GAYRİMENKUL ALIM SATIM BENİM İŞİM
Elinizdeki değerler ve yatırımlarınız için,
-Doğru ve hızlı kararlar için,
-Profesyonel danışmanınız Mehmet Çakara danışın...Fırsatları Yatırıma Çeviren Danışmanınız
Mehmet ÇAKAR
1978 Kocaeli doğumluyum. Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği Fakültesinden mezun oldum. Sportif faaliyetlerimin yanında her zaman satış odaklı hizmetlerle ticaretin içinde yer aldım. 2009 yılı itibariyle de RE/MAX ailesine katılarak sektörle ilgili bilgi sahibi olup uzmanlaşmayı ve gayrimenkul sektöründe sistemli çalışmayla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeyi amaçladım. Yüksek standartlı gayrimenkul aracılık hizmetlerinin sonuçlarını gördükçe de RE/MAX ‘a bağlılığım ve uzmanlığım arttı.
Hedefim :
Tecrübem ve enerjimle elinizdeki değerleri artırarak Karlı, Hızlı, Sorunsuz ve Kolay sonuç almanızı sağlamak!
Ticari alanda ve konut alanında yatırımlarınız için danışmanınız olmak!
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2016

Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.
Mehmet Çakar portföyünde 21 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 21 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

İbrahim Önal

Şehir dışında olduğum için kurumsal bir firma olan Remax ile çalışma kararı aldım. Mehmet Bey evimin bulunduğu bölge (Serdivan) ile ilgileniyordu. Kendisi ile evin satış gününe kadar hiç yüz yüze görüşmedik ama kendisi her gelişme ile ilgili bana bilgi verdi ve gözüm hiç arkada kalmadı. Alıcı-Satıcı iki tarafa da herşeyi en başından en ayrıntısına kadar anlatarak kimsenin kafasında soru işareti kalmamasını, tarafların herşeyi bilerek karar vermesine şeffaf olarak yaklaştı. Ev fiyatlarının değişiminde zarar etmemem için de ayrıca çaba sarf etti. Şuanda başka bölgelerde arayış içerisinde iken bile Mehmet Bey'den bilgi almadan hareket etmiyorum. Bir çıkarı olmasa bile yardımcı olmaktan veya yönlendirmekten çekinmiyor.

Hasan Varol

Ev almak için bir kaç girişimde bulunduk. Muhataplarımız bize pek güven vermedi. Mehmet Çakar kardeşim, karşıdakine güven veren, samimi, beyefendi kişiliğiyle bizi ev sahibi yaptı. Bu işi bıkmadan en küçük ayrıntılarına kadar takip ederek övgüyü fazlasıyla hakediyor.kendisine göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim.

Ahmet Piroğlu

Mehmet Bey'e evimin satışından dolayı göstermiş olduğu ilgiye, sıcak dostluğa, dürüst ve ahlaklı profesyonel emlak danışmanlığı için çok teşekkür ediyorum. Bu sıcak ilgiden dolayı Gayrimenkul alım ve satımlarda REMAX'ı tüm dostlarıma tavsiye ediyorum.

Hasan Ablak

Merhmet bey tanıştığımız ilk günden beri sözüne sağlık, iş etiğini iyi bilen birisi. Kendisine ben ve ailem adına çok teşekkürlerimi sunuyorum.

Songül Döğer

Yiğenlerim ve doğacak bebeklerine yuva olacak dairenin satışında gösterdiği rehberlik hizmetinden dolayı Mehmet beye çok teşekkür ediyorum. Güvenli ve hızlı işlem kabiliyeti sebebi ile gayrimenkul alım satımlarında REMAX'ı tavsiye ederim.

Harun Baloğlu

Mehmet Bey'in emeklerine sağlık her şey için çok teşekkürler.

Selcen Vodinalı

Mehmet Bey, emlak sektöründe işinin gereklerini çok titiz bir şekilde yerine getiren aynı zamanda size aile gibi hissettiren, güven veren kişilik yapısı ile işlerimizi sıkıntısız bir biçimde halleden gördüğüm profesyonel emlak danışmanlarından biridir. Kendisine ve Remaks Hür ailesine sorunsuz hizmet verdikleri için sonsuz teşekkürler

Sefer Beyenal

Daha önceleri emlakçılarla iş yapıyordum ve bütün emlakçılara demeyeyim ama bir sürüsünden Memnun olmadığım gibi nefret sonra Remax ile tanıştım bir yemek sata bir Mehmet Bey ile tanıştık 2-3 defa 4 defa evlerin bir şeyler kiraya verdik gayrimenkulleri Bu arada gerek danışmanlık gerek iyi niyet gerek Sevgi saygıda kusur görmediğim sevgili Mehmet'e burada teşekkür etmek nasiptir teşekkür ediyorum ve Gmax ailesini kutluyorum Başarılarınızın devamını diliyorum saygılar sunuyorum bayramınızı kutlarım

Tansel Kaya

Merhaba, re-max hür şirketinde emlak danışmanlığımızı yapan Mehmet Çakar bey’e huzurlarınızda teşekkür ederim. Kendisi bu süreçte bize göstermiş olduğu ilgi ve alakası inanılmazdı. Profesyonel yaklaşımı, hızlı ve adapazarındaki sektör bilgisi çok açıklayıcı ve etkiliydi. Ama özellikle altını çizmek isterim, her zaman ilk tanışmada aldığın etki çok önemlidir derim, güvenilir kimliğini müşteriye yansıtıyor. Ailem olarak emeklerinden ötürü Mehmet Bey’e tekrar çok teşekkür ederim. Başka projelerde beraber çalışmak dileği ile, sağlıcakla kalın...

V*******

Kendisine ilgisinden, hassasiyetinden, saygın davranışından artı sabrından ötürü teşekkür ederim. Evimizi almadan önce ve sonrasında hertürlü sorumuzu cevapladı ve çözüm sundu. Kendisine çalışma hayatında başarılar dilerim.

Samet Ünal

Daha 2 gün önce evimizi satın aldık. Mehmet Beye ilgi, alakası, samimi iletişimi ve gösterdiği nezaketten dolayı minnettarız. Gerçekten güvenilir, saygın ve işinde çok profesyonel birisi. Emlak piyasasına hakim ve seçenekler konusunda inandığı bilgileri paylaşıp hızlı ve doğru karar vermemizi sağladı. Başarılıları daim olsun.

Recep Kantarcı

Mehmet Bey, profesyonel, guvenilir, alan bilgisi oldukca genis ve cozum odaklı hizmet sunmaktadir. Kendisi oldukca guvenilir, saygili. Mehmet Bey ile calismaktan buyuk mutluluk duydum. Bundan sonra da calismaya devam edecegim.

Halil Enşici

Sayın mehmet beyin aracılığı ile aldığımız ev satış vs bitmesine rağmen halen daha desteği ilgisi eksiklerle ilgilenmesi 7v24 surekli iletisimi gercekten çok güzel bi davranış kendisinden çok memnunuz allah razı olsun iş ahlakına zaten laf yok Teşekkür ederiz kendisine herşey için

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.