-ÜŞENME, ERTELEME, VAZGEÇME

-1964 İstanbul doğumluyum 1983-2009 yılları arasında 26 yıl Türk Silahlı Kuvvetlerinde görev yaptıktan sonra Ağustos 2009Tarihinde kendi isteğimle emekli oldum. Dürüst, Disiplinli ve Dikkatli çalışmayı seven bir özelliğim olduğu ve emlak sektörüne ilgi duyduğum için remax ailesine katılmaya karar verdim.Remax ın akademik temel eğitimini alarak Remax extra ofisine bağlı olarak kendi işimi kurdum. Amacım profesyonel hizmet anlayışı ve mutlak müşteri memnuniyeti ilkesinden hareket ederek müşterilerimin büyük meblağlar ödeyerek aldıkları sattıkları mülklerinde danışmanlık yaparak benim uzmanlığımda yasalara uygun tereddütsüz el değiştirmesini sağlamaktır. Aldığım EĞİTİMLER ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK, ANADOLU ÜNİVERSİTESİ TOPTAN PAREKENDE SATIŞ BÖLÜMÜ EMLAK VE EMLAK YÖNETİMİ BÖLÜMÜ 2021 Milli Eğitim Bakanlığı emlak danışmanlığı kursu -2007 RE/MAX Kariyeriniz Eğitimi 2009 R.Gil Ostrander İtirazları karşılama 2011 Succeed Danışman Rehberlik programı 2015 YILDIZLAR KULÜBÜ ,2015 YÜZDE YÜZ CLUB, 2016 YÜZDE YÜZ CLUB ,2017 YÜZDE YÜZ CLUB ,2018 YILDIZLAR CLUB ,2019 YÜZDE YÜZ CLUB, 2020 YÜZDE YÜZ CLUB,2021 YÜZDE YÜZ CLUB ÜYELİĞİ,2022 YÜZDE YÜZ CLUB ÜYELİĞİ.

2023 YILI RE/MAX HALL OF FAME ÖDÜLÜ

Uzmanlık Alanları

Arsa AVM Fabrika & Üretim Tesisi Konut Lojistik Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2009

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2012

Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.

2015

Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır.
Mete Aktaş portföyünde 11 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 11 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

V******* Ö*******

Daimi danışmanımız Mete Aktaş ile yine başarılı ve hızlı bir işlem gerçekleştirdik. Teşekkür ederiz.

Bym Motorlu Araçlar

Kendisine bize sağladığı hızlı ve kolaycı çözümlerden ötürü teşekkür ederiz.

Erhan Katman

Mete bey ile yıllardır tanışıyoruz ve hala aynı güven ile çalışmaktayız. kendisinin danışmanlığında bir kiralama işlemi daha gerçekleştirdik teşekkür ederiz.

Katibe Kaya

Mete beyin öncülüğüyle sorunsuz bir kiralama işlemi gerçekleştirdik. oldukça disiplinli ve çözüm odaklı bir danışman çok memnunuz.

Vefa Özel

Tüm ticari gayrimenkul kiralama,satış işlemlerimizi gözümüz kapalı teslim ettiğimiz tek danışmanımız mete aktaş.Sorunsuz ve hızlı çözümleri için kendisine çok teşekkür ederiz.

Alperen Tokdemir

İşyerimizi çok hızlı bir şekilde kiralattı.Güvenilir ve tecrübeli danışman arıyorsanız mete aktaş son derece i̇şi̇nde uzman bi̇r i̇si̇mdi̇r.Kendi̇si̇yle çalişmaya devam edeceği̇m.Herkese tavsiye ederim.

Yeni Akan Plastik San. Tic. Aş.

Mete Aktaş işinde uzman,güvenilir ve ilgilidir. Biz firmamız adına kendisinden çok memnunuz. Herkese tavsiye ederiz.

Betatech Medikal Cihazlar San.dış.tic. Ltd.şti.

Mete beyin her konuda kendisinden çok memnunuz. İşindeki tecrübesi , takibi, alternatifler üretmesi, çözümsüz bırakmaması sayabileceğim özellikleridir. Kendisiyle çalışıyor olmaktan dolayı çok mutluyuz.

Carus Çanta

Mete beyden her konuda çok memnunuz, ticari gayrimenkul konusunda güvenebileceğimiz ve son derece profesyonel bir uzmandır kendisi. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Ali Biçer

İşyeri kiralamamızda ciddi yardım ve katkıları oldu. Mülk sahibiyle olan iletişimimizi sağlıklı bir şekilde kontrol etti. Fiyat noktasında arayı buldu. Teşekkür ediyorum .

Zts Electronik Çağlar Pars Ares

Remax Extra şubesinden Mete Aktaş tan kiralamış olduğumuz yer ile ilgili olarak göstermiş oldukları emek ve çabalarından dolayı kendilerine teşekkür ederim.

Levent Mataracı

Mete beye işine hakim bir danışman bizi dinleyip işimize en uygun yeri bulmamız konusunda vermiş olduğu destek ve yardımlardan dolayı kendisine teşekkür ederiz.

Erkan Katman

Kendisinin ilgisi ve yardımlarından dolayı çok memnun kaldık .Deneyimli ve işinin gereğini fazlasıyla gerçekleştiren bir danışman. Emeklerinden dolayı kendisine teşekkür ederiz.

Betül Özel

Remax -Mete Aktaş gerek iş takibi gerek danışma işlemlerimiz olduğu takdir de bizlere yardımlarından dolayı memnuniyetimizi tarafınıza sunarız. İletişim açısın dan da herzaman kendisine ulaşıyor ve desteklerini alıyoruz. Yardımlarından dolayı teşekkür ederiz

Ersin Turgut

Şirketimizin ofis ihtiyacı vardı. Kendisine ulaştık bizim arayışımıza uygun yer bulup mevcut yerimize de kiracı buldu. Kendisiyle tanıştığımız için ve vermiş olduğu hizmetten çok memnun kaldık. Teşekkürler Mete Aktaş.

Ali Turgut

Yıllardır çalıştığımız Mete Aktaşdan dürüstlük, şeffaflık ve insancıl davranışları adına çok memnunuz.Önemli olanda hayatta ve ticarette dostlukların kuşaktan kuşağa devam etmesidir. Kendisiyle çok işlere imza atmak dileğiyle.

Süleyman Mathuliyev

Kendisine özverili çalışmasından dolayı, işini ve müşterisini önemsemesinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum.

Sinan Semerci

Mete Aktaş bizlere çok yardımcı oldu. Kendisi elinden gelen her türlü desteği verip mal sahibi ile uzlaşmamıza vesile olarak işlemimizi sonuca bağladı. Emeklerinden dolayı çok teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

Yanmar Turkey Makina A.ş

Mete bey kiralama sürecinin öncesi ve sonrasında çok yardımcı oldu.Firmamız adına kendisinden çok memnun kaldık. Emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Özcan Tezcan

İkitelli OSB de dükkan arayışımız vardı.Remax Sitesinden Mete Aktaş beyin portföyünde bulduğumuz ve sonrasında bizlere yardımcı olarak iş yerini seri bir şekilde satı almamızda yardımlarından dolayı hem Mete Aktaş beye hemde Remax Extra'ya teşekkürler

Özgür Hediye Adnan Özgür

Son derece iyimser ve yapıcı yaklaşım sergilediler. İlgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz.

Yavuz Alkan

Mete beye vermiş olduğu mesleki destekden dolayı teşekkür ederiz.

Coffetropıc Tropik Kahve San Ve Tic Ltd Şti Fazıla Bingöl

İşyeri satın alma fikrinden bizi Tümsan ' da yer kiralamaya ikna etmeyi başardı. Faaliyet alanımıza en uygun yeri buldu. Kendisine teşekkür ediyoruz.

Dempa Plastik

İlgisinden ve bize karşı tutumundan çok memnun kaldık . Mete bey markanızın güvenilirliğini bize yansıttığı ve markayı çok iyi temsil ettiği için tercihimiz RE/MAX olmuştur.

Vefa Özel/ Özel Fantazi İplik Tekstil Sanayi Ve Tic. Ltd. Şti

METE BEY'E GÖSTERDİĞİ İLGİDEN VE ÇALIŞMALARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ.

Aykut Yılmaz/ Selenes Kimya Ve Amb. San. Tic. Ltd. Şti.

1. TELEFON İLE İLK GÖRÜŞME (ÇOK İYİ) 2. TELEFON SONRASI İLGİ ( ÇOK İYİ) 3. ALICI VE SATICI ARASINDAKİ İLİŞKİ YÖNETİMİ ( ÇOK İYİ) 4. ZAMAN YÖNETİMİ (ÇOK İYİ) 5. SATIŞ/ KİRALAMA SONRASI İLETİŞİM VE İLGİ ( ÇOK İYİ)

Kadir İnal/ Armytech Medikal San. Tic. Ltd. Şti.

METE BEYİN OLDUKÇA PROFESYONEL YAKLAŞIMI NEDENİYLE TÜM SÜREÇ GAYET VERİMLİ VE BAŞARILI YÜRÜDÜ.

Onur Yaylacı

METE BEY BİZİMLE ÇOK İLGİLENDİ. İŞİMİZLE İLGİLİ GELİŞMELERDE BİZE YARDIMCI OLDU. TEŞEKKÜRLER...

Erdinç Haser Referans Cephe Giydirme San. İç Ve Dış Tic.

Haramidere Sanayi Sitesi'ndeki iş yerini kiralamamız sırasında yardımcı olmuştur. İlgisinden dolayı teşekkür ederim.

Murat Dalgıç Erg Reklam San. Ve Tic. Ltd. Şti

Remax ve Mete Bey'le çalışmaktan oldukça memnun kaldık. Danışmanlık hizmetini güleryüzlü ve sıcak tavırlarla yürüttü. Kısa sürede satışlarımızı gerçekleştirdiği için kendisine teşekkürü borç biliriz.

Uğur İli Tekinel Endüstriyel Sarf Malz. San. Ve Tic. Ltd. Şti

Remax ve Mete Bey'in çalışmalarından ve konulara hakimiyetinden memnunuz. 4 senelik çalışmamızın daha uzun yıllara yayılması temennisiyle...

Bonapart Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti.

Mete Bey ile bir yıl içinde iki defa çalışma şansımız oldu. Firmmıızn genişleyen ihtiyaçlarına çözüm odaklı yaklaşımı ile rahatç açözümler bulduk. işimde titiz ve takipçi olması bizim işlerimizi de çok kolaylaştırdı.

Bülent Gültekin Ramsan Rampa

Firmamız Ramsan Rampa sizlerden almış olduğu hizmet ve ilgiden çok memnun kalmış olarak sizlere ve çalışan tüm personelinize çok teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

Sinan Duran İkra Makina San. Tic.a.ş

Mete Bey'den şu an bulunduğumuz iş yerini kiraladık. Ayrıca bir iş yeri satın aldık. Hizmetlerinden gayet memnunuz. İşini oldukça ciddiyetle takip ediyor. Teşekkür ederim.

Serdar Nazlı

Nida Park Başakşehir'de bulunan dairemiz Mete Bey tarafından kısa sürede alıcı bulmuştur. Kendisine teşekkür ederiz.

Nec Yapı Gayrimenkul Ltd. Şti. Yusuf Doğan

Çok kısa bir zamanda gayrimenkulümüzü kiraya veren Sn. Mete Aktaş beye bize göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz. Yapmış olduğumuz ticaret (hizmette) ve ilgiden çok memnun kaldık. İyi ve başarılı işler dileriz.

A&d Kimyevi Mad. Sn. Ve Tic. A.ş.

Mete Aktaş, iş yeri kiralama işlemine aracılık etmiştir. Kendisinin verdiği servisten ve dürüst kişiliğinden çok memnun kaldık.

Süleyman Ceyhan Mebsan Mutfak Mobilya San

Mete Aktaş'ın gerek biz gerekse müşteriler nezdindeki girişimleri dört dörtlüktür. Bundan sonraki tüm kiralama ve gayrimenkul alım satımlarında ilk tercihim Sayın Mete Aktaş olacaktır.

Metin Peker

Gayrimenkul portföyümüzü yöneten Mete Bey ile uzun yıllardır çalışmaktayız. Kendisi bölgeye hakim ve çalışmalarını çok titiz ve ilgili olarak yürütmektedir. Ortak çalışmalarımızın uzun yıllar aynı memnuniyetle devam etmesi dileğiyle...

Oğuz İsmail Yiğitbaşı

Senelerdir Mete Aktaş ile çalışıyorum, müşteri memnuniyeti açısından bu herhalde yeterlidir...

Feyyaz Dalamanlı

Mete Bey ile tanışmaktan çok memnunum. İnsan olarak çok düzgün kaliteli bir insan. Meslek olarak da işini iyi bilen, dürüst, çalışkan ve aldığı işi sonuna kadar takip eden birisi. Kendisine başarılar diliyorum.

Serdar Uncuoğlu Delta Metal Sanayi Ve Tic A.ş

Çok disiplinli, hoşgörülü çalışanlar. Kısa bir süre kalsam da çok memnun oldum. Firmanıza ve özellikle çalışanlarınıza gülen yüzleri ve hoşgörülüğünden dolayı teşekkür ederim. İyi çalışmalarınızın devamını dilerim.

Ömer Gündüz

Mete Bey'le çalışmak benim için çok önemli çünkü Mete Bey sözünde duran, dürüst ve çalışkan bir kişi. Onunla devamlı çalışmayı arzu ediyorum.

Ersin İli

Mete Aktaş ile imzalamış olduğum yetki belgesi ile gayrimenkulün pazarlamasında göstermiş olduğu çalışmadan ve gayretinden memnun kaldım.

Adem Canbek

Gayrimenkul Danışmanınız Mete Aktaş la imzalamış olduğumuz yetki belgesiyle gayrimenkulüm'ün pazarlanmasına göstermiş olduğu çalışmasından ve gayretinden memnun kaldım.Örnek hizmet anlayışıyla çalışan Mete Aktaş la tekrar tekrar çalışmak isterim.

Alperen Tokdemir

Gayrimenkul Danışmanınız Mete Aktaş ile imzalamış olduğumuz yetki belgesi ile gayrimenkulümün pazarlamasına göstermiş olduğu çalışmasından ve gayretinden memnun kaldım.Örnek hizmet anlayışı ile çalışan Mete Aktaş ile tekrar dan çalışmak isterim.

Hasan Topalan

Mete beyle iki çalişmamız oldu ıyı niyetiyle karekteriyle çok iyi birisi işinin uzmanı sizi incitmeden işinizi çözüyor. çalışılabilir düzgün bir insan tavsiye edilir tşkler.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.