RE/MAX TÜRKİYENİN İLK 0FİSLERİNDEN OLAN KARUN EKİBİ 2004 DEN BUGÜNE HİZMETİNİZDE.

Gayrimenkul işinde para kazanmanın şifrelerini çözen broker 

İnşaat Mühendisi 

Tapu ve gayrimenkul mevzuatı eğitimeni


1973 İstanbul doğumluyum.Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat fakültesinden mezun oldum.9 yıl İnşaat sektöründe çalıştıktan sonra, 5 yıl Turizm İşletmeciliği yaptım. Eylül 2004 de RE/MAX ile tanıştım ve Turizm sektörü gibi, hizmet sektörünün bir parçası olan Gayrimenkul Sektöründeki hizmet kalitesinin yetersizliği, herkes gibi benimde gözlemlediğim bir gerçekti. İnşaat ve Hizmet işletmelerinde kazandığım deneyim ve tecrübelerime dayanarak bu gerçeği değiştirme yolunda kullanabileceğime inandım. Profesyonel çalışma anlayışı ve bir dünya markası olan gayrimenkul Firması RE/MAX bünyesinde kendi ofisimi ( Karun"u) açtım. İnsanları mutlu etmenin, bir iş karşılığında elde edilebilecek en büyük kazanç olduğuna inanıyorum.Sizlere güvenilir ve dürüst hizmet verebilmek için lütfen beni arayınız. "Sizlerin Memnuniyeti, Bizlerin Memnuniyetidir" SATIŞ PERFORMANSINDAN DOLAYI ALMIŞ OLDUĞUM ÖDÜLLER Re/Max İnternational Yıldızlar Kulubü (2015) Re/Max İnternational Platinium Club (2013) Re/Max İnternational Hall of Fame (2012) Re/Max İnternational Platinium Club (2012) Re/Max İnternational Platinium Club (2011) Re/Max İnternational Platinium Club (2010) Re/Max İnternational Platinium Club (2009) Re/Max İnternational 100 Percent Club (2008) Re/Max İnternational 100 Percent Club (2007) Re/Max İnternational 100 Percent Club (2006) Türkiyede En Fazla İşlem Yapan 3.Re/Max Üyesi (2009) Türkiyede En Fazla İşlem Yapan 2.Re/Max Üyesi (2008) Türkiyede En Fazla İşlem Yapan 2.Re/Max Üyesi (2007) KATILDIĞIM EĞİTİMLER 1-İstanbul Ticaret Odası Emlak Pazarlama Uzmanlığı 2-Re/Max Broker/Owner Eğitimi 3-Re/Max Quick Start Eğitimi 4-Gayrimenkulde Hukuksal Bilgiler Eğitimi 5-Re/Max Brokerlar İçin Başarılı Stratejiler Eğitimi 6-Re/Max Yöneticilik Eğitimi 7-Re/Max Başarılı Stratejiler I-II Eğitimi 8-E-Tapu Kat Mülkiyeti Uygulamaları Programı 9-Beden Dili, Hitabet ve ikna Yöntemleri 10-Kurumsal Satış Teknikleri 11-Ticari Gayrimenkul Danışmanlığı Eğitim 12-İletişim Teknikleri ve Davranış Biçimleri 13-Konut Projesi Satış Uzmanlığı Programı 14-Sözleşmeler Hukuku 15-Seviye 5 Sorumlu Emlak Danışmanı 16-Succed Eğitimi 17-İnternational Realtor Certificate of Membership 18-Arsa-Arazi Atöylesi 19-Yabancı Pazarı Oluşturma, Satış ve TC Vatandaşlık 20-Gayrimenkul Vergileri ve K.M kanunu 21-Dijital Pazarlama 22-Power Camp 23-Sales Power 24-Gayrimenkul Değerleme 25-Tüketici Davranışları ve Öngörü 26-Networking 27-Gayrimenkul Mevzuatı 28-Temel Koçluk 29-Müzakere Eğitimi 30-İşletme Koçluğu

31-ACP - Ticari Gayrimenkul

32-Yabancı satışında hukuki süreçler

33-One Exit Plan

34- İstanbul Üniversitesi Kentsel Dönüşüm Uzmanlık Programı 

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2008

Bu eğitim programıyla güncel gayrimenkul mevzuatına hakim olup, satış ve kiralama süreçlerinde hız kazandıracak pratik mevzuat bilgilerinin öğretilmesi hedeflenir.

2011

Bu eğitime katılan Broker, var olan ofisini bir üst seviyeye geçirmek ve verimliliğini artırmak için gerekli bilgileri edinmiştir. RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.

2012

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.

2013

Bu eğitim, katılan Broker'ın ofisindeki yeni gayrimenkul danışmanlarına daha başarılı mentorluk yapabilmesi için tasarlanmıştır.

2014

Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır.

2016

Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler. RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir.

2017

Bu eğitim katılan Broker'ın, ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için hazırlanmış ofis içi eğitim programıdır.

2018

RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir. Bu programa tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Arazi'nin her alanında bilgi sahibi olurlar.

2019

Bu eğitim, katılımcısına yabancıya gayrimenkul satışı süreçlerinin hukuki açıdan bilgilerin aktarıldığı eğitim programıdır.

2021

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.

2022

Kentsel Dönüşüm Eğitimi Bu eğitim Broker'ın ofisini geliştirmesini, öncü olmasını ve ofisinin performans yönetimini başarılı bir şekilde yapabilmesini ve artırmasını hedefler.
Loran Muratoğlu portföyünde 4 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 4 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Erdem Karagöz

Lorant Muratoğlu uzun yıllardır tanıdığım eğitim ve değişime açık inanılmaz motive bir lider. Kendisini güncelleyen her zaman yeni sürüme geçen bir insan. Aynı motivasyonu ekibine taşıdığını da görüyorum. Bu ekipte danışman olarak çalışırsanız 10 yıllık yolu 2 yılda alırsınız. Başarılar dilerim

Banu Vilsın

çevre ve şehircilik bakanı olmanızı çok isterdim Loran Bey işinizi titizlikle yapıyorsunuz sizi kutluyorum.

Y******* B*******

LORAN BEYİN ASİSTANI LEDA HANIM , ÇOK İLGİLİ. TALEPLERİMİZE ANINDA DÖNÜŞ YAPARAK BİZİ HER KONUDA AYDINLATTI. AYRICA TALEPLERİMİZ KONUSUNDA DA DESTEKLEYEREK ÇOK YARDIMCI OLDU. ÇOK GÜLERYÜZLÜ VE SICAKKANLI OLDUĞU İÇİN SORULARIMIZLA HİÇ BUNALTMADIĞIMIZI HİSSETTİK. VE ARAMAKTAN ÇEKİNMEDİK. TEŞEKKÜR EDERİZ. :)

Sarven Temiz

Tecrübeli kadrosu ile vermiş oldukları tam profesyonel danışmanlık hizmetinden çok memnun kaldım. Güven veren Remax Karun ekibine çok teşekkür ederim.

Sarven Temizel

Bilgili, tecrübeli, hızlı ve üst seviye bir danışmanlık hizmeti aldığım için çok teşekkür ederim.

Serda Arslan

Evimizin satışı sürecinde Remax Karun şubenizden hizmet aldık. Loran Muratoğlu ve görünmez kahramanlara teşekkür etmek isterim. Bu tarz çalışmaların bir ekip işi olduğunu unutmuyor Loran bey'e ve ona destek veren tüm ekibine teşekkür etmek istiyorum.

S******* D*******

Loran bey, Güven ve itimat etmenin öneminin çok kıymetli olduğu ve zor bulunduğu bu zaman da , Kusursuz verdiğiniz hizmet için tüm samimiyetimle size teşekkür ederim.

Serpil Divrengi

Loran bey, güven ve itimat etmenin öneminin çok kıymetli olduğu ve zor bulunduğu bu zamanda verdiğiniz kusursuz hizmet için tüm samimiyetimle size teşekkür ederim.

Sezer Şahinyılmaz

Hem evimi kiraya verirken hem de yeni evimi kiralarken bana çok yardımcı oldular. Güvenilir ve güler yüzlü kişiler. Loran bey ve asistanı Iraz hanıma çok teşekkür ederim.

L******* K*******

Son derece güler yüzlü, nezaketli ve işini iyi yapmaya çalıştığı her halinden belli. asistanı Iraz İpçioğlu ile çalışmaktan da son derece memnun oldum. Kendisine ve tüm Remax Karun ailesine teşekkür ederim.

P******* Ç*******

Evimin kiralanmasını hızlı bir şekilde gerçekleştirdi. Çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.

C******* Y*******

Kendisi çok güler yüzlü ve işine saygılı. En önemlisi de güven veriyor.

Y******* İ*******

Gerek bilgisi gerek yaklaşımı ile sektörde nadir karşılaşılan bir broker. Ayrıca asistanı Iraz hanım da çok ilgili ve güler yüzlü. Hızlı ve kaliteli hizmet için kesinlikle kendisi ile çalışmanızı tavsiye derim.

A******* A*******

Yabancıya Gayrimenkul Satışı hususunda konusuna hakim ve deneyimli ofis olarak bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.

Hakan Saltık

Loran Muratoğlundan aldığımız danışmanlık için kendisine teşekkür ederim

Türker Tamer

Değerlendirmek üzere evrakı teslim ettiğimde satılabileceğinden pek ümitli değildim.Fakat çok kısa bir zaman içerisinde neticeye ulaştılar.Bu çalışmaların her safhasında yanımda olan Loran Muratoğlu kardeşime Tebriklerimi ve Teşekkürlerimi sunarım.

Erim Erinç Dinç

Şişli Dolapdere, Lions Vakfımıza ait yarım kalmış inşaata, kısa sürede müşteri bulmanız ve Vakfımız istekleri doğrultusunda sonlandırmanızdan dolayı size ve mensubu bulunduğunuz remax ailesine teşekkürlerimizi sunuyorum.
Saygılarımızla,
Erim Erinç Dinç
Türk Lions Vakfı Başk.Yard.

Turan Şali̇koğlu

Dolapdere'de Lions Vakfımıza ait yarım kalan projenin bitirilmesi için yaptığımız araştırmalar sırasında konuyu size aktardık ve işbirliği çağrısında bulunduk. Projenin bitirilmesi için sizin ve ekip arkadaşlarınızın yaptığı çalışmalar, getirdiğiniz öneriler, aydınlatıcı bilgi ve donatımlar ve kısa sürede bulup ortaya çıkardığınız çözüm (yap, işlet, devret), her türlü övgü ve takdirin üstündedir.Bu anlamda öncelikle bizim için son derece önemli olan bu problemimize kısa sürede çözüm bulduğunuz için Vakıf olarak size içten teşekkürlerimizi sunuyor, sağlıkla başarılarınızın devamını diliyoruz.Saygılarımızla, Turan ŞalikoğluTürk Lions Vakfı Başkanı

Alper Suner

Sayın Loran Muratoğlu,
Türk Lions Vakfı binasının yap-işlet-devret kiralanması, bulduğunuz çözüm sayesinde gerçekleşti. İlaveten sizin gibi bir profesyonel ile ortak çalışmak benim için büyük bir keyifti. Saygılarımla, Alper SUNER RE/MAX Mega

Hayk Arslanyan

Karper Plaza'nın kiralanması göstermiş olduğunuz insan üstü gayretiniz için teşekkür ederim saygılarımla

Cahit Çakır

güzel bir insanın sesini duymak beni ziyadesi ile memnun etti iaşe işindeki başarınla bıraktığın intiba bu iştede zirve olacağını işaret ediyor başarılar seninle olsun öpüldün, memlekete ç.kaleye yerleştim telefonum 05437714363 E.Asb.Cahit ÇAKIR

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.