SATAMAYACAĞIM TEK ŞEY SİZİN GÜVENİNİZ, GAYRİMENKUL İŞİNİZİ BİZE BIRAKIN SİZ KEYFİNİZE BAKIN, 

-  DÜRÜSTLÜK, GÜVENİLİRLİK, DİSİPLİN

- ÜSTÜN HİZMET ANLAYIŞI, KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
- AZİM, SÜREKLİLİK, BAŞARI

 

Hayatta edindiğim, bilgi ve

tecrübelerimi RE/MAX’ın Uluslar arası bilgi ağı, üstün teknolojisi ve eğitimleri
ile birleştirerek Gayrimenkul Sektöründe mükemmel hizmet üretebilmek için RE/MAX Ailesine katıldım.

Evli ve 2 çocuk annesiyim.

 

ALDIĞIM EĞİTİMLER;

Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

Çukurambar Mah. / Çankaya Söğütözü Mah. / Çankaya 100 Yıl Mah. / Çankaya Çiğdem Mah. / Çankaya

Uzmanlık Alanları

Konut Plaza/Ofis Residence

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2000

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2008

Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.

2015

Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır.
Dürdane Keskin portföyünde 6 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 6 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Emre Karadağ

Dürdane Hanım ile 2. mülkümüz için çalıştık. Gerek iş bitirme becerisi, gerek insani ilişkileri ile kaliteli insanlarla bizi muhatap edip mülkümüzü kiraya en kısa sürede vermesi bizim için çok büyük bir şans, başarı kalite ile doğru orantılıdır. Dürdane Hanım başarının adresidir.

Egecan Dursun

Dürdane hanım ile çalışmak çok keyifliydi. Tekrardan çalışmak umuduyla.

M******* M*******

Dürdane hanım sizinle tanışmak bizler için bir değer. İçten samimiyetiniz bizlere aile samimiyeti verdi. Bu kiralamaya karar vermemiz sizin bu samimiyetinizden gerçekleşti. İlgi alakanız ve iyi niyetiniz için tekrardan teşekkürler.

E******* K*******

Dürdane hanım emekleri için çok teşekkür ediyorum. Bizim için hassas ve sıkıntılı olan süreci sayenizde sorunsuz bir şekilde atlattık. İşinin profesyoneli herkese çalışmasını tavsiye eder başarılarının devamını dilerim.

B******* K*******

dürdane hanım bizlerle çok güzel ve nazik bir şekilde ilgilendi. Kiraladığımız yer ile alakalı tüm bilgileri (lehe ve aleyhe olmak üzere) eksiksiz paylaştı. çevre şartlarından komşulardan bahsetti. süreci çok dikkatli ve eksiksiz yürüttü. Oldukça ilgili ve samimiydi. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Tarık Buğra Yılmaz

Dürdane hanım’ın danışmanlığı ile birlikte çukurambar mevkiinde her ziyaret edenin çok beğendiği bir ofis tuttuk. Süreç boyunca hem kiracının hem de mülk sahibin haklarını ortak şekilde gözeterek, mülk sahibinin ve kiracı olarak bizlerin ortak noktada buluşmasını sağlamış olması sebebiyle kendine teşekkürü bir borç biliriz. Ofis kiralama serüveninde tanımış olduğumuz en iyi ve en profesyonel emlak danışmanının kendisi olduğunu hatta danışmanlık hizmetindeki samimiyeti ile gönlümüzde bir taht kuran Dürdane hanımın artık şirketimizin ve ailemizin vazgeçilmez danışmanı olduğunu belirtmek isteriz. Tüm emekleri için teşekkür eder sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

B******* K*******

Değerli danışanınız Durdane Hanım iş ahlakı disiplini , yardımseverliği ve kurumsal aracılığıyla çalışmasını duruşunu çok beğendiğimizi belirtmek istedim Emeğiniz için teşekkür ederim

A******* B*******

Dürdane ablacım bu süreçte bana her zaman destek oldu. Her zaman sıcak bir yardım eliyle adeta anne sevgisiyle yardımcı oldu evimi kiralama sürecinde. Tüm yardımları için çok teşekkür ederim. Gönül rahatlığı ile kendisiyle iletişime geçebilirsiniz

F******* A*******

Ablacığım emeklerin için çok teşekkür ediyorum. İnşaallah senin de işlerin hep yolunda olsun kazancın bol olsun. Çevrede alacak satacak herkesi bizatihi yönlendireceğim. İşinde en iyilerdensin tartışmasız.

Reha Bayram

Tam bir profesyonel İlgi, alaka, hızlı çözüm her şey için gerçekten teşekkür ederiz. Dürdane Hanım'a işinde başarılar dilerim.

Fevzi Aydın

Dürdane hanım dünya iyisi, işinin profesyoneli markasını hakkıyla temsil eden, iş ve sonuç odaklı muhteşem bir insan, kendisine başarılarının devamını diler, bol kazançlar dilerim.

G******* Ü*******

Dürdane hanımın Sıcak ve profesyonel yaklaşımı sayesinde evimi kısa sürede bilgi vererek mükemmel iletişim çok samimi tavırlarıyla güvenimizi sağlayarak gerçekleştirdiniz. Sizinle çalışmaktan çok memnun kaldık. Başarılarınız daim olsun Dürdane hanım sevgi ve saygıyla kalın her şey için çok teşekkürler.

Osman Gökhan Bali

Ev kiralama sürecinde göstermiş olduğunuz samimi ve sıcak davranış ve ahlakınızdan dolayı teşekkür ederim. Güven çok önemli bir erdemdir. Teşekkürler

N******* Ç*******

Çok memnun kaldık. iletişimi çok güçlü bir platform, başarılarının devamını dilerim. herkese dürdane hanımla çalışmasını öneririm.

S******* Ç*******

Dürdane hanım güler yüzlü, tecrübeli, işinde çok başarılı bir danışman hızlı ve güvenilir hizmet aldık. başarılar dilerim. teşekkürler

Canan Demirhan

Samimiyetiniz, güleryüzünüz, profesyonel davranışınız sayesinde doğru insanlar bularak evimin kısa sürede kiraya verilmesi sizlerin ne kadar tecrübeli ve işin uzmanı olduğunuzu gösteriyor. kesinlikle güvenilir bir adres. bundan sonraki gayrimenkul alım/satım ve kiralama işlerinde sizinle çalışmak beni çok mutlu edecektir. başarılar diliyorum. sevgiler.

Atilla Seçkin

Dürdane hanımın müşteriye davranış biçimi kesinlikle takdire şayan dolayısıyla kendisine olan ilk intibamız sonsuz olumlu, kendisine güvenimiz sonsuzdur. başarılarının devamını dilerim.

Ali Akkülah

Dürdane hanımla birlikte satmak isteyip de 1 yıl içerisinde başka 2 emlakçının satamadığı evi hızlı bir şekilde istediğim şekilde neticeye ulaştırdık. süreç boyunca bizimle çok ilgilendi ve bilgilendirmeler ile birlikte sorunsuz ve pürürzsüz bir şekilde ilerledik. herkese dürdane hanımla birlikte çalışmayı tavsiye ederim.

Duygu Tümer

Güleryüzü, muhteşem iletişimi ve profesyonelliği ile hem evimizi aldık hem mükemmel bir dost edindik. dürdane hanım gönlümüze taht kurdu başarıların daim olsun. teşekkür ederiz.

G******* Y*******

Mükemmel iletişimi, yardım severliği ve çok samimi tavırlarıyla empati yaparak güvenimizi kazanmıştır. pazarlama taktiği mükemmel, mülk sahibimiz çok iyi bir danışman seçmiş. sizinle çalışmaktan çok memnun kaldık. başarılarınız daim olsun dürdane hanım teşekkürler.

Öznur Güvenir

Sıcak ve profesyonel yaklaşımınız ile evimizi kısa sürede kiraladığınız ve süreç boyunca sürekli bilgi vererek doğru yönlendirmelerde bulunduğunuz için çok teşekkürler.Bundan sonraki gayrimenkul kiralama ve satış işlemlerinde birlikte çalışmaya devam etmek üzere sevgi ve saygıyla kalın

Aybike Oral

Dürdane Hanım ile 2. Kez çalışıyoruz. Kendisinin pozitif yaklaşımı ve piyasa bilgisiyle çok kısa sürede çok güvenilir kiracılar bulduk. Saat ksçta olursa olsun kendisine ulaşabildik ve her konuda çok yardımcıydı. Ellerine sağlık

C******* Ö*******

Dürdane hanımın, samimiyetini, güleryüzünü, işine olan hakimiyetini, profesyonelliğini görünce ne kadar doğru bir karar verdiğimizi anladık. Evimizi çok kısa sürede kiraya verdik. Teşekkürler Dürdane hanım

Birol Anik

Harika bir insan ilgili dürüst ne gerekiyorsa hemen ilgileniyor çok teşekkür ederim sizin gibi iyi bir insan la tanıştığım için de çok mutlu oldum

S******* Ö*******

Dürdane hanımı uzun yıllardır tanıyorum güvenilir işini iyi yapan bir emlakcıdır onunla çalışmaktan mutluluk duyuyorum

Hürol Özçelik

Dürdane hanımın katkıları ve seçiciliği ile Söğütözü’ndeki dairemi cok kısa sürede ve ederinde kiraya verdim. Güleryüz, samimiyet, tecrübe ve profesyonellik bir arada olunca sonucun bu olacağı belliydi. Kiralama oncesi Dürdane hanim tarafından yapılan bilgilendirmeler, fotograf ve video cekimlerindeki titizlik ve profesyonellik, kiralama sonrasında kontrat hazırlamadaki titizlik ve detaylandırma beni fazlasıyla memnun etti. Dürdane hanımı yetkilendirmek konusundaki tercihimin ne kadar doğru olduğu tespitiyle, kendisine teşekkür ediyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum.

Emre Kandemir

Dürdane Hanım ev alma sürecinin başından sonuna kadar çok yardımcı oldu bu süreci iki taraf için de çok iyi yönetti. Emlak işleri konusunda güvenebilirisiniz herkese tavsiye ederim.

Oğuz Bayraktar

Dürdane hanım bizim için emlakçı gibi değilde aileden biri gibi oldu bu süreçte çok samimi ve güvenilir. Ankara da alım ,satım ,kiralama gibi bir ilim olduğunda düşünmeden güveneceğim bir adres oldu bize tavsiye ederim herkese

Adnan Tuzcu

Çok kısa sürede, kızımın dairesini branda bile takmadan kiraya veren, danışman Dürdane hanıma çok tşk ediyor , başarılarının devamını diliyorum...

Tolga Dursun

Dürdane hanımın göstermiş olduğu ilgi ve hizmet çok iyiydi herhangi bir sorun yaşamadan işlemlerimizi tamamladık. Emekleri ve hizmeti için teşekkür ederim.

Artunç Çoruh

Dürdane hanım son derece profesyonel, her konuda yardımcı ve girişken bir yatırım danışmanı satışımızı hiç sorunsuz mutlulukla tamamladık kendisine çok teşekkür ederim.

Kerem Tezer

Dürdane hanımın güven veren duruşu, tecrübesi, yaptığı işteki özverisi ve gülen yüzü ile çok başarılı bir danışman kendisine teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

İbrahinm Koç

Dürdane hanımın konusundaki profosyonelliği, hanımefendiliği, samimiyeti ve işine olan hakimiyetinden çok memnun kaldım bundan sonraki çalışma hayatında başarılar dilerim.

John Andrew Korschot

Dürdane hanımla çalışmak bir zevkti. onu danışman olarak herkese tavsiye ederim. teşekkür ederim.

Serap Yiğitbaşı

Dürdane hanım dürüst sözüne güvenilir mükemmel bir insan uzun süredir emlak işlerimi yapıyor yaptığı her işden memnun kaldım herkese tavsiye ediyorum onu tanıdığım için çok mutluyum

Cem Güleç

İlk karşılaştığımız andan itibaren samimiyeti ve işine olan hakimiyeti ile güven verdi. Bundan sonraki Alım/Satım yada kiralama işlemlerimde Dürdane hanım dışında başka biri ile çalışacağımı sanmıyorum. Her şey için teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Önder Yeşilgül

İki genç olarak çıktığımız şirket kurma serüvenimizde, güler yüzü, samimiyeti, işine olan hakimiyeti ve gerekse bizlere olan inancını ifade etmesi bizlere güç verdi. ileride birlikte çalışmak isteyeceğimiz, aileden birisi gibi kendisine her şey için çok teşekkür ederim. Başarılar

Nuran Öztürk

Sevgili Dürdane Hanım, bizim için çok değerli. Çalışkan dürüst samimi içten ve sevgi dolu bir insan. Verdiği sözlerin tamamen arkasında durmak da olup bize karşılaşabileceğimiz riskleri de anlatan kısacası işinde uzman bir kişi. Daha önce de birlikte çalıştık. Kendisine güvenimiz sonsuz. Remax ailesi içinde değerli bir çalışan olduğunu düşünüyoruz. Sevgiler Dürdane hanıma gelsin.

Meral Ekici

Dürdane hanım işini severek ve dört dörtlük yapan çok çalışkan, başarılı, iletişimi bilgilendirmesi çok iyi bir danışman kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldım. Başarılarının devamını diliyorum.

Yasin Bahadır Eryürek

Güler yüzü, azmi ve profesyonel yaklaşımı ile süreci başından itibaren başarıyla idare eden Dürdane Hanım'ı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum

Derya Yıldırım

Dürdane hanım ilginiz, güler yüzünüz, samimiyetiz en önemlisi iş konusunda hassaslığınız, çözüm odaklı çalışmalarınızdan dolayı teşekkür edeiyorum

Cangül Acar

Göstermiş olduğunuz ilgi ve güven duygusu bizi çok memnun etti sizinle tanışmamız bizim için çok büyük bir şans oldu herşey için teşekkürler

K******* E*******

Dürdane hanım güler yüzü ve samimiyeti ile işinin hakkını gerçekten veriyor. İlgisi, alakası ve bilgilendirmesi gayet yerinde ve yeterli. Kendisine ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum.

Kasım Ve Alpay Kısabacak

Gūven ve angajman ve tūkenmek bilmeyen bir enerji..en önemlisi de ilk anda Onunla konuştuğumda vizyon ve açıkyūrekliğiyle yolun başında hakkaniyetli bir sonuç alabileceğimi bana inandıran bir mizaç ve karakter sahibi Dūrdane Keskin hanım.Puan 5 Alpay ve Kasım Kısabacak

Meltem Ürkmez

Dürdane Hanımın samimi aynı zamanda uzman tavrı için çok teşekkür ederim.

Yasin İstanbullu

Öncelikle güven kelimesinin tam anlamıyla hakkını veren bir hanım efendi, güler yüzlü işinde başarılı bir hanımefendi...bütün calisanlarin çok çok ilgili olduğunu gördüm.cok guzel karşılama anlatım ve güven hepsi bir arada... durdane hanımla tanıştıktan sonra içim çok rahat etti çünkü herşey kanunen evrak üzeri yapılıyor bu çok Ama çok önemli bir konu...güvenilir adres ve herkesin mutlaka ve mutlaka durdane hanımla tanışmasını tavsiye ederim işinde başarılarının devamını dilerim..remax tower güler yüz doğru adres diyorum..

Sezai Gürsul

Dürdane hanımla çukurambarda kiralık evimiz vardı öyle tanıştık çok çalışkan dürüst güler yüzlü düzenli bir insan sıkıntısız evimizi kiraya verdik kendisine teşekkür ediyorum

A. Vural

Dürdane Hanımın yardımlarıyla hızlı bir şekilde evimizi bulduk ve kiraladık. İsteklerimizi kırmadı ev sahibiyle orta yolu bulmamız için elinden geleni yaptı çok teşekkürler..

Abdullah Ömercioğlu

Dürdane hanım sayesinde evimizi satın aldık. Kendisi bu süreçte bize hep yardımcı oldu ve doğru bilgilendirdi. Devamlı güler yüzlü ve pozitif olması nedeniyle stresli bir süreci kolayca atlattık. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Fatih Özkul

Uzun yıllar Ankara'da yaşayıp bir de ev aldıktan sonra, insanın yaşadığı şehri, evini terk etmek zorunda kalması, hele hele uzun yılları birikimi ile edindiği evinden ayrılması, kiraya vermesi çok zor bir duyguydu. Ne kadar şanslıyız ki, karşımıza Remax danışmanlarından Dürdane Hanım çıktı. Öncelikle güler yüzü ile gönlümüzü rahatlattı, sonrasında bize yalnız olmadığımızı, bizim koşullarımızda başka insanlar da bulunduğunu bize nazikçe hatırlattı. Mesleki tecrübesi ile bize en uygun kiracı adayını bulmamızda yardımcı oldu sonsuz teşekkürler.

Selmin Güngör

Dürdane Hanımla Çukurambar’da ki evimize kiracı ararken tanıştık. Kendisi işinde son derece profesyonel bir kişi. Güleryüzü, güvenilirliği ve çözüm odaklı çalışması ile kendisiyle son derece memnun bir şekilde çalıştık. Bundan sonra ki herhangi bir emlak arayışımızda da kendisiyle çalışmaktan son derece mutlu oluruz. Son derece dürüst ve güvenilir bulduk kendisini. Gayrimenkul sektöründe ihtiyacı olan herkesin Dürdane Hanım’la çalışmasını tavsiye ediyorum.

Serap Yiğitbaşı

Dürdane Hanım ile çalıştığım için çok memnunum.İşini gerçekten iyi yapıyor.

Sultan Bucak

Dürdane hanımın içtenliği, güleryüzü, işinde profesyonel olması, çok hızlı sorun çözmesi ve güvenilirliğinden dolayı çok teşekkür eder ve her zaman çalışmak isterim .Başarılarınızın devamını dilerim .

Sultan Bucak

Dürdane hanımın içtenliği, güleryüzü, işinde ki profesyonelliği, çok hızlı sorun çözmesi ve güvenilirliğinden dolayı çok teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim.

Tarık Dilaver

Evin tanıtımı güler yüzlülüğü ilgi ve alakasından çok memnun kaldım özellikle pratik olması ve verdiği randevuya hassasiyet göstermesi beni çok memnun etti.

Özlem Akpınar

Dürdane hanımın iletişimi ve ilgisi beni çok memnun etti. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını dilerim.

Mustafa Biçer

Tüm emlak işlerimizin ilk andan itibaren halledilmesi konusunda Dürdane Hanım'ın ilgi ve yardımlarını her zaman yanımızda bulduk. Teşekkürler.

Hatice Zemheri

Dürdane hanımın iletişim yeteneği çok iyi, geri dönüşler çok hızlı ve çok yardımsever tekrardan çalışmak isteyeceğim bir danışman işimizi hızlı ve net şekilde gördüğü için çalışmak çok keyifliydi. Çok teşekkürler

Fidan Pesen

Dürdane hanım bir emlak danışmanından öte bir dost yaklaşımı olan nadide insanlardan biri biz verdiği hizmetten çok memnun kaldık. Kendisine çok teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

Mediye Soğancı

Dürdane hanımın ev kiralama konusunda en kısa sürede sorunumuzu çözmesi ve samimiyeti için teşekkür eder başarılarının devamını dileriz...

Meral Alptekin

Samimiyetine ve beşeri ilişkilerine güvendiğim sevgili Dürdane Keskin hanımefendiye sonsuz teşekkürlerimle...Meral ALPTEKİN

Enise Silav

Dürdane hanıma sonsuz teşekkürler. Çok memnunuz.

Ferah Yıldız

Dürdane hanım güler yüzü, ilgisi ve mesleki bilgisi ile bizim kendimizi çok güvende hissetmemizi sağladı. Evimizin satışını çok kısa sürede sonuçlandırdınız. Çok teşekkürler.

Handan Avunduk

Dürdane hanım tanıştığımız andan itibaren güler yüzü ve bilgi paylaşımı konusunda çok keyifli, profesyonel, iş takibi oldukça memnuniyet verici. Emlak işlerim konusunda özellikle Remax dahada özel Dürdane keskin'le her zaman çalışmak isterim. Her şey için teşekkürler. çok kısa sürede sonuçlandırdınız.

Yavuz Çakır

Yaklaşık 2 yıl önce tanıdığımız her aradığımızda bize karşı göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve sıcak karşılamanız bizi son derece mutlu etti. Ev satın alma ve kiralama düşüncelerimizde her zaman en doğru yerleri göstermek, talepleri karşılamadaki profesyonelliğiniz, tutum ve davranışınızın devamını temenni ediyor, başarılarınızın devamını dileriz.

Nefise Mehmet Hacibebekoğlu

Samimi yaklaşımı ile güvenimizi kazanan emlak danışmanımıza sonsuz teşekkürler.

Şenel Kalkan

Konut almam aşmasında Dürdane hanımefendinin deneyimi, profesyonel çalışma yöntemi, güvenilirliği, anlık iletişimi ve gerçekten işinin uzmanı olması etken olmuştur. Süreç içerisinde hiçbir sorunla karşılaşmadan ev sahibi oldum. Teşekkür ederim.

Nuran Öztürk

Sevgili Dürdane Hanım, hanımefendi kişiliği, gayretli çalışmaları, profesyonelliği ve güvenirliliği ile kalbimizde taht kurdu. Onun etkin çalışmaları sayesinde güzel bir ev sahibi olduk. Sevgler Dürdane Hanım.

Yasin Akar

Kiralık daire arama sürecindeki ilgisi ve çabası, güleryüzlülüğü, nezaketi ve vermiş olduğu güven nedeniyle Dürdane Hanım'ı tanımış olmaktan çok memnun olduk. Kendisine bu vesileyle tekrar teşekkür eder, sizlerin de onun müşterisi olmanızı dileriz.

Erol Turker

Evimizi 1 gun gibi kisa bir sure icerisinde kiraya vermistir. Sundugu guler yuzlu ve guvenilir hizmetleri beni memnun etti.

Ahmet Özaday

Dürdane Hanımla ilk şubat ayında evimizi, bugünde iş yerimizi bulduk. Güler yüzü, profesyonel ve güven veren kişiliği nedeniyle Dürdane Hanım ailemizin emlak danışmanı oldu.Kendisine ve Remax ailesine sağlıklı, başarılı ve mutlu günler dileriz.

Şükran Çolakoğlu

Hanımefendi kişiliyiğle, profesyonelliğini birleştiren Dürdane hanımın, müşteri memnuniyeti için gerçekten çaba harcayan başarılı bir gayrimenkul danışmanı olduğunu gördüm, kendisine ev alırkende danışmak isterim bana o güveni verdiği teşekkürler

Mehmet Kara

Dürdane Hanımın güler yüzü ve güven veren kişiliği sayesinde çok güzel bir ev sahibi oduk.Kendisine çok teşekkür eder Remaks ailesinde başarılı olmasını dileriz.Dürdane Hanıma, gelecekte sağlıklı, sıhhatli ve bol müşterili günler temenni ederiz.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.