2022 YILI HALL OF FAME ÖDÜLLÜ  BEKİ SARFATİ

İstanbulda doğdum. Arnavutköy Amerikan Kız Koleji (Robert Lisesi) ve Marmara Üniversitesi, İngiliz Dili Eğitimi mezunuyum. Yine Marmara Üniversitesinde Kültürel Çalışmalar (Cultural Studies) alanında Lisans Üstü derslerini tamamladım.  Evliyim ve iki çocuğum var.  Çalışma hayatımda otelcilik, tercümanlık ve eğitim olmak üzere insan ilişkileri ağırlıklı, hizmet sektöründe çalıştım.  En son Yeditepe Üniversitesi, Dil Hazırlık Okulunda okutmanlık yaptım.


Bir kısmınız beni iyi tanıyor çünkü Nişantaşı ve Bebekten sonra 20 yıldır Zekeriyaköy, Garanti Kozada ikamet etmekteyim. Bu yörede yaşamanın ayrıcalık olduğunu düşündüğüm için, sizleri de kalıcı Zekeriyaköylü yapmak istiyorum. Bu nedenle Sarıyer REMAX AHENK ailesine katılmaktan mutluyum. Gayrimenkul alanında farklı bir donanımla, her türlü bilgi ve hizmeti vermeye hazırım.


ALDIĞIM EĞİTİMLER • Kariyeriniz Eğitimi
 • Succeed Danışman Rehberlik Programı
 • Alıcı Pazarı Semineri
 • Satış Kapama Eğitimi
 • Genel Tapu ve Hukuk Eğitimi
 • Konut Projesi Satış Eğitimi
 • Angelo Fradera ile Bugünün Piyasasında Portföy Almak ve Yüksek Kazanç Sağlamak
 • Motivasyon ve Müşteri Memnuniyeti Eğitimi Judy LaDeur
 • Başarının Formülü Virginia Munden
 • Özel Seminer Hakan Akdoğan ile Taşınmaz Ticareti Yönetmelik Revizesi Kasım 2020
 • Sıra Dışı Başarının Sırları Semineri (Barış Kılıçaslan) Kasım 2020
 • Müzakere Teknikleri 

  ALDIĞIM BAŞARI ÖDÜLLERİ


 • 2010 RE/MAX Türkiye ciro 8 incisi
 • 2011  RE/MAX Türkiye ciro 14 üncüsü
 • 2012 100% KULÜP ÜYESİ 2012 Ekim - Kasım - Aralık RE/MAX Türkiye Gayrimenkul Danışmanları Arasında En fazla Ciro Kazanan 9.Üye
 • 2012 İstanbul Beyaz Bölgede en fazla ciro kazanan Remax Gayrimenkul Danışmanları 3 sü
 • 2012 Yılı En Yüksek Ciro Kazanan 2.RE/MAX Ahenk Üyesi
 • 2013 YILDIZLAR KULÜBÜ 2013 Yılı En Yüksek İşlem Adedi 3.RE/MAX Ahenk Üyesi
 • 2013 Yılında İstanbul Beyaz Bölgede En Fazla Ciro Kazanan 5. Remax Gayrimenkul Danışmanı
 • 2014 %100 KULÜP ÜYESİ
 • 2014 Eylül Remax Türkiye Ciro Ödülü 2014 Ekim-Kasım-Aralık (3 aylık) Remax Ahenk Ciro 1.si
 • 2014 Ekim-Kasım-Aralık İstanbul Beyaz Bölgede En Fazla Ciro Yapan Remax Türkiye 3.sü
 • 2014 Remax Ahenk Ciro 1.si 2014 Remax Ahenk İşlem 1.si
 • 2014 Ocak - Aralık Istanbul Beyaz Bölgede En Fazla Ciro Yapan Remax Gayrimenkul Danışmanı
 • 2015 YILDIZLAR KULÜBÜ 2015 Yılı En Yüksek İşlem Adedi 3.RE/MAX Ahenk Üyesi
 • 2016 Remax Ahenk Ciro 2cisi 2016 Remax Ahenk işlem 3cüsü 2017 Remax Ahenk Ciro 1cisi
 • 2017 Nisan - Mayıs - Haziran Istanbul"da En Fazla Ciro Yapan 4. Remax Gayrimenkul Danışmanı
 • 2018 Ekim Türkiye 8cisi 2019 Temmuz - Ağustos - Eylül Avrupa Yakası En Fazla Ciro Yapan Remax Gayrimenkul Danışmanı
 • 2019 Remax Ahenk Ciro 1cisi 2019 Remax Ahenk İşlem 3cüsü
 • 2019 Eylül Türkiye 5cisi
 • 2022 HALL OF FAME
 • 2023 İkinci çeyrek bölge 10nuncusu

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2000

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2008

Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.
Beki Sarfati portföyünde 7 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 7 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Esra Özdel

RE/MAX Ahenk, bayan Beki'den evimizi kiralama sürecinde almış olduğumuz profesyonel hizmetten ve ilgisinden son derece memnun kaldık. Kendisine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Özdel Ailesi.

Osman Abacı

Zekeriyaköy Kapalı Çarşı'daki dükkanımın satışında RE/MAX'ın kurum olarak ve sizin şahsen, engin tecrübenize dayanarak sunduğunuz hizmet ve gösterdiğiniz samimi ilgiden çok memnun oldum. Size ve değerli kurumumuza takdir ve teşekkürlerimi sunarım. İleride tekrar birlikte çalışmak üzere sevgi ve saygılarımla.

Cumhur Doğanay

Beki hanım vermiş olduğunuz hizmet, güler yüzlü hizmet anlayışınız için çok teşekkürler. Sağlık, başarı ve mutluluklar dilerim.

Nilgün Arıkan

Evimin satışını, profesyonel yaklaşımı, bu konudaki engin bilgi ve deneyimi, detaylı incelemeleri ve öngörüsüyle en kısa sürede gerçekleştiren Beki Sarfati'ye, mükemmel servisi için özel teşekkürlerimi sunarım.

Bora Mengü

Ofisinizden Sn.Beki Sarfati hanım'dan almış olduğum emlak danışmanlık ve tapu işlemleri ile ilgili hizmetlerden dolayı teşekkür ederim.

N******* G*******

Beki hanım merhaba, satış danışmanımız olarak verdiğiniz hizmet ve göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz. sevgiyle kalın..

Hülya Ataözden

RE/MAX Ahenk emlak şirketinde danışman Sn. Beki Sarfati Hanım'dan emlak pazarlama anlamında çok memnun kaldım. İş hayatında başarılar özel hayatında sağlıklı günler geçirmesi dileğimle.

Handan Gürdem

Danke an frau Beki von RE/MAX Zekeriyaköy.Sie hat schnell und unkompliziert meine ımmobilie zum verkauf vermittelt.Sehr professionell, freundlich und zielorientiert.Die Beratung und die Ermittlung des richtigen verkaufspreises basierte auf ihre jahrelange Erfahrung in dieser Branche und in ihrer tatigkeit insbesondere in dieser Region.Danke an dieser Stelle liebe Frau Beki.

Ari Meşulam Silvya

Sevgili Beki, ev satışımızda bize gösterdiğin profesyonel ve samimi yaklaşım için çok teşekkür ederiz.Sayende rahat ve hızlı bir işlem yaptık.Sevgiler Ari

Can Kamerli

Verilen hizmetten son derece memnun kaldık.Sıcak tavrınız yardımlarınız için çok teşekkürler.

Zafer Kamerli

Muhteşem ve olağanüstü şirket, çalışkanlar.

Tunç Üner

Beki Sarfati hanımefendi bu görüşümü değiştiren kişi oldu. İş ciddiyeti kurallara kendisine teşekkür ederiz, biz Avrupalılar için çok önemli konular. Bundan sonraki işlerinde başarılar diliyorum.

Selda Elif Özgedik

Beki sarfati profesyonel bakış açısını samimi yaklaşımı ile destekleyen biri.Yıllar içersinde kendisi ile olan tüm emlak istişarelerimizde tarafıma hayırlı olan işlemler gerçekleştirdik. Teşekkür ediyorum.

İbrahim Sever

Beki hanım merhaba, Zekeriyaköy Maritza da bulunan konutumuzun satışında göstermiş olduğunuz ilgi, destek ve özverili çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ederim. Mesleki tecrübeniz bu satışta işimizi çok kolaylaştırdı. Tekrar çalışma fırsatımız olur umarım. Saygılarımla... İbrahim SEVER

Melahat Ertuğ

Maritza evleri A1-3 satışında gösterdiğiniz ilgi, detaylı çalışmanız ve profesyonel yaklaşımınız sayesinde, verilen teklifin ve beklentinin üstünde bir fiyatla dairenin satışını gerçekleştirmeniz nedeniyle çok teşekkürler. Tekrar birlikte çalışmak üzere saygılar.

Muzaffer Yavuz

Satış öncesi ve satış esnasında göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve alakanızdan dolayı memnuniyetimi belirtir çalışmalarınızda başarılar dilerim

Erdogan Akoymak

Beki Hanımın gayrimenkul kiralama sürecimizde göstermiş olduğu profesyonel tutum için teşekkür ederim.Pozitif yaklaşımı, doğru bilgiye ulaşmamızı sağladığı için de süreci hızlıca tamamlamış olduk

A******* Ö*******

Beki hanım, yardımlarınız ve desteğinizi her daim hissettirdiğiniz için çok teşekkür ederiz verdiğiniz detaylı bilgiler ile yaşam yerimizin kararı açısından çok iyi bir rehber oldunuz. Saygılarımızla

Berkin Toker

Uskumrukoy Yesil Vadi sitesindeki evimizi satmamizda her daim maddi, manevi yanimizda oldugunu hissettirdi. Satis asamasinda da profesyonelce satisi kotarmamizi sagladi. Tesekkurler Beki hnm, bolgede her zaman dusunecegimiz ilk danismanimizsiniz!

Fatma Nayır

Beki Sarfati, profesyonel bakis acisi, ilgisi ve gayretiyle, evimin bir hafta gibi cok kisa surede kiralanmasini sagladi. Her sey için cok teşekkürler.

Hakkı Üzel

İçtenlikle çalışarak ve beni hep doğru yönlendirerek kiralama işlemimi sonuçlandırmanızdan dolayı içten teşekkür ederim. Çalışkanlığınızla, samimiyetinizle tüm diğer çalışanlara da örnek olduğunuza inanıyorum. Sonsuz sevgiler, saygılar. Hakkı Üzel

Adil Aslan

Ev alma sürecinde zihnimizde oluşan "standart emlakçı kimliğini" yerle bir eden, dakikliği, tutarlılığı, dürüstlüğü, çalışma disiplini, ihtiyaçlarımızı ve isteklerimizi çok iyi analiz edip tam bize göre portföy oluşturması, evin finansmanından teknik konulara kadar her şeyle ilgilenen, gerçekten işini hakkıyla yapan bir hanımefendi.

Ersin Uyar

Merhaba, Teorik olarak aracı kullanmadan işlerini çözmeye çalışan biri olarak Beki hanımın güvenilir danışmanlığı sayesinde güzel bir ev sahibi oduk . Artık hem iyi bir evimiz hemde çok güvenilir ve saygın bir emlak danışmanımız var. Teşekkürler

Zuhal Portakal

Sevgili Beki, Sevgili Gul, Dairemi satmak uzere basvurdugum andan itibaren her an her ikinizden gordugum yakin ilgi ve anlayis beni bu karari almamda ve aslinda benim icin cok zor olan bu sureci rahat ve kolay gecirmemde cok yardimci oldu.Her ikinize ayri ayri tesekkur etmek istiyorum. Satisi cabuk neticelendirme isteginiz, kararliliginiz ve azminiz de beni birkac kere yasadigim 'pisman olursam' endisesine dusmemi engelledi ve hepbirlikte iyi bir neticeye ulastik.Cok tesekkur ediyorum. Hepimiz icin hayirli olsun. Sevgiyle, Zuhal Portakal

Erol Makzume

Beki Hanım'la tanıştığıma ve iş yaptığıma çok memnun oldum. Müşterisi ile uyum sağlayan, müşterisine ilk bakışta güven aşılayan, etik değerleri olan son derece profesyonel bir hanımefendi. Emlak piyasasının çok sayıda Beki Hanım'a ihtiyacı var !

Hümeyra Tever

Çalışma hevesi ve enerjisiyle beni oldukça etkileyen Beki hanım ile çok iyi bir uyum yakaladık.Son derece düzgün ve prensipli çalışmaları sonucu, verdiği hizmetten çok memnun kaldık.... tekrar çalışacağımızdan eminim, herşey için teşekkürler....

Habitat İnşaat A.ş. David Behiri

Gayrimenkullerimizin satışı ile ilgili birlikte çalıştığımız Beki Hanım ile son derece güleryüzlü, güvene dayalı, ikna edici ve iş bitirici olarak çok memnun kaldığımız bir işbirliğimiz oldu.Yeni projelerimizde de kendisi ile çalışmayı umut ediyoruz.

Erkan Yildirim

Sağladığınız destek için çok teşekkürler.

Haldun Erkman

Son derece profesyonel ve ikna edici, düzgün bir destek aldım. Benim isteklerimi güncellemekte ve ikna etmekte son derece başarılı idi. İlk intiba olarak Kiracımın profilinden ve davranışından çok memnunum. Teşekkürlerimle....

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.