GAYRiMENKULÜNÜZ, BiRiKiMLERiNiZ VE ZAMANINIZ TESADÜFLERE BIRAKILAMAZ.

 

 1965 doğumlu, 32 yıllık evli ve 24 yaşında bir kız babasıyım.

 Hacettepe Üniversitesi İnşaat Ana Bilim dalı ve Anadolu Üniversitesi Emlak ve Emlak Yönetimi mezunuyum.

 Kitap okumak, sinema, tiyatro, seyahat hobilerim arasındadır.

 Yaklaşık 15 yıl profesyonel olarak yaptığım Bölge ve Satış Müdürlüğü görevlerimden sonra tüm bilgi ve birikimlerimi gayrimenkul sektöründe kullanmaya karar verdim.

 Dünyanın en büyük Gayrimenkul Satış Şirketi olan RE/MAX bünyesinde yer alan ve İstanbul' un her iki yakasında faaliyet gösteren 60 kişilik ekibi ile birlikte RE/MAX Müjde ve RE/MAX Müjde 2 ailesinde çalışmaktan çok mutluyum. 11 Yıldır RE/MAX profesyonelleri arasındayım.Sektörün, alanında uzman eğitimcilerinden aldığım bilgi ve deneyimler ışığında RE/MAX Türkiye ailesi ve RE/MAX Müjde’ nin bir üyesi olarak, büyük bir aile olmanın bilinci ile bilgi ve deneyimlerimle sizlere hizmete hazırım.NEDEN RE/MAX ve NEDEN RE/MAX Müjde?

 Uluslararası marka gücü

 Sektörde marka bilinirliği

 Sürekli eğitim desteği

 Network ağı ve teknik donanımı

 Etik değerlere verdiği önem

 Türkiye' ye yayılan 6500 kişilik geniş bir aile

 Yaşam tarzımı yansıtan dinamik ve sosyal yapısı

 Farklı mesleklerden ve sosyo - kültürel yapılardan gelen müşteriler ile bu durumun sosyal çevreme kattığı artı değer... vs.

 

Başta Anadolu ve Avrupa yakası olmak üzere, yurtiçi ve yurtdışında gayrimenkulünüzü satmak, kiraya vermek veya bir mülk edinmek/kiralamak istiyorsanız, uluslararası marka RE/MAX Müjde güvencesiyle BARIŞ CEHiZ' i arayın.

 

 

TAMAMLADIĞIM GAYRİMENKUL EĞİTİMLERİ

RE/MAX Kariyeriniz Eğitimi

RE/MAX Succeed Eğitimi

RE/MAX Alıcı Pazarı Eğitimi

RE/MAX Gil Ostrander ile Satış Kapama Eğitimi

RE/MAX Paul Vincenti ile Alıcı ve İşbirliği Eğitimi

REAL ESTATE CHAMPIONS ile Broker and Office Manager Eğitimi

REAL ESTATE CHAMPIONS ile Real Estate Agent Eğitimi

İSMEK Kentsel Dönüşüm Uzmanlığı

Milli Eğitim Bakanlığı Emlak Danışmanlığı Eğitimi

Boğaziçi Üniversitesi Gayrimenkul Danışmanlık Eğitimi

Gayrimenkul Hukuku Enstitüsü ile Tapu ve Kentsel Dönüşüm Eğitimi


ALDIĞIM ÖDÜLLER

2023 YILI EKİM DÖNEMİ EN FAZLA CİRO GERÇEKLEŞTİREN 3.RE/MAX MÜJDE 2 GAYRİMENKUL DANIŞMANI

2023 YILI EKİM DÖNEMİ EN FAZLA İŞLEM YAPAN 3.RE/MAX MÜJDE 2 GAYRİMENKUL DANIŞMANI

2023 YILI TEMMUZ - AĞUSTOS - EYLÜL DÖNEMİ EN FAZLA PORTFÖY ALAN 2.RE/MAX MÜJDE 2 GAYRİMENKUL DANIŞMANI 

2023 YILI AĞUSTOS DÖNEMİ EN FAZLA CİRO GERÇEKLEŞTİREN 3.RE/MAX MÜJDE 2 GAYRİMENKUL DANIŞMANI

2023 YILI AĞUSTOS DÖNEMİ EN FAZLA İŞLEM YAPAN 3.RE/MAX MÜJDE 2 GAYRİMENKUL DANIŞMANI

2023 YILI NİSAN - MAYIS - HAZİRAN DÖNEMİ EN FAZLA PORTFÖY ALAN 2.RE/MAX MÜJDE 2 GAYRİMENKUL DANIŞMANI

2023 YILI HAZİRAN DÖNEMİ EN FAZLA PORTFÖY ALAN 2.RE/MAX MÜJDE 2 GAYRİMENKUL DANIŞMANI 

2023 YILI MAYIS DÖNEMİ EN FAZLA PORTFÖY ALAN 1.RE/MAX MÜJDE 2 GAYRİMENKUL DANIŞMANI 

2023 YILI NİSAN DÖNEMİ EN FAZLA PORTFÖY ALAN 2.RE/MAX MÜJDE 2 GAYRİMENKUL DANIŞMANI 

2023 YILI OCAK - ŞUBAT - MART  DÖNEMİ EN FAZLA CİRO GERÇEKLEŞTİREN 3.RE/MAX MÜJDE 2 GAYRİMENKUL DANIŞMANI

2023 YILI OCAK - ŞUBAT - MART  DÖNEMİ EN FAZLA İŞLEM YAPAN 2.RE/MAX MÜJDE 2 GAYRİMENKUL DANIŞMANI  

2023 YILI OCAK - ŞUBAT - MART  DÖNEMİ EN FAZLA PORTFÖY ALAN 2.RE/MAX MÜJDE 2 GAYRİMENKUL DANIŞMANI

2023 YILI MART DÖNEMİ EN FAZLA İŞLEM YAPAN 3.RE/MAX MÜJDE 2 GAYRİMENKUL DANIŞMANI

2023 YILI ŞUBAT DÖNEMİ EN FAZLA PORTFÖY ALAN 2.RE/MAX MÜJDE 2 GAYRİMENKUL DANIŞMANI

Uzmanlık Bölgesi

Sahrayıcedit Mah. / Kadıköy Sahrayıcedit Mah. / Kadıköy Sahrayıcedit Mah. / Kadıköy Sahrayıcedit Mah. / Kadıköy Sahrayıcedit Mah. / Kadıköy

Uzmanlık Alanları

Arsa AVM Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2008

Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.
Barış Saadettin Cehiz portföyünde 2 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 2 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

M******* D*******

Çok ilgili ve deneyimli bir beyfendi. 1 saat içinde anlaşmayı yaptık ve ofisimizi tuttuk.

Lale Güzel

Dairemizin kiralanması konusunda Barış Bey'lerin yaklaşımları ve tecrübeleri ile sağlanan profesyonel hizmetleri sayesinde dairemize istenen kiracı profilini bulmuşlardır. Herşey için teşekkür ediyoruz. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Saygılar, Lale-Atalay Güzel

Ömer Faruk Canbaz

Kartal atalardan destekleriniz ile yeni ev kiraladım, profesyonel iş anlayışınız için ayrıca Barış beye ilgi ve alakası için teşekkür ederim.

Sunay Demirten

Güler yüzü ilgi ve alakası son derece iyiydi tekrardan teşekkürlerlerimi sunuyorum.

Barış Gömleksiz

Profesyonel, kaliteli ve çözüm odaklı hizmet almak istiyorsanız Barış Cehiz çok doğru bir adres.

Y******* Ö*******

Aktif kiralık gayrimenkul arayışımızda bizlere mükemmel yardımda bulunan Barış Bey'e sonsuz teşekkürler! Anlayış ve tecrübesi ile çok yakında istediğimiz yere kavuşacağız

B******* M*******

Aktif emlak arayışımızda barış bey çok yardımcı oluyor kendisine teşekkürlerimi iletiyorum. Çok profesyonel

Anıl Atamturk

İlgili ve profesyonel yaklaşım için teşekkür ederim.

M******* Ö*******

Barış Bey'e ev satın alma sürecimiz boyunca verdiği hizmet ve gösteridiği özveriden dolayı çok teşekkür ediyoruz.Muhataplarına güven vererek ve hem alıcının hem de satıcının haklarını gözetip işini dürüstçe yaparak profesyonel bir emlak danışmanlığı hizmeti veriyor. Kendisine tekrar teşekkür ederiz.

H******* S*******

Mülkümüzün boşalmasından itibaren, incelikle, titizlikle kiracı adaylarını çalışarak içimize sinen en uygun kiracıyı bize ulaştırdı. Son derece hızlı ve isabetli şekilde işlemimizi sonuçlandırdı. Memnuniyetimizi sonuna kadar kazandı. Tüm çaba ve işlemler için çok teşekkür ederim. Bundan sonra yeni bir danışman aramamıza gerek kalmadı. Artık gayrimenkul çalışmalarımıza Barış Cehiz ile devam edeceğiz...

Emre Yavuz

Her yönden ilgi ve alakası için teşekkür ederim

Funda Ünsel

Barış bey işinde profesyonel , Güvenilir ve samimi. 2 senedir kiralayamadığımız dükkanımızı , çok kısa bir sürede dilediğimiz şartlarda kiracı buldu. Her 2 tarafında haklarını gözeten harika bir gayrimenkul danışmanı. Teşekkürler Barış bey.

Özcan Kaya

Barış bey gerçekten işini hakkıyla yapan Tek taraflı asla düşünmeyen Hem kiralayanı hemde mal sahibini sonuna kadar korudu sağlamcı Ben çok memnun kaldım Başarılar

A******* E*******

Hic bir detayi atlamadan bizleri devamli bilgilendirdi, bazi isteklerimiz oldu hic usenmeden yada ertelemeden hizlica cozum uretti. Ev alma surecini sayesinde sorunsuz, hic ugrasmadan huzur ve keyifli sohbeti esliginde hallettik. Acikcasi bir ev alma istedi daha uyandirmadi degil. Tekrar tesekkurler olsun ;)

H******* G*******

Kiralık ev arayışımda gostermis oldugu ilgi alaka isine olan titizligi ve hizli sekilde islemleri tamamlamasi aranilan bir danişman.. Ayrıca Hoş sohbeti ve samimiyetinden dolayida ayrica tesekkur ederim.

Gürkan Erdoğan

Barış Bey, iş bilgisi, güvenirlik ve iletişim yeteneği ile öne çıkmakta. Kendisi ile çalıştığımız için çok memnunuz.

Melih Öztürkkan

Güvenilir, kibar, her konu da yardım sever birisi tanıştığımız İçin ve size rastladığımız İçin çok şanslıyız teşekkür ederiz Barış Bey ..

M******* A*******

Barış Cehiz, işine değer veren, müşterisine dostluk sıcaklığında yaklaşan ve sorularımı ve sorunlarımı bir çırpıda cevaplayıp halleden gerçekten de gayrimenkul alanında danışmanlık yapan bir profesyonel olduğunu bana hissettirdi. Teşekkürler Barış Cehiz...

N******* H*******

Ailecek eşim, oğlımuz ve iki yetişkin köpeğimizle New Yorktan İstanbula uzanan yolculuğumuzda ailemizi yeni evine kavuşturan Barış Beye profesyonel yardımlarını en içten samimiyetiyle bizimle paylaştığı için kendisine teşekkür etmeyi borç biliriz. Çok teşekkürler! Sizi yarı yolda bırakmayacak bir Emlak profesyoneli .

Bulut Akyüz

Bildiğiniz gibi ev tutmak her zaman zor bir olay olmuştur. Özellikle öğrenciyseniz daha da zorlaşabiliyor. Bu zor meseleyi bizim için kolay hale getiren, bize çok yardımı dokunan Barış Beye sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Kadir Sevim

Barış Bey müşterisine güven veren ve işini son derece dürüst yapan, çok profesyonel bir emlak danışmanlığı hizmeti veriyor. Kendisine teşekkür ederiz.

Simru Türker

Barış bey evimi, beklenti ve taleplerimi karşılayacak şekilde çok kısa bir sürede kiralamamı profesyonel olarak sağladı. Mesleki deneyimi, konusuna hakim oluşu ve güler yüzü ile görevini en iyi şekilde yaptığı için kendisine teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.

Meryem Orhan Keskin

Barış Bey evimizi kiraya verebilmek için titizlikle çalıştı ve en iyi en güvenilir kiracıyı bulabilmek adına çok yoğun bir şekilde çalıştı. Kısa süre içerisinde de sonuç aldı. Kendisine desteği ve hizmetleri için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Mustafa Çor

Antalya'da yaşayan bir aile olarak İstanbul'daki evimizi kiraya verme kararımızdan sonra güvenilir ve profesyonel bir gayrimenkul danışmanı tercihimizi Barış Saadettin Cehiz Bey'den yana yaptık. Ve kiralama işlemimiz sonuçlandığı zamanda bu tercihimizde yanılmadığımızı gördük. Kira kontratına kadar olan süreci profesyonel olduğu kadar samimi iletişim diliyle de doğru yöneten ve sonuca götüren Barış Bey'e en içten teşekkürlerimizi iletiyoruz..

Muhammet Gokhan

Barış Bey'e evimizin satışında gösterdiği güler yüz ve yardımcı tavırları için teşekkür ederim.

Osman Selçuk Çakır

Ev tutmak gibi bir olayı, Güler yüzüyle, Samimiyetiyle, İlgisiyle ve Dürüstlüğüyle bizim için kolaylaştıran Barış abiye sonsuz teşekkür.

Tuba Bolat

Merhaba, Barış Bey çok güler yüzlü ve ilgili biri. Evi gördüğüm ilk günden itibaren çok yardımcı oldu. İnsana güven veriyor, aileden biri gibi. Tanığıma çok memnun oldum. Çok teşekkürler herşey için. Tuba

Mert Cam

Barış Bey alanında gerçekten uzman, bilgili ve güvenilir birisi. Çözüm odaklı olması sayesinde süreçlerin ilerlemesinde bir aksaklık olmuyor. Kendisinden hizmet aldığımız için çok memnunuz ve kendimizi şanslı hissediyoruz.

Cem Baykal

Barış ve Murat beyler tüm satış surecinde samimi ve ilgili, işin uzmanlık kısmında ise profesyonel bir yaklaşım gösterdiler. Özellikle satış süreci boyunca ortaya çıkan sorunları gayretleriyle çözerek müşteri memnuniyeti ve güven esasına göre çalıştıklarını bize net bir sekilde hissettirdiler. Kendilerine teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.

Muammer Uçar

Barış Cehiz ile kızımın EV SAHİBİ OLMAK rüyasını gerçekleştirdik. Bu aşamada ilk adımdan son adıma kadar her konuda profesyonel yaklaşımını, samimiyetini, sorun çözme becerisini ve yol göstericiliğini hiç esirgemeyen ve bize zahmetsizce ev sahibi olmayı sağlayan Barış Cehiz'e bu konuda tekrar çelışmak umuduyla çok teşekkür ederim.

Banu Kibar

Ev satmak gözümde büyüyen, çok zor geçeceğini düşündüğüm bir durumdu. Ancak Barış Bey ile bu süreç kolaylaştı, çözümler bir bir geldi ve evimize uygun bir alıcı ile mutlu bir şekilde sonuca ulaştık. Pozitifliği, yardımseverliği, güleryüzü ile kendimizi keyifli bir satış yaparken bulduk. Teşekkürler.

Ayça Açıköz

Barış bey evimizi ve dükkanlarımızı kiralamamızda bize profesyonelce, samimi, güleryüzlü ve olabildiğince çabuk yardımcı olmaya çalışan ailemizin danışmanıdır. Kendisine teşekkür ediyoruz.

H******* K*******

Bu hafta Barış beyin yardımıyla güzel bir ev kiraladık. Barış bey bize ev kiralama sürecinde çok yardımcı oldu. Anlayışlı ve kibar bir insan. Çok teşekkür ediyoruz kendisine.

Sinan Açıköz

Barış bey, verdiği hizmetlerde her iki tarafın da isteklerini, avantajlarını ve beklentilerini sonuna kadar bilen ve yerine getirmeye çalışan bir danışman olduğunu kanıtladı. Son derece dürüst, adaletli ve profesyonel hizmetleri için teşekkür ederim.

Nazife Türkmenoğlu

Kızım öğrenci onun için ev bakıyorduk. Bize çok yardımcı oldu. Gayet ilgili ve iyi birisi. Kesinlikle güvenilir. Çok teşekkür ediyoruz bize istediğimiz evi bulmamıza yardımcı olduğu için.

T******* K*******

Barış Bey çalışkan ve güvenilir, kaliteli hizmet sunan bir danışman. Kendisiyle çalışırken huzurlu ve rahat, emin ellerde olduğumuzu hissettik

Yasin Yavuz

Barış bey ahlaklı, prensipli ve insanı hoşnut eden hizmet kalitesi ile güvenilir bir emlak danışmanı. Sizi iyi anlayan ve isteklerinize göre hareket etmesi müşteri odaklılığı yönünden de ne kadar başarılı olduğunu gösteriyor. Onun vasıtası ile oturduğumuz evde çok mutluyuz Kendisine tekrar teşekkür ederim

Koray Boz

Bir ev satışımız birde dükkan kiralama işimiz vardı barış beyle tanıştık ve şimdi evimiz satıldı dükkanımız kira ya verildi gayet düzenli ve Bi işleyiş oldu biz gayet memnun kaldık tavsiye ederim

Deniz Dizdar

Barış Beyin düzgün iletişimi, servisinden Cok memnun kaldık.Kendisinin sayesinde istediğimiz sartlarda evimizi kiraladık. Cok tesekkür ederiz.

Rüya

ilanda görünen ve açıklamalar ile gerçeğinin aynı olduğunu görmek beni hem çok şaşırtı hem çok mutlu etti, Barış beyin dürüstlüğü kaliteli servisi ile karşılaşınca evi almamak mümkün değildi artık.....dilerim bu sektörde herkes sizin gibi olmayı öğrenir .remax bünyesinde böyle bi kişiyle çalıştığı için çok şanslı..yolunuz açık olsun.çok çok teşekkürler.

Murat

Barış beye burdan çok teşekkür ediyorum.Bir öğrenci olarak bana istediğim bir tarzda ev bulmam konusunda yardım etti ve sağolsun evi kiralama sürecinde sürekli irtibat halindeydik.Tekrardan teşekkürler.

Özcan

Barış bey işyerimizikiralamamız konusunda yardımcı oldu. Kendisinin. vermiş olduğu profesyonel hizmetden çok memnun kaldık. İşini iyi takip eden, samimi, her iki tarafında haklarını gözeten bir danışman

Ayse Cora

Barış bey işie saygısı olan ve çok ilgili biri. kendisine hayalimdeki evi bulmama yardımcı olduğu için teşekkür ederim

Ayla İpek Tezel

Barış bey, hızlı, yardımcı ve adil davranışlarinizdan ötürü teşekkür ederiz. Her türlü güveni ve desteği sizde bulmamızdan dolayı tekrar çalışmaktan mutluluk duyacağız.

Şiyar Yokuş

Barış bey hem alıcı hem satıcı taraflarının sorunlarının danışmanlığını yapan, çözüm odaklı bir danışman. Teşekkür ederiz.

Özkan

Kendisi yıllardır gayrimenkul danışmalığımı yapmaktadır. hızlı çözüm konusunda oldukça profesyöneldir. Sektör ve kanunlara hakim oluşu alıcının satıcının kolaylıkla anlaşmasını sağlıyor.

Ayse Polat

Reimax ve Barış Bey'den hizmet almaktan gayet memnun kaldım. Barış Bey, kiraladığım evi hızlı bir randevu ile göstermekten evdeki eksiklerin giderilmesine yardımcı oldu ve sözleşme imzalandıktan sonra da taşınma işlemleriyle ilgili desteğini devam ettirdi. Danışmanlığındaki gayret, yardımseverlik ve ulaşılabilirlik için teşekkür ederim.

Barış Kipin

Güleryüzü ve ilgisi nedeniyle kendisine teşekkür ediyorum. Aradığım evi sayesinde buldum.

Aylin Etyemez

Barış bey evimizi kiralamamız konusunda yardımcı oldu. Kendisinin. vermiş olduğu profesyonel hizmetden çok memnun kaldık. İşini iyi takip eden, bilgili, samimi, her iki tarafında haklarını gözeten bir danışman .

Sevim Ülger

Barış Bey ile ev aramaktan yorulduğumuz bir anda tanıştık. İsteklerimizi ve beklentilerimizi anlattıktan sonra bize şu an oturduğumuz evi gösterdi. Evi ilk görüşte beğendik. Tüm prosedür sürecini hızlı ve bizi hiç yormadan çözdü. Yaklaşık bir yıldır oturduğumuz ev ile ilgili sorunlarımızın çözümü konusunda bize destek olmaya devam ediyor. Kendisine

Erkan Akyalçın

Müsteriyle ilgilenmesi, ve herkese istediği evi anında bulup sunması, dürüstlüğü ve güler yüzlü olması, yaptığı işde ne kadar profesyonel olduğu belli. Herşey için cok teşekkür ederiz barış bey kesinlikle güvenilir başarılı bir insansınız

İbrahim Mahmutova

Samimi davranışların, Sektör bilgin ve cana yakınlığın ile göstermiş olduğun ilgi ve iş bitiriciliğin için teşekkür ederim Barış abi.

İsmail Özkubilay

Yoğunluğumuz nedeniyle uzun süreden beri ilgilenemediğimiz evimize yapmış olduğu profesyonel çalışmalar sayesinde istediğimiz özellikte bulduğu kiracımız ve diğer hizmetleri ile çalışılacak bir danışman olduğunu kanıtladı. Teşekkürler Barış bey.

Birgül Yavuz

Barış Saadettin Cehiz bey dairemin kiralanmasında yardımcı oldu Çok hızlı sonuç aldım İşinde başarılı güler yüzlü iyi bir emlak danışmanı Desteğiniz ve yardımınız için teşekkür ederim

Zülal Toka

Uzun sürede başka emlakçıların satamadığı evimi 1 ay içerisinde çok rahat ve istediğimiz şekilde satışını yapmış olması, Barış Cehiz'in profesyonelliğinin, İş disiplininin ve başarısının kanıtıdır diye düşünüyorum. Teşekkürler Barış bey..

Tuncay Batur

Barış Saadettin Cehiz'beyin çalışma şeklive ve duyarlılıklarına çok minnettarım. kendisini tanıdığım ve iş yaptığım için çok mutluyum. iş hayatında daha da yükseleceğine eminim. evimi en kısa sürede kiraya verdiği için teşekkür ederim...

Levent Caner Yüce

Sayın Barış CEHİZ'e kiralama sürecinde karşılaşılan problemlerin çözümünde gösterdiği ilgi, kiralama sonrasındaki yardımları, samimi ve güleryüzlü iletişimi için teşekkür ederim. Saygı ve sevgilerimle,

Mustafa Gökcenay

Barış bey gerçekten işinde uzman birisi kendisinden istedigimiz yatırımlık konutu çok çabuk sürede bize bir kaç altarnatif sundu.ve her kendisini aradıgımızda bize dogru yönlendirdi.istedigimiz ev'i alabildik.kendisine profosyenel ve samimi yaklaşımından dolayı teşekkür ederiz.

Semra Tezel

Deyerli remax ailesi sayin Baris bey sizden kiraladigim kiralik dairem icin guzel mukemel yureyinize ve esnafliginiza binlerce kez tesekur ederim gec kalmis bir tesekurumdur bana sagladiginiz kolayliklar ve sundugunuz iyilikleriniz icin binlerce kez tesekur ederim allah sizden razi olsun evimi kiralamis deyil satin almis kadar memnun kaldim sizden.

Saadet Yılmaz

Saadettin bey işinde gayet profesyonel, dürüst ve güvenilir.çok kısa bir sürede evime taşınmam için gereken her kolaylığı gösterdi.kendisine teşekkür ediyorum.

Berker Elbirler

Emlak sektöründe en çok aranan özelliklerden güven ve dürüstlük ilkelerini profesyonel yaşamına yansıtmış Barış bey. Tanıştığımız andan, anahtarımızı teslim aldığımız ana kadar tek bi an huzursuz hissetmedik yanında.. Teşekkürler..

Meryem Keskin

Barış Bey, tüm profesyonelliği ve titiz çalışmalarıyla hem ev alım hem de kiralama işlemlerinde, sonuç odaklı hamleleri ve müşteriyi çok iyi dinleyip isteklerini tam olarak yerine getirme konusunda eşsiz bir danışman ve aksiyon adamı. Tüm emlak işlemlerimizi sayesinde eksiksiz tamamlayabildik. Güvenle çalışabilirsiniz.

Ayşe Hümeyra Özdenoğlu

Barış bey, işini hassasiyetle yapan, kiracıyıda ev sahibini de düşünen dürüst bir insan. Bir an önce evi kiralayım ve ya satatayım düşüncesinde olmayan, doğru insanları bulmaya çalışan ve yapacağım dediği tadilatları en hızlı şekilde yapıp teslim eden bir insan . Bu yüzden eminim (bizde olduğu gibi ) çok çaba sarfetmeden işleriniz rast gider .

Seniz Unal

Baris bey bizim kurtaricimiz oldu :) Yogunlugumuzdan dolayi hic ilgilenemedigimiz evimizi, kendi evi gibi titizlikle tadilat yaptirtti, ustalari buldu, ekonomik ve hizli bir sekilde tum isleri hallettirdi. Ardindan da 2 gun icinde kiralandi. Kendisine mutesekkiriz :)))

Nilgun Aydin

Barış Bey, Kiraci arayisimizda titizlikle calisarak, kisa surede sonuçlandırdı. Kendisine cok tesekkur ederiz.İşine ve portföyüne hakim bir danışman.

Erdi Bozkurt

Kiralık ev arayışımda rastladığım en güvenli, İşine ve portföyüne hakim bir danışman. Ayrıca Hoş sohbeti ve samimiyetiyle Barış bey den çok Barış abi olmayı hak eden güzel bir insan. Teşekkürler Barış abi.

Dilek Çelik

Barış bey merhaba, Bizim kültürümüzde yaygın olan bir söylem vardır "Ailenizin ...." diye başlar. Sizinle çalışırken en çok bu duyguyu hissettim. "Ailenizin Emlakçısı" müthiş bir güven veren yanınız vardı. Bu duyguyu aldıktan sonrada benim hiç bir şey yapmama gerek kalmadan daireme güvenilir insanlar buldunuz, Sonsuz Teşekkürler.. Emeğinize sağlık.

Mehmet Ali Tekir

Ev arkadaşımın ısrarıyla emlak ofisi ilanlarına bakmaya ikna oldum. iyiki de olmuşum; Remaxtan Barış Cehiz bu konudaki önyargımı fazlasıyla yıktı ki hala ihtiyacımız olduğunda nazik yardımlarını esirgemiyor

Selma Özkan

Barış beyin emlak danışmanlığı hizmeti 7 yıldır süreklilik göstererek devam ediyor. Evimin bu süre içerisinde defalarca kiralanmasında verdikleri hizmetin titizliği, güvenirliği yanında sahiplenerek yakın takipçisi olmaları tercih nedenimdir.

Mahmut Kenan Başbuğ

Barış Cehiz'in vermiş olduğu servis sırasında tüm bilgileri doğru ve açık olarak vermesi çok hoşuma gitti. İşine ve müşterilerine verdiği değeri hissettirmesi ve profesyonel çalışması için teşekkür ederim.

Murat Öztürk

Barış Cehiz'in sorumluluğunda olan portföyü gezerken göstermiş olduğu Samimiyeti, İşine hakimiyeti, İşine ve müşterilerine gösterdiği özen için teşekkür ederim. Son derece profesyonel ve Samimi. Başarılarının devamını dilerim.

İnci / Cengiz Çetin

Kendisi ile henüz yüz yüze tanışmamamıza rağmen telefonda bana verdiği güven ve işine hakimiyeti sayesinde kısa sürede ( Bu süre içerisinde gerekli tüm resmi işlemleri de hallederek ) evimizi kiraya verdiği için teşekkür ederim.

Bülent Aydın

Daha önceden 3-4 ay boyunca çeşitli emlak ofisleri ile yaptığım çalışmalardan bir sonuç alamadığım bir anda Barış Cehiz ile profesyonel bir şekilde çalışmaya karar verdikten 25 gün sonra evimize değerli bir kiracı bulduğu için teşekkür ederim.

Atila Altuntaş

Barış Cehiz'e Portföy sunumu, Mülk hakkında ki her soruya doğru ve kesin bilgi vermesi, Konusuna ve verdiği hizmete tam hakimiyeti, Kişiye ve yaptığı işe duyduğu saygı nedeni ile teşekkür ederim. İşlerinizde başarılarınızın devamını dilerim.

Tülay Turan

Barış Cehiz beyefendiye, Samimi yaklaşımı, Mesleğine hakimiyeti ve evimi sorunsuz bir şekilde kiraya vermesi nedeni ile teşekkür ederim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.