KALİTE VE GÜVENİLİRLİK...
HAYALLERİNİZ İÇİN BİR TELEFON ETMENİZ YETERLİHAYALLERİNİZİ ERTELEMEYİN
BENİ ARAYIN...
SİZİN MUTLULUĞUNUZ BİZİM MUTLULUĞUMUZDUR 2007 YILI EN BAŞARILI RE/MAX KOM OFİSİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ
2007 YILI RE/MAX KOM OFİSİ CİRO 1.CİSİ
2008 YILI RE/MAX KOM OFİSİ CİRO 2.CİSİ
2008 YILI RE/MAX YILDIZLAR CLUBU
2009 YILI RE/MAX YILDIZLAR CLUBU
2011 YILI RE/MAX YILDIZLAR CLUBU
2013 YILI RE/MAX KOM EN ÇOK PORTFÖY ALAN GAYRİMENKUL DANIŞMANI
2013 YILI RE/MAX KOM CİRO 3.CÜSÜ
2013 YILI YILDIZLAR CLUBU
2014 YILI % YÜZ CLUBU
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

Neşe Baysu portföyünde 25 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 25 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Selen Dedeoğlu Bakırezer

Ev satın alın sürecimizde tecrübesi ve ilgisiyle bizlere danışmanlık vererek A’dan Z’ye tüm işlemlerimizi sorunsuz şekilde tamamlamamıza destek oldu. Dosthane yaklaşımıyla tüm soru işaretlerimizi giderdi. Çok teşekkürler.

Y******* U*******

Neşe hanıma emlak satış işimizde göstermiş olduğu titizlik,nezaket ve güvenilirlik için teşekkür ederiz

Tolga Aça

Kendisi ailemizin hem dostudur hemde işini çok iyi yapan birisidir.Bütün prosedürleri eksiksiz ve hızlı hallettiği için kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Birol Kalpaklı

Neşe hanım daire satışı isimde son derece profesyonel ve ilgili idi. hem satıcı ve hem de alıcı tarafina ayni ilgi ve durust yaklaşımda bulundugunu gözlemledim. i̇sin basindan sonuna kadar yanimizda ve yardimciydi. tesekkur ederim

G******* Ç*******

Neşe hanım aracılığı ile anneme ev tuttuk. yaptığı işin hakkını veren, bilgili, profesyonel biri olduğunu düşünüyorum. süreçte bize çok desteği oldu. evi tuttuktan sonra bile ev ile ilgili ihtiyaçlarımıza destek oldu. kendisine yaklaşımı, pozitifliği, çalışkanlığı için teşekkür ediyoruz.

Anı Balkanlı

Neşe Hanım gerçekten işini hem profesyonelce yapan, hem yeterli donanıma sahip birisi. Ev alırken kendisi bizimle ilgilendi, resmen ailemizden biri gibi canla başla destek oldu. İyi ki kendisini tanıdık.

Ebru Tatu

Son derece kibar ilgili ve disiplinli biri evime taşınırken bana çok yardımcı oldu 👍 ben memnun kaldım

Cahit Yüksel

Neşe hanım aracılığı ile kardeşime ev aldık. Dürüstlüğünden, disiplinli çalışmasından ayrıca çok aydınlatıcı ve net davranmasından dolayı çok memnun kaldık. Teşekkürler

Canan Gedik

Kibar sabırlı ve dürüst bir emlak danışmanı

O******* K*******

Neşe Hanım tecrübesi ve nezaketi ile zor işleri kolaylaştıran, insanları adil bir şekilde anlaşmaya yönlendiren bir iş insanı. Her şey için teşekkürler.

T******* T*******

Neşe Hanım son derece ilgili ve titiz çalışıyor. Biz de kendisiyle çalışmaktan çok memnunuz.

İ******* B*******

Neşe Hn servisinden çok memnun kaldım

Parvaneh Abbasi Shakibapour

Neşe hanımla çok güzel bir tecrübemiz oldu eve satın alırken, bir yabancı olarak. Bize hakikaten yaşadığımız problemleri sabırla yardım etti ve işlemlerimizi çok hızlı ve düzenli ilerleti. Ayrıca, kendisi çok kıbar ve nazık bir hanım efendi. Yineden, burdan Neşe hanımdan teşekkür etmek istiyorum.

Yağmur Sumer

Nese hanım ile evimi sattım. Kendisi ile anlastiktan 1,5 ay içerisinde satışı gerçekleştirebildik. Sıkı takibi, işine gösterdiği özen, insan ilişkileri takdire şayandı.. Iyiki Nese hanım ile çalışmayı tercih etmişiz, çok memnun kaldık.. işini en iyi şekilde layıkıyla yapan biri.. herkese tavsiye ederiz..

Evren Erdöl

Neşe Hanım'dan önce his olmayan bir emlakçı tecrubemiz olmuştu. Sonrasında Neşe Hanım ile iletişime geçtik. Danışmanlık sıfatını tam anlamıyla yerine getiren, çok profesyonel bir kişi. Yoğun iş tempomuzda uyum göstererek mesai saatleri dışında da bize yardımcı oldu. Ev kiralama işlemlerinin yanı sıra ihtiyacınız olan her konuda bizi doğru şekilde yönlendirerek süreci kolay şekilde gecirmemize destek oldu. Çok teşekkür ederiz.

Sema Sadullahoglu

nese hanim çok başarılı, işini sıkı takip eden birisi. Daha önce kiraladığımız evde de bize yardimci olmuştu, ev alım işimizde de kendisiyle çalıştık, alıcı ve satıcı her iki tarafın da haklarını gözeterek işini profesyonel olarak yapmakta ve sureci çok iyi yönetmektedir. Kendisine teşekkür ederiz.

N******* A*******

Neşe hanıma ilgisinden dolayı önce teşekkür etmek isterim. İşlemleri çok hızlı bir şekilde ve inanılmaz derecede yardımcı olarak halletti. Bize yapılması gereken birşey pek bırakmadı aslında. Güleryüzlü ve yardımcı tavırlarıyla sorun çıksa dahi çözdü.

İ******* T*******

Neşe hn vasıtası ile önce ev aldım şimdide aynı evi kiralama fırsatım oldu gerek çözümcül yaklaşımı gerekse de açıklayıcı ve doğru yönlendirmesi açısından kendisine teşekkür eder başarılar dilerim

Simla Karamartin

Profesyonel, guvenilir, anlayisli ve pratik cozumler sunan, her isini sanki kendi eviymis gibi sahiplenen Nese hanim size ne kadar tesekkur etsem az:)) Herkese tavsiye ediyorum. Sorunsuz, kaliteli cabucak isleriniz halledilsin istiyorsaniz Nese hanim tek adres:))

Ü******* A*******

Remaxla anlastıktan iki hafta sonra evime kiracı bulundu çok memnun kaldım. Neşe Hanım in durum degerlendirmesi ve bilgilendirmesi çok yararlı oldu. Teşekkür ederim Gayrimenkullerini kiraya veya satılığa çıkaracak kişilere tavsiye ederim.

Neslihan Serefhan

Harika gayrımenkul danışmanıdır neşe hanım kendisi tebrik edilecek bir şahsiyettir

Oya Kadaifci

Samimi güvenilir ve hızlı çözümleri için çok tesekkürler

Nermin Ceri

Neşe hn işini son derece severek yapan, müşterisinin memnuniyetini öncelik sayan harika bir emlak danışmanı.Yillarin verdiği tecrübesiyle her konuyu eksiksiz çözmesi de ayrı bir özelliği.İyi ki tanıdım sizi Neşe Hn'cm.

Mehtap Erdoğan

Neşe hanım işini profesyonel anlamda yapan, alıcı ve satıcıya eşit mesafede duran bir emlak danışmanı. Satış aşamasında bizi hiç yormadan, tüm akışı çok iyi bir şekilde yönetmiştir. Evimiz tüm söylenenlerin aksine 15 gün gibi kısa bir sürede satılmıştır. Kendisine emeği için teşekkür ederiz.

Uğur Şükrü Köksal

Dar zamanda hızlı, dakik ve güvenilir bir şekilde yardımcı oldunuz. İlgi, anlayış ve sabrınız için çok teşekkür ederim. Tekrar görüşmek üzere.

Çiğdem

Merhaba Konut danışmanlığı, hizmeti aldığım süreçte ivedi olması gereken sıkıntı verıcı bir süreçte göstermiş olduğu sabır anlayış ve güler yüzünden sesinde hiçbir eksi tavır sergilemeden sonuca ulaşma gayretinden dolayı neşe baysu başarılarının devamını diliyorum.

Bora

Yeterince ilgili gerektiği kadar yapılmasını yapmak için mücadele veren neşe hanıma çok teşekkür ederiz sayesinde çok güzel ve temiz bir evi tuttuk herkese tafsiye ederiz .

Nazlı Kelleci

Kendisi çok güler yüzlü ve yardımsever bir danışman. İhtiyaçlarımıza yönelik hareket ederek bize en uygun evi sayesinde kısa sürede bulduk.

Bora

Yeterince ilgili deneyimli ve bence en temiz evleri sunan neşe hanıma çok teşekkür ederiz bundan sonraki tüm ev arayışlarımızda arayacağımız adresimiz teşekkür ederiz.

Betül

Neşe hanım işinde uzman bir eleman. İşleri çok iyi takip edip gerekli bilgilendirmeleri gerçekçi bir şekilde iletiyor. Bu da bende kendisine karşı bir güven oluşturmamda belirleyici oldu. İlerideki her türlü kira alım satım işlerinde kendisine severek müracaat edeceğim.

Esra Gülfidan

Nese Baysu ıle calısmak cok memnunluk verıcıydı. Nese hanım ısınde cok basarılı ilgili tecrubelı ve de cok guleryuzlu bırı. Evimizi onun sayesınde gonul rahatlıgı ıle kısa surede kıraya verebildik. Onunla tanıstıgımız ıcın sanslıyız..tekrar tesekkur eder basarılarının devamını dileriz

Hüseyin Güner

Aldığım daire ile ilgili satış öncesi, satış işlemler sırasında ve sonrasındaki çabası ile temsil ettiği kumunu çok iyi temsil ettiğini düşünüyorum. Çabası takdire şayandır. Neşe hanımı; Çalışkan, güvenilir ve hakkaniyetli tavırlı birisi olarak tanımlayabilirim. Başarılar dilerim.

Songül Altı

NEŞE BAYSU ile bir arkadaşımızın referansı ile tanıştık ve kesinlikle dairemizi kiraya vermek için çalışabileceğimiz; çalışkan, titiz, disiplinli, canayakın, özverili ve güleryüzlü biri. Ben güvenebileceğim, işinde iyi olan biriyle çalışmak isterim.Bu yüzden; dairemin emin ellerde olduğunu biliyorum, içim rahat.

Alper Karakaş

NEŞE HANIM SAYESİNDE BİR EV SAHİBİ OLDUK. Gerek indirimleri gerekse kredi için baş vuru ve dairenin değer kazanma garantisini bizlere evraklarla ispatladı... çok hızlı ve profösyonel.. size daireyi gezdiriyor bilgi veriyor arıyor kredi başvurusu için ivedi çalışma ve sonrası sadece tapuda bir imza . çok teşekkür ederimmmmmm

Mustafa Er

Sn.Neşe Baysu Hanımla 2007 yılından 2017 yılına kadar 3 ev satın alma ve 2 ev kiralama işimizde birlikte çalışma imkanı bulduk, kendisi emlak konusunda çok bilgili, çok deneyimli, çok tecrübeli, çok güvenilir ve çok anlayışlı birisidir, kendisini tanımaktan, kendisiyle çalışmaktan dolayı şanslı olduğumuzu belirtir, kendisine çok teşekkür ederim.Mustafa Er

Şerife Hacer Sarıtaş

Neşe Hanım ile uzun süreden beri birlikte çalışmaktayız kendisine satış ve kiralama işlerimizde göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum.

Türkan Yener

Neşe Hanım 3 yıldır satışını beklediğim daireyi çalışkanlığı, dürüstlüğü ve de iş bitiriciliği ile çok kısa sürede sonuca dönüştürdü.Kendisi ile çalışmış olmaktan son derece memnunum. Var olan bilgisi ve de öngörüleri ile bundan sonra ailemizin vazgeçilmez emlak danışmanı olacaktır. Kendisine emekleri için çok teşekkür ederiz.

Serkan A.

Cok sicakkanli, bir o kadar yardimsever biri. Biz aldigimiz hizmetten cok memnun kaldik. Tesekkurler.

Tufan Özkol

Neşe Hanım ciddi iş anlayışı ve güler yüzlü yaklaşımı ile fark yaratan bir kişi kendisine teşekkürlerimi sunarım. Tufan ÖZKOL 19.10.2016

Alp Esen

Neşe Hanım ile 2 kiralama 2 adet satın alma işlemi yapmış olup, kendisinin yakın ilgisi ve alakası, aynı zamanda müthiş bir güven duygusu ile söylediği yer ve rakam ne ise tereddütsüz okeylemişimdir. Bu süreçlerde her zaman güler yüzlü ve hızlı çözüm

Haluk Oğuz

Neşe Hanım, çalışmaya başladığımız andan başlayarak ciddiyetiyle, titizliğiyle, konuya ve mesleğine hakimiyetiyle, dürüstlüğü ve sempatikliğiyle benim ve ailemin hayranlığımızı kazandı. Kendisine çok teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

İbrahi̇m Makhzangy

NEŞE BAYSU i trust this company very mutch they are onest and very kınd and for me this is retern to mss NEŞE behavear thanks very mutçh for your kındness and help.

Haluk Çay

Güleryüzlü, güvenilir ve kalite bir hizmet anlayışı ile aradığımız konutu bulmamızı sağlayan Neşe Baysu hanıma teşekkür ederim.

Emi̇ne Oktar

EV ALMAMIZDAKİ İLGİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.GÜLERYÜZÜNÜZ VE TATLI DİLİNİZ HİÇ EKSİK OLMASIN.

Aysun Küçükyılmaz

Neşe hanım güler yüzünüz ve işinize olan saygınızdan dolayı sizi kutluyorum, başarılarınızın devamını diliyorum.

Safi̇ye Bakir

Samimiyeti, güler yüzü, deneyimi ve işindeki bilgi ve birikimi bizi her zaman fazlasıyla memnun etmiştir. konusunda çok güvenilir bir adrestir. Emlak ile ilgili kimin ne sorunu var ise tereddüt etmeden müracat edebilir. Neşe hanım herşey için teşekkü

Yusuf Civelek

Gayrimenkul sektöründe ilk arayacağım kişi . Yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim .Başarılarının devamını dilerim.

Bi̇rol Ceylan

Bu emlak sektöründe, Neşe hanım gibi bir insanla tanıştığım için çok memnunum.Ev alım satım konusunda çok başarılı bir insan, bizede çok faydası oldu, kendisine teşekkür ediyorum.Başarılarının devamını diliyorum.

Behiye Ozturk

Nese hanima yardimlarindan dolayi tesekkur ediyor, islerinde basarilar diliyorum.

Huseyin Ok

Nese hanima simdiye kadarki yardimlari ve guler yuzu icin cok tesekkur ederim. Gayrimenkul alirken beni her zaman cok iyi bir sekilde dinledi ve beni cok iyi bir sekilde yonlendirdi. Bizim icin aileden biri gibi oldu.

Adil Kurt

Emlakta aklıma gelen tek isim, hızlı, güvenilir, sorularımızın cevabını alabildiğimiz bir insan kendisine teşekkür ediyoruz.

Banu Küçükpolat

Neşe hanima içtenliği ve dogalligi için çok teşekkür ederim.içten davranışları bana güven verdi.kendisiyle çalışmaktan çok mutlu oldum. Teşekkürler neşe hanim

Ertuğrul Erdoğan

EMLAK SEKTÖRÜNDE TANIDIĞIM NADİR İNSANLARDAN BİRİDİR. HEM İNSAN, HEMDE EMLAK DANIŞMANI OLARAK ÇOK POZİTİF, GÜVENİLİR, ÇALIŞKAN BİR İNSANDIR. BUGÜNE KADAR DEFALARCA KİRALAMA VEYA ALIM-SATIM İŞLEMİME DÜRÜST VE DOĞRU DARACILIK ETMİŞTİR. TEŞEKÜR EDERİM

Birtac Gazi

Uzun sure ev arayislarimdan sonra Nese Hanimla tanistigim icin cok mutluyum. Kendisi ev alma suresince ve daha sonra da bana cok yardimci oldu. Kendisi caliskan, guvenilir ve pozitif bir insandir. Kendisine tesekkur eder basarilarinin devamini dileri

Canan Küçükkınalı

Neşe hanımla gerek kendi evimizi kiralarken gerekse arkadaşlarımıza ev kiralama zamanlarında hep birlikte çalıştık.işinde çok başarılı, profesyonel bir çalışan. Kendisine emrklerinden ötürü çok teşekkür ederim

Esra Kalemen

Uphill Court'da kiralamış olduğumuz evin altından su girmesiyle ilgili bir problem olmuştu. Neşe Hanım tüm profesyonerliği ve iletişim yeteneğiyle hem bizimle hem ev sahibi ve ustalarla görüşüp problemimizi kısa sürede çözdü.teşekkürler, harikasınız:)

Nurten Canli

Neşe Baysu gayrimenkul işlemlerinizinde güvenle tercih edebileceğiniz bir isim çalıştığınızda yanılmadığınızı göreceksiniz

Yahya Çakmak

İyi ki Neşe Hanım'la çalışmışız. İnanılmaz pozitif bir insan. Tatminkar açıklamalarıyla, vizyonuyla, neşesiyle Remax'a değer kattığını düşünüyorum. Mesleğini hakkıyla yapanlardan.çok memnun kaldım şahsen. Remax'ı da profesyonel seçimlerinden Kutlarım

Mehmet Savaş

Bahçeşehir Uphill Court'daki dairemin kiralanması işinde yaklaşık 8 yıldır birlikte çalışıyorum. Kendisi, Emlak Danışmanı olmanın ötesinde tam bir çözüm ortağı. Kendi alanına girmeyen konularda bile hızlı çözümler üretebiliyor. İyiki varsınız..

Bünyamin Yonkuç

Neşe hn pazarlama kararlılığı ikna kabiliyeti ve doğru yönlendirmeleri ve satıştan sonra çıkabilecek sorunlarda hızlı geri dönüşüm ve bilgilendirmeleri ve çözüme ulaştırmasına teşekkür eder iş hayatında başarılar dilerim.

O.zeki Zengin

Nese Hanim sayesinde evlerimi iki Ay gibi kisa bir sürede kiraya verdim.Artik kendisini yalniz bir Danisman Degil, iyi bir dost olarak görüyor, güvenilir Kisiligi ile basarilarinin devamini dilerim. Kiracilarima da Saglik ve Mutluluklar. Z.Zengin

Özge Özsoy

neşe hanım ilginizden dolayı teşekkürler...

İbrahim Polat

Neşe Hanım, ardıçlıdaki villayı kısa sürede kiraya verdiğiniz için teşekkür ederim. İnşallah siz, kiracımız ve biz bu anlaşmadan mutlu oluruz

Meltem Aslan

Uzun süreden beri tanıdığım ve tanımış olmaktan çok mutlu olduğum insan.Belli dönemlerde enerjisi, hızı, pratik zekası ve iş bitiriciliği ile hayatımı olabildiğince kolaylaştırdığı için kendisine teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

Necla Güngör

bahçeşehir uphıllcourt taki dairelerimizin kiralanmasında ve satılmasında çok yardımcı oldu güler yüzle işlerimizi halletti bir dost kazandık teşekkürler

Kami̇l Teke

Merhaba Neşe hanıma Bahçeşehirdeki evlerimi kiraladığı ve kiracılarla ilgilendiği bana çok yardımcı olduğu için kendisine teşekkür ederim. Herzaman Neşe hanımla çalışmaktan mutluluk duyacağım. Herşey için teşekkürler.

Hayriye Zağlı

Merhaba Bahçeşehirde bulunan benim ve annemin evlerini satmamda yardımcı olduğu için çok teşekkür ederim.

Gülşah Kalaycıoğlu

6 yıl önce Bahçeşehir'deki dairemin kiralanması esnasında tanıdığım Neşe Hanımla hem dairemin kiralanması hemde satılması aşamalarında birlikte çalıştığımız için çok memnunum. Gösterdiği profesyonel yaklaşım, güvenirlik ve destekler için teşekkürler.

Bulent Ozturk

Biz Nese Hanim'la en bastan beri evimizin kiralanmasi ve satilmasi asamalarinda birlikte calistik. Son derece profesyonel, yardimsever ve canayakin davranislariyla her isimizin sorunsuz hallolmasini sagladi. Cok cok tesekkur ederiiz. Guler Bulent

Gülsevim Avcı Tolunay

2014 yılında Bahçeşehir deki dairemi satışa çıkardım. bir gün bir telefon aldım. Sevgili Neşe ve sevgili Suna arıyorlardı. buluştuk, çok sevdim ve güvendim. çok kısa zamanda daire satıldı. başarılı bir çalışma sonucu 2 güzel dostum oldu.çok tşkrlr

Handan Tan

Beş yıl önce Bahçeşehir bölgesindeki iki dairemin kiralanması aşamasında tanıdığım sevgili Neşe Baysu hanımın, her kiracı değişiminde, sorun çözmede ve tekrar kiralamada gösterdiği titiz çalışma sayesinde İstanbul'a gelmeme gerek kalmadı.Teşekkürler

Uğur Doğruer

Bşehırdekı daıremı beklemeden muteaddıt kereler kıraya vermesı ve sonra takıbını dahı yapabılmesı, dığer gayrımenkullerım ıcın remax'ın ılgılı bırımlerını devreye sokup acıl verım almamı saglaması onun çalışkanlık ve enerjisının kanıtıdır.Teşekkurler.

Bahadır Kenan Demi̇rtaş

Neşe hanım
sizinle tanışmamız akabinde güvenilirliğiniz ve aile yapımızı çok iyi analiz etmenizin sonucunda, bizim yaşam tarzımıza ve zevklerimize uygun olarak yapılan sunumunuz ile bahçeşehir li yaptığınız için çok teşekkür ederiz.
iyi ki varsınız

Mehtap Karasu

Oncelikle kendisini uzun suredir tanıdığım için çok memnunum.kiralama surecimizdeki destegi ve profesyonel calismasindan dolayi teşekkür ederim.tum islemlerle detayli sekilde ilgilenmistir.sektordeki başarısının devamini dilerim.sevgiler

Övgü Kaptan

Neşe Hanım, ev alma sürecin yanımızda olduğunuz, bizi sorunsuz bir süreç ile tüm beklentilerimizi karşılayarak Bahçeşehir'den en uygun fiyata ev sahibi yaptığınız için size çok teşekkür ediyoruz. Sizi tanıdığımıza çok memnunuz. Teşekkür ederiz.

Demet Usalp

Sevgili Neşe'cim sayende Bahçeşehir'de çok güzel bir eve sahip oldum.İlgine alakana ve çalışma disiplinine hayranım.Seni tanıdığım için çok şanslıyım, tanıdıklarımında bu şansı yakalaması için Re/MAX Kom'da tek adresim Neşe BAYSU'dur.Bugün, Yarın, Daima

İhsan Pekrü

Evimin satışının her aşamasındaki gösterdiği profesyonel yaklaşım nedeniyle kendisine teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum. İHSAN PEKRÜ

Ahmet Zeytinoğlu

Neşe Hanım ile Estonşehir'deki evimi kiraya verme sürecinde tanıştık. Kendisi çok disiplinli, dakik, sözünün eri, işinin gerektirdiği tüm bilgiye sahip bir profoyonel. Çok çok teşekkür ederim.

Nejat Yararbaş

Merhaba,
Ben Bahçeşehir'de yaşıyorum.Neşe hanımla uzun yıllar önce tanıştım.Herhalde kendisiyle en az 2 ev alımı bir çok kez de ev kiralama konusunda çalıştım. Bu süre zarfında kendisinin profosyonel çalışmasından çok etkilendim Kendisine tşk ederim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.