisinde işimi sonuçlandıran pürüzsüz, gayet saygı çerçevesi içinde yol aldığım Gülden hanımı tanımak güzeldi.İçime sinerek tuttum evimi.Huzurlu oturmak temennisi ile her şey için teşekkür ederim.

Fatma Sedef Çolakkadıoğlu

Vermiş olunan hizmetten gayet memnunuz. Sözleşmenin her koşula uygun olması güzel. Gülden hanımın hizmetinden, ilgisinden ayrıca memnunuz. Teşekkürler :)

Özer Bakırcı

Sürecin başından sonuna kadar mükemmel yürüttün. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Masif Orman Parkeleri

Gülden hanım çok çalışkan, işini iyi bilen, çözümlere ulaştıran biri. Kendisine huzurlarınızda teşekkür ederiz.

Ayşegül Başar

Gülden hanımla yıllardır çalışıyoruz. Çok ama çok memnunuz. Başarılarının devamını diliyorum.

Özge Öztürkmen Taş

Gülden hanımın ilgi ve alakası ilk andan itibaren son derece samimi, kaliteli ve güler yüzlü sunumu sayesinde her zaman tek başvuracağım insan olmasına yetti. Kendisine çok teşekkür ederim.

Elif Çeliker

Verilen hizmet yeterlidir. Yetkili, ilgili ve gerekli bilgiye sahiptir. Teşekkürler.

Gülşen Şenocak

Yıllardır Gülden hanım ile çalışıyoruz. Her konuda bize hep yardımcı olmuştur. Gece gündüz demeden her zaman bizlere geri dönüp çözüm olmuştur. Yani özetle çok memnunuz. Çok teşekkür ederiz.

Ege Alpay

Gülden hanım çok ilgili ve profesyonel bir insan. Hizmetinden çok memnunum. Teşekkür ederim.

Zeynep Bakırcı

Verilen hizmet ve güler yüz alıcı için önemli bir kriter. Gülden hanımda bu konuda bizlere yeterince yardımcı oldu. Kendisine teşekkür ediyoruz.

Cüneyt Ayan

Hizmet için teşekkür ederiz. Çok kısa sürede işlerimizi halletti. Atam karınca gibi çok çalışkan.

İ. Hayati Selvi

İyi bir hizmet aldım. Verdiği hizmet konusunda yetişmiş bir kişidir. Kendilerinden çok memnunuz. İşinde uzman, tüm sorunları çözdü.

Hayriye Yumurtacı

Yıllardır verdiği hizmet, müşterisine beklentisine uygun, iyi analiz yeteneği olan mükemmel çalışkan bir insandır. Teşekkür ederim.

Sevgi Güzey

Gülden hanım, son derece yardımsever, ilgili, bilgili, güler yüzlü ve naif bir hanımefendi.Çok kısa zamanda işimizi halletti ve çok güzel bir evimiz oldu. Her şey için çok teşekkür ederim. Memnun oldum kendisini tanıdığıma.

Erhan Kurttekin

Gülden hanım kendinden emin şeker ve tatlı bir insan. Kafamda hiç soru bırakmadan sabırla her problemin üzerine gitti. Emlakçı algısını kötü yönden iyi yöne çeken bir insan. Böyle işini seven insanlarla tanışmak gayet güzel ve keyifli.

Şemseddin Moldibi

Son derece hızlı ve güler yüzlü bir hizmet aldım. Çok teşekkür ederim.

Elif Yiğit

Gayet hızlı ve güler yüzlü bir servisti.

Cafer Çimen

Uzlaştırmacı çözüm üretici. Gülden hanımdan çok memnun kaldım. Profesyonel gerçekten.

Gönül Özdede Memiş

Yıllardır kendilerinden gayrimenkul konusunda hizmet almaktayız. Profesyonel hizmet anlayışı her zaman memnuniyet verici. Saygı ve sevgiler.

Ova Transport Lojistik A.ş.

Mükemmel. Yıl içinde yaptığımız ikinci işlem. Yıllar sonra yeni iş yerimizi Gülden hanım sayesinde edindik.

Mtl Makina Kalıp San. Tic Ltd. Şti

8. yılımız Gülden hanımla. Her yıla bir mülkle giriyoruz. Olağanüstü bir güvenle kendisini çok sevip her daim başarılar diliyoruz.

Olgun Doğu

Gülden hanım son derece kibar, güler yüzlü ve düzgün bir karaktere sahip emlak danışmanıdır. Bilgi ve deneyimleri sayesinde, kendisiyle birkaç işimizi son derece hızlı ve temiz bir şekilde sonuçlandırdık. Son derece müşteri odaklı ve yapıcı yaklaşımlarla uygun önerilerde bulunur. Bu vesileyle kendisine bir kez daha teşekkür ederim.

Ümi̇t Gülbay

Güler yüzlü, içten ve profesyonel bir hizmet aldım. Gayet memnun kaldım.

Fatma Demirel

Gülden hanımdan tarz, uslüp ve çalışma olarak çok memnun kaldık. Son derece saygılı ve sevgi dolu olduğunu, iş uslübuna uygun davrandığını çok beğendiğimizi söylemek isterim.

Feyzullah Can

Gülden hanım 7 yıldır gayrimenkul işlerimle ilgilidirler.Uzlaştırmacı ve çözüm üreten tavrıyla her zaman teşekkürü borç bilirim.

Cem Gül

Profesyonelliği ile emin ellerde olduğunuzun duygusunu veriyor ilk anda. Kendisine çok teşekkür ederiz. İnanılmaz enerji.

Canan Güven

Kiracı adaylarıyla ilgili kaygılarımı giderdiniz.Kiracımızla aramızda iletişimi düzenli bir şekilde sağladınız. Gayrimenkulümüzle ilgili bürokratik işlerde yardımcı oldunuz. Uzun süredir samimi, nazik ve sevecen tutumunuzdan dolayı teşekkür ederim.

Pervin Erverdi

Müşteri ilişkilerinde samimi ve güven anlayışına dayalı yaklaşımından dolayı kendisine teşekkür ederim.Her iki taraf açısından olumlu olumsuz yönleri objektif değerlendirdiğinden çok faydalı bir görüşme olduğunu düşünüyorum.

Hatice Demirel

Gülden hanımın vermiş olduğu danışmanlık hizmeti için çok teşekkür ediyoruz. Kızımız gibi seviyoruz kendisini. Evimizi kısa sürede sonuçlandırdı çok iyi adaylarla.

Uğur Çolak

Şirketinizden ve özellikle Gülden hanımın hizmetinden ve güler yüzünden son derece memnun kaldım. Çok teşekkürler.

Mustafa Yamaner

Bizi yeni güzel evimize kavuşturan Gülden hanım gayet başarılı, güler yüzlü ve işine aşık bir hanımefendi. Bundan sonra tüm emlak işlerimizi ve konut yatırımlarımı kendisiyle yapacağımdan emin olabilirsiniz. Başarılarının devamını dilerim.

Aysun Koşal

Gülden hanım çok güler yüzlü, cana yakın bir kişi. Görevini oldukça iyi yerine getirmiştir. Teşekkür ederim.

Osman Şenol Ekenel

Gülden hanıma, fiyat yönlendirmesi, sürekli bilgilendirme ve sunumlardaki gayreti nedeniyle teşekkür eder, herkese tavsiye ederiz.

Engin Yılmaz

Gördüğümüz ilk andan itibaren güler yüzlü ve ilgiliydiniz. İşinizde gayet başarılı ve bilgiliydiniz.İstediğimiz evi bulduğumuza bizden çok sevinmeniz de ayrı bir güzellikti. Yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim.Sizinle çalışmak çok keyifliydi

Rıfat Alıcı

Gülden hanımla ilk görüşmemizden itibaren çözüm odaklı bir şekilde gayrimenkulle ilgili işimizi hallettik. İlgi ve alakasına teşekkür ederim.

Rengin Yılmaz

Yapıcı ve olumlu tavrıyla bizim istediğimiz kriterlerde ev bulabilmemiz için canla başla çalıştı.Kısa bir süre içinde de çok beğendiğimiz bir ev kiraladık.Oldukça şeffaf, iki tarafı da mutlu edecek şekilde davrandı. Sonuç olarak, mutlu ayrılıyoruz :)

Ayşegül Başar

Gülden hanımdan yıllardır çok ama çok memnunuz. Süper.

Yalçin Arici

İstanbul Bahçelievler'de kiracı olarak kısa zamanda ve gönlümüze uygun evi bulmamıza yardımcı olan Remax temsilcisi Gülden hanıma yardımları ve içten ilgileri nedeniyle çok teşekkür ederim.

Ari̇f Di̇nçer Şenay

Gülden hanımın yardımlarından dolayı çok teşekkürlerimi sunarım.. 2 gün içerisinde evimizi kiraya verdi. Aynı zamanda kendilerinden aldık bu güzel evi. Herkese tavsiye ediyoruz kendilerini.

Gülser Yurtişiği

Gülden hanıma bize gösterdiği yakın ilgi, alaka ve yardımlarından dolayı teşekkür ederiz.Gülden hanım sayesinde çok güzel bir ev almış olduk.Güler yüzü hiç solmasın, başarılarla dolu günler dilerim.

Onur İşlek

Gülden hanıma yapmış olduğumuz ev satışı ile ilgili gerekli yardım ve desteklerinden ötürü teşekkürlerimizi borç biliriz. Yapılan işlemle ilgili hiç bir problem ya da sorun yaşamadık. Tekrar teşekkür ederim.

Ferhat Özcep

Gülden Dikmen hanım evimizin kiralanması sürecinde "etik"değerlere saygılar, ev sahibi ve kiracının haklarını eşit ölçüde gözeten kişiliği ile çağdaş bir hizmet sunmuştur.

Sevgi̇ Koban

Gülden Dikme hanımdan aldığım hizmetten çok memnun oldum. Herkese tavsiye edeceğim. Remax'a teşekkür ederim.

Ayşe Şenay

Alıcı ve satıcıyı yüreği ile dinleyen, müşterisinin ihtiyacını anlayan, ona yönelik en uygun, en güzel çözümleri bulmaya yönelik çalışan danışmanı Gülden Hanım, sayenizde bir ev bir de sizin gibi çok değerli bir dost kazandık. Teşekkürler.

Ester Karkaşon

Gülden Dikmen hanımın çalışkanlığı, kibarlığı ve güler yüzlü hizmetine teşekkürler.

Yasi̇n Çalişkan

Memnun kaldım, çok teşekkür ediyorum. Gülden hanıma ayrıca teşekkür ederim.

Yarkın Ünver

Gülden Hanım öncelikle ilginize alakanıza çok teşekkür ederim. Hiç bir sorun yaşamadan sayenizde çok güzel bir dairede oturacağım için çok mutluyum. Başarılarınızın devamını dilerim.

Levent Tanatay

Gülden hanımın en başından beri bize göstermiş olduğu profesyonel yaklaşımdan çok memnun kaldık ve en sonunda daire satışı tamamlandığında Gülden hanım ile çalışarak çok doğru bir karar verdiğimizi anladık. Çok teşekkür ederiz.

Doğukan Kuruovali

Oldukça güleryüzlü ve samimi bir ortam içerisinde hizmetimizi aldık. İletişim güven vericiydi.

Yeşi̇m Yeli̇z Egeli̇

Çok teşekkür ederim, ilginiz ve alakanızdan memnun kaldım.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.