SIRA DIŞI GAYRİMENKUL DANIŞMANLARININ, SIRA DIŞI KAZANÇLAR ELDE ETTİĞİ RE/MAX MARKASINDAKİ YERİNİZİ ALMAK İÇİN GELİN BİR GÖRÜŞELİM...

RE/MAX Türkiye Kimdir?

1997 yılında Türkiye"de kurulan ilk uluslararası gayrimenkul franchise firması olarak çalışmalarına başlamıştır. TOYP tarafından finans ve girişimcilik dallarında ' en başarılı genç girişimci ve işadamı' ödülünü alan Murat Goldstayn tarafından kurulmuştur. Bugün Türkiye ve KKTC"de 40 şehirde 249 franchise ofisi ve 3.000'i aşkın profesyonel gayrimenkul danışmanı ile ülkemizde hızla gelişen gayrimenkul sektöründe liderliğe oynayan firma durumundadır.

RE/MAX HÜR Kimdir?

RE/MAX Hür ailesi 2003 yılından beri Sakarya ilinde Gayrimenkul Danışmanlık hizmeti vermektedir. RE/MAX Hür ailesi mensupları yıllarca değişik sektörlerde profesyonel eleman olarak belli bir maaş karşılığında çalışmışlardır ve daha sonra Gayrimenkul sektöründe kendi işlerinin patronu olmuşlardır. Keyifle çalışmaktadırlar ve daha çok kazanmaktadırlar. RE/MAX Hür ekibine katılım, RE/MAX Türkiye"nin hazırladığı uluslararası geçerli 'Power Start' sonrası başlar. Eğitim sonrası ofis eğitmenimizin bizzat verdiği RE/MAX kültürünü yansıtan eğitimler ile devam eder. Tüm bunların yanı sıra ofis eğitmenimiz teknoloji, pazarlama ve satış alanlarında koçluk ve deneyim paylaşımları ile RE/MAX Türkiye"nin hazırladığı özel eğitimleri desteklemektedir. RE/MAX Hür ekibi; günün koşullarına göre sürekli yenilenir.

GENEL NİTELİKLER

Çalışkan olmak

Masa başı işi istememek.

Sahada aktif bir şekilde çalışabilmek için araç sahibi olmak

Aktif ve dinamik bir işte çalışmak istemek.

İnsan ilişkilerinde güleryüzlü olmak ve ikna etme yeteneğinde olmak.

Belli bir hedefe odaklanmak ve o hedefe ulaşmaya gayret etmek.

Dürüstçe çalışıp, yüksek kazanç elde etmek istemek.

Ücret veya maaş sisteminde çalışmanın kendisi için yetersiz olduğunu düşünen, vizyon sahibi, yaşam standartlarını yükseltmeyi hedefleyen, başarıya tutkun.

İŞ TANIMI

Çalışmanın temeli hizmet bedellerinin paylaşımı esnasına dayanır.

Çalışma bölgesinde satılık/kiralık portföy oluşturmak, portföyleri kiralamak ve satmak için etkin bir pazarlama planı uygulamak.

Satıcı ve alıcı veritabanı oluşturmak.

Sektörle ilgili gelişmeleri takip etmek, bölgesindeki Pazar payında etkin bir yüzdeye sahip olmak.

RE/MAX etik kurallarına uymak.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

Nurgül Çakar portföyünde 0 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 0 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.