DOĞRU HAMLE, DOĞRU ZAMAN, HIZLI ÇÖZÜM..... - @caddedeyiz.com- Uzmanlığın bedeli:
Bir fabrikada imalat hattındaki çok önemli olan ana makinelerden biri
arızalanınca fabrikadaki tüm üretim de durdu.
Mevcut teknisyenler makineyi çalıştırmak için çok uğraştılar, ancak ne yaptılarsa nafile, bir turlu başaramadılar.
Sonunda dışarıdan uzman çağırdılar.
Uzman gelip makineyi inceledi. Durumuna baktı.
Sonra çantasından bir Çekiç çıkardı.
Elinde çekiçle makineye yaklaştı. Makinenin belli bir noktasına elindeki
çekiçle dikkatlice sert bir vuruş yaptı. Makine hemen çalışmaya başladı
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2000

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2015

Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır.

2016

Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.

2019

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.

2020

RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir.

2024

Gayrimenkul danışmanlarının potansiyelini maksimize etmek için dünyanın en büyük gayrimenkul koçu Tom Ferry tarafından verilen eğitimdir.
Berrin Çevik portföyünde 7 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 7 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Türker İnan

Hızlı geri dönüşü, her iki tarafın haklarını eşit savunması, sonuç odaklı çalışması ile 48 saat içinde sonuca ulaştırdılar. Proaktif yaklaşım için teşekkür ederiz

Utku Onursal Gülistanoğlu

Berrin hanım ile sözleşme esnasında tanışma fırsatım oldu. Onun öncesinde ortaklarım vesilesiyle iletişim kurup süreci ilerlettiler. Süreç boyunca hiç sıkıntı çekmeden, açık ve şeffaf olarak iletişim kurup hızlıca ilerlememize çok yardımcı oldu. Bu Süreçte göstermiş olduğu profesyonellik hepimizi mutlu etti. teşekkür ederiz.

Emre Özsöz

Sürecin başlangıcından beri yaklaşımı süreç yönetimi kusursuzdu. Teşekkür ediyoruz.

Sezai Özel

Berrin hanımın ilgi ve alakasından ve güler yüzlü konuyu en kısa zamanda çözüm getirmesinden dolayı şükranlarımı sunarım.

Neriman Konancı

CEMİL BEY VE BERRİN HANIM İLGİSİ TECRÜBESİ ENERJİSİNİ TİTİZLİĞİNİ ÇOK BEYENDİM EV ALMAK İSTETİĞİMDE KENDİSİYLE ÇALIŞMAYI ÇOK İSTERİM KENDİSİNE TEŞEKKÜRLER

Gonca Orhaner

BERRİN HANIM VE CEMİL BEY İLGİNİZ ALAKANIZ TİTİZLİĞİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR İYİ Kİ SİZİ TANIDIK

Betül Küçükkaraca

Berrin Hanım ile senelerdir hem kurumsal, hem de bireysel emlak işlerimizde işbirliği içerisindeyiz. Kendisi son derece profesyonel, güvenilir , çözüm odaklı , hoşgörülü ve güler yüzlü birisidir . İyi ki sizi tanışımız Berrin Hanım , sizlere bol satışlar diliyoruz. Sevgi ile kalın. (Teknonet Bilgisayar Sistemleri Tic.A.Ş)

Utku Doğruyol

BERRİN HANIM ÇOK BİLGİLENDİRİCİ DAİRE HAKKINDA DETAYLI BİLGİYE SAHİP VE HER SORUYA NEZAKETLE CEVAP VEREN BİR DANIŞMAN KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

Emine Levent

Tam 13 yıl önce bir dairemin satışı ve diğerininde kiralanması ile tavsiye üzerine tanıştık. Ne güzel bir tavsiye olduki 13 yıldır mülklerimin yönetimini birlikte yapıyoruz. Profesyonel güler yüzlü, sabırlı, ve bir o kadar çalışkan ki ben ona kızım diyorum. Eminim daha çok işler yapacağız çok teşekkür ediyorum.

Didem Öztürk

BERRİN HANIM SÜRECİ BAŞINDAN SONUNA MÜKEMMMEL YÖNETTİ AİLEMİ OLDUKCA RAHATLATTI GÜLER YÜZLÜ VE ÇÖZÜMCÜL PROFESYONEL YAKLAŞIMI İLE ÇOK MEMNUN KALDIK ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ

Ediz Berberoğlu

İLETİŞİME GEÇTİĞİMİZ ANDAN İTİBAREN GÜLER YÜZÜ VE ÇÖZÜM ODAKLI YAKLAŞIMI SAYESİNDE KİRALAMA SÜRECİMİZİ OLDUKCA OLUMLU VE SİTRESSİZ GECİRDİK BERRİN HANIMA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM

Noyan Severen

BERRİN HANIM ÇOK DOSTANE YAPICI GÜLERYÜZLÜ ÇOK MEMNUN KALDIK

Zeynep Begüm Keskin Pala

BERRİN HANIMDAN ÇOK MEMNUN KALDIK BİZE GÖSTERDİĞİ İLGİ ALAKA VE ALNINDAKİ HAKİMİYET İLE ÇOK MUTLU BİR SÜREÇ GEÇİRMEMİZİ SAĞLADI YAKLAŞIMI DİĞER FİRMALARA GÖRE TARTIŞMASIZ DAHA İYİYDİ KENDİSİNİ ÇOK SEVDİK

Rana Bellek

BERRİN HANIM VE CEMİL BEY HERZAMANKİ GİBİ GÜLERYÜZÜ VE PROFESYONELİĞİ İLE MÜLKÜMÜZÜN SATIŞINDA BİZE YARDIMCI OLDU SÜREÇTE BANKA İŞLEMLERİ HIZLI BİR ŞEKİLDE YÖNETİLİR KENDİLERİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ

Mete Saveren

Berrin hanım bizimle çok ilgilendi,güvenli ve olumlu bir süreçti. Herşey için çok teşekkür ederiz.

Ömür Sansoy

Berrin hanım ve Cemil bey şimdiye kadar karşılaştığımız en iyi danışmanlar. Bütün kiralamamızı ve satışlarımızı onlarla yapmaya devam edeceğiz.En zor şartlarda en iyi çözümlerle tanık olduk.Çok teşekkür ederiz.

Onur Türkyılmaz

Berrin Hanım ve Cemil Bey dairemin satış süresini başından sonuna kadar güleryüzlü yapıcı ve kolaylaştırıcı yaklaşımlarıyla çok destek oldular. Hem alıcı ham satıcı çok memnun kaldık. Bundan sonra gayrimenkul işlerim için mutlaka yine kendileri ile çalışacağım tanıdıklarıma da tavsiye ediyorum.

Serhat Çınar

Berrin Hanım iletişim becerileri ve müşteri memnuniyetine verdiği önem sayesinde, sorularıma hızlı ve açıklayıcı cevaplar aldım. Emlak sürecinin karmaşıklıklarıyla başa çıkmada uzmanlığını sorgulayacak güvenilir bir danışman olarak beni etkiledi,İşbirliği yaptığımız süre boyunca dürüstlüğü ve şeffaflığıyla güven oluşturdu. Kendisiyle çalışmak ev bulma daha sorunsuz hale getirmeme yardımcı oldu. Kesinlikle başkalarına da tavsiye derim.

Nuray L. Askan

Yaklaşık 2 yıldır mülkümüzü (binamızı) farklı firmalar ile çalıştık. Sonuca ulaşamadık. Danışmanımız Berrin Hanım ile referans yolu ile tanıştık. Profesyonel davranışı doğru yönlendirme ve pazarlama ie 2 ay gibi kısa bir zamanda sonuca ulaştık. Ayrıca bizi sürekli bilgilendirmesi, rahatlıkla ulaşabilmemiz açısından çok memnun kaldık. Çok teşekkür ederiz.

Serap Güngör Topçu

Berrin Hanımın ve eşinin göstermiş olduğu ilgi, alaka güzel enerjilerinden çok memnun ve mutluyuz iyiki yollarımız kesişti. çok teşekkür ederiz.

Hülya İlhan

Canlı, enerjik, konuşkan, iletişimi çok kolay kuruluyor. Hemen iletişim kurulabiliyor.

Elçin Tanyeli

Sektördeki teknik bilgisi, tecrübesi ve iletişim becerileri güçlü bir emlak uzmanı olarak, bizleri doğru kararlara yönlendirirken, taraflara hakkaniyetli ve hassasiyetlerimize duyarlı yaklaşımı ile çözüme çok çabuk ulaşılmasını sağladı. Önceden aldığı önlemlerle sorun çıkamamasını sağlayarak çok profesyonel bir hizmet sundu. Ayrıca pozitif ve neşeli kişiliği ile asında çok sıkıcı ve gergin yaşanabilecek emlak sürecini, çok keyifli ve eğlenceli hale getirdi. Gelecekte emlak hizmeti almayı düşündüğümüzde başvuracağımız ilk isim Berrin Çevik Hanım olacaktır. yakınlarımıza ve arkadaşlarımıza kendisini gönülden tavsiye edeceğiz.

Eray Topcu

BERRİN HANIM İLK TELEFON GÖRÜŞMEMİZDEN İTİBAREN ÇOK YARDIMCI OLDU KORKTUĞUMUZ SÜRECİ ÇOK KOLAY BİR HALE GETİRDİ VE GÜZEL BİR GÜVEN İLİŞKİSİ KURDUK.

Saliha İrem Alp

Berrin hanım çok içten ve ilgili bir şekilde bizimle iletişim halindeydi. Çok memnun kaldık.

Rasine Atakul

Danışmanımız işinde profesyonel davranışları bizi bilgilendirmesi ve güvence vermesi rahatlıkla ulaşabilmemiz açısından çok memnun kaldık. Çok teşekkür ederiz.

Hande Özver

İnce ve nazik konuşması, açık ve anlaşılır ifadesi, alaka göstermesi ile bilgilendirme yapması, çok iyi idi. Tekrar çalışma yaparım.

Fatoş Zalimoğlu

İşinde uzman her türlü sorumuza cevap alabildiğimiz güler yüzlü başarılı berrin hanımla çalışmaktan çok memnunuz.

Büşra Yurt Meraloğlu

Her ihtiyaç anında ulaşabilir, güleryüzlü sıcak kanlı ve çözüm odaklı danışmanımız çok teşekkür ederiz.

Selin Kömür Aral

Sahibinden.Com vasıtası ile iletişime geçtüğümüz berrin hanım ile ilk andan itibaren planlı programlı bir şekilde ilerledik.Daha önce denk geldiğimiz emlak danışmanlarından sonra berrin hanım gerçekten çok iyi geldi.Kendisi çözüm odaklı ve anlayışlıydı.Karşı tarafa verdiği güzel enerjisi ve güvenle diyebilirim ki bundan sonra kendisi ile çalışmaktan mutlu olurum

Serkan Dedik

Berrin hanimdan emlak danişmanliği hi̇zmeti̇ aldik ve çok memnun kaldik.Her şeyi̇ ayrintili düşünen ve kolaylaştiran, güleryüzlü ,güvenli̇ hi̇zmet veri̇yor.Teşekkür ederi̇z.

İdil Karababa

Çok hızlı ve efektif çalışıyor.Çok memnun olduk kendisinden.Kendimizi güvende hissettik.

Özge Sağnak

Berrin hanım işine yaklaşımı ve bilgisi nedeniyle bize çok yardımcı oldu.Çok teşekkürler.

Gülay Şenyüzlü Kırantepe

Tanıştığımız ilk andan itibaren hızlı dönüşü, ilgi ve alakası, çözümcü yaklaşımı, güleryüzü ve nezaketi ile berrin hanımdan mükemmel hizmet aldık.Kesinlikle ihtiyacımız olduğunda tekrar yardım almak isteyeceğimiz ve çevremize önereceğimizden eminiz.Sevgiler.

Özgür Kul Yayla

Çok ilgili,güleryüzlü.Aynı zamanda çok hoş,sempatik insana pozitif enerji veriyor.Tanıştığım için ve yardımcı olduğu için çok memnun oldum.Daha önce çalıştığım emlakçılar gibi asla değil.Iki tarafı da memnun etmek için çabalayan, taraf tutmayan adil çalışma şekli insana güven veriyor.Teşekkür ederim.

Mehmet Fatih Ertürkmen

Severek i̇şi̇ni̇ yaptiği,çok keyi̇fle, i̇çtenli̇kle yaklaşiminda okadar belli̇ oluyor ki̇... i̇lgi̇si̇nden desteği̇nden ve çözüm odakli olmasindan çok mutlu oldum.

İpek Öztürk

Çözüm odaklı,müşteri memnuniyetini en üstte tutan,güleryüzüyle bu süreci en rahat halde geçirmemizi sağlayan harika bir danışman.Emlak konularında her zaman tek adresimiz.

Didem Çerçi

Son derece di̇kkatli̇ ti̇ti̇z çalişan ve i̇şi̇ni̇ son derece özenli̇ yapan bi̇r kişi.Tecrübesi̇ bi̇ze çok yardimci oldu.Kendi̇si̇ne olan güveni̇mi̇z yeni̇ çalişmalarimizda da bi̇zi̇m i̇lk başvuracağimiz danişmanimiz olacaktir.Berri̇n hanimi tüm yakin cevreme özelli̇kle tanitmak ve taniştirmak i̇sterim

Bahar Akkuzu

İlk konuştuğumuz andan itibaren ilgili ve güler yüzlü berrin hanım'a teşekkür ederim.

Elif Naz Şansoy

Berrin hanım işini hem büyük bir profesyonellikle hem de büyük bir samimiyetle icra ediyor. kendisi̇yle çalişmak çok büyük bi̇r zevk.

Alara Naz Ceylan

Çok güler yüzlü ve yardimseverdi̇.Detaylı bi̇lgi̇lendi̇rme ve açiklamalariyla süreci̇ bi̇zi̇m i̇çi̇n kolay ve keyi̇fli̇ bi̇r hale geti̇rdi̇.Çok teşekkür ederiz.

Volkan Doğan

Berrin hanım süreç boyunca her aşamada çok yardımcı oldu. Kendisi çok nazik ve işine hakim biri.

Irmak Neslioğlu

Berrin Hanım'ın uzun yıllar önce ev kiraladığımızda tanıdık. O kadar güvenilir,içten, ilgili ve işinde profesyoneldi ki. Bir gün evimiz olur ise emlakçımızın kendisi olacağına o gün karar vermiştik. Bugün evimiz var ve onun desteği, ilgisi ile çok tatlı kiracımızı bulduk. Kendisine çok çok teşekkür ediyoruz. Herkese kendisini tavsiye ediyoruz, gözünüz hiç arkada kalmadan rahatlıkla güvenebileceğiniz özel bir danışman.

Alize Günzel

Berrin Hanım'la iletişimi gayet açık bir şekilde kurduk. Son derece profesyonel ve güler yüzlüydü. Tüm işlemler için ve hizmetler açısından yardımsever davrandı ve kendisine her zaman ulaşabildik. Tüm sorularımıza açıklıkla cevap verdi.

Ebru Polst

Güleryüzlü,ilgisinden dolayı çok memnun kaldık. Sorumluluk sahibi olması ve profesyonelliğinden dolayı teşekkür ederiz.

Ayşe Oya Uzer

Berrin Hanım ilk aramamızdan itibaren çok ilgilendi bizimle. İçten samimiyeti ve profesyonel davranışları ile güven verdi. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Ayşe Oya Uzer

Berrin hanım, İlk aramamızdan itibaren çok ilgilendi.Bizimle işten samimiyeti ve profesyonel davranışları ile güven verdi. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Koray Limon

Profesyonel,kibar iyi niyetli mesleğinde başarılı insancıl dört dörtlük. Herşey için teşekkür ederim.İyi ki sizi tanımışım.

Özgür Sağnak

Berrin hanım işine yaklaşımı ve bilgisi, nezaketiyle bize çok yardımcı oldu. Çok teşekkürler.

İlkay Odabaş

İleişimi çok kuvvetli, ihtiyacı kolay anlayabilen çözüm odaklı süper bir emlak danışmanı

Orkun Kayaoğlu

İlk günden itibaren çok ilgili ve alaka göstererek yardımcı oldu. Güler yüzü hiç eksik olmadı. Özellikle mülk ile ilgili bilgisi ve hızlı cavep veriyor olması harika

Melike Yavuz

Çok kibar, yardımsever ve soyadı gibi çevik.

Milen Nae

Berrin hanım. Çok ilgili ve süreç boyunca bize çok yardımcı oldu. Akıcı bir iletişimimiz olması bu süreçte bizim için değerli.Teşekkür ederiz.

Bilgenur Sultan Atar

Çok kibar, naif, ince düşünceli, mesleğini hakkıyla yapan, dakik, profesyonel, hanımefendi, insancıl, dört dörtlük bir bayan.Biz ailecek çok sevdik. Dostluğumuzun uzun süre devam etmesi dileğiyle.. İyi ki tanımışız.

M. Leyla Yıldız Şen

Uzun zmanaıdr kendisiyle tanışıyorum. Kendisi ilgili, samimi ve profesyonel çalışıyor. Kendisiyle çalışmaya devam edeceğim.

Özgü Güven Yenel

Berrin Hanım, Süreçte her konuda güleryüzü ile destek oldu.Kendisine yardımları için teşekkür ederiz.

Leyla & Tevfik Ege

Berrin ÇEVİK güler yüzlü, samimi, fedakar ve çok azimli bir danışman. Dört hisseli dairemizin çözümü oldukça zor tapu sorunlarının kısa sürede çözüme kavuşturulması için oldukça çaba sarf etti ve 2 ay gibi kısa bir zamanda satışını tamamladı. Kendisine minnettarız. İyi ki var iyi ki Berrin Hanım ile yollarımız kesişmiş, mesleğinde her daim başarılarının devamını temenni ediyoruz. Sağolsun, varolsun.

Duygu Cem Tayla

Berrin Hanım, ev kiralama sürecimizin başından sonuna her aşamasında, çok ilgili, çok destekleyici, çok dürüst davrandı. Görüşmelerin gerçekleşmesi için sözleşilen saatlere vaktinden bile önce gelerek işine gösterdiği özeni bizlere de gösterdi. Ev sahibi ve kiracı adayı arasında kurulması gereken bütün iletişimi son derece sağlıklı bir şekilde kurdu. Açık ve net iletişimiyle, yerinde samimiyetiyle, her konuda destekleyici tavrıyla kendisinden çok memnun kaldığımızı belirtmek isteriz.

Sema Taşkın

Harika bir ikili çünkü güven hayatta zor kazanılır. Bu sektördeki güvenilmez emlakçı ön yargılarımızı kırarak bize dürüst, samimi, içten ve açık davrandığınız için çok teşekkür ederiz. Gerçekten işini seven ama aynı zamanda satıcı ve alıcının zarar görmesine mahal vermeyen güvenilir adres. Gönül ve Berrin ekibinin aydınlık yolu açık olsun. Sizleri seviyoruz.

Hatip Ümit Kardaş

Güler yüzlü, enerjik, pozitif ve sorun çözücü, bir hizmet. Dostane ilişki kurulabilecek kadar güvenilir.Çok teşekkür ediyor., başarı, huzur ve sağlık diliyorum.

Güneş Özdiler Küçük

Son derece profesyonel ve güler yüzlü olan Berrin Hanım sayesinde kısa süre içinde kiracımızla anlaştık. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Hazar İlhan

İyi, sempatik, güler yüzlü, yüksek enerjili, sürecin her anında pozitifliğiyle süreçte yardımcı oldu. Teşekkür ederim.

Umut Can

Hayatım da bayıldığım ilk emlak danışmanı .

Betül Küçükkaraca

Berrin Hanım son derece ilgili, nazik ve samimiydi. 5 gün kadar kısa kiraya verme sürecimizde ve öncesinde kendisinden rutin olarak her gün (hatta günde birkaç defa geri bildirim almak)bizim için çok memnun ediciydi.Kendisine bir kez daha teşekkür ederiz.

Yıldız Soyata

Berrin hanımla 4 yıl önce çalışmaya başladık. Bağdat Caddesi. üzerinde bulunan dairemi, titiz bir çalışma ile istediğim güzel bir aday ile buluşturdu.İşine verdiği önem ve profesyonelliği ile her zaman takdirimi kazanmıştır. Çok çok daha büyük başarılara imza atacağına inanıyorum.

Leyla Atalay

Berrin hanım ile Remax ofisinde çalışan okul arkadaşımın sosyal medya hesabı vasıtası ile tanıştım. kendisi ile çalışmamın isabetli ve doğru bir karar olduğunu evimin çok kısa sürede istediğim şartlarda kiralandığında anladım.Sağolsun hayat boyu iyi bir dost arkadaş edinmiş olduğumu da düşünüyorum. Berrin hanım benim için çok çalışkan, işine oldukça önem veren müşteri ile diyalogu mükemmel olan bir kişidir.İşinde başarılarının devamını diliyorum.

Ateş Yankı Öksüz

Berrin hanım ile çalışmak büyük bir zevkti.hayalimizdeki evi bulmamızda bize yardımcı olduğu için çok teşekkür ederiz.

Mehmet Güleç

İstanbul Erenköy'de bulunan dairemin satışı Berrin Çevik ile yaptığım işbirliği sonucunda gerçekleşti. Gerek satışın sürati ve gerekse de satış sırasında aldığım hizmet nedeniyle Berrin hanıma çok teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

Orhan Göksal

O.GÖKSAL kadıköy de bulunan emlağımın satışı sırasında çalıştığım Berrin Çevik sistematik ve profesyonel yaklaşımı ile mülkümü istediğim fiyattan ve son derece hızlı problem çıkmadan sonuçlandırmıştır.
başarılı çalışmasından dolayı tebrik ederim.

Prof. Dr. Ali Çetin Gürses

Vakfımıza ait İstanbul da bulunan gayrimenkulümüzün satışında Berrin Çevik iletişim yeteneği, takipçiliği sayesinde üstün başarı göstermiş, organizasyon yeteneği sayesinde mülkümüzü kısa zamanda satmıştır. başarılarının devamını dilerim.

E Levent Toksoy

remak sahil den BERRİN ÇEVİK dairemin satılmasında elime geçen paranın değerlendirilmesinde, kiralanmasında çok büyük yardımları olmuştur. güleryüzlü duruşundan dolayı teşekkür ediyorum. saygılarımla E. Levent Toksoy

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.