SORUMLULUK BENDE, GAYRİMENKULÜNÜZ EMİN ELLERDE.

İzmirde doğdum.

Bornova Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra Dokuz Eylül Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünü bitirdim ve şu anda da Açıköğretim Fakültesi Felsefe Bölümünde okumaktayım.

Etap Makine Kalıp ve Plastik Sanayi A.Ş.de başladığım çalışma yaşamımda Bütçe, Stratejik Planlama ve Şirket İş Sonuçlarının Finansal Analizi konularında uzman olarak çalıştım.

Daha fazlası...

Uzmanlık Alanları

Konut Lüks Konut

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2008

Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.

2009

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2014

Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır.

2017

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir. Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.
Nur Alkın portföyünde 5 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 5 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Serap Çelenk

Gayet Memnun kaldık ilgilenmesi süper

Yakup Köç

10 yıl boyunca emlak piyasasındaki tecrübesi ve birikimiyle sağlıklı ve mutlu çalışıyoruz. Başarılarının devamını diliyorum

Engin Bilgün

Son derece titiz ve detaylı çalışma ile değerlendirme yapılmış. Konuya çok hakim.

Muhammed Çağlar

NUR HANIM OLDUKÇA KİBAR VE DESTEKLEYİCİYDİ, SORDUĞUMUZ HER TÜRLÜ SORUYA DÜRÜSTÇE CEVAPLAR VERDİ. GÜVEN KONUSUNDA HERHANGİ BİR TEREDDÜTTE KALMADIK. ÇOK GÜLERYÜZLÜ BİR ALIŞVERİŞ OLDU. HER ŞEY İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.

A******* I*******

sonuş odaklı ve hızlı bir şekilde dairemizi kiracı adaylarına sundu. Kısa zamanda yeni kiracıları buldu. Kendisine çok teşekkür ederim.

Murat Durusoy

Satınalma sürecinde tüm konularda profesyonelce, iyi bir danışmanlık sergiledi.

Sadet Soral Yılmaz

Nur Hanım' la 2015' ten beri emlak alım , satım, kiralama işlerimizde beraber çalışıyoruz. Her işlemimizi, istediğimiz gibi tamamladılar.Bizim sadece imza atmamız yetti. Hep doğru yönlendirmeler ile, doğru seçimler yapmamızı sağladılar.Bundan sonra da emlak işlerimizde çalışmaya devam edeceğimiz güvenilir bir danışmanımız var. Kendisine çok teşekkürler.

Nilsu Serin Temiz

Kiraya verme sürecinde oldukça yardımcı oldu. Kiracıdan isteklerim ve kiracı ile iletişim konusunda hiçbir sorun yaşamadan kiralamayı gerçekleştirdik. Teşekkürler

Erman Çalışkan

Kendisine ilgisi ve alakası için çok teşekkür ederiz.Sürecin her noktasında, kendisinden bilgi aldık.İçimiz rahat bir biçimde süreç sonuçlandı.

Nilsu Selin Temiz

Nur Hanım iletişim kurmanın oldukca kolay olduğu evi kiralarken titiz davranan çok memnun kaldiğim bi̇r danişman.Tekrar çalişmak di̇leği̇yle

Nihan Uygur Külcü

Gülereyüzlü iyi niyetli, çözüm odaklı yaklaşımı, doğru bilgilendirmesi bizleri memnun etti

S.sema Aksu

Nur hanım nezaketiyle bize her an yardımcı oldu ve çok kısa bir sürede çözüm sağladı.Bu nedenle diğer evimizin satışı içinde kendisinden yardım alacağız.

B******* S*******

Evi̇mi̇zi̇n satişi i̇le i̇lgi̇li̇ tüm i̇şleri̇mi̇zle profesyonel yaklaşimla ve i̇çtenli̇kle i̇lgi̇leni̇p satişi kisa sürede beklenti̇leri̇mi̇z doğrultusunda gerçekleşti̇rdi̇kleri̇ i̇çi̇n teşekkür eder başarili çalişmalarinin devamini di̇leri̇m.

S******* G*******

Sürecin olumlu sonuçlanmasındaki en önemli etkenlerinin arasında nur hanımın pozitif enerjisi ve ulasilabilirliği vardı.Kendisinden ve profesyonelliğinden çok memnun kaldık.Zor bir süreci rahat geçirmemize yardımcı olduğu için de kendisine çok teşekkür ediyor,sevgilerimizi iletiyoruz.

Aliye Şen

Nur hanımın güleryüzü ve hızlıca işleri çarçabuk halletmesi bizim için stres haline gelen ev işimizi kolaylıkla ve pozifliği sayesinde sonuca ulaştırdık.Nur hanıma tüm emekleri için buradan da teşekkür etmek istedim.

Bülent Alıcı

Daha önce ev alırken de nur hanımlardan hizmet almıştım.Tanıdığım ve güvenilirliğine inandığım için zaten başka bir emlakçı arama zahmetine girmedim. yine baştan sona sürekli koordinasyon halinde en kısa sürede süreci bitirdi.Yaklaşımı son derece kibar ve profesyonelceydi.

Şükran Gülsuyu

Kibar, gerçekçi bilgiler veren, sorduğum sorulara net ve doğru cevaplar veren, güleryüzlü.

İnci Er

Güleryüzlü ve ilgili yaklaşımlarından dolayı hizmetleri için teşekkür ederim.

Aylin Girgin Özbilişs

Nur Hanım tanıdığım en iyi, en profesyonel, eşi benzeri bulunamayacak bir emlak danışmanıdır. Samimi ve bilgilendirici iletişim dili, her iki tarafa da adil ve profesyonel yaklaşımı süreci herkes için kolaylaştırıyor. Nur Hn olmasa, evimizi satmaya bile niyetlenemezdik, tamamen ona güvenerek bu yola çıktık ve sürecimizi başarıyla tamamladık. Kesinlikle kendinizi koşulsuz teslim edebileceğiniz bir danışman kendisi.

Özge Toraman

Sevgili Nur Alkın ile uzun yıllardır çalışıyoruz. Yüksek bütçeli işlerdeki başarısının yanında benim küçük bütçeli sayılacak hizmetimi de özenle gerrçekleştirdi. Yıllarca kira süreçlerine de tüm samimiyeti, profesyonelliği ile ilgil gösterdi. Her zaman haklarımı gözettiğini hissettim. O kadar samim, sıcak ama en önemlisi açık ve bilgilendirici iletişim dili ile destek veriyor ki kendimi hep güvende hissettim. Evimi satmaya karar verdiğimde müzakere becerisi ile zor olanı da (kiracı çıkmak istemedi) başardı. Piyasa bilgisi oldukça yüksek. satış/satınalma/kira tüm işlerimde kendimi koşulsuz teslim edeceğim bir danışman, aynı zamanda dost. Teşekkür ederim Nur Alkın.

Kıvanç Erelmas

Nur Hanım’la bir ev ilanı vasıtasıyla tanıştık. Kendisi bu süreçte bize çok yardımcı oldu. İletişimi çok güçlü bir insan. Aynı zamanda çok profesyonel. Bu süreci rahat geçirmemizde çok katkısı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Umarız ilerleyen zamanlarda tekrar birlikte çalışma fırsatı buluruz.

Y******* E*******

Nur Alkın uzun yıllardır emlak danışmanımız oldu, her zaman olduğu gibi bu son işlemimizi de başarılı bir şekilde tamamladı. Her iki tarafa da profesyonel ve etik olarak eşit yaklaşımda bulunmaktadır. Güler yüzlü, bilgili ve güvenilir… danışmanımızı herkese tavsiye ediyorum. Kendisine çok teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum…

B******* K*******

Nur hanım karşılaştığım ender kişilerden. Kendisinden çok memnun oldum. Olumlu fikirlerimle kendisini herkese tavsiye ederim.

Kordal Köseoğlu

Sınırlı bir bölge içinde aradığım konutu alma sürecindeki hızlı, sonuç odaklı, pozitif yaklaşımından dolayı Nur hanıma çok teşekkür ediyorum. Benim için emlak sektöründeki en önemli nokta olan güven konusunda da ulaştığı noktayı tebrik ediyorum . Başarılarının devamını dilerim .

Zeynep Demirbakan

Çok memnunum Nur Hanım ile çalışmış olmaktan. Başarılarının devamını diliyorum ve çok teşekkür ediyorum.

Altan Işıltan

Sonuç odaklı bir şekilde zaman kaybetmeden ilanları çıktı.İçinde bulunan kiracıyı rahatsız etmeden çok iyi bir organizasyon ile evin satışını gerçekleştierdi.

Volkan Öksüz

Nur hanım, ilgi ve alakası takdire şayan, Evimizi 24 saat geçmeden yeni kiracısına ulaştırdı. Başarılarınızın devamını dilerim.

Öznur Boyacıoğlu

Çok düzenli çalışıyorlar. Güvenli ve dürüstler.

Övgü Çetin

Danışma aldığım süreç boyunca çok ilgili ve hızlı davrandılar. Sorularımıza hızlı dönüş aldık. Teşekkür ederiz

Engin Işıltan

Yakın ve ilgili tavır, detaylı bilgilendirme ve hızlı aksiyon almasını taktirle karşıladım. Tüm kalbimle teşekkürler

Kemal Esen

Çok iyi şekilde evimizle ilgilendiler, evin fotoğraflarını çekip ilanlarda pazarlamasını iyi bir şekilde yaptılar, çok kısa zamanda istdiğimiz şartlarda kiracı buldular, çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz

Fatmagül Ergün

Güven ve Huzur vererek çalışıp sonuca vardı, çok memnun kaldım. Teşekkür ederim

Songül Ertem

Gerekli bilgi ve desteği fazlasıyla aldım. Beklentilerimi karşılayan bir danışman.

Osman N.akçay

Nur Hanım, dairemizin kiralanması hususunda hem bizi hem de karşı tarafı yeterince bilgilendirerek güvenli bir kira sözleşmesi yapmıştır. Kendisine ve Re/max Ailesine teşekkür ederim.

S******* K*******

Thank you for all of your wonderful assistance. You were a pleasure to work with!

Berkay Ilgıt

Nur Hanım sürecimiz boyunca sürekli ilgi ve desteğini göstermiştir. Samimi yaklaşımı için teşekkür ederiz.

Kaya Kafescioğlu

Uzun yıllar hızlı, güvenilir ve güler yüzlü hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.

Chris Bediroğlu

She has been very helpful and understanding. We're very glad that we have worked with Nur and Remax. I appreciate that.

Fahri Gökhan Mersinlioğlu

Kiralama sürecinde Nur ALKIN hanımefendiden oldukça memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Hülya Cankat

Ailemizin yıllardır eziyetini çeken danışmanıdır. Artık referansa bize göre ihtiyacı yok. Çok güvenilir bir danışmandır. Tatlı dilli, uzlaştırmacı ve sabırlıdır.

Tamer Görgan

Hızlı işlem ve müşteri memnuniyetinden dolayı teşekkür ederiz.

Uğur Hakan Cakan

Hem bizim hem de kiralayan tarafın haklarını iyi bir şekilde muhafaza eden güler yüz ve kurumsal yapısı ile çalışan Hakan Bey ve Nur Hanım'a teşekkür ederim.

Öznur Boyacıoğlu

Uzun zamandır onunla çalışıyoruz. Çok memnunuz.

İbrahim Nejat Bahalıbaba

Kendisi yapıcı ve çözüm odaklı bir kişi olarak süreç içerisinde bizlerle ilgilenip doğru bilgilendirmeler yaptı. Kendisine hem ilgi ve alakası, hem de iki taraf ile ilişkileri güzel bir şekilde yönettiği için teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum…

Buse Pınar Kaçar

Sevgili Nur Hanım sürecin en başından beri oldukça ilgili ve yakın takiple, sözleşmenin imzalanması için oldukça yoğun çaba sarf etti. Hem pozitif yaklaşımı, hem de doğru ve tam bilgilendirme ile kiralama sürecinin çok hızlı ilerlemesi konusunda çok yardımcı oldu.

Erhan Cankat

Çok kolay ve akıcı hizmet aldım. Teşekkürler.

B******* E*******

Hakan Bey ve Nur Hanım'a gösterdikleri emekleri ve müthiş performansları için çok teşekkür ederim. Hakan Bey ve Nur Hanım'ın ekip arkadaşlarını firmaları Re/max ailesine ayrıca teşekkür ederim.

Seyfullah Altıkaya

Tüm konularda bilgisiyle yardım almış olup her konuda zamanında bilgilendirme yapmıştır.

Nigar Jülide Turna Okçu

Kendilerinden oldukça memnun kaldım. İlgi, alaka, titizlik konusunda mükemmeller.

Ahmet Kamil Cihan Ellialtıoğlu

Nur Hanım ve Hakan Bey'in titiz çalışması sonucunda çok güzel bir yer tuttum. Kendilerine özellikle teşekkürleri bir borç bilirim.

Emel Nihan Bal

Her zaman profesyonel, hızlı ve çözüm odaklı bir çalışma anlayışlarının olmasından oldukça memnunum.

Rengin Çakır

Nur Hanım, tarafından yeterince bilgilendirildim.Yardımcı oldu, yönlendirdi, memnun kaldım.

Pakize Erkaya

Nur hanım gösterdiği ilgi alaka ve iş takibinden dolayı sürekli tavsiye edebileceğim birisi.Teşekkürler...

Özlem Bilge

Nur hanım, kibar, düşünceli, bilgi sahibi, yönlendirici ve yardımcı Kendisine çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederim.

Ahmet Ziya Tanyeli

Nur hanım, son derece yardımcı, kibar, nazik, kendisine çok teşekkür ederim.

Kamil Aykut Tüzem

2001 senesinden beri İstanbul'da düzenli kira ödeyen birisi olarak, bu zaman kadar çalıştığım en profesyonel ve kibar gayrimenkul danışmanıdır. Kendisi ve ortağı Hakan Bey'i gözüm kapalı olarak dostlarıma tavsiye edeceğim.

Seçil Elmas

Güven verici ve samimi hizmet anlayışı ile çalışmakta olup bu hissi bize yansıtabilen profesyonellikte...

Hilal Zeynep Tosun

Nur Hanım'la tanışmamızın çok büyük bir şans olduğunu ve 2011 yılından bu yana son derece profesyonel ve çözüm odaklı çalışmalarıyla bize müthiş bir konfor ve güven sağladığını düşünüyorum. Başarılarının devamını ve hayatımızda her zaman var olmasını diliyorum.

Arzu Nükhet Özten

Nur Hanım'a, hız konusunda, bilgi akışı konusunda desteği için ve güler yüzlü, samimi davranışlarından dolayı çok teşekkür ederim.

Eren A.

Nur hanım tüm süreç boyunca oldukça alakalı ve ilgili davrandı. Çözüm odaklı yaklaşımı ile ön plana çıktı.

Derya Tanboğa

Nur hanım, profesyonel, işini çok iyi yapan biri, kendisi ile çalışmış olmaktan çok mutlu oldum.

Metin Yılmaz

Nur hanımdan danışmanlık hizmeti almaya başladığımız günden itibaren disiplinli ve sonuç odaklı olmasından çok etkilendim. Satış süreci boyunca evimizde olan tüm tadilat, bakım, ve onarım işlerini de yakından takip etmesi de profesyonel bir emlak danışmanı olduğunu gösterdi. Kendisinden aldığımız hizmetten son derece memnun kaldığımı söylemek isterim.

Ayşegül Kafescioğlu

Danışmanımız iş ahlakı, güven ve tecrübesi ile bugüne kadar aldığımız hizmetlerde bize destek oldu.Verdiği hizmetten çok memnun kaldık.

İsmet Ersoy

Nur hanım'ın ilanı aradığım andan evin kiralanmasına kadar geçen sürede yakından ilgi göstermesi ve her konuyla ilgili sorularıma samimi cevap vermesi çok önemliydi.Bu anlamda kendisine çok teşekkür ediyorum.

Nuriğ

Gayrımenkul danışmanı, önce müşterisinin isteklerini dinlemeli sonra da müşteri isteklerinin ne kadar piyasa gerçeklerine uygun olup olmadığını değerlendirip müşterisini doğru yönlendirilmeli yani Nur hanımın yaptığını yapmalı. Çalışmanın her aşamasında titiz davranıp tüm gelişmeler hakkında bilgi verdiği, hassasiyetlerimize özen gösterdiği, bize rağmen:) kiracı bulduğu için Nur hanıma teşekkür ediyorum

Behiye Su

Emlak danışmanlığının olumsuz düşüncelerini kıran, herşeyden önce insana saygıyı ilke edinmiş, kendiside bu saygıyı haketmiş, işinin hakkını vermek için olağanüstü çaba sarfeden, kanımca bu sektörün en iyilerinden biri olduğunu düşündüğüm güzel insan.

Hilal Tosun

Kendisiyle sadece bir fikir alabilmek amacıyla 3 yıl önce tanışmıştık sonucunda kiralama ya da satış yapmayacağımızı da söylemiş olmamıza rağmen bizi büyük özveriyle ve itinayla bilgilendirmesi sonucu ilk aklımıza gelen isim olması kaçınılmazdı.

Hilal Tosun

Çok net ve hızlı çözüm odaklı oluşu teknolojiyi de çok iyi kullanması sonucu hem bizi hem kiracılarımızı çok mutlu ettiğine inanıyorum Güvenilirliğiyle çevreme tavsiye etmekten gurur duyacağım birisiyle tanışmış olmaktan dolayı çok mutluyum
Hilal

Bahar Halaçoğlu

Nur Hanımla kiralık daire ararken tanıştım, kendisi bir insanın tanıyabileceği en dürüst emlakçılardan biri, güler yüzü, çözüm odaklı olması hem kiracının hem ev sahibinin haklarını özenle ve büyük bir titizle koruması kendinizi eminellerde ve güvende hissettiriyor, tşk ederim

Emre Başkan

Biz yaklaşık 1 yıldır ev bakıyorduk. Bir çok semti araştırdık; ancak içimize sinen bir evle karşılaşamadık. Sonrasında Nur Hanım ile tanışma fırsatımız oldu ve tamamen farklı bir sürece girdik. Nasıl mı? Nur Hanım öncelikle bizi tanıdı, hayat tarzımızı anladı ve hayallerimizi dinledi. Kısacası, hayatımıza dokundu ve ihtiyaçlarımızı doğru analiz etti. E-postalarımıza her zaman hızlı geri dönüşler yaptı, zaman konusunda bize hep ayak uydurdu. Her şeyden önemlisi de, bunların hepsini büyük bir güler yüzlülükle yaptı. Hukuki süreçlerde çok hassas davrandı ve her zaman bizim haklarımızı gözetti. Sonuç olarak, bizi iyi analiz etmiş biri olarak, hiç aklımızda olmayan bir lokasyonu görmemiz konusunda ısrarcı oldu. Biz de gittik gördük. O eve ilk girdiğimiz an, gözlerimizin içi güldü ve kararımızı verdik. Bildiğiniz gibi, ev almak çok zor bir süreç. Mantıklı bir alışveriş yapmayı amaçlarken, yaşayacağınız yeni evin duygularınıza da hitap etmesi gerekiyor. Biz bazen çok mantıklı davrandık, Nur Hanım bizi uyardı: "Burası sizi gerçekten mutlu eder mi?". Zamanı geldi, duygularımız ağır bastı ve acele ile gördüğümüz bir evi almak istedik. Nur Hanım bu sefer mantığıyla ordaydı: "Çevrede bazı eksiklikler gözüme çarptı, sizce burada rahat eder misiniz?". Nur Hanım bizim denge unsurumuzdu. Hiç bir zaman hızlı bir alışverişten yana olmadı ve bizim için en doğrusunu aradı. Kısacası; Nur Hanım bizim ev değil, "yuva" almamıza ön ayak oldu. Bundan sonra gayrimenkul ile ilgili her işimizde içimiz rahat. Zira, Nur Hanım ile hala temas halindeyiz. Onun profesyonelliği ve "butik" hizmet anlayışı bize güven veriyor. Her şey bir yana, insancıl ve samimi yaklaşımı da bizi çok etkiledi. Öyle ki; taşınma sonrasında kendisini ailesiyle beraber misafir etmeyi arzu ediyoruz. Kendisine ne kadar teşekkür etsek az. Sevgi ve Sagıyla,

Semih Bozkurt

Çifte havuzlarda bulunan ve uzun süredir kiracı bekleyen residence daireme, Nur hanımın titiz ve profesyonel çalışması sayesinde sözleşme tarihinden 15 gün sonra uygun kiracı bulundu. Nur hanıma çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Füsun Merter

Sevgili Nur hanım, Ailemizle ilgili gayrimenkullerin gerek kiralanması gerekse son dönemdeki satış işlemlerinde göstermiş olduğunuz yakın ilgi, çabuk çözüm ve yüksek basarılarınızdan dolayı size çok teşekkür eder, bu başarılı iş hayatınızın daha da yükselerek devam etmesini dilerim.Saygı ve sevgilerime.Y.MimarFüsun Merter

Keriman Tarkan

Besiktas Ilcesinde bulunan cok varisli iki gayrimenkulumuzun pazarlanmasi ve satis islemlerinin yapilmasi icin guvenilir bir kaynaktan almis oldugumuz tavsiyeye dayanarak Remax ANT Grubunun Gayrimenkul Satis Direktoru Sayin Nur Alkin ile 10 Ekim 2011 gunu kontrat imzaladik. Kendimiz Istanbul’da yasamadigimiz icin Nur Hanim’dan iki hususu rica ettik: Bize peryodik olarak bilgi vermesini ve de iki gayrimenkulun satis islemlerinin ayni gunlere denk getirilmesi…Nur Hanim cok ciddi ve disiplinli bir calisma ile iki ay gibi kisa bir sure icinde gayrimenkullerin satisinda cikabilecek puruzleri de elimine ederek sozlestigimiz gibi Ocak 2012 basinda satisin gerceklesmesini mumkun kildi.Satis esnasinda da ekibi ile ornek bir tutum icinde tum islemlerin seri ve guleryuzle olmasini ve hatta gayrimenkullerin yeni sahipleri ile aramizda buyuk bir sempati dogmasini sagladi. Nur Hanim Istanbul’un Kadikoy yakasinda bulundugu halde karsi yakadaki bu satislari basari ile gerceklestirdiKendisine butun varisler adina icten takdir ve tesekkurlerimizi iletiyoruz. Bundan boyle yapacagimiz gayri menkul alim/satimlarinda yine Nur Hanim ile calismayi tercih edecegimizi belirtiyoruz.SaygilarimizlaKeriman ve Gokhan Tarkan

Füsun Akyürek

Satış için müracaat ettikten sonra çıkmasını düşünmediğim ne kadar sorun varsa hepsinin üstesinden, güler yüzle ve duruşunu hiç bozmadan, gelen Nur hanıma kocaman teşekkürlerimi gönderiyorum. Bana hayatı kolaylaştırdığı için hep sevgiyle anacağım. Seçtiğiniz yolda mutlu olmanız dileğiyle, Füsun Akyürek.

Emine Balcı

Merhabalar. Sayın Remax temsilcisi Nur Alkın ile Serasker caddesindeki daire satışım gerçekleştirilmiştir. Daha önce başka bir emlakçıdaydı. Ve uzun süre hep bahaneler ileri sürerek satış bir türlü gerçekleşemedi. Sn Nur Alkın’la yaptığımız sözleşmeden işin bittiği ana kadar işini çok iyi takip edip; pozitif yaklaşımı ile her zaman geri bildirimlerde bulunmuştur. Ben Remax' ı temsilen çalıştığım Sn Nur Alkın'a çalışmalarında göstermiş olduğu titizlik için teşekkür ediyorum. Ve tüm alıcı ve satıcı tüm insanlara kesinlikle tavsiye ediyorum. Herkese iyi çalışmalar dileğim ile Emine BALCI

Burcu Şensoy

Bu devirde ev almak; başlı başına zor bir karar, zor bir süreç. Ancak daha da zoru; İstanbul'un dört bir yanını sarmış emlak ofislerinde, tanımadığınız, bilmediğiniz insanlara "hayalinizdeki evi" anlatmaya çalışmak, onların sizi anlamasını sağlamaya çalışmak, emlakçılara karşı duyulan önyargıları bir kenara koyup karşınızdaki insana "güvenmeye" çalışmak. İşte bu zorlu süreçte tanıştık biz sevgili Nur Alkın ile. Daha ilk karşılaşmamızda; karşımda güven duyabileceğim bir insan olduğunu anladım. Bu sektörün insanı olamaz dedirtecek derecede zarif tavırları, donanımı, bilgisi ve konuya hakimiyeti ile Nur Alkın, ev aramakla geçen 10 aylık sürenin her aşamasında yanımızda oldu, en doğru kararı vermemizde önemli rol oynadı. Bugün; hem gönlümüzdeki gibi bir eve, hem de güzel bir dosta sahibiz. Yakın çevremde ev sahibi olmak isteyen herkese mutlaka Nur Alkın ile görüşmesini öneriyorum.

Dilek Bayramoğlu

aslında buraya ciddi mesafeli bir teşekkür yazısı yazmak gerekiyordur belki ; bilemem...zorlu ev arayışlarımda bana bir emlak danışmanından çok daha fazlası olan Nur için sadece duygularımı yazabilirim.Ergun Yenen aracılığıyla tanıdığım Nur bana hem emlak danışmanı oldu; hem dost hem terapist.ev arama işini hafife almayın.çok zor çok yorucu en azından benim için öyleydi.bu çetin maratonda desteğini bir an bile çekmeyen tek kişiydi Nur (ailem dahil)Nur'u tanımak evsahibi olmak kadar mutlu etti beni.evimde ağırlayacağım ilk misafir sensin NUR ALKIN....

Hıraç Pehlivanyan

Sayın Nur Alkın hanımefendi, Çok kısa bir sürede dairemizin satışını gerçekleştirdiğiniz için teşekkür ederiz.Bu süreç içinde açık ve güven verici davranışlarınızdan dolayı da ayrıca çok teşekkür ederiz. Sizinle çalışmak bizim için memnuniyet verici oldu, ayrıca sizin gibi bir hanımefendiyi de tanımış olmaktan çok mutluyuz. Saygılar&Sevgiler Hıraç Pehlivanyan - Aliye Pehlivanyan

Handan Güldü

Remax Ant Kızıltoprak'ta Ergun YENEN tarafından tarafıma yönlendirilen Nur ALKIN adındaki gayrimenkul danışmanınızın bu konuda ne kadar hassas ve ilgili olduğunu ve bu işi profesyonelce yaptığını müşteriniz olarak belirtmek isterim. Şimdiye kadar gezdiğim ve gördüğüm en kaliteli hizmeti remax adı altında ANT da gördüm. Bu işi sadece yapmak ve bu işi layık olduğu gibi yapmak çok farklı. Gördüğüm ilgi ve bana verilen bilgiler için sizin aracılığınız ile hem K.Ergun YENEN beye hemde Nur ALKIN hanıma çok çok teşekkür ederim. Ben de bundan sonra bankamda veya arkadaş çevremde kiralık veya satılık bir gayrimenkul arayana danışman ihtiyacı olan tüm dostlarıma REMAX-ANT'a yönlendireceğim. Herşey için çok teşekkürler.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.