Hayalleriniz için el ele verelim


1969 Adapazarı doğumluyum. YTÜ Mimarlık Fakültesi mezunuyum. Evliyim ve bir kızım var.

Gayrimenkul sektöründe tam 15 yıldır Re/Max AHENK çatısı altında danışmanlık hizmeti sunan bir profesyonelim. Bu süre zarfında birçok başarılı işleme imza atmış olmanın gururunu yaşıyorum. Başarımda etkili olan unsurlar arasında sonuç odaklı çalışma anlayışım, güçlü insan ilişkileri kurma yeteneğim, müşteri memnuniyetine verdiğim önem ve tabiiki Re/Max AHENK’in gücü yer alıyor.

Uluslararası sertifikalı Lüks Konut Uzmanıyım.

Sarıyer/Zekeriyaköy-Maden hattı, Boğaz Hattı, Göktürk ve Kemerburgaz bölgelerinde uzmanlık sahibi olarak birçok başarılı satış ve kiralama işlemine imza attım. Bu bölgelerdeki gayrimenkul piyasasındaki dinamikleri yakından takip ediyor ve müşterilerime en güncel bilgileri sunarak karar vermelerine yardımcı oluyorum.

Profesyonel hizmet anlayışım, her bir müşterime özel çözümler sunma yeteneğim ve sektördeki tecrübemle sizlere en iyi hizmeti sunmak için buradayım. Sektördeki güvenilirliğimi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla çalışıyorum.

Siz de gayrimenkul ihtiyaçlarınız için benimle iletişime geçebilir, uzmanlık bölgelerimdeki fırsatları birlikte değerlendirebiliriz.

ALDIĞIM BAŞARI ÖDÜLLERİ

2023  RE/MAX International 100% Klüp Ödülü

2022RE/MAX International Yıldızlar Klüp Ödülü

2021 RE/MAX International Hall of Fame Ödülü

2020 RE/MAX International Platinum Klüp Ödülü

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2008

Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.

2009

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2011

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.

2016

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.

2022

Bu eğitimi alan RE/MAX'liler sahada yaşayabilecekleri problemlere 4 farklı açıdan bakarak çözüm bulmayı öğrenirler.
Elvin Talu portföyünde 8 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 8 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Başak Can

Sürecin başından itibaren bizi çok iyi anlayan ve buna göre bir çalışma sunan Elvin Hanım'a çok teşekkür ederiz. Çok stresli geçebilen zamanları, onun profesyonelliği ile keyifli bir deneyim olarak geçirdik. En başından sonuna kadar bizimle dirsek temasında olan kusursuz bir hizmet aldık. Hayallerimizin gerçek olmasına vesile olduğunuz için teşekkür ederiz.

Ali Can Ozansak

Elvin Hanım aklınıza takılan her şeyi gerçekten içiniz rahat edecek şekilde cevaplıyor… çok güler yüzlü, tekrar böyle bir işim olursa kesinlikle Elvin Hanım ile çalışırım

Buse Dalkın

Elvin hanım yıllardır bölgede çalışmış olması dolayısıyla çevre hakkında çok değerli bilgilere sahip , pozitif enerjisine zaten diyecek yok ,süreci çok profesyonel yürütüyor. Emlak ile ilgili her işimde kendisine danışırım, bu güveni verdiği için kendisine çok teşekkürlerimi iletiyorum.

Utku Can Işın

Elvin Hanım'ın çevre bilgisi çok yüksek, bilgili, güler yüzlü ve o kadar ilgili ki. Bir daha gayrimenkul sektöründe işim olursa yine sizinle çalışmak isterim!

Mert Kozanoğlu

Kiralık daire hakkında gayet açıklayıcı bilgiler verdi. Çevre bilgisi çok yüksek, güler yüzlü, tekrar böyle bir işim olursa Elvin Hanım'la çalışırım.

Anıl Çakıcıoğlu

Müşteri ve insan ayırmaksınız ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz. Sizin ve firmanızın başarılarının devamını diliyoruz. Elvin Talu'ya ilgilendikleri , güzel yüzü için teşekkür ederiz. Teknik ve çevre bilgisi , doğru iletişim şekli bize güven verdi. Tekrar böyle bir işim olduğunda düşünmeden arayacağım tek isim ELVİN TALU

Batuhan Karakuş

Bir çok ev dolaştığımız şu dönemde Elvin Hanım'a rastlamak büyük şanstı bizim için. Çevre, konum konusundaki yüksek bilgisi, kafamızdaki uygun daire seçeneklerini bize hemen sunması ve ayrıca güler yüzü onunla çalışmak için birer sebep. Teşekkür ederiz Elvin Hanım.

Uğur Yüksel

Elvin hanım Süreç boyunca boyunca güler yüzlü ve sıcak kanlıydı, konuya olan hakimiyeti ve bilgilendirme süreci başarılı ve hızlıydı gerçekten etkiyeci bir enerjisi var gerek kibarlığı ile gerek güler yüzlülüğü ile muhteşem bir hanımefendi, her şey için teşekkür ederim

Mustafa Can Yıldız

Elvin Hanım daireler konusunda her şeye hakimdi bize tüm bilgileri net şekilde aktardı ve en önemlisi güven verdi.Özellikle çevre bilgisinin yüksekliği ve güler yüzlü olması sayesinde problemsiz olarak en kısa sürede işimizi halletik.Tekrar böyle bir arayışımız olursa kesinlikle Elvin Hanımla çalışmak isteriz.

Muhammed Borkukan

Muhit hakkında objektif bir şekilde bilgi paylaşan , güler yüzlü ve samimi birisi olması sebebi ile kendisi ile tekrar çalışmak isterim. Çevremdeki insanlara ihtiyaçları olması durumunda Elvin hanım ile çalışmalarını tavsiye ederim.

Cengiz Korkmaz

Gerek Elvin hanımdan gerek Ahenk Gayrimenkulden aldığımız hizmet kalitesi konusunda gayet memnun kaldık. Öncelikle kurumsal bir firmadan hizmet aldığımızın farkını hissettik.Bunun dışında gerek satış öncesi gerekse anlaşma sonrası işin yürümesi konusunda yapıcı ve en önemlisi hızlı geri dönüş aldık. Gayrimenkulün değerlemesi ve işlem görecek doğru fiyatlandırılması konusundaki performansı beğendiğimi ifade etmek isterim. Ayrıca sürecin hızlı bitirilmesi için gösterilen çabayı ayrıca takdir ediyorum. İlerleyen zamanlarda yine çalışmak isteriz.

Mine Ergüvenç

Elvin hanım ile yıllar önce tanışmış ve evimizin satışı ile ilgili kendisinden danışmanlık almış ancak bizden kaynaklanan nedenlerle satıştan vazgeçmiştik.Satış gündeme gelince tekrar kendisini aradık.Profesyonelliği, kibarlığı, dakikliği ve isteklerimizi anlamadaki başarısı etkileyiciydi. Kendisi her aşamada işlemlerin pürüzsüz ilerlemesi için özveriyle ilgilendi, bizi hep bilgilendirdi.Evimizin kısa sürede doğru alıcılarla buluşmasını sağladı. Tekrar teşekkür eder, herkese tavsiye ederiz.

Neşe Yurtçu

Evimizin satışı ile ilğili olarak çalıştığımız Elvin hanım ile sadece evimizi kısa sürede satmadık, bir dost kazandık.Bundan sonraki emlak işlerimizde tekrar başka bir emlakçı aramak zorunda kalmayacağımız için de ayrıca çok mutluyum. Elvin hanım, özveri ile çalıştı, her saatte kendisine rahatça ulaşabildik. Hem tüm kurallara uyarak, hem de hem satıcı ve alıcı tarafını kollayarak prensiplerini koruması etkileyici ve güven vericiydi. Tekrar teşekkür eder, herkese tavsiye ederiz.

Hasan Armutcuoğlu

En başından sonuna kadar satış sürecindeki başarılı operasyonu için Elvin Talu hanımefendiye teşekkür ederiz. İleriki zamanlarda tekrar birlikte çalışmayı temenni ederiz.

Plamen Kostandof

Değerli Elvin hanımın gösterdiği yakın ilgi,bilgi ve tecrübesi, hızlı çözüm ve etkin iletişim becerisi için çok teşekkür ediyorum. Çok kısa zamanda iki emlağımızı satışa çıkartıp, yine mümkün olan en iyi zamanda satışını gerçekleştirdik.Taraflar arası ve bürokratik işlemler aşamasında harika bir iş çıkardı. Ellerine sağlık.

Nikolaos Liaje

Gayrimenkulümüzü güvenli ve huzurlu bir şekilde satmama yardımcı oldunuz.İlginiz, desteğiniz her sualimize kısa zamanda cevap verişiniz ile işiniz uzmanı olduğunuz hakikattir. Tüm yardımlarınız için sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Kiryako Liaje

Şişli Merkez mahallesinde bulunan araştırmamıza ait satılığa çıkardığımız iki adet dairemizi (bahçe katı bodrum ve giriş katı)kısa zamanda, değerli alıcıları bularak satışını gerçekleştiren Sayın Elvin hanıma sunmuş olduğu kaliteli hizmetlerinden dolayı mal sahibi olarak çok teşekkür ediyoruz.

Bihter Büyükaykın

Tanıştığımız günden itibaren son derece güleryüzlü ve yardımseverdi.Süreçte her aşamada bilgilendirildim.İlerleyen dönemde gayrimenkul ile ilgili işlemim olursa, tek başvuracağım adres Elvin hanım olacaktır.Kendisine teşekkür ederim.

Benan Baykal

Sevgili Elvin hanım teşekkür ederim.Nezaketiniz, zarafetinizle hep öndersiniz.Hediyeniz yeni evinde...Size, sevdiklerinizle mutlu yıllar dilerim.BENAN BAYKAL

Ognyan Liaje

Harikasınız Elvin hanım.Uzun zamandır bu kadar özenli ve katma değerli servis ile karşılaşmamıştım.Emeğinize sağlık ,Teşekkürler.

Bihter Büyükaykın

Tanıştığımız günden itibaren son derece güleryüzlü ve yardımseverdi.Süreçte, her aşamada bilgilendirildim.İlerleyen dönemde gayrimenkul ile ilgili işlemim olursa tek başvuracağım adres Elvin hanım olacaktır. Kendisine teşekkür ederim.

Ulaş Yener

Yaklaşık 1 ay kadar süren tüm sürecimizde Elvin hanım tüm detaylarda zamanını ve ilgisini esirgemeden yardımcı oldu. Ulaşmak istediğimiz her an yanımızda olduğu ve sorunsuz tamamlanmasına yardımı için çok teşekkür ediyoruz.

Aylin Aliyeva

Ev alım sürecimizde Elvin hanım bize en yüksek derecede yardımcı oldu. Her konuda çok ilgili davrandı, her saatte ona ulaşabildik. Çok güvenebilir insan, işini biliyor ve çok başarılı yapıyor. Çok memnun kaldık.

Osman Zeki Özkanakaya

Sevgili Elvin Hanım, Evimizi satma sürecinde, gerçekçi yaklaşımınız, titiz çalışmanız, dostane yaklaşımınız ile gönlümüzü kazandınız. Pratik ve seri davranmanız bizi olumlu anlamda etkiledi, zamanın bu kadar değerli olduğu bir yaşam diliminde. Çalışma hayatınızda başarılar diliyoruz. Özel Hayatınızda da sağlıklı mutlu günler temenni ediyoruz. Çok teşekkür ederiz.

Arzugül Kanra

Birlikte çalıştığım Elvin Talu son derece yardımcı ve ailemizin bir ferdi gibi işlerimizle ilgileniyor.Çok memnunum.Saygılarımla.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.