RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2000

cert

2019

cert

MÜŞTERİ YORUMLARI

Yılmaz Miraloğlu

Hissedar olduğum Gayrimenkulün zorlu satışında bize verdiği hizmet için teşekkürler. Aldığımız hizmetten son derece memnun kaldık.Başarılar dilerim.

Hülya Şeyda Güner

Zorlu bir süreci beraber atlattık.İlginiz ve alakanız için çok teşekkür ederim. Paşa bey işinde çok profesyonel.Herkese tavsiye ederim.

Şükrü İlter Güçer

idealtepe büyükturyolu sk toprak sahibi olduğum binada bana ait gayrimenkullerle bizzat ilgilenmektedir.Bulmuş olduğu kiracılar ile hiç bir problem yaşamadığımı belirtmek isterim aynı zamanda satış konusunda çok yetenekli olduğunu söyliyebilirim. Dürüstlüğün profesyonellik ile birleştiği ender danışmanlardan diyebilirim.

Cihan

Kendisi tanıdığım olmakla beraber gayrimenkul konusunda özellikle maltepe bölgesinde tercih edebileceğiniz özellikle önerebileceğim danışmandır.Emlak sektöründe güven ve müşteri memnuniyetini en ön planda tutan gönül rahatlığıyla güvenebileceğiniz profosyonel bir danışmandır.

Engin Sipahi

Pasa beyin mulkum hakkinda hazirlamis oldugu sunum cok basarili ve profesyonelceydi. Sunumunda belirtmis oldugu hussuslari inceleyip dikkate alacagim.

Ozge Aksoy

Remax in guvenilirligi ve kalitesi, Paşa bey sayesinde daha da belli oldu..YArdımlarından ötürü kendisine burdan da teşekkür ederim.

Nejat Çınar

Paşa beyle çalışmak üzere el sıkıştıktan 3 gün sonra evimize müşteri buldu ve bundan sonrasında bütün detaylarla ilgilendi. Yorulmadan sinirlenmeden süreci tamamladık ve bundan sonra emlak işlerinde danışabileceğim bir dost kazandık.Teşekkürler.

İlker Bayrım

Ev alım sürecimde gerek iyi niyetli ve dürüst yaklaşımı, gerekse ev sahibi ile olan pazarlık diyaloglarında tarafsız yaklaşımı ile bana çok destek oldu. Sürecin tamamlanması için tapu işlemlerinde de üst düzey çaba sarfetti.kendisine teşekkür ederm

Hilmi Buyukkurkcu

çok teşekkürler, sayenizde ev sahibi oldum.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.