YATIRIMLARINIZI RİSKE ATMAYIN!.. GAYRİMENKUL ALMAK VE SATMAK UZMANLIK VE GÜVEN GEREKTİRİR.. SİZİNLE AYNI DİLİ KONUŞACAK, BAŞARISI KANITLANMIŞ, FARK YARATAN BİR DANIŞMAN İLE ÇALIŞIN...ARAYIN TANIŞALIM :)


Merhabalar, ÜSKÜDAR AMERİKAN KOLEJİ ve MARMARA İNGİLİZCE İŞLETME mevzunuyum.
12 yıldır Remax YASMİN ofisinde LÜKS KONUT UZMANI olarak çalışmaktayım. 
Remax'in verdiği uluslarası SATIŞ PERFORMANS ÖDÜLLERİNDEN  "PLATİNUM KLÜP" ödüllerini alma gururunu bana yaşatan siz değerli müşterilerime müteşekkirim.
Fenerbahçede doğup büyüdüm ve halen bu çok sevdiğim sahil kentinde yaşıyorum. Evliyim ve Işık okullarında okuyan Emre isminde 13 yaşında bir erkek çocuk annesiyim. 
PROCTER-GAMBLE, METRO GROSSMARKET, REAL.- HİPERMARKET ZİNCİRLERİ gibi uluslararası şirketlerde toplam 14 yıl satış pazarlama müdürü, bölge müdürü, satınalma müdürü ve satın-alma direktörü olarak çeşitli pozisyonlarında yöneticilik yaptım.
3 yıl Orlando ve Miamide yaşadıktan sonra 2008 yılında Remax Yasmin 'e katıldım 

Eğer siz de hayatınızın en önemli kararlarından biri olan gayrimenkullerinizi satarken ve kiralarken işinizi şansa bırakmamak, en hızlı şekilde ve değerinde satmak için:
  • Sizinle aynı dili konuşacak, empati kurabilen, detaycı, en üst seviyede hizmet alabileceğiniz 
  • Başarısı kanıtlanmış, en son satış ve pazarlama tekniklerini kullanan
  • Eğitimli, güvenilir, konusunda uzman, ikna ve pazarlık becerilerine sahip bir gayrimenkul danışmanı arayışı içindeyseniz arayın tanışalım....

Saygı ve sevgilerimle,
Daha fazlası...

Uzmanlık Alanları

Konut Lüks Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce, Almanca

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2010

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2014

Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır.

2018

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.
Meltem Beker portföyünde 11 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 11 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Bade Guvener

Meltem hanim 1 ay icinde hem suadiyedeki evimizi satti hemde yeni ev bulmada cok hizli davrandi.Iletisimi hiziyla ve sevecen yapisiyla biz cok sevdik hersey icin cok tesekkur ederiz sevgiler

Itır Esen

Evimizin satış aşaması sırasında, doğru bilgilendirme, süreci kısaltma ve kolaylaştırma konusunda tecrübe ve deneyimini farkettiğimiz Meltem hanımdan ve sağladığı hizmetten çok memnun kaldık. Yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyoruz. Emlak satış ve kiralama konularında danışacağımız tek kişi kendisidir. İşlerinde başarılar ve kolaylıklar diliyorum.

Nihan Memişoğlu

Ev kiralama sürecindeki destekleriniz için çok teşekkür ederiz

H******* E*******

Kentsel dönüşüm - iskan maceramız bizim açımızdan ne kadar stresli geçti ise, aklımızdaki fiyata, en kısa sürede, hem de üç daire için kiracı bulabilmemiz de bir o kadar rahat oldu. Bize bu rahatlığı yaşatan Remax Yasmin'e ve özellikle Meltem Hanım'a çabalarından ötürü çok teşekkür ediyoruz.

Fikriye Er

2013 yılından bu yana Sapanca'daki mülkümüzü satmaya çalışıyorduk. Birçok yerel emlakçı ile çalıştık. Bu süreçte yıprandık ve yorulduk. Meltem hanım ile çalışmaya başladığımızda süreci ne kadar profesyonelce yönettiğine defalarca şahit olduk. Bizi yönlendirmesi, fiyat tespiti ve bölgedeki emsallerine göre yaptığı analizler çok başarılı idi. Tanıtım için çekilen fotoğraflar ve video evin tanıtımının ne kadar kaliteli yapıldığını bize bir kez daha gösterdi. Satış aşamasında riskleri ortadan kaldırarak güvenle satışı tamamladık. Çok çok teşekkürler

Burcu Bilgin

İki daire kiralama işlemimizi de Meltem hanımla sıkıntısız bir süreçle gerçekleştirdik. Özellikle kirayı düzenli ödemesini yapabilecek adaylar üzerinden seçme konusunda çok hassa davrandı. Ayrıca mevzuata da çok hakim. Kiracı ve kiralayan arasındaki denge ve adaleti koruyaraksüreci başarılı bir şekilde sonuçlandırdı. Teşekkürler

Ayşe Kara

Meltem Hanım ile evimi satın alırken tanıştık hem evimizi hem de başka bir satış işlemimizi gerçekleştirmemizde yardımcı oldu. Geniş network ve samimiyetiyle işlerimizi kolaylaştırdığı için kendisine çok teşekkür ederim.

Sinan Turan

Uzun süredir başarılı işlerini takip ettiğim Meltem Hnm.la Fenerbahçede bulunan evimin kiralama işlemi sayesinde tanıştım.Mevcut pazar hakkındaki bilgisi ve yönlendirmesi, hızı ve deneyimiyle evimi 2 hafta gibi kısa bir sürede kiraya verdim.Süreçteki şeffaflığı, gerek kiraya verenin gerekse kiralayanın çıkarlarını gözetmesi bakımından güvenilir bir profesyonelle tanışmaktan ve iş yapmaktan çok memnunum.

E. Bener Turan

Hem satıcıya, Hem alıcıya yanında olduğunu hissettirmek.. Hem de bunu hiç bir temel ilkeden taviz vermeden yapmak.. ve tüm bunları yapar, sorunları çözerken içten gülümsemek.. İşte işinde en büyük olmanın sırrı.. İlk gün telefonla konuştuğumuz Meltem Hanım'dan başlayıp.. Son gün sırf öylesine söyledim diye, eşimi eve kadar bırakma nezaketini gösteren Belma Hanıma.. içten teşekkürler. Bu iş böyle yapılır..

Ekin Adır

Hızlı süre içerisinde hedefe yakın fiyata kiralama konusunda yardımcı oldu. Çevreme güvenle tavsiye edeceğim. Teşekkürler

Gulnur Sener

Meltem Hanim, evimizin satisini kisa surede gerceklestirdi. Evimizi, titizlikle satisa hazirladi. Profesyonel pazarlama teknikleri ile kaliteli reklam video ve resimlerini hazirlayip presente etti. Surec boyunca sorularimizi cevaplandirip, surekli bilgilendirdi. Cozum odakli, samimi kisiligi ve pazarlama deneyimi ile sorunsuz islemlerimizi tamamladi. Cok tesekkur ederiz. Meltem hanimla calismayi herkese tavsiye ederiz. Gulnur Sener

L******* M*******

Meltem hanımla zorlu sayılabilecek bir mülk edinme serüvenini güven ile tamamlamış olmanın mutluluğu içindeyiz. Mülk edinmek aile olmak konusunda çok önemli ve güven veren bir tarafı var. Bize mülk kadar Meltem hanım da güven verince işlerimizi çok daha rahat halletmemizi sağladı. Bir çok aşamada bize kolaylık sağladı ve neredeyse sadece imzaya gidecek kadar işlerimiz pratik bir şekilde halloldu. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Y******* E*******

Meltem hndan 2016 yılından bugüne kiralama ve satış konusunda servis aldım. Piyasayı çok iyi bilir, iki tarafın isteklerini çok iyi analiz ederek çözüm odaklı yaklaşımı ile kısa sürede kirala ve/veya satışı tamamlar. Sürecin her aşamasında bilgi verir, titiz, ilkeli ve güvenilirdir. Dostça ve samimi yaklaşımı ile doğru kişi ile çalıştığımı her zaman hissettirmiştir.

E******* T*******

Meltem hanım kiralık evimizle ilgili çok ilgili, hızlı, profesyonel ve özenli bir yaklaşımla sonuca vardı. bireysel hassasiyetlerimize saygı ile yaklaşması ve detaylı bilgilendirmesine teşekkürler.

E******* V*******

Meltem Hanim cok uzun zamandir hem benim ailemin hem esimin ailesinin hem de dostlarimizin kiralama ve satis islemlerini cok basarili bir sekilde tamamladi. Hepimiz son derece memnun kaldik. Son derece profesyonel, bilgi sahibi, cok kisa surede sonuca varan, guvenilir ve prensipli bir kisi. Kendisini cok seviyoruz ve herkese tavsiye ediyoruz

H******* G*******

Evimi alma sürecimde Meltem hanım gayet profesyonelce çok yardımcı oldu. Her aşamada bizi yönlendirdi ve işlerimizi hızlı bir şekilde halledebilmemiz için yoğun bir şekilde çalıştı. Oldukça memnun kaldm

Nur Erkan

Meltem Hanım evimizin satışında oldukça profesyonel hareket ederek kısa bir sürede.satışı.gerçekleştirdi. Tapu ile ilgili evde.çıkan sorunlarda çok yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür.ederiz. Kendisiyle diğer evimizin satışı için de çalışacağız.

T******* Y*******

Pandemi döneminde, ev arayışımız için bir yakınımızın tavsiyesi üzerine tanıştığımız ve tüm içtenliği ve samimiyetiyle desteğini aldığımız Meltem Hanım'a çok teşekkür ederiz. Bu zorlu süreçte, bize en uygun evi bulma noktasında çok çaba sarf etti ve evimizi kısa sürede aldık.

C******* Ö*******

Meltem hanım müşterilerin isteklerini anlayan, piyasayı bilen, çok titizlikle çalışan profesyonel biri. Kendisi ilk görüşmeden itibaren güven veren, dürüst ve yapıcı bir şekilde bizlerle ilişki kurup dairemizi en kısa sürede satmayı başardı. Üretmiş olduğu video ve resimler çok kaliteli. Herkese kendisini rahatlıkla tavsiye ederim.

R******* Ö*******

Karmaşık durumların söz konusu olduğu satışımızı korona ortamının zorluklarına rağmen Meltem hanım ın proaktif çözüm odaklı yaklaşımları sayesinde sorunsuz tamamladık! Her aşamada tam desteğin ile yanımda oldun, hem çok bulaşmadan hem tam da ihtiyacım olan yerlerde gerekli adımları attın, bir profesyonel olarak çok teşekkürler.. başarıların daim kazancın bereketli olsun!

İlgi Ayaz

Meltem hanım bizim dairemizin satışını çok kısa sürede yaptı, daha evvel değişik emlakçılarla çalıştık ama Meltem hanım gerçekten çok farklı, işinde son derece profesyonel, güvenilir ve çok iyi bir dost, teşekkürler Meltem hanım.

S******* U*******

meltem hanimin birden fazla kere satis konusunda uzmanligindan faydalandim. Her seferinde tam da istedigim sekilde sonuclanmasini sagladi.

Elif Dinçman

Meltem hanım sayesinde tam hayalimizdeki yere kavuştuk. O olmasaydı bu satışın gerçekleşmesi çok zordu. Güvenilirliği ve işine bu kadar hakim olması nedeniyle kendisini tebrik ederim. Tanıştığımız için çok mutluyum.

S******* K*******

Başarılı bir Hanım, Güvenilir bir Kurum, Profesyonel bir Hizmet... Teşekkürler Remax / @Meltem Beker

Gökhan Dinçman

Gayrimenkul alım işinde bir profesyonel ile çalışmanın şart olduğunu bir kere daha gözlemledim. İhtiyaç belirleme, sorun çözme ve ortak noktada buluşturmayı bu kadar soğukkanlı ve emin adımlarla çözmeyi başardığınız için teşekkür ederiz Meltem hn.

Erol Çokca

Evimi 2 senedir satmaya çalışıyordum. Ancak çalıştığım emlakçılar bir türlü başaramamışlardı. Meltem hanım ile anlaştıktan birkaç gün sonra satış gerçekleşti. hiçbir sıkıntı yaşanmadı. kendisine teşekkür ediyorum.

Şebnem Uşen

Meltem hanım bir daire ve bir dükkanımızın satışını yaptı. Çok memnun kaldık. Kendisi verdi sözü tutan, başarılı, güleryüzlü, tuttuğunu koparan ve hizmette sınır yoktur ilkesini benimsemiş bir Remax üyesi. Onunla çalışmayı herkese tavsiye ederim.

Billur Yarsuvat

Meltem hanımla ortak bir arkadaşımız sayesinde tanıştık.Kendisi işini son derece profesyonel yapan bir emlak danışmanıdır.Dairemizin çok kısa bir süre içinde kiralanmasını sağlamıştır. Hızlı ve titiz çalışmalarından dolayı çok teşekkürler.

N******* Ş*******

Meltem hanımın facebook sosyal medya paylaşımlarından başarılı bir emlak danışmanı olduğunu anladım ve ihtiyacım olduğu anda kendisine kolayca ulaşarak evimin satışı konusunda destek istedim. Hemen yardımcı oldu. Sözleşme yaptık. Beklediğim en yüksek fiyat seviyesinde uzlaştık. Her konuda beni bilgilendirdi ve evim çok kısa sürede planlanan fiyattan satıldı. Satış işlemi çok kolay oldu. Başarılı bir yetenek. Bundan sonra benim ve yakınlarımın emlak danışmanı oldu.Tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.

Özlem Ataman

Haziran 2020’de Kemerburgaz’daki evimi Meltem Hanım aracılığıyla sattım. Kendisinin titiz, dürüst, çözümcül ve direk sonuca odaklı olmasından dolayı kısa bir sürede istediğimiz fiyatta satış gerçekeleşti. Kendisine iyi bir gayrimenkul danışmanıyla çalıştığımı hissettirdiği için ayrıca teşekkür ederim.

Ogeday Karahan

Meltem Hanım bize, bugüne kadar yaşadığımız en iyi müşteri deneyimlerinden birini yaşattı. Kendisiyle sözleşme yapmamızın üzerinden sadece 3 gün geçtiğinde 2 alıcı adayımız olmuştu bile. Tapu işlemleri de, deneyimli ekibi sayesinde, bu sıkışık döneme rağmen, 2 günde halloldu. Süreç boyunca gece-gündüz farketmeden önemli konularda bizi güncelledi; önemsizleri ve olabilecek aksaklıklarıysa zaten kendisi çözmüştü! Hem sürat, hem iletişim, hem sonuç, hem de güleryüz açısından çok memnun kaldık. Kendisiyle çalışmanızı tavsiye ederim.

Özgül Erk

Meltem hanıma evi alma sürecinde her an ulasabildik çok yardımcı oldu tadilat vs işler için satın almadan önce defalarca evi açtı gösterdi.Çok tesekkür ederiz

Özlem Ataunal

Meltem Hanıma arkadaşlarımın tavsiyesi ile ulaştım. Kendisi, pandemiyle mücadele ettiğimiz bu zorlu dönemde dahi, süreci çok hızlı ve başarılı bir şekilde yönetti. Beklentilerimizi cok iyi anlayarak ve bizi zamanında yönlendirerek uzmanlığını konuşturdu. Kendisiyle bundan sonrasında da çalısmaya devam edeceğiz.

Mert Tanbay

Meltem Hanım ile bu senenin başında ilk defa profesyonel olarak çalışma fırsatımız oldu. Evimizi değiştirme planımızı kendisi ile paylaştıktan sonra herşey çok hızlı ve hayırlı gelişti. Bizim ne istediğimizi çok iyi anladı ve ihtiyaçlarımız doğrultusunda bölgedeki alternatifleri gezmeye başladık. Bizi çok iyi yönlendirdi ve tahminimizde çok daha kısa bir sürede Fenerbahçe’de ilk listemizde olmayan yeni bir ev sahibi yaptı. Teşekkürler Meltem Beker.

Murat Aykın

Evimizin satışı için daha önce iki farklı emlakçı ile çalışmış, yol alamamıştık. Meltem hnm ile çalışmaya başladıktan sonra, işine gösterdiği önem, verilerin değerlendirilmesi ve paylaşması eve gösterilen ilgi hakkında bize net bilgi vermiştir . Dünyanın ve ülkemizin içinde bulunduğu bu zor şartlarda evin satışını ancak Meltem hnm yapabilirdi diye düşünüyoruz. İşine inanan ve profesyonel çalışan bir insan. Satış işlemlerini sorun yaşamadan ve zaman kaybetmeden de sonuçlandırmamız bunun neticesi. Kendisine ve Yasmin Emlak'a çok teşekkür ederiz.

Tunga Fişekcioğlu

Meltem hanımın, satışa çıkarttığımız dairemiz için son derece dikkat ve hassasiyetle göstermiş olduğu çabalar sonucunda dairemiz kısa sürede satıldı. Kendisine teşekkür ediyor, başarılarının devamını dikiyorum

Osman Ekmekçi

Meltem hanımla ortak bir arkadaşımız sayesinde tanıştık. Kendisinin satış kabiliyetinden çok memnun kaldık. Meltem hanım Feneryolu ve Suadiyede müteahhitliğini üstlendiğimiz binalardaki dairelerimizin tamamını kısa bir sürede, istediğimiz fiyatların üstünde rakamlara sattı. Satış günleri hiçbir aksilik yaşamadık. Bu kısa sürede 2 arkadaşımı kendisine yönlendirdim. Firmanıza ve özellikle Meltem hanıma çok teşekkürler.

Alp Demir Zorlu

Yaklaşık 3 yıl önce Fenerbahçe Gülizar Sok Uğur Apt.'daki dairemizi Meltem hanım sayesinde almıştık. O dönem kendisinin bize karşı segilediği yaklaşımdan dolayı, 3 yıl sonra da dairemizin satışında yine kendisinden yardım istedik. Hızlı ve güvenilir bir şekilde sayesinde dairemizi sattık. Bundan sonraki gayrimenkul alım satım işlerimizde de kendisini tercih edeceğimize eminim. kendisine teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim

Yıldırım Özdemir

İnternet ilanı ile tanışıp Fenerbahçedeki evimizi almamızı sağlayan Meltem hanımın satın alma sürecinde bize yaklaşımı hep çok olumlu ve yapıcı idi. Bizde ilk andan itibaren güven uyandırdı. İşini çok iyi yaptığı için sayesinde işlemler hızlı ve düzenli gelişti. Meltem hanıma bu süreçte bize verdiği destek için çok teşekkür ederiz.

Gökhan Şeşen

Çok kısa bir zamanda bize rayici söylenen fiyattan evimiz satıldı. Güvenilir birçalışma sistemiyle karşılaştık bu sebeple de memnuniyetimizi belirtmek isterim.Teşekkürler

Ayşe Karaoğlu

Cok nazik insanlar

Aysem Usman

Meltem hnm uzun zamandır satışta, problemli olan evimi devir aldıktan bır kac zaman sonra sattı... Meltem hnm bu satıs suresı ıcersınde butun sıkıntılarıma ortak olup kendı evı gıbı pazarlamıstır .Alım veya Şatış işlemlerinde arıyacagım tek kısıdır.

Mustafa Tokgöz

Meltem hn ilk tanışmamızda bize evimiz nasıl satacağını anlatan detaylı bir pazarlama planı sundu ve vaat ettiklerini harfiyen yerine getirdi.Satış süresince bizi sürekli bilgilendirdi.Evimiz çok kısa sürede istediğimiz fiyattan satıldı! Teşekkürler

Nur Türek

Meltem hanım'la evimizin satışında ve kiralamalarımızda çalıştık ve bizim bundan sonra da ailecek, danışacağımız ilk isim olacak.ÖZELLİKLE de;' Kendi şahsi mülkü gibi'olabilecek en iyiyi gerçekleştirme çabası bizi bu süreçte çok rahatlattı. Teşekkür.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.