Her Ailenin RE/MAX li Bir Gayrimenkul Danışmanı Olsun!99 yılında Doğu Akdeniz Ünivesitesi İşletme bölümüne kayıt olmam ile birlikte eğitim ve iş hayatım aynı anda başlamış oldu.
Eğitim sürecinde turizm sektöründe Halkla İlişkiler ve Satış alanlarında çalıştım. 2004 yılında mezuniyetim sonrasında yaklaşık 1 yıl Bodrumda vatani hizmet için bulundum. 2005 yılında İnşaat sektöründe satış ile profesyonel iş hayatıma başladım. 4 yıl kadar İstanbulda Güneri A.Ş. İkebana, Sinpaş GYO. Sealybria, Rumeli Konakları, Marenegro, Avangarden ve Lagün projelerinde gayrimenkul satışı ile ilgili tecrübeler edinip, kendi işimi kurmak amacı ile Çanakkaleye gelip Remax ailesine dahil oldum.
Sürekli kendini geliştiren, eğitime çok önem veren bir ailenin ferdi olarak, sizlerin gayrimenkul ile ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmek hedefindeyim.
EĞİTİMLERİM
Ekip Çalışmasında Etkin İletişim - Emel Fırat
Sunum Teknikleri - Emel Fırat
Profesyonel Satış Teknikleri - Emel Fırat
Girişimcilik - Duelcom İnternational
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

Aytek Topuzoğlu portföyünde 15 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 15 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Duygu Öncel

Merve Hanımla iletişimdeydik. Süreç içersindeki hem sıkı takibi hem de taleplerimizi oldurmaya yönelik çabası bizim için gerçekten çok değerliydi. Kendisine ve yöneticilerine çok teşekkür ediyoruz.

Leyla Akbulut

Merve hanım o kadar iyi ilgilendi ki bizimle kendisine çok teşekkür ediyorum. Evimi satmak istiyordum ki bu kadar kısa sürede satılacağına hiç ihtimal vermiyordum. Gerçekten işini layıkıyla yapıyor. Merve hanımla tanıştığıma çok memnunum.

Süleyman Kaya

Merve hanım işini çok özverili bir şekilde yapıyor bizi hiç bilmediğimiz bir yerde ev sahibi yaptı. Kendisine işinde başarılar, gösterdiği ilgi için de teşekkürler.

Nihal Yapici

Merve hanima ilgisinden dolayi cok teşekkür ederim. Istanbulda olmama rağmen canakkaledeki evimle kendi evi gibi ilgilenip hizli ve güvenilir sekilde yeni kiracimla tanistirdi.isinde basarilar diliyorum

Nurdan Uçar

Merve hanıma cok tesekkur ederim evi tutarken cıkan aksılıklerı yardımı ve bizi dusunerek yaptıgı iyilikleri guler yuzu sakin tavırları için cok tesekkur ederiz bundan sonra ki canakkalede emlakcı olarak kimseyi aramanıza gerek kalmadı bize her konuda yardımcı olabilecek insanlardan biri işini severek yapıyor

Y******* D*******

Yine 1000 km uzaklıktan tüm işlerimi kendi işi gibi çözülmeyen Merve hanıma çok teşekkür ediyorum. Çözüm ortağimiz kendisi hiç tanismadan görüşmeden sunduğu hızlı ve ayrıcalıklı çözümler için kendisine minnettarız....

Anıl Taylan Pınarbaşı

Merve Hanım'a burdan çok teşekkür etmek istiyorum tekrardan, güler yüzü ve ilgili tavrı ile müşterisine kendine çok özel olduğunu hissettiriyor. Sayesinde uzun zamandır hayalini kurduğumuz evi bulduk. Normalde ev arama süreci bi ızdıraptır ama Merve hanımla gayet keyifliydi, ne istediğimizi çok güzel analiz etti ve direk nokta atışı yaptığı için çok kısa sürede evimizi bulduk.

T******* C*******

İlgisi ve güler yüzü ile, satınalma sürecimde motive etti, sayesinde bir ev sahibi oldum, Teşekkürler Merve hanım.Bol satışlarınız olsun

Köksal Özgür Liman

Merve hanıma tüm süreçte güler yüzü ve etkili iletişimi için teşekkür ederim.

Hafize Çolak

İstanbulda oturuyorum 8 yıl önce çanakkaleden ev almıştım .kira ile ilgili işlemlerle Çanakkalede olmasamda herşeyle onlar ilgilendi gözüm arkada hiççç kalmadı .. O tarihten bugüne kadar Remax la tanışıyorum . İşlerinde çok hassaslar . Başta Aytek bey olmak üzere Merve hanıma ilgi ve alakalarına çok teşekkür ediyorum .Başarılarınız daim olsun .

Nevzat Beceren

Tuğba hanım ve Aytek bey in gerek evi satın alma aşamasında gösterdikleri gerekse bu güne kadar kiralamadaki başarıları için ne kadar teşekkür etsek azdır yine en son bu gün asistanları Merve hanım ın kısa zamanda evimizi kiralamadaki özverisi ve başarısı takdire şayandır başarılarınız daim olsun

Yağmur Doğan

Binlerce km uzakta olmama rağmen evimi kendi evi gibi tadilat yaptırıp aynı zamanda da pırıl temizletip yaklaşık 1 haftadan daha kısa sürede kiralayan Remax firmasına ve ozellikle Merve hanıma sonsuz teşekkürlerimi sunarım...Merve hanımın en hassas en ince konulara kadar tüm detaylarla ilgilenmesi den sonsuz memnuniyet duydum.İyi ki varsınız Remax ekibi.Bir başka projede görüşmek dileği ile....

Ezgi Çallı

Merve hanımın ilgisi alakası ve özverili çalışmasıyla ev bulmamızda yardımlarından dolayı teşekkür ederiz kendisiyle çalışmak gerçekten çok güzeldi güvenirliliği için de ayrıca teşekkürler

Feride Çevikel

Merve hanımın güler yüzü sıcakkanlılığı, gösterdiği saygısı ve üsluptan dolayı çok memnun kaldım..

İ******* D*******

Merve hanım bana elinden geldiğince yardımcı oldu ve sıcak karşıladı.

N******* G*******

Remax ile çalışmaktan çok memnunum. Her zaman olduğu gibi güvenerek geldiğim bir kurum. Dairemin kiralanmasında ki desteklerinden dolayı Seda hanım ve Aytek beye teşekkürlerimi sunuyorum.

Imad Ghounbaj

Desteklerinden dolayı Seda hanıma ve Aytek beye teşekkür ederim. Çok memnun kaldım.

Ferhat Ateş

Remax ailesinden Seda hanım ile 2 yıldır çalışmaktayız. Kendimi aileden biri gibi görüyorum. Seda hanım işinde çok iyi ve çok güvenilir. Kendisinden çok memnunum ve herkese tavsiye ederim. Seda hn ve Aytek beye teşekkürlerimi sunuyorum. Birlikte yeni işlere..

G******* U*******

Seda Hanım ve Aytek Bey'den çok memnun kaldım.

Ege Güngör

Çok yardımcı oldular, ilgileri için teşekkür ederim.

Ali Kışlar

Çok hızlı çok kolay şekilde işlemlerim yapıldı. Aytek bey ve Funda hanıma çok teşekkür ederim.

B******* D*******

Aytek bey ve Seda hanımın destekleri ile satış işlemlerimizi keyifli bir şekilde gerçekleştirdik. Kendilerine teşekkür eder, iş yaşamlarında başarılar dileriz. Yeniden çalışmak dileğiyle..

Zeliha Filiz

Remax gibi bir ekip ile çalışmaktan çok memnunum.Funda hanım'ın son derece pozitif tutumu ve kısa süre içerisinde uygun kiralama yapmamı sağladığından dolayı çok teşekkür ederim.Tüm ekibe başarılar dilerim.

Hasan Ata

Aytek bey ve Seda Hanıma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Son derece samimi ve profesyonel yaklaşımlarından dolayı kendilerini tebrik ediyorum. Satış işlemimde sunmuş oldukları hızlı ve güvenli çözüm için tekrar teşekkürler

İsmail

müşteriye gösterilen ilgi alaka çok iyi

Derya Kılıç

Kısa sürede ev aradıgımı anlattıgımda bana uygun özelliklerde evi Seda hanım kısa süre içerisinde bulmuş olup işlerimi kısa sürede çözüp yardımcı olmuştur çok memnun kaldım.

Kemal Yücel

Remax ekibiyle çalışmış olmaktan son derece memnun olduğumu belirtmek isterim. Daire alımından sonra ki süreçlerde de titizlikle yardımcımız oldukları için teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

Ömür Köseler

Seda hanımın göstermiş olduğu ilgiden çok memnun kaldım. Hızlı bir şekilde kiralama işlemini gerçekleştirdik, teşekkürler

Zaman Abik

Firmanızı iyi ki buldum. Kolay bir kiralama oldu, asistanınız cansu hanımın ilgisi ve danışmanlık hizmetlerinden çok memnun kaldım, oldukça güler yüzlü ve profesyonel bir hizmet aldığımı düşünüyorum herşey için teşekkürler. ..

Emre Doğan

gayet olumlu profesyonel kişilerle karşılaştım. memnun kalıp tercih edeceğim bir kurum. teşekkürler

Kübra Çaylak

Bugün gerçekten danışmanımızdan çok memnun kaldık.Bizimle çok ilgilenildi. Herşey için çok teşekkür ederiz.Çok memnun kaldık.

Yunus Güler

ciddi, güvenilir, profosyonel hizmet sunumunuza sektörün ihtihacı var..memnunum..

Şule Fındıklı

Aytek bey ile çalışmaktan çok memnunum. Kendisi her konuda gayet ilgili ve yardımcı. Her şey için çok teşekkür ederim.

Abdullah Doğruer

Remax Troia olarak 1 haftadır bana ev kiralamak için elinizden geleni yaptınız.Burda ev sahibinden çok kiracıya değer verildiğini görmek bir kiracı olarak beni çok memnun etti. Gökhan abi başta olmak üzere çok teşekkür ederim Remax Troia.

Selcen Özkan

Dairemin kiralanması konusunda gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederim.

Erdem Ersoy

düzenli, özverili ve disiplin çalışmalarından dolayı Remax Troia ekibine çok teşekkür ederim.

Şadiye Keşan

Aytek Topuzoğluna çok teşekürlerimi sunuyorum kısa sürede evimizi kiraya verdi bu kadar çabuk olması ve güler yüzü samimiyeti bizleri çok memnun etti tekrar tekrar teşekkürler .Daima remaxla Troia yoluma devam ederim bu kadar guvenilir olduğunuz için

Şevi̇n Söylemez

AYTEK BEY BAHAR HANIM VE SEDA HANIMA TEŞEKKÜR EDERİM İLGİ ANLAYIŞ VE MÜŞTERİ HASSASİYETİ AÇISINDAN İLERİ SEVİYEDE OLDUKLARINDAN DOLAYI MEMNUN KALDIM İYİKİ VARSIN REMAX TROIA

Umut Açık

her şey için çok teşekkürler

Rami̇se Genç

Gayet memnun oldum.Başarılarınn devamını dilerim .Herşey için çok teşekkürler

Selma Köz

Abraham Lincoln "Neyseniz, en iyisi olun" der ya biz Köz ailesi işte böyle adlandırdık sizi.Herşey için çok teşekkürler Aytek Bey.

Başak Egesel

Aytek Bey'in, samimi, güleryüzlü, düzgün iş ahlakına sahip olmasından dolayı Remax'a güven duyduk. Kısa sürede ev sahibi olmamıza yardımcı olduğu için teşekkürler.

Utkan Eriş Pulcu

kısa zamanda gerçekleşen kiralama işlemi için teşekkür ediyorum

Tayfun Ay

kaliteli hizmet anlayışı ve güleryüz için teşekkürler.

Saniye Damar

ilginiz için teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim

Özlem Yılmaz

kaliteli hizmet için teşekkürler

Bahar Damar

Dairemin kiraya verilmesi için iletişime geçmemden 3 gün sonra, Aytek Bey evimin kiraya verildiğini bildirdi.Aytek Bey'e profesyonel yaklaşımı, güleryüzlü ve yardımsever tavrı için çok teşekkür ederim.Arkadaşlarıma Remax Troia'yı önermeye başladım bile

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.