Mutlu danışanlarımızdan olmak istermisiniz? Mesleğimi 13 yıldır severek yapıyorum.
Gayrimenkul ciddi bir iştir.
Hayallerimiz ciddiye alınırsa gerçekleşir. Merhaba, Balıkesir Burhaniye doğumluyum.Limme Projesi Turizm ve Otelcilik mezunuyum.

Anadolu Üniversitesinde halkla ilişkiler okudum.

Edremit körfezinde işletmecilik ve koordinatörlük yaptım.

Basın ve halkla ilişkiler departmanların da özel ve kurumsal şirketlerde görev aldım.

Bir dönem yurt dışında eğitimime devam ettim.Ancak, gurbet ve Edremit Körfezi'nden uzak kalmak beni hiç mutlu etmedi.

Ben tam bir Körfez hayranıyım, cennette yaşamak varken başka maceralara gerek duymadım :)

2010 yılında Re/max"le tanıştım, iş hayatımda öğrendiğim ve uyguladığım birinci kural olan önce İnsan kavramı ve mutlak müşteri memnuniyeti Re/max'te tam karşılığını buluyordu.13 yıldır, şirketini ve mesleğini severek yapan bir gayrimenkul danışmanıyla çalışmak isterseniz, ben sizin yanınızdayım.Re/max Eğitim ve Belgelerim ;

Barış Kılıçarslan ile Power Start

Re/Max Kariyeriniz

Power Camp

Angelo Fradera ile Mega Seminer

Ebru Zeybekoğlu ile Satışın Psikolojisi

Ece Bilir ile Level Up

Evren Topal ile Dijital Pazarlama

M.E.B Onaylı Gayrimenkul danışmanlığı(2013)

M.Y.K(Seviye 5)Mesleki yeterlilik belgesi(2019)

Barış Kılıçarslan ile Kişisel Dönüşüm Akademisi(online 5 Modül 2020)

Barış Kılıçarslan ile Mutlu Üretkenlik Akademisi(online 4 Modül 2020)

Uzmanlık Alanları

Konut Lüks Konut

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2010

cert

2014

cert

2020

cert

2021

cert

MÜŞTERİ YORUMLARI

D*******

Melike hanım özenli, dürüst ve ilgili yaklaşımıyla bize çok yardımcı oldu. Hem kiralama sürecinde, hem de kiralama sonrası verdiği destekle ve çözümsel yaklaşımıyla çok yardımcı oldu. Çok teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Tarık Kural

Ebru hanım vesilesiyle aldığım tüm gayrimenkullerden çok memnun kaldım. Sayesinde hep kazandım. Güvenilir, dürüst, müşteri odaklı ve en önemlisi doğru yatırım yapma konusunda profesyonel yönlendirme yapan çok değerli bir gayrimenkul yatırım uzmanıdır. kendisine çok teşekkür ediyorum.

S*******

Biz Londra'da yaşıyoruz ve 6 yıldır danışmanımız Ebru hanım, çok tatlı ve çok profesyonel birisi tüm gayrımenkul işlerimiz de kendisiyle çalışıyoruz.Güleryüzü ile bizi karşılıyor, tüm işlemlerimizi sorunsuz hallediyor, bize sadece imza atmak kalıyor.Gözümüz kapalı güveniyoruz kendisine, yurtdışında yaşıyorsanız ve güvenebileceğiniz bir danışman arıyorsanız kesinlikle Ebru hanım olmalı...DAĞ Ailesi

Tuğçe Demirden Karataş

Yirmi yıllık bahçeli müstakil ev hayalimizi gerçekleştirmemize vesile olan Remax ın profesyonel gayrimenkul danışmanı MELİKE EBRU KUYUMCU ya iletişim gücü, iş tecrübesi, iş ahlakı, nezaketi ve satın alma sürecinde göstermiş olduğu çaba için çok teşekkür ederiz. Kardeşin kardeşi dolandırdığı günümüz dünyasında güvenilir, alanında uzman, bölgeye hakim ve sonuç odaklı bir gayrimenkul danışmanı arıyorsanız doğru isim MELİKE EBRU KUYUMCU.

G*******

Remax firmasıyla çalışmanın farkını, aylardır aradığım evi gayrımenkul danışmanı Ebru hanımla bulunca anladım.Tam bir profesyonel, harika bir insan çok çok teşekkürler.

Zeynep Yurttaş

Akçay daki dairemin kiralanmasında kiracı kriterlerimin komşularımın da memnuniyeti olmasının benim için önemini Ebru hanımla paylaştım kiracı profilinde iyi bir eleme yaptıklarını ve kendisine güvenmemi istedi.Kısa sürede kiracımı buldu.Kendisine sıcakkanlılığı, dürüstlüğü ve nezaketi için tekrar tekrar teşekkür ederim.

E*******

Miras kalan mülkümüzün satışın da bizi tüm kurumlarda profesyonelce temsil edip sonuca ulaşmasının yanında haftalar sürecek işlemlerimizi bizzat yürüterek, Şehirlerarası mesafeyi minimum tutup bize maximum danışmanlık hizmeti sunan Melike hanıma kusursuz hizmeti ve sonsuz güveni için çok teşekkür ediyor saygılar sunuyoruz.

Celile Yılmaz

Sizi önemseyen, sorunlara profesyonelce çözüm üreten, ilk tanışmamız da güvenimi kazandın ve hiç sarsmadın.Ebru'cum beni hiç üzmedin.Herşey için çok çok teşekkür ediyorum.Başarılar diliyorum.

Sema&osman Doğru

Güven erozyonunun çok yaşandığı emlak sektöründe, Çanakkale ayvacık yeşilyurt köyünde bulunan otelimizin kiralama sürecinde yolumuz Ebru hanımla kesiştiği için kendimizi çok şanslı addediyor, başarılarının daim olmasını diliyoruz.Sema&Osman Doğru

Mesut Karabulut

AKÇAY CAN EMLAKTAN TARIK BEY ARACILIĞIYLA TANIŞTIĞIMIZ EBRU HANIM SAYESİNDE ANNEM HAYALİNDEKİ EVE KAVUŞTU. EBRU HANIM VE TARIK BEYE ÖZVERİLİ ÇALIŞMALARINDAN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

Cevdet Alyu

Biz Ebru Melike Hanım ile Gömeç Bölgesinde ev ararken tanistik. Kendisi bize gerçekten çok yardımcı oldu. Sayesinde çok sorunsuz bir şekilde ev sahibi olduk. Tüm satın alma sürecinde ve evle ilgili her lhtiyacimizda öz kızımız gibi ilgilendi. Son derece sabırlı, Güler yüzlü ve her verdiği sözün arkasında duran güvenilir biridir. Kendisine çok çok teşekkür ederiz

Ali Dumanlı

Markalar kuşkusuz kurumsallığı yansıtsa da, işin aslı; her şey insan'da bitiyor. Emlak sektörü maalesef güven erozyonunun çok olduğu bir yer. Ama Ebru hanım işte bunun tersini ispatlayan nadir insanlardan. Alış-Veriş adı üzerinde 2 taraflı. Bana göre Ebru hanımın en önemli niteliği hem alıcının hem de satıcının menfaatlerini objektif ve dürüst şekilde koruyabilmesi. Bir taraf olmaktan ziyade, sonuç odaklı uzlaştırıcı kişiliği bizim için büyük kazanç oldu. Mesleğindeki bereketli günlerin devamı dileklerimle, kendisine sonsuz teşekkür ediyorum.

Müge Yamaner

Gömeçte ev bakma serüvenimiz ebru hanımla başladı. Bu süreçte bize her konu hakkında düzenli bilgilendirme yapması, ne zaman arasak büyük bir sabırla bilgi vermesi ve güler yüzlü olması bizim ev alma sürecimizi rahatlıkla tamamlamamızı sağladı. Kendisine yardımlarından dolayı çok teşekkür ederiz. İyi ki ebru hanımı tanımışız

Kema Yapı Ltd. Şti.

Kema yapı olarak, Edremit Körfezinde ki çözüm ortağımız Ebru hanıma ve Remax Bal şirketine pazarlama ve satış sürecinde ki kusursuz hizmetlerinden dolayı teşekkür eder başarılar dileriz.

Nurşen Gerçe

Evi satın aldığımız Ebru Hanım'dan satış sürecinde performansından memnun kaldığımız için yatırım amaçlı aldığımız evin kiralanmasında Ebru Hanım'ı yetkilendirdik.

Nihan Karademirli

1 yıldır başka bir emlakçıyla işlemlerimi yürütüyordum ancak hiç bir adım ileri gidemedim. Daha sonra sizin firmanızla Ebru Hanım ile tanışmak nasip oldu ki iyi ki oldu. 2 ay dolmadan evimin satışı oldu çokta güzel oldu. Her şey için firmanıza başta Ebru Hanım'a huzurunuzda çok ama çok teşekkür ederim. İyi ki var.

Mehmet Yüksel

İsteklerimizi sabırlı bir şekilde yerine getirdiği için Ebru Hanım'a teşekkür ederiz.

Detay İnşaat

Güler yüzlü ve profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Necdet Kutlugün

Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı, iletişim kabiliyeti çok yüksek bir kişilik. Diğer mülklerimiz için de tercih edeceğimizi düşünüyorum. Çok memnun kaldık.

Mehmet Kamçı

Hem RE/MAX'a hem de Ebru Hanım'a doğru bilgilendirme, hızlı sonuç ve takip, ilgisi için çok teşekkürler. Tüm sürece hakim ve sonuç odaklı.

Yeliz Mora

Ebru Hanım bir gayrimenkul danışmanından çok bir abla gibi. Gayet güzel şekilde ilgilendi. Çok memnun kaldık.

Güler Aslan

Hayallerimin evini sağlık sorunlarım nedeniyle satmak zorunda kaldığımda yollarımız kesişti Ebru hanımla.Enerjisi, işine olan sevgisi, hakimiyeti ve gülen gözleri ile işte budur dedirten güzel kadın. sorunsuz sattı güzel evimi. Ebrucum yeni hayellerin peşindeyim haberin olsun.

Emruhan Yalçın

Edremit Akçay'da bulunan evimizde başından beri cüzi bir kira ile oturan, evin satımı konusunda evden çıkmayarak ve gelen alıcıları caydırarak bize zorluk çıkaran kiracıyı her türlü girişimleri ve ikna yöntemleri ile evden çıkmasını sağlayan Emlak ve Gayrimenkul Danışmanı Ebru Kuyumcu Hanım evin satılmasındaki en büyük engeli kaldırmış oldu. Kiracının ve site yönetiminin gösterdiği dirence rağmen; mücadeleci, ısrarcı, bilinçli girişimleri satımda en büyük etken olmuştur. Ayrıca piyasayı iyi bilmesi ve bizi yönlendirmesini de takdir ettik. Başar

Gönül Ayhan

Hayalini kurup istediğim evi, pandemi de bile hiç bıkmadan yorulmadan çok mücadele etti.İçtenliği, sıcaklığı ve güleryüzü ile bir ev, bir de kardeş sahibi oldum.Çok çok teşekkür ederim.

Muammer Esman

Akçaydaki gayrimenkulumüzün satışında üstün performans ve gayretinizden dolayı teşekkür ederim. Covid 19sürecinde dahi satışı kısa sürede gerçekleştirdi. Şükranlarımızı sunuyoruz. Başarılarınızın devamını dilerim.

Murat Demiröz

Yılardır satamadığım evimi 1 hafta gibi kısa bir surede iş tecrübeniz ve kalitelisi sayesinde sattınız. Bizlere gösterdiğiniz ilgi ve saygıdan dolayı ailece teşekkür eder bundan sonraki yaşantınızda başarılar dileriz

Emrah Karalar

Annem ve babam için yıllardır hayalini kurduğum villayı sizin desteğinizle buldum ve satın aldım. Bize karşı göstermiş olduğunuz samimiyet, dürüstlük ve kolaylık için çok teşekkür ederim. İş hayatınızda başarılarınızın devamını dilerim.

Neslihan Demiral

Yurt dışında yaşıyan birisi için ev satışında çıkabilecek her türlü olası zorlukları Ebru hanım sayesinde çok kolaylıkla aştık. Ebru hanım, Burhaniye Orjan'daki yazlık evimizin o bölge icin kısa sayılabilecek bir süre içersinde satışını gerçeklestirdi. Bunu olası fiyatlar konusundaki deneyimi, işini çok iyi bilmenin ve sevmenin getirdiği özgüvenle bizleri düzenli bilgilendirmesi ve ilk görüşte (kendisiyle sadece bir kez yüzyüze görüştük) edindirdiği güvenirliliği sayesinde gerçekleştirdi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

N*******

Yazlık villa alma konusunda bana çok yardımcı oldu çok çalışkan güleryüzlü bir insan satış sürecini devamlı takip ederek beni bilgilendirdi Göstermiş olduğu gayret ve emekleri için çok teşekkür ederim

Umut Kumbasar

Güredeki 4 senedir satamadığım villamı hızlı ve özverili bir çalışmayla kısa bir sürede satışını gerçekleştirdi.Çok güleryüzlü ve müşteri memnuniyeti odaklı bir insan.Birlikte çalışmamız süre zarfında yaptıkları için sonsuz teşekkürlerimi sunar başarılar dilerim.

Ahmet Bey

Ebru hanımın aracılığı ile edremit ilcesinde edinmiş olduğumuz dairemizin satış surecinde göstermiş olduğu ilgi, şeffaflık, etik ilkelere dayalı profesyonel yaklasimi ve güleryüzlü tavrı sebebiyle kendisine teşekkürlerimizi sunar, başarılarının daim olmasını temenni ederiz. Saygılarımızla.

Süha Kumbasar

Kardeşimin yıllardı satamadığı Güredeki yazlığını hızlı bir çalışmayla kısa zamanda satma başarısını göstermiştir. Kendisi REMAX kuralları içerisinde profesyonelce çalışarak zor piyasada hızlı satış başarısını göstermiştir. Kardeşim ve ben kendisine çok teşekkür ederiz.

Olgun Hamarat

Ebru hanimin, buyuk gayreti ve inanilmaz is bitiriciligiyle, altinolukta bir villa almamiza vesile oldu... profesyonel calisma anlayisi, durust ve samimi tavirlariyla bilinen emlakcilardan cok farkliydi... remaxin kurumsal kimligine yakisir bir performans sergilemistir... guven verdigini soylemek isterim...

Şebnem Çıvgın Bakdım

Evimizi almamızda aklımızda ki tüm sorularımızı cevapsız bırakmayan, tüm sabrı ile bize yardımcı olan, güleryüzü, hızı ve sıcaklılığı ile hep yanımızda olan Ebru Hanım’a çok teşekkürler. İyi ki tanıştık, iyi ki varsınız.

Neşvet Aydan Karbach

Türkiye’deki genç meslektaşım ebru hanımla iki yıldır beraberce çalışmaktan dolayı çok mutluluk duymaktayım.Kendisinin disiplinli ve de düzenli çalışmasından dolayı tebrik ederim Remax ailesini de böyle profesyonel bir şahısla çalıştığı için şanşlı görüyorum

Şehri Er

Ebru hanım güler yüzüyle işinde profesyonel olduğu kadar samimi. çok istediğimiz evimizi onun gayretiyle aldık.Bir evim ve beraberinde Ebru ablam oldu.Herşey için sonsuz teşekkürler.Başarılar.

Fatma Dadıoğlu

oğlumla gelinime almak istediğim evi yuvalarını kurmalarında benim kadar çabalayan, paramızın yetmediği yerde satıcıya vade yaptıran, güleryüzüyle tüm işlemlerimizi sabırla takip eden Ebru kızımdan Allah razı olsun.

Mustafa

Bir gayrimenkul danışmanında olması gereken güvenirlilik, bilgi birikimi, güleryüzlülük, içtenlik ve samimiyet... Tüm bu özelliklere sahip bir insan Ebru Hanım. İyi ki varımızsınız.

Emrah

Melike hanıma ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ediyorum kendisi çok ilgili alakalı ve güler yüzlü tekrar çalışmak isteyeceğim bir danışman.

Inci Samanlioglu

Işinde profesyonel, sempatik tavırlarıyla güven uyandıran, zarif, anlayışlı ve kibar bir hanımefendi.. Kendisine çok teşekkür ederim. ..

Ahmet Kapucu

Üç ay önce tanıştığımız iki gün boyunca çeşitli ev ve Villalara baktıgımız beğendiğimiz ama fiyattan dolayı anlaşamadığımız villayı üç ay sonra işini çok iyi birşekilde takip edip bizlere beğendiğimiz villayı uygun fiyata sahip olmamızı sağlayan profesyonel danışmanımız Ebru hanıma Kapucu ailesi olarak çok teşekkür ederiz

Meral Karanınoğlu

Bir önceki yorumumu tamamlayamadığım için devam ediyorum.Bizi havaalanında karşılayıp satışımız tamamlandıktan sonra otogarda uğurlayan süper gayrimenkul danışmanı.Remax firmasıda bizim kadar şanslı böyle danışmanlarla çalışıyorlar.Artık Burhaniyede bir villam ve güvenilir bir danışmanım var.

Meral Karanınoğlu

Pazar günü dahi çalışan ve telefonla iletişimde samimiyetini güvenirliğini işini yaparkenki mutluluğunu size yansıtan bir insan.Öncelikle bize emekliliğin tadını çıkaracak villâmızı 24 saat dolmadan satan işlemlerimizi tamamlayıp 26 saat içinde tapumuzu elimize veren bu arada sürekli gülen pozitif enerji veren sabahın 7 sinde telefonunu gülerek aça

Gülten Iscan

28 Yıldır hayalini kurduğum Villayı Sayın Ebru Kuyumcu sayesinde buldum, bizimle cok güzel ilgilendiği icin ona ailecek cok teşekkür ederiz.

Avni Arıcı

ebru hanım bize karşı göstermiş olduğunuz samimiyet ve dürüstlük için çok teşekkür ederiz sizin gibi işi bilen bir danışmana sahip olduğumuz için çok şanslıyız sayenizde çok kısa bir sürede istediğimiz gibi bir ev bulduk teşekkürler

Hüseyin Balca

Ebru hanım sizin guler yüzlü ve profesyönl çalışmanız yüzünden bir ev sahibi olduk teşekür ederiz sağolun

Sinem Çıngıl

ilklere imza attım aldığım kararla:) ilk kez duyduğum remax, ilk danışmanım ebru hanım, ilk evim:)balıkesirli olarak hayalimdi körfezden ev almak başardım ve başardık tabiki 17 gün boyunca işinde deneyimini gösteren insan unutulmayacaksın çok tşk edrm

Sadiriye Emeröz

Ebru hanım sayenizde çok güzel bir yerden ve oranın ortalama fiyatının altında bir ev buldum size teşekkürü borç bilirim, siz olmasanız kırk yıl arasam o fiyata Akçay'dan asla ev sahibi olamazdım. Başarınız göz ardı edilemez ve teşekkür ederim...

Hanife Türkus

Ebru hanım ilk görüştüğümüz andan itiberen bende bıraktığınız güvenilir bir profesyonel duygusu mülkümü size gözüm kapalı teslim etmeme sebep oldu. sıcak ve samimi havanız güveni bir kat daha artırıdı. EBRU KUYUMCU başarılarının devamını diliyorum.

Hanife Türkus

Sizi ilk gördüğüm andan itaberen ban olan sıcak kanlı yaklaşımınız bende son derece güvenilir biri olduğunuz ve tam bir prfesyonel olduğunuzun duygusunu yarattı. Bende bıraktığınız bu itntiba ile işinizi kusursuz yapacağına inanıyorum.BAŞARILAR.

Nuran Kaval

Sevgılı Ebru hanım sızın samımı ılgınız sayesınde almış olduğum yazlık evım ıcın sıze cok teşekkür ederım Basarılarınuzın devamı dıler Sızı ve fırmanızı kutlarım.

Erdal Akkaya

Değerli Ebru Hanım Güre de sizin firmanız aracılığı ile almış bulunduğum yazlık için göstermiş olduğunuz emekten dolayı size ve Sibel Hanıma çok teşekkür ederim. Güler yüzünüz hiç eksik olmasın. Biraz HUYSUZLUK !!! ettim ama idare edim işte.

Zuhal İşgörener

ilk tanıştığımız andan itibaren güven ve samimiyet duygusunu net bir şekilde hissettiren, görev bilinci ve aldığı sorumluluk ile Remax ailesini başarı ile temsil edebilen Ebru KUYUMCU hanıma görevinde başarılar diler, tebrik ederim...

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.