DOĞRU ZAMAN, DOĞRU MEKAN, DOĞRU İNSAN! Gayrimenkul Sektörü ile tanıştığımdan bu güne işimi azim, ciddiyet, disiplin ve zevkle yapıyorum. Hayatımın işi diyebilirim. İşimden aldığım en büyük haz gayrimenkul danışmanları arkadaşlarıma katkı sağlayabilmek ve arkadaşlarımın başarılarına tanıklık edebilmektir.

Elbette işimizin vazgeçilmezi olan müşterilerimize hizmet vermek, memnun edebilmek ve gayrimenkul yatırımlarından kazanç ve mutluluk elde ettiklerini görmek bizler için büyük haz ve onurdur.

11 Yıllık RE/MAX Gayrimenkul Brokerlık'ı İş yaşamımda; Müşteri Memnuniyeti, Sürekli gelişim, araştırma, eğitim, sürekli iletişim, empati, farkındalık, uygulama, iş gelişimi ve iş desteği konularında, insani değerlerimizin ışığında, birey olma ve ekip ruhu bilinci ile hizmet vermeye çalıştık, içimizdeki enerji ve motivasyonla daha iyiye götürmeye kararlıyız, hareket halindeyiz.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2011

cert

2012

cert cert

2014

cert

2016

cert cert

2017

cert cert

2018

cert

2019

cert
Göksel Kortan portföyünde 7 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Murat Güner

Göksel bey başta olmak üzere tüm ekibe gerçekten minnetarız. İlgileri, dürüstlükleri ve de her türlü aşamada çözüme yönelik çalışmaları ile profesyonel bir hizmet veriyorlar.Vermiş oldukları kalite hizmet ile güzel bir ev sahibi olduk.Çok teşekkürler

Nur Aydın

İLGİLERİ, GÜLERYÜZLERİ, SAMİMİ DAVRANIŞLARI SAYESİNDE ÇOK GÜZEL BİR EV SAHİBİ OLDUK.İŞLERİNİ BÜYÜK BİR CİDDİYETLE DÜRÜSTLÜKLERİNDEN ÖDÜN VERMEDEN YAPIYORLAR.GÖKSEL BEY VE EKİBİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.