RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2000

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2019

RE/MAX sistemine dahil edilen gayrimenkullerin en doğru fiyat ile alınmasının yetkinliğini sağlar.
Alay Paşa Hacıfazlıoğlu portföyünde 0 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 0 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Uğur Barış Türkeli

Merhabalar, Paşa bey ile ilk evimi alırken 2018 mart ayında tanışmıştık. Bu sene evimi satmaya karar verdiğimde kendisini aradım. 3 gün gibi kısa bir sürede satış işlemlerini sorunsuz tamamladı. Bu nedenle teşekkür ederim. Umarım tekrar ev alacağım zaman yine görüşüyor olacağız.

S*******

Remax'dan sevgili Hülya Hanım ve Paşa beyi çok kaliteli ve çok çalışkan insanlar olarak tanıdım. Çok memnun oldum kendilerine başarılar ve mutluluklar dilerim.

E*******

Gayet hızlı ve iş bitirici şekilde yardımcı oldu. Teşekkür ederim.

Ali Çolak

Paşa Bey’e samimi ve çözüm odaklı yaklaşımından dolayı teşekkür ederim.kısa sürede gayrimenkulü kiralamamızı sağladı gayet ilgili ve işini düzgün yapan bir danışmandır.çalışmalarında kolaylıklar dilerim

Deniz Özgen

Paşa bey’e profesyonel yaklaşımı, hızlı çözümü için teşekkür ederim. Sayesinde hiç bir aksaklık yaşamadım. Tarafıma her konuda detaylı bilgi verdi, profesyonel çözümler önerdi, işimi tereyağından kıl çeker gibi halletti. Bundan sonraki işlerimde de beyefendi tavırları ve profesyonelliği nedeniyle kendisiyle çalışmak isterim.

Cem Şanver

Paşa Bey ve Hülya Hanım'ın ev satış sürecinde göstermiş oldukları profesyonel, içten ve samimi yaklaşımları için ne kadar teşekkür etsek azdır. Tanıdıklarıma gönül rahatlığıyla kendileri ile çalışmayı tavsiye ederim. Çok teşekkürler.

Fikret Yalçınkaya

Biz Paşa Bey' in profesyonel desteğinden, tarz ve kişiliğinden, ilgi ve alakasından gayet memnun kaldık. Kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.

Cem Sarikaya

Kaliteli doğru hizmet aldim teşekkür ederim

Ü*******

çok memnunuz.

A*******

Almış olduğum hizmetten memnun kaldık. İşlemleri hızlı bir şekilde tamamlayabildik

Hülya Şeyda Güner

Zorlu bir süreci beraber atlattık.İlginiz ve alakanız için çok teşekkür ederim. Paşa bey işinde çok profesyonel.Herkese tavsiye ederim.

Yılmaz Miraloğlu

Hissedar olduğum Gayrimenkulün zorlu satışında bize verdiği hizmet için teşekkürler. Aldığımız hizmetten son derece memnun kaldık.Başarılar dilerim.

Şükrü İlter Güçer

idealtepe büyükturyolu sk toprak sahibi olduğum binada bana ait gayrimenkullerle bizzat ilgilenmektedir.Bulmuş olduğu kiracılar ile hiç bir problem yaşamadığımı belirtmek isterim aynı zamanda satış konusunda çok yetenekli olduğunu söyliyebilirim. Dürüstlüğün profesyonellik ile birleştiği ender danışmanlardan diyebilirim.

Cihan

Kendisi tanıdığım olmakla beraber gayrimenkul konusunda özellikle maltepe bölgesinde tercih edebileceğiniz özellikle önerebileceğim danışmandır.Emlak sektöründe güven ve müşteri memnuniyetini en ön planda tutan gönül rahatlığıyla güvenebileceğiniz profosyonel bir danışmandır.

Engin Sipahi

Pasa beyin mulkum hakkinda hazirlamis oldugu sunum cok basarili ve profesyonelceydi. Sunumunda belirtmis oldugu hussuslari inceleyip dikkate alacagim.

Ozge Aksoy

Remax in guvenilirligi ve kalitesi, Paşa bey sayesinde daha da belli oldu..YArdımlarından ötürü kendisine burdan da teşekkür ederim.

Nejat Çınar

Paşa beyle çalışmak üzere el sıkıştıktan 3 gün sonra evimize müşteri buldu ve bundan sonrasında bütün detaylarla ilgilendi. Yorulmadan sinirlenmeden süreci tamamladık ve bundan sonra emlak işlerinde danışabileceğim bir dost kazandık.Teşekkürler.

İlker Bayrım

Ev alım sürecimde gerek iyi niyetli ve dürüst yaklaşımı, gerekse ev sahibi ile olan pazarlık diyaloglarında tarafsız yaklaşımı ile bana çok destek oldu. Sürecin tamamlanması için tapu işlemlerinde de üst düzey çaba sarfetti.kendisine teşekkür ederm

Hilmi Buyukkurkcu

çok teşekkürler, sayenizde ev sahibi oldum.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.