Konutta Çözüm Ortağınız, Ticari Gayrimenkulde Kazanç Danışmanınız!
İstanbulda Sarıyer de doğdum, büyüdüm. 2002-2006 yıllarında Amerikada yaşadım 2008 yılında İstanbul Boğazından Çanakkale Boğazına transfer oldum.
Eğitimimi Trakya Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve ardından New York Üniversitesi Strategic Marketing Managment bölünü bitirdirerek tamamladım.
15 yıllık profesyonel çalışma hayatım da ise, Türkiye ve Yurtdışında çalıştığım kurumsal firmalar arasında Türk- Henkel A.Ş Türkiye Merchindise Saha koordinatörlüğü, SoHo Inc. USA Satış Takım Lideri, Sinpaş GYO A.Ş Proje Satış Yönetmeni, Philips Küçük Ev Aletleri A.Ş Proje Müdürü ve en son olarak da Mim İnşaat A.Ş "de Satış Müdürü olarak hizmet verdim.
Gayrimenkul sektörüne duyduğum özel ilgi ile, başarılarından cesaret alarak RE/MAX bünyesinde kurumsal kaliteli, sistemli çalışma ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde hizmet vermeye amaçlayarak, RE/MAXi Troia lı yapan girişimci olmakdan mutluluk duyuyorum.
Evli, dünya tatlısı bir kız çocuğu annesi, olamamın yanısıra yapmaktan keyif aldıgım hobilerim arasında yeni ülkeler keşfetmek, scuba, rafting, yamaç paraşüt, tiyatro ve Çin daması ilgi alanlarımdandır.
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

Tuba Ezer Topuzoğlu portföyünde 8 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 8 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Murat Koşan

Tuba hanım ve ekibi, Seda Hanım başta olmak üzere çok güler yüzlü, iyi bilgilendirme yaparak bizi mutlu ederek yardımcı oldular. Teşekkür ederim ve Çanakkale’de RE/MAX Troia'yı tavsiye ederim.

Zeynep Gençler

Sevil Appak'a yardımlarından ve güler yüzünden dolayı teşekkür ederim.

Selma İlgün

Sevil Appak hanfendi oldukça ilgili ve çözüm odaklı çalışarak evimizi kısa sürede kiraya verdi ve bizi hiç yormadi

Hakan Ergün

Remax dan Sevil hanımın ilgi ve alakasından çok memnun kaldık hızlı ve profesyonel bir biçimde evimize kavuştuk teşekkürler.

Ümmügülsüm Yıldırım

Sevil Hanım Çanakkalede evimizi hemen kiraya verdi ve biz il dışında yaşadığımızdan tüm diğer detaylarla kusursuz bir şekilde ilgilendi

M******* K*******

Daireyi kiralama işlemlerini Sevil hanım sayesinde en kısa sürede hallettik bizimle çok ilgiliydi kendisine ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Ayşenur Çerkex

Sevil hanıma yardımları için çok teşekkkür ederim

T******* K*******

Sevil Appak hanım güler yüzlü ve ilgili davranışları ile bir günde aradığımız evi bulmamıza vesile oldu, kendisine teşekkür ederiz.

Zeynep Seber

Sevil hanım dairemizin satışını çok kısa zamanda sonuçlandırdı. Satış işlemlerinde Fatih bey de çok yardımcı oldu. Her ikisine de teşekkür ederiz.

Yusuf Can

Remax da Sevil hanımın yardımıyla almış olduğum 1+1 daire den çok memnun kaldım yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Samet Eren

Hızlı kiralama ve ilgi alaka için Sevil hanıma teşekkürler.

Burhan Koç

kiralamak istedigim daire icin re/max gayri menkul hizmetleri ile iletisime gectim merve adinda bir bayan yardımcı oldu herkonuda samimiyeti ve yardim severligi ve insanligi en ileri üst boyuttaydı tam bir profesyonel keske baska sektorlerdede merve hanım gibi profesyoneller olsa ama malesef .çok memnun kaldım hizmetinden perfect müthisdi.

Ayşe Nebioğlu

Merve hanım profesyonel bir şekilde sesindeki samimiyeti ile pandemi döneminde kiracım çıktıktan sonra 1 hafta olmadan evimi kiraladı kendisinden çok memnunum teşekkür ederim

Derya Özhan

güleryüzlü ve profosyonel kişilerle çalışmak hızlı güvenilir hizmeti sunmak açısından memnuniyetimi sunarım

Şadiye Keşan

Çok kısa bir sürede evimizin satışını gerçekleştiren Seda hanıma ve Tuba hanıma yardımlarından dolayı çok teşekkürler. Yeni işlerde görüşmek dileğiyle..

Üstün Mertbay

Sahibi olduğum konutun sorunsuz satışında katkıları olan Tuba hanıma ve ofis müdürü Seda hanıma teşekkürlerimi iletirim.

Hilmi Balcı

Yapmış olduğumuz işlemden oldukça memnun kaldım. Hızlı bir şekilde satış işleminizi gerçekleştirdik. Bu bağlamda Seda hanıma ve Tuba hanıma teşekkürlerimi sunuyorum. Dairem n kiralanması ile ilgili çalışmaya devam edeceğiz..

Ö******* A*******

Ev satışlarımız sırasında bizi çok iyi yönlendirenTuba Hanıma ve satış sırasında izinli olmasına rağmen her türlü sorumuza cevap verip bize kolaylık sağlayan Seda Hanıma çok teşekkür ederiz Bu konuda kesinlikle profesyoneller Doğru yerde olduğunuzdan emin olabilirsiniz

Cansel Top

Uzun zamandır daire arayışındaydım. İstediğim özelliklerde ki daireyi Seda hanım sayesinde buldum. Geriye yalnızca taşınmak kaldı.. :) Seda hanım ve Tuba teşekkür ediyorum.

M******* E*******

Funda hanım ve Sedat beye ilgileri, misafirperverlikleri, sevecen yaklaşımları için minnettarız. Emlak konusunda güven duymak zor. Bize bu güveni sağladıkları için teşekkürler.

Ayhan Aktürk

Altı yıla yakındır çok sevgili kardeşimiz Funda Hanımla çalışıyoruz. Emlak danışmanımız demedim zira ailemizden biri gibi oldu. Tek kelimeyle kardeşe emanet eder gibi her şeyi emanet ederim. Yaptıkların için sonsuz teşekkürler.

Berk Ergün

Funda Hanım kiralayacağım ev konusunda çok yardımcı oldu işlerimi onun sayesinde hızlı bir şekilde halledebildim kendisine ve şirketinize teşekkür ederim.

Figen & Metin Şahinkaya

Bugün olduğu gibi ve her zaman da ihtiyaç duyduğumuzda gayrimenkulumuzun kiraya verilmesinde yada gayrimenkul ile ilgili her türlü danışmanımız gibi gördüğümüz, ailecek çok sevdiğimiz kardeşimiz funda BAL 'a sonsuz teşekkürler, iyiki varsın.

R******* D*******

Funda hanım işini gerçekten çok güzel yapıyor. İlgisi ve emeği için teşekkürler.

Emre Özkan

Şimdiye kadar çalışmış olduğum en profesyonel emlak danışmanı olan Funda Hanım için ne yazsam az gelir. 2 yıl önce yatırım amaçlı satın almış olduğumuz evimizin kiralanmasında bize çok yardımcı oldu ve bulmuş olduğu kiracılar ile hiç problem yaşamadık. Evimizdeki ufak tadilatlar ile kendi evi gibi ilgilendi ve son olarak da evin satış aşamasında mükemmel bir hizmet sundu ve kriz anlarında gösterdiği insanüstü çabalar ile çözümler üretti. Artık Çanakkale'deki tek tercihimiz Funda Hanım sayesinde Re/Max Troia olacak. Teşekkürler Funda Hanım.

A******* Ö*******

çok memnun kaldım ilginizden yardımlarınız tesekkürler

A******* G*******

Funda hanımın yakın ilgisinden çok memnum kaldım herşey için tesekkürler

Batuhan Yelkuvan

Funda hanım çok ilgilendi işine dört dörtlük yapan bir insan çok memnum kaldım

M******* D*******

Remax ailesine ilgisi sabrı pratik çözüm ve hızlı iş bitiriciliklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz

Aysel Or

Funda hanım ve Tuba hanımdan çok memnum kaldım işlemler 1.kalite ilerledi herkese tavsiye ediyorum işleriniz kolay ve hızlı ilerlesin istiyorsanız doğru adres teşekkürler

Nurdan Sevinç Özdüzen

8 yıldır güvenle çalışmaktan çok mutlu olduğum Remax Troia ailesine ve özellikle Funda Hanım'a bir kez daha her şey için çok teşekkür ederim.

Ebru Aytepe

Remaxla ilk kez ev sahibi olduk. tüm süreci takip ettikleri için Funda hanıma çok teşekkür ederiz.

Mazhar Ulusoy

Tuba hanim ve funda hanim yakin ilgilerinden cok memnum kaldim yeni evimize tasindik tesekkurler

Çetin Kural

Her şey çok güzel organize edilmiş.Ev almanın bu kadar zevkli olacağını hiç düşünmemiştim.Teşekkür ederim.

Ersin Buran

İşlerinde çok çok iyiler güvenilir ve hızlı bir kuruluş. Ayrıca tuğba hanım seda hanım ve Funda hanıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Şadiye Keşan

Öncelikle tuba hanıma funda hanım çok ama çok teşekkür ederim disiplinli düzenli bıkmadan usanmadan ilgi ve alakalarından cok memnunum Böyle başarılı insanların yolları daima açık olması dileğimle........

Gökhan Avcı

Çok profesyonel ve organize bir yaklaşımları var..Her adım olması gerektiği gibi ilerliyor.Yönlendirmeler mantıklı ve vakit kaybını minimize edecek şekilde.Ofis Müdürü Funda Bal Hanım çok ilgilendi.Kurumsal bir firma, bu yüzden her adım çok profesyonelce..Çok teşekkür ediyorum..

Eylem Ersoy

Remax Troia ailesi bizim de ailemiz oldu. Kendileriyle bir çok kez işlem yaptık ve her işlemimizden gayet memnun kaldık. En son yapmış olduğumuz satışta göstermiş oldukları güler yüzleri, profesyonellikleri ve samimiyetleri için Tuba hanıma ve nezdinde Seda hanıma teşekkürlerimizi iletiyorum.

G******* A*******

Tuba hanım ve seda hanıma yardım ve desteklerinden dolayı sonsuz teşekkürler. Satış süresince Seda hanımın sektörel deneyimini satıştaki hızı ve sürekli gülen yüzü bundan sonraki emlak alım satım işlerimizde tercih sebebimiz olacaktır

Çetin Ayhan

Tuba hanım ve Seda hanıma gayrimenkul arayışımdaki yardımlarından engin bilgilerinden ilgi ve alakalarından dolayı sonsuz teşekkürler. Gayrimenkul konusunda kesinlikle tavsiye edebileceğim kurumsal bir şirket.

Turgay Başaran

Tuba hanım ve Seda hanımın profesyonel ve güler yüzlü yardımlarından dolayı teşekkür ederiz.

Mustafa Kemal Ergin

Son derece hızlı bir şekilde tüm işlemleri bizi memnun edecek şekilde sonlandıran Tuba hanımın değerli ekibinin uyesi Funda hanima çok teşekkür ederim. Sizlerle en kısa sürede tekrardan çalışmayı ister basarilarinizin devamını dilerim.

Ali Selamet

Seda hanıma ve diğer arkadaşlara yardımlarından dolayı teşekkürlerimizi belirtiriz, kendimizi evimizde gibi hissettik.en yakın zamanda kendilerini Rize'ye de bekliyoruz.

Gülşah Köse

Funda hanımın ilgisinden çok memnunum.

Coşkun Karaman

Remax/Troia evi edindiğimiz günden itibaren tüm sorunlarla evin gerçek sahibi gibi titizlikle ilgilendi, güvencemiz oldu bizi en doğru insanlarla biraraya getirdi ( kiracı, tamirat için usta vs.). Satış süreci de su gibi pürüzsüz şekilde kısa zamanda halloldu. Emeklerinin karşılığını hakettiler. Teşekkürler.

Sinan Gökdemir

Tuğba hanım işini bilen ve tüketici memnuniyeti ilkesiyle hareket eden çok değerli bir girişimci. Öncelikle iletişimi ve ayrıca yardımcı olma konusundaki isteği için kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. Ayrıca diğer konularda bize yardımcı olan Seda hanım hem güler yüzü hem de yardımları konusunda mutlaka işletmeye değer katıyor. Emlak konusunda güvenebileceğiniz Remax Troia'yı kesinlikle tavsiye ederim.

Hafize Tosun

Görmüş olduğum ilgi ve alakadan çok memnun kaldım.Verilen hizmet ve ilgi çok profesyoneldi.Özellikle Seda hanıma çok teşekkür ediyorum ilgisinden dolayı.

Ferhat Ateş

Şahsım olarak gezmiş olduğum tüm emlakçılar içerisinde en iyisi en mükemmeli olduğuna kanaat edindim ve çalışan personellerinizden Seda Güleç hanımedendi işini gayet güzel ve mükemmel şekilde yapıyor. Seda hanımdan çok çok memnunum. Remax emlak ailesiyle tanıştığım için de çok memnunum.

Cem Volkan Derya

vermiş olduğunuz hizmetten çok memnum kaldım teşekkür ederim

Şerife Özülke

vermiş olduğunuz hizmetten çok memnun kaldım güleryüzleri için teşekkür ederim.

Şule Gürler

Aradığım özelliklerde ki daireyi hızlıca bulmama yardımcı oldukları oldukları için Seda hanım ve Emre beye teşekkürler..

Zehra Berna Argun

Funda hanımın güleryüzünden ilgi alakasından çok memnun kaldık herşey için teşekkürler

Mehmet Işık

Funda hanım işinde gerçekten çok iyi, mükemmel güven verici tutumundan, gayrimenkule hakimiyeti, insan ilişkisi güçlü sunumu yüksek seviyede ve kaliteli bundan sonrası içinde mutlaka kendisinden daire almak istiyorum.Herkese tavsiye ederim.

Hüseyin Oğuz Erguvan

Çanakkale Barbaros mahallesinde sahip olduğum evimin 3 yıl boyunca kiralanmasında ve akabinde satmaya karar verdiğimizde satışında bize fevkalade yardımcı olan Emlak Danışmanı Funda Hanım’a çok teşekkür ederiz . Remax Troya ile daha sonra da çalışmaktan mutluluk duyacağım.

Şerife Kurt

Beni hızlı bir şekilde ev sahibi yaptığı ve her türlü yardımı için Seda hanıma çok teşekkür ederim. Birlikte nice güzel satışlara :)

Altan Gezeroğlu

Sayın Funda Bal hanımefendi, kiralama sürecindeki özverili, profesyonel ve disiplinli çalışmalarınız nedeniyle size ve şahsınızda başta Aytek bey olmak üzere tüm Remax Troia çalışanlarına teşekkür ederim.

Fadime Polat

Çanakkale'den daire satın almamız konusunda Seda hanım ve Eylem hanımın gösterdikleri çaba ve yardımlardan dolayı kendilerine çok teşekkür eder, iş yaşamlarında başarılar dileriz.

Sinem Çavuşoğlu

Güler yüzü ve emlak konusundaki profesyonel bilgisiyle bana yardımcı olan Funda Hanıma çok teşekkür ederim.Remax’ı güvenirliği ve danışmanlık kalitesiyle kesinlikle gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

Guler

İş dolayısı ile Çanakkale taşınmak durumunda kaldık, Funda hanımın sadece emlak ile ilgili değil her konuda yardımcı oldu. Tesadüf bulduğum numaradan böyle iyi insanlar ve mükemmel sonuçççç. 10 numara 5 yıldız

Yiğit

Şehir degisikligi sebebiyle Canakkaleye yerlesme durumumuz oldu ve Tuba hnm bize cok yardimci oldu kendisine buradan da tesekkur ediyorum

Mehdi Bey

Arkadaşların sıcak ve yogun ilgisinden dolayı tesekkür ediyorum. Göstermiş oldukları ilgi ve alakadan çok memnun kaldım ve çevremdeki herkese tavsiye edeceğim.

Salih Bey

Açıklayıcı yardımlarıyla, ihtiyacımı da dikkate alarak her türlü yardım da bulundular. İşlemler kısa sürede yapıldı, tavsiye ederim.

Nurten Yılmaz

Edirne'de yaşamamıza rağmen bir ayağımız hep Çanakkale'deydi. İstediğim özelliklerde ki daire tipini daha önceden de tanıdığım Seda'cığıma anlattım ve geldiğim gün bana tahminimden bile güzel bir daire buldu. Hemen tapuyu yaptık. Evimize yerleştik ve gerçekten çok beğendik. Seda ve Sedat'a yardımlarından ve desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Remax Troia'yı gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum.

Küpra Kara

İstanbul'dan Çanakkale'ye geldim ve ev arama sebebiyle Remax Troia ile tanıstım. İlgi ve alakadan çok memnun kaldım. Hızlı işlem ve güleryüz için çok teşekkür ederim.

Nevzat Beceren

10 senedir Remax Troia ile büyük bir memnuniyet ile çalışmaktayım. Müşteri memnuniyetini her zaman ön plana aldıkları için teşekkür ediyorum ve bu durumdan ötürü her zaman çevreme Remax Troia'yı öneriyorum.

Özcan Öncü

Funda Hanım ve Seda Hanım çok yardımcı oldular. Profesyonel yaklaşımları için teşekkür ederim.

Nergül Yanık

Seda hanım güler yüzü tatlı dili bizimle çok güzel ilgilendi kendisine teşekkür ediyorum yine görüşmek dileklerimle

Efkan Yıldırım

Her konuda yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.Her konuda hemen geri dönüş yapıldı. Hem uygun hem istediğimiz yeri sayenizde kiralayabildik. Çok memnun kaldık.

Ferah Özkök

İşlerini ciddiyete aldılar ve özenerek gerçekleştirdiler. Ve herşey cok kolaylastırıcıydı, çok teşekkürler.

Özcan Kocaman

İlgiden ve alakadan oldukça memnun kaldık. Yardımlarınız ve hızlı geri dönüşleriniz için çok teşekkür ederiz.

Bahattin Ünal

İlgilerinden ve hızlarından dolayı Seda hanıma çok teşekkür ederiz.İleride daire sahibi olmak istediğimizde mutlaka tekrar geleceğiz. Remax Troia'yı herkese tavsiye ederiz.

Deniz Çeviker

vermiş olduğunuz hizmetten memnum kaldık teşekkür ederim güleryüzünüzden dolayı

Emine Hatıl

Yapmış olduğumuz kiralama işleminden, İlgi alakadan çok memnunuz.Teşekkür ederiz.

İsmail Kilcioğlu

vermiş oldunuz hizmetten çok memnum kaldık çok ilgiliydiniz teşekkür ederiz

Hakan Köse

Seda hanıma vermiş olduğu hizmetten ve güler yüzlü davranışından solayı teşekkür ederim.

Serkan Dinçer

Seda Hanım'dan aldığım hizmetten çok memnun kaldım. İlgi ve alaka için teşekkür ederim.

Sedat Kızılkaya

Aldığım hizmetten memnun kaldım. Güleryüz ve hizmetten dolayı teşekkür ederim.

Tansu Önem

İşyeri kiralama sürecinde göstermiş oldukları özverili çalışmaları ve nazik davranışlarından dolayı teşekkür ediyorum. kurumsal firmanın farkını yansıtabildikleri için de kendilerini tebrik ediyorum, iyi çalışmalar diliyorum..

Onur Ceylan

Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Hızlı, güleryüzlü ve aynı zamanda sorularıma cevap bulduğum bir işlem oldu. Remax ailesine özellikle Funda Hanıma teşekkür ederim.

Deniz Bozkurt

Çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Teşekkür ederim.

Emre Güldere

profesyonel bir çalısma ortamı ve sıcak kanlı calısanlar var hersey güzel

Bülent Şahin

Aldığım hizmetten memnun kaldım, işlemlerim gayet hızlıydı. İlgi, alaka ve güleryüz çok iyiydi. Genel olarak çok memnun kaldım.

Ahmet Candar

ilgi çok süper çok begendim ve hiç beklemeden işim halloldu teşekkürler

Ali Uğur Erdem

Funda Hanım'ın gösterdiği ilgi, alaka ve güleryüzden dolayı teşekkür ederim.

Yasin

ilgi alaka çok güzel gayet hızlı ve güvenilir

Marlies Rosemarie Schweer

Yardımlarınız için teşekkür ederim, çok memnun kaldım.

Özlem Coşkun

Hızlı ve rahat bir şekilde kaliteli bir hizmet aldım, remax çanakkale ailesine teşekkür ederim.

Emine Özgün

İlk tanışma amaçlı yaptığım telefon görüşmesi de dahil evi kiraladığımız süre boyunca yakın ilgi alaka ve doğru yönlendirmeleri için yardımcı olan herkese çok teşekkürler.

Sedat Yayla

İlgi alakadan çok memnum kaldım sorularımıza çok net cevap aldık Funda hanımaçok teşekkür ederim Güleryü zü için

Celalettin Kapucuoğlu

İLETİŞİMİ GÜZEL MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNE ÖNEM VEREN SAYGILI PERSONEL İÇERİĞİYLE HER KONUDA YARDIMCI OLMALARI GÜZELDİ HERDAİM TEKRAR GÖRÜŞMEYİ DÜŞÜNÜR VE ÇEVREME TAVSİYEDE BULUNURUM.

Ali Rafet Gürgen

vermiş olduğunuz hizmetten çok memnum kaldım teşekkür ederim.herkese tavsiye edeceğim.

Ayşe Nebioğlu

Çanakkale de aldığım ve kiraya verdiğim evlerimde remax trio firması ile çalışıyorun çok memnunum güvenilir hızlı ve çözüm odaklı kiraya vermenin dışında evle ilgili her sorunda ararım ve çözüme ulaştırırlar bu seferde seda hanımla çalıştık kendisinden çok memnunım teşekkür ederim

Uğur Süleyman Beslenti

Prestijli bir sitede daire kiralamama vesile olan Tuba hanım, kiraladığım daireyi yalnızca internet ortamında görmeme rağmen, beni doğru bilgilendirmesi ve yaklaşımı sayesinde yapmış olduğumuz işlemden oldukça memnun kaldığımı belirtmek isterim. Teşekkürler.

Bilal Lacinkaya

Samimi karşılamanız misafir perverliginiz için çok teşekkür ediyorum.

Ahmet Gönüz

Gerek ilk karşılaştığım seda hanım gerek büroda çalışan arkadaşlarımızdan nezaket güleryüz ve olumlu davranışlar gördüm hepsinden çok memnunum.

Ali Berkay Narlı

normalde ev tutarken emlakçı parasını sadece boşuna giden para olarak görürken bu kurum benim bu konu hakkındaki fikrimi değiştirdi gerçekten işini bilen kişiler ile birlikte bir şeyleri planlamak her konuda daha sağlıklı daha güvenceli ve daha keyifli oluyor ben gerçekten her şeyin muazzam olduğunu düşünüyor ve tüm yardımlarınız için teşekkür ediy

Berrin Kuzkaya

funda hanımın vermiş olduğu hizmetten ve güleryüzden çok memnum kaldım çok teşekkür ederim.

Volkan Kaplan

Son derece ilgili ve hızlı bir hizmet aldık, güvenilir bir firma.

Tayfun Bozlar

Remax troia'dan ilk defa ev kiraladım çok memnun kaldım, memnunuyetimi belirtmek isterim teşekkürler.

Ömür

Almış olduğum hizmetten dolayı Tuba hanım ve Seda hanıma teşekkür ederim.

Abdurrahman Bürtek

İhtiyacımıza uygun daire profilini bularak, kiralama sürecinde ve sonrasında destek veren Remax ekibine teşekkür ederiz.

Faruk Önder Aytekin

vermiş olduğunuz hizmetten çok memnun kaldım herşey için çok teşekkürler

Fatma

vermiş olduğunuz hizmetin kalitesinden çok memnum kaldım çok teşekkür ederim

Mehmet

Güleryüzünüz ve doğru ikna kabiliyetiniz beni çok etkiledi teşekkür ederim.

Sinem Erözel

vermiş olduğunuz hizmetten dolayı teşekkür ederiz ilgi ve alakanızdan dolayı daima sizi tercih edip öericem funda hanım çok teşekkürler

Erdal Ercan

Funda hanımın vermiş olduğu hizmetten çok memnun kaldık çok teşekkür ederiz.

Evrim Keloğlu

vermiş olduğunuz hizmetten çok memnum kaldım herkese tavsiye ederim.

Yaşar Ayaz

güleryüzlü yardımsever ve müşteri memnuyetini önemsedikleri için teşekkür ederim.

Fatih Bektaş

Almış olduğum hizmetten gayet memnun kaldım. Remax ekibinden Aykan bey ve Funda hanıma teşekkürlerimi iletiyor, başarılar diliyorum...

Ali Öztürk

Tapu işlemlerini çok seri bir şekilde halledip satış işlemimi 2 saatte gerçekleştirdiler. Teşşekkür ediyorum

İlke Diler

almış olduğumuz hizmet dolayısı ile teşekkür ederiz.

Muhammed Fettah

Funda hanımın vermiş olduğu hizmetten çok memnum kaldım herşey için teşekkürler.

Ahmet Şahin

çok iyi biz hizmet aldığımı düşünüyorum . gayet sorunsuz ve güvenilir bir şirket evimi kısa bir sürede kiraladılar herşey için teşekkürler.

Emre Aktaş

desteğiniz için çok teşekkürler.

Batuhan Aydoğdu

Remax ile ev kiralamamızı sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdik . İlgi ve alakalarından dolayı Funda ve Cansu Hanıma teşekkür ederiz .

Betül Şarkışla

herşey çok hızlı ve profosyonel ilerledi güleryüzünüz için ayrıca teşekkür ederim.Oldukça iyi bilgilendirniz teşekkürler

Ebru Başaran

iletişim kurma konusunda sıkıntı yaşamadık herşey çok iyi ilerledi teşekkürler.

Sinn Turan

Güler yüzlü ve ilgiliydiniz ev kiralamamızda yardımcı oldunuz inşallah ev sahibi de yaparsınız bizi her şey için teşekkürler.

Seher Canan Ülkü

çok memnum kaldık tam umudumuzu yitirmişken iyi ki sizi bulduk funda hanım herşey için çok teşekkürler.

Müşerref Ertan

Her zaman böyle funda abla cansu abla gibi birisi çalışırsa buraya gelenler her zaman güler yüzüyle gider.Her şey için teşekkürler :)

Derya Çil

Tuba hanım ve Funda hanımın vermiş olduğu hizmetten çok memnun kaldım herşey pratik ve çok hızlı gelişti Sıfır(0)sıkıntı herekese tavsiye edeceğim Teşekkürler.

Şeyma

evrak işi, daire gösterimi, tüm detaylar o kadar hızlı gerçekleşti ki hiçbir şey anlamadım herşey için çok teşekkür ederim.

Cafer Oğuzhan Anul

ÇOK MEMNUN KALDIM YARDIMLARINIZDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM İYİKİ VARSINIZ

Semina Bozça

çok memnun kaldım. iliniz için çok teşekkür ederim.

Şahin Çakar

Bu kadar hızlı, doğru ve profesyonel bilgi verdiği anahtar teslimine kadar sorunsuz bir süreç sağladığı için böyle personeller bulduğu için REMAX Türkiye'ye ayrıca şirket sahiplerine teşekkür ederim.İlgi ve alakasından dolayı Funda hanıma çok teşekkür ederim.Herkese tavsiye edeceğim.

Burak Can

Kiralama sürecinde ki yardımlarından dolayı Tuba hanıma teşekkür eder iş yaşamında başarılar dileriz.

Emre Yılmaz

Sözleşme hazırlandıktan sonra ev sahibinin evde bırakılacak hasara karşı kiracıya senet bilgilendirmesi dışında düzenli ve güzel bi ir şekilde bilgilendirildim . Bu konuda da remax in evi nasıl teslim ettiğini bilerek daha sonra bu konuda yapmadığım bi hasar üzerine sorumlu tutulamayacağımı temin etmesi de güzel bir adım oldu ve şimdilik memnunum.

Betül Vurmaz

Verdiğiniz hizmetten çok memnun kaldım. Çok teşekkür ederim ilginiz için :)

Okan

Oldukça hızlı çözüm sağlıyorlar .Hizmet kalitesi yüksek ve her an kandırılma duygusuna kapılmıyorsunuz Her konuda açık bir şekilde bilgi veriyorlar İlgilerine sonsuz teşekkürler.

Nuray Layik

Hızlı bir kiralama gerçekleştirdik. Hizmetten son derece memnun kaldığımızı belirtmek isterim. Teşekkürler.

Emine Güngör

hizmet kalitenizden çok memnum kaldım.herkese şiddetle tavsiye edeceğim.

Orhan L.

Hızlı sonuç, güler yüzlü hizmet için teşekkürler

Seyrani Toyran

Yakın ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ediyorum.

Sevnur Uçar

Güler yüzlü, cana yakın, ilgili olmalarından çok memnun kaldım ve kendilerini çok sevdim. Teşekkür ederim.

Gülşen Balkan

ÇANAKKALE DE EN PROFOSYONEL İNSANLARLA ÇALIŞMANIN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUM.SİZİNLE ÇALIŞMAKTAN ÇOK MEMNUM KALDIM TUBA HANIM VE FUNDA HANIMIN GÜLER YÜZLERİ HİZMET ANLAYIŞLARI MUHTEŞEM ZAMANIMI ALMADAN TÜM İŞLERİMİZİ HALLETTİNİZ.BUNDAN SONRA DA SİZİNLE ÇALIŞMAKTAN KEYİF ALACAĞIM HERKESE TAVSİYE EDECEĞİM. HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER.

Ebru

sizinle çalışmak çok keyifli idi doğru analiz yaparak beni uğraştırmadan ev sahibi yaptığınız için çok teşekkür ederim herkese tavsiye ederim.Farkınızı yine fark ettirdiniz.Teşekkürler

Emrah

her şey için teşekkürler.

Gökhan

VERMİŞ OLDUĞUNUZ HİZMETTEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.ÖNCESİNDE MEMNUN KALDIĞIM İÇİN TEKRAR TERCİH SEBEBİMDİR.

Ömer Keçici

Her şey çok güzeldi. Teşekkür ederim.

Hüsniye Çimen

Bu kadar süre içerisinde sonuç alacağımı beklemezdim.Teşekkürler Remax ailesi.

Gülşen

ilgilerinden ve güler yüzlerinden dolayı çok teşekkür ederim.Hızlı ve doğru bir şekilde hizmet verdiklerinden dolayı ayrıca Tuba hanıma ve Funda hanıma TEŞEKKÜR ederim.

Yeşim

Bizi ev sahibi yapan Tuba hanım ve Funda hanıma sonsuz teşekkürler.İlgileri, alakaları, güler yüzleri tam manasıyla ne kadar profesyonel olduklarının göstergesidir kendilerine tekrar teşekkür ederim.

Mehmet Önder Tandoğan

kiralık iki evimizide kısa sürede kiracı bularak istediğimiz kira bedeli ile çözümleyen TUĞBA Hn. ve asistanı FUNDA Hn.a teşekkürler....

Çağlar

Canakkalede yeni bir evimiz oldu bize ilk iletisim kurdugumuz andan anahtar teslim alana kadar yardımlarını esirgemeyen Funda Hanım a sonsuz tesekkurlerimizi iletiyoruz.Iyıki remax ile ev tuttuk cok mutluyuz.

Dursun Fehmi Uygun

istediğim konu hakkında yardımcı olundu müşteriyle çok ilgililer vermiş oldukları hizmetten dolayı teşekkür ederim.

Nevzat Beceren

kuruluşun ilk müşterisi olarak yıllardan bu yana kiralama işlerimdeki hassasiyet ve titizlikten dolayı mükemmel bir performans sergileyen remax ailesine teşekkürlerimi sunar başarılarının devamını dilerim

Muhammed Turhan

İLGİNİZDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

Gökhan Ahiskali

HIZLI GERİ DÖNÜŞ VE SICAKKANLILAR. HİZMET ANLAYIŞLARI İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

Özlem Çayiri̇çi̇

hiçbir sorun yaşamadan çalışıyoruz iş takibi süreç çok seri ve hızlı güvenilir

Meti̇n Ölçer

İLGİLERİNDEN ÖTÜRÜ DEĞERLİ ARKADAŞLARIMA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYOR.BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM.

Celalettin Aygün

Kendime uygun daireyi bulmam konusunda vermiş olduğunuz hizmetten çok memnun kaldım. Özellikle Funda hanıma çok teşekkür eder, iş hayatınızda başarılar dilerim.

Sevda Ekinci

Daire almam ve dairemin kiraya verilmesi konusunda çok güzel bir hizmet aldım. Tuba hanım ve Funda hanıma teşekkürlerimi sunar, iş hayatlarında başarılar dilerim.

Miray Özger

Yatırım amaçlı yapmış olduğumuz projemizde tam destek ve hızlı sonuç alamamızdan dolayı artık remax troia sayın Tuğba-Aytek TOPUZOĞLU ile doğru bir yolda olduğumuzun garantisidir.. İlgi ve içten samimiyetleri için çok teşekkür ederiz... Sevgiler

Majid Shahriari Namin

Kiralama işlemimizde bize çok yardımcı olan Funda hanıma teşekkürlerimizi sunar, başarılar dileriz.

Barış Atlığ

İlgilerinden ve samimiyetlerinden dolayı Remax'a teşekkürlerimi iletiyorum.

Hali̇l Can

Herşey için teşekkürler ilginizzden dolayı tuba hanma özel teşşekkürlerimi sunarım iyi çalışmalar dilerim .

Ferhan Şensoy

ÇOK MEMNUM OLDUĞUMU BELİRTMEK İSTERİM EMEĞİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER.

Berivan Yeşilmen

vermiş olduğunuz emek için çok teşekkür ederim.doğru bilgilendirme hızlı sonuçlandırma için tekrar çok teşekkür ederim.

Görkem Yazıcı

İlgilerinden dolayı teşekkür ederiz. Çok güler yüzlüler

Dilekgüngörer

Remax Trioo Tuba hanımı tanıdıgım için çok mutluyum. 2. defa kiralık dairemi güleryüz ve hızla buldular. Başta Tuba olmak üzere Bilgin Gönül ve Seda'ya teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ederim. Profesyonel ve dürüst ekip arıyorsanız işte Trio.

Sena Eren

Benim tüm tedirginliklerime rağmen benimle hızlı ve en iyi şekilde ilgilendikleri için çok teşekkür ederim. Ayrıca güler yüzlü danışmanlar olması daha çok güvenmeme neden oldu. Benimle ilgilenen herkese teşekkür ederim.

Sibel Gürtekin

Remax 'e evimizi kiralama için teslim ettiğimiz tarihten itibaren kısa bir süre içinde kiralanma işleminin tamamlanması bizi çok mutlu etti. Güleryüz ve ilgileri için tüm personele teşekkür ediyorum.

Anil Taha

iyi hizmet güleryüz pratik cevap, ilgi ve alakaları çok iyi çok yardımcı oluyorlar. teşşekürler remax troia:)

Alper Arslan

kiralık ev arayışımızı bize gösterdiği ilk ev ile sonlandıran Tuba Hanım a isteklerimizi doğru anladığı için ve kısa sürede işlemleri tamamladığı için çok teşekkür ederim.sizinle çalışmak büyük bir keyifti.herkese teşekkürler.

Aysun Altin

2 dairemizi de aynı gün birer saat ara ile kiralayan Tuba Hanıma bilgisi, profosyonelliği, yardımseverliği ve kurumsallığından dolayı teşekkürlerimi en samimi duygularımla iletiyorum.Kucak dolu sevgiler, başarılar.

Funda Çelti̇koğlu

Emekleri ve ilgileri için Remax'sa teşekkür ediyorum.tahmin etttiğimden daha hızlı ev bulup yerleşmemi sağladılar. tekrar teşekkür ederim.

Ahmet Kayar

İstediğimiz kriterleri doğru anlayıp bize vakit kaybettirmeden istediğimiz gibi ev bulmamıza yardımcı olan Tuba Hanım ve Remax Troia ya çok teşekkür ederim.başarılarının devamını dilerim.

Burcu Erten

Gayet güler yüzlü karşılandım. Her şey açık bir biçimde ifade edildi ve istediğim koşullarda güzel bir evim oldu . Herkese Teşekkürlerimi sunuyorum.

Turgut Solak

Çıkan kiracımızın ardından evimizi 3 gün içinde yeniden kiralayan Tuba Hanım a teşekkür ederim. herkese tavsiye ederim.

Erdem Aslan

Güler yüzlü çok iyi bir hizmet verdi. Bahar Hanım'a teşekkür ederim.

Ahmet Mutlu Mirza

Tuğba hanım ve ekibi tarafından gayet iyi ve profesyonel şekilde bilgilendirildim. Teşekkür ederim :)

Edi̇z Kaya

Ev arayışımı kısa sürede sonlandırıp evimi tutmama yardımcı olan Tuba Hanım ve Remax Troia ekibine teşekkür ederim.Herkese tavsiye ederim.

Timurcan Sarı

Oldukça deneyimli samimi güller yüzlü ve profesyonel ve hızlı bir hizmet aldık. Her şey için çok teşekkür ederiz

Hasan Tamer Albayrak

kısa sürede daire bulup kiralamama yardımcı olan Tuba Hanım ve Remax Troia ya teşekkür ederim.Aldığım profosyonel hizmetten herkesin faydalanabilmesi için herkese tavsiye ederim.

Şaban Yakıcı

ÖNCELİKLE SEKTÖRDEKİ YERİ VE İLİMİZ ÇANAKKALE DE FAALİYET GÖSTERMENİZ DEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ. AYRICA GÜLER YÜZLÜ BİLGİLİ ÇALIŞAN BROKER'LAR, ASİSTANLAR VE DİĞERLERİ NE İLGİLERİ İÇİN TEŞEKKUR EDERİZ.

Gi̇zem Kartal

KISA SÜREDE İSTEKLERİMİZE UYGUN DAİREYİ KİRALAMAMIZA YARDIMCI OLAN TUBA HANIM A VE REMAX TROİAYA TEŞEKKÜR EDERİM.

Ebubeki̇r Di̇lmec

TUBA HANIM VE EKİBİ REMAX TROİA OFİSİNE HIZLI SONUÇ İÇİN TEŞEKKÜRLERİMİ İLETİRİM.ALDIĞIM PROFOSYONEL HİZMETTEN ÇOK MEMNUN KALDIM HERKESE TAVSİYE EDERİM.

Buse Bayar

Çok iyi ilgileniyorlar ve güler yüzlüler :)

Yusuf Doğanşafak

Remax Troia bizim evimiz gibidir. Her türlü daire alım satım, kiralama, bilgi edinme ve değerleme konularında benim kılavuzumdur. Tuba hanım ve ekibinin donanımından memnuniyetimi belirtir, şükranlarımı sunarım.

Çağatay Kinik

Evi beğendikten kısa bir süre sonra bütün işlemler bitti ve taşınma için gerekli olan bilgileri sağladıkları için Tuba hanım ve asistanı Bahar hanıma yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim

Fatih Kurt

Profosyonel ve hızlı performans ile hizmet veren Tuba Hanım ve ekibine Çok teşekkür ederiz.

Tolga Turan

zorlu bir süreç olan kiralık ev bulma maceramızda RE/MAX bünyesinde bulunan Bahar hanıma yürekten teşekkür ederiz çalışmalarının ve başarılarının devamını dileriz.

Uğur Kami̇l Özcan

Çıkmış olduğumuz bu yolda bizimle ilgilenen REMAX ekibine teşekkürlerimizi iletiyoruz. Çanakkale'nin kısıtlı mesken sorununu REMAX ile çözmüş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Teşekkürler REMAX.

Senem Erguvan

İŞİNİZİ EN İYİ ŞEKİLDE YAPARAK DURUMU ADIMIZA KOLAYLAŞTIRDIĞINIZ İÇİN TESEKKURLER.

Cahi̇t Kalmiş

Kısa sürede ev bulmamızı sağlayan Tuba hanım ve Bahar hanıma teşekkür ederiz. Hizmetinizden çok memnun kaldık.

Umida Hakymova

Tuba hanım ve asistanı Bahar hanımın verdiği hizmetten çok memnun kaldım.

Muhammet Ercan Demi̇r

KİRALIK EV ARAYIŞIMIZI KISA SÜREDE SONUÇLANDIRIP BİR GÜN İÇERİSİNDE TÜM İŞLEMLERİN TAMAMLAMLANMASINI SAĞLAYAN TUBA HANIM VE REMAX EKİBİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.HERKESE TAVSİYE EDERİM.

Basak Bozkurt

TUBA HANIM DENEYİMİ İLE BİZİ DOĞRU BİR ŞEKİLDE YÖNLENDİREREK 24 SAATTEN BİLE AZ BİR SÜREDE KİRALAMA YAPTI.GÖSTERMİŞ OLDUĞU ÖZVERİLİ ÇALIŞMADAN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

Ali Esen

Hem satış hemde kiralama konusunda remaxtroia ile çalışmaktan çok memnunum.

İbrahim Özpek

Hizmetin bu kadar hızlı olması beni memnun etti. Başarılarınızın devamını dilerim..

Ali̇ Esen

Tuba Hanım ve asistanı Bahar Hanımın destekleriyle ve özverili yaklaşımıyla konut sahibi olduk.kısa sürede sonuçlanan işlemlerimizi ivedilikle gerçekleştirdikleri için kendilerine çok teşekkür eder başarınlarının devamını dilerim.

Cengız Togay

tuba hanım surekli erişilebilir olması benim için onemliydi. tesekkurler

Özden Güney

Tuba Hanım'ın asistanı Bahar Hanım harika bir iş çıkarttı. Bıkıp usanmadan aklımızdaki bütün soruları cevapları. Daire alım işlemimizin her aşamasında her an ulaşılabilir durumdaydı. Remax Troia ekibine teşekkürler ederiz. Herkese tavsiye ederim.

Nejdet

Tuba hanım ve beraberinde çalışan arkadaşlara emekleri ve göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ederim.

Ahmet Emir

Remax troia emeklerinden dolayı teşekkür ederim.çok kısa sürede istediğimiz kriterlerde evimizi bizlere temin ettiği için.Danışmanlarım Mehmet bey ve Tuba hanıma özel bir teşekkürü bir borç bilirim.Meslek hayatlarından başarılar dilerim.

Yusuf Ayla

Tuba hanım ve asistanı Mehmet bey son derece anlayışlı ve tecrübeli olmaları sayesinde kolay bir şekilde kiralamamı gerçekleştirdim. Sonsuz teşekkürler..

Berkan Şanlı

Daireyi kiralama konusunda hızlı ve sonuç odaklı çalıştığınızdan dolayı teşekkür ediyoruz.

İlhan Muharrem Muhtaroğlu

Çanka Evleri D:6 kiralama faaliyetinde Tuba Hanım ve ekibine hızlı sonuç odaklı çalıştıkları için teşekkür ediyorum.

Şengül Türünz

Sadece evinizi kiralayıp kenara çekilmeyen, altyapısını güncelleyen, size yol gösteren, çözüm bulan, tecrübeli, kaliteli bir firma ve iyi insanlarla çalışmak istiyorsanız doğru adrestesiniz teşekkürler Tuba Hanım ve ekibi.

Fatma Yıldırım

İlkeli, dürüst ve gerçekçi bir gayrimenkul danışmanlık hizmeti verdikleri için müşteri memnuniyeti çatısı altında güler yüzlü, samimi ve işinde tecrübe sahibi olmalarından dolayı sevgili Tuba hanım ve Remax troia ailesine teşekkür ediyorum.

Faden Gülten Serçe

Tuba Hanım, Bilgin Bey ve Sevil Hanıma ilgi, alaka ve güler yüzlü ilgilerin ve hizmetlerinden dolayı kendilerine ve remax ailesine teşekkür ediyorum.

Fikri Serim

Tuba hanım ve Seda hanımın vermiş olduğu hizmetten ve güler yüzlerinden son derece memnun kaldık. Bundan sonra ki işlemlerinde de aynı şekilde devam etmelerini diler, teşekkür ederiz.

Rana Akkaş

Bana göstermiş olduğunuz samimiyet ve ilginizden dolayı teşekkür ederim. En kısa sürede kaliteli bir hizmet sundunuz. Sevgiler.

Ayşe Nebi̇oğlu

Tuba hanım ile 2014 haz. ayında tanıştık ve bir ev almamıza vesile oldu kendisi profesyonel, güvenilir ve herşeyden önce ailenizden biri gibi dostça aynı zamanda 2 tanıdığımızı da önerdik ve onları da ev sahibi yaptı bu sene kendisinden bir ev daha

Ekrem Kardaş

Seda Hanımın yakın ilgi ve alakası, bizzat gösterdiği çaba sonrasında bir daire aldım. Kendisine ve Remax ailesine teşekkürler.

Yegane

Hızlı ve dinamik bir servis.Teşekkürler.

Rukiye Öztaş

Tuba ve Seda hanımlara yakın alakasından dolayı çok teşekkür ederim. Güvenilir bir firmayla çalışıyor olmaktan çok memnun kaldım. Elimden geldiğince yakın çevremde ki herkesi yönlendireceğim. Her şey için teşekkürler, ellerinize sağlık..

Hamdi Şahin

seda ve tuba hanım bizimle cok güzel ilgilendiniz. bunca ev tasıma telaşı içerisinde yüzümüzü güldürdüğünüz için cok tesekkür ederiz :)

Fatih Tütüncü

Hızlı ve ihtiyacım olanı tam sağladı, gayet güzel ilgilendi teşekkürler

Tunç Yılmaz

slm ilk tanıştımızda oturdugum binanın yanından bir daire tavsiye etti olmadı 3 sene sonra daire mi alaldım güvendigim çözüm odaklı emlakcı ailemizle huzurla oturuyoruz partnerlik arkadası suna hnm a da burda teşekkürü dürüstçalışmalarına tesekkurlr

Dilek Güngörer

Tuba hanım, işini bilen ve iyi yapan dürüst bir kişi . İyi ki tanıdım . Burcu ve Seda güleryüzlü, iş bitirici, genç yaşlarına rağmen bu konuda oldukça başarılılar ..İlgilerine teşekkür ediyorum ..İhtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum .

Ferhan Şensoy

Tuba'cım sayesinde yeni evime kavuşmamın mutluluğunu yaşarken yeni kiracıma da kavuştum. İşinde profesyonel olan ve dairemi en hızlı ve güvenilir şekilde kiralayan Tuğbacığıma ve ekibine bir kez daha teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.

Meryem Demi̇rkol

Tuba Hanım'ın ilgi ve alakası ile 1 saat içinde kafamda hiç soru işareti kalmadan ilk evimi profesyonel deneyimlerine güvenerek aldım. Teşekkürler remax ..

Hüseyi̇n Kuru

Tuba hanım ve Burcu hanımın göstermiş olduğu ilgiden ve güvenilirlikten çok memnun kaldım bütün işlemlerim sorunsuz ilerledi her şey için çok teşekkür ederim.

Banu Baydar

Hayalimizdeki evimize kavuşmamız icin elinden geleni fazlasıyla yapan Tuba Hanım ve eşi Aytek bey in sektordeki liderliği tartışılmaz. İçtenlik, dürüstlük, güleryüz ve sabrınız için tesekkurler.

İyiki varsınız.sevgiler

Onur Teti̇k

Burcu Hanım ve Tuba Hanım göstermiş olduğu ilgiden çok memnun kaldık, şehir dışından gelip kısıtlı vaktimiz olmasına rağmen bilgilendirmeleri sayelerinde kısa bir sürede evimizi aldık. Sizlere çok teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim

Hari̇ka Bodur

Tuba sen bu işi biliyorsun....Kadın satıyor arkadaşlar, mülkünüz varsa satışını tereddütsüz onların profosyonel ellerine teslim edebilirsiniz, Hızlılar, siz anlamadan cebiniz çalıyor ve Burcu arıyor diyor ki''Harika Abla satışı yaptık gel ilk ödemeni al

Ahmet Uzun

Tuba hanıma bize gösterdiği dostluk ve güvenden dolayı hiç düşünmeden adına verdiğimiz vekaletle Ankara'dan Çanakkale'ye gitmemize gerek kalmadan evimizin satışını gerçekleştirmesi ve bedelini anında transfer etmesinden dolayı çok teşekkür ediyoruz

Ferhan Şensoy

Güzel Kızlarım Tubacım ve Burcucum Allah Sizden razı olsun hayatım boyunca kavuşamadığım evime sayenizde sahip oldum. Güleryünüz, sevginiz ve ilginiz için çok teşekkür ederim. İkinizede başarılar ve mutluluklar diliyorum.

Seher Kalan

Remax Burcu hanımdan ve remax firmasından çok memnun kaldık.Profosyonel çalışma şekli ve ev sahiplerine verdikleri güvenden dolayı tebrik ediyor, bundan sonrada ilgilenmeleri için evi güvenli bir şirkete verdiğimizden içimiz rahat.Tekrar teşekkürler.

Şengül Türünz

Tuba hanım ve burcu hanıma gösterdikleri güleryüz samimiyet veprofosyonellik için teşekkür ediyor çalışmalarında başarılar dilerim

Recep Pi̇r

ÇOK MEMNUN KALDIM YARDIMLARINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER:)

Zeki̇ Ti̇ri̇toğlu

Başarılı ve olumlu yaklaşımı hızlı çözümleri için Tuba Ezer Topuzoğluna çok teşekkür ederim

Ahmet Şahin

Tuba Hanım ve ekibine evimin kiralanması aşamasında göstermiş olduğu çabadan dolayı çok teşekkür ederim. Çıkan kiracımın yerine çok kısa zamanda yeni bir kıracı bulması ve evimin boş kalmaması güzel birşey. Başarılarınız daim olsun.

Fahrunnisa Akbatur

Tuba Hanım dairemizin satışında hızlı ve profesyonel bir destek verdi. Her şey yerinde ve zamanında yapıldı. Tuba Hanım geniş sektör bilgisiyle marketi anlamama da yardımcı oldu. Kendisine ve Aykan bey başta olmak üzere ekibine başarılar...

Aynur Savaş

Sevgili Tuba Hanım'a, Çanakkale Yakut Evleri'nden ev sahibi olmamızda gösterdiği yakın ilgi, güleryüz ve uyandırdığı güvenden dolayı ailecek teşekkür ediyoruz. Selam ve sevgiler... Aynur SAVAŞ 06.09.2014

Özkan Candan

tuba hanıma, bana konakkale projesinde kıvrak ve atik davranışıyla son derece faydalı bir ev sağladığı için teşekkür ederim..

Sinem Turgay

sevgılı Tuba Ezer Topuzoğlu cok kısa sürede, cok kıbar bır aıleye evimizi sattı.hıc bır sorun yasamadan işlemlerimizi bitirip paramızı teslım aldık.ona ve ekıbıne tesekkur eder basarılarının devamını dılerım

Yıldız Yıldırım

Tuba Hanım ile benim, eşimin ve oğlumun tüm beklentilerinin aynı anda karşılandığı bir eve sahip olduk. Bize bu konudaki sonsuz desteği için teşekkürler.
Güler yüzünüz ve samimiyetiniz sonsuz olsun.

Nalan Yapan

Tuba Hanım sayesinde Çanakkale'de çok az görebileceğimiz profesyonellikte bir hizmet aldım. Telefonla ilk görüşmemizden kontrat aşamasına kadar son derece yardımsever ve ilgiliydi. Çok teşekkürler, umarım çalışma hayatınız hep böyle başarılı olur.

Nesrin Şekerci

Bize gösterdiğiniz samimiyet ve ilginiz için teşekkür ederiz.Troia Flora Evlerinden ev sahibi olduğum için çok mutluyum.Her şey gönlünüzce olsun Tuba Hanım..

Engin Onat

gostermıs oldugunuz yakın ılgı ve guler yuzunuze tsk ederım sonucta ne olursa olsun ev sahıbı oldum tsk tugba hnm

Burak Aydın

şehiri tanımama ve güzel bir ev sahibi yaptığı için ilginize teşekkürler.

Özcan Çanlıoğlu

Mülkümüzü en kısa zamanda satışa dönüştüren Tuba Hanım'a ve ekibine teşekkür ederiz. Sizlerle tekrar en kısa zamanda çalışmayı umut ediyorum.

Şerife Tezkaçan

Şehir dışında olmam nedeniyle gayrimenkulümü emin ellere teslim ettiğimi bir kez daha anladım. Tüm hizmetleriniz için size ve ekibinize teşekkürler.

Orhan Budak

Şehir dışında olmam sebebiyle, evimin kiralanmasıya ilgilenen Tuba Hanım'a teşekkürler.

Levent Görgü

Kiralama işleminin dışında abonelik işlemlerinde de yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

Alpay Konar

Çanakkaleyi sevdiren evimizin gayrimenkul danışmanı olan tuba hanım 2.kez bizi ev sahibi yaptığı için teşekkürler.

Bige Konar

evimizin kiralama işlemini kısa zamanda gerçekleştiren ve yatırım aracı olarak aldığımız mülkümüz ilk günden kazandırdı. teşekkürler..

Zehra Karataş

bizleri gayrimenkul sahibi yaptığı için Tuba Hanım'a teşekkürler.

Süleyman Ercan

Konutumuzu alırken bürokratik desteğiniz ve şeffaf davranışlarınız için teşekkürler.

Burak Büyüki̇şcan

Kısa dönem içerisinde ev bulmama yardım ettiğiniz için memnunum...ilginize teşekkür ederim.

Nuran Kaşikçi

Konutumuzu en kısa zamanda sattılar.Hiç yorulmadan bıkmadan çalıştılar.Her zaman güler yüzlü hizmet vererek karşıladılar. Tuba hanıma ve personellerine teşekkürler...

Emrah Topanlar

Gayrimenkul sahibi olmamızı sağlayan Tuba hanıma, süreçte desteklerini esirgemeyen ekibine teşekkürler...

Mehmet Reşat Sümer

Müşteri devamlılığını sağlayacak ölçüde samimi ve iş çözümüne odaklı yaklaşımıyla memnuniyetimizi kazanmıştır.

Erdal Genç

yurd dısından gelen biri olarak remaks ailesinin göstermiş oldugu yakın ılgiden ve hassasıyetten dolayı tesekür ediyorum tekrar yolumuzun düsmesi durumunda muhakkak ugrayacım aıle sıcaklıgı lan bır sırketle calısmaktan gayet memnunun hersey icin tese

Tevfik Fikret Yücebaş

Evimin kiralanması ile ilgili ilgiden son derece memnun kaldım.Herşeyi çok düzenli ve hızlı organize ediyorlar Teşekkürler Dr. Tevfik Fikret Yücebaş

Sevgi Altuntaş

Hızlı ve sonuç odaklı çalışmanızla kısa zamanda ev sahibi yaptığınız için teşekkürler..Eski abnelik işlemlerinin kapatılması için desteğinize ve ekibinize teşekkür eder...herşey gönlünüzce olsun

Didem Sengezer

Tuba Ezer Topuzoğlu aracılığı ile Unilife sitesinden ev sahibi olduk. Sadece ev sahibi olmadık, yerleşmeyi planladığımız bu şehirde ilk dostlarımızı ve ilk komşularımızı kazandık.Her şeyimizle ilgilendiler, kurumsal bir şirkete yakışan bir ekip.

A.pınar Uzun

Biz Ankara'da iken siz Çanakkale'deki yatırımlarımızı yönlendirerek ailemizin gayrimenkul danışmanı oldunuz herşey için teşekkürler Tuba Hanım

Ahmet Uzun

Ankara'dan sonra yerleşmeye karar verdiğimiz Çanakkale'de yatırımlık 3 daire aldırdığınız ve hemen kiraladığınız için teşekkürler.

Mutlu Sav

Sayın Tuba Hanımın danışmanıgı ile yatırım amaçlı ev aldık, yine kendisi tafından kısa zamanda kiralama yapıldı. Pozitif yaklaşımı, hızlı geri bildiri ve sonuç odaklılıgı ile kendisi ile çalışmaktan mutluluk duyduk.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.