Almanyada doğdum ve büyüdüm eğitimimin ardından Türkiyeye döndüm. 1990 yılında Hoechst ilaç firm. Pharma Indent'de uzun yıllar çalıştım Ardından Uluslarası Nakliye Sektöründe Almanca Dış Ticaretini yürütüm.

Ich bin Deutschland geboren und 1987 Türkei gezogen.Ich habe lange Jahre in Hoechst AS.Pharma Indent als korrespodentin auf Deutscher Sprache gearbeitet.In Kent Transp.habe ich 12 jahre den Import Deutschland vertretet.Jetzt bin als Immobilienmaklerin bei RE/MAX, zufriedene Kunden motivieren mich jedesmal für das Erfolg.In kürzester Zeit mit bestem Preis für eine sichere betreuung stehe ich jeder Zeit als Immonilienmaklerin zur Verfügung. Auf Suche bewertung wenden Sie Vertrauungvoll auf mich.Gern auch auf Deutsch.

Uzamanlık Bölgem : Erenköy-Bağdat Caddesi,Caddebostan,Feneryolu,Suadiye

Uzmanlık Alanları

Konut

Bildiği Diller

Türkçe, Almanca

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2000

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2018

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2019

RE/MAX sistemine dahil edilen gayrimenkullerin en doğru fiyat ile alınmasının yetkinliğini sağlar.
Yeşim Esen portföyünde 0 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 0 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

C******* T*******

Yeşim Hanım'ın yardımıyla çok kısa sürede iki dükkanımı kiraya verebildim. Yeşim Hanım ile çalışmak çok keyifli ve profesyoneldi. Ayrıca kiracı adaylarının şeffaf bir şekilde seçilmesini de çok beğendim. Yeşim Hanım ile çalışmaya devam etmekten çok mutlu olacağım. Ich konnte mit Frau Esens Hilfe meine beiden Läden in kürzester Zeit vermieten. Die Zusammenarbeit mit Frau Esen war sehr angenehm und professionell. Auch die transparente Art und Weise bei der Auswahl der Mieterkandidaten hat mir sehr gut gefallen. Ich werde weiterhin sehr gerne mit Frau Yesim Esen weiterarbeiten.

N******* B*******

RE/MAX ailesinin en nadide en güvenilir işini hakkıyla yapan her anınızda yanınızda olan her konuda destek veren hiçbir zaman yalnız bırakmayan çok kibar hanımefendidir Yeşim Hanım iyi ki yollarımız kesişmiş iyi ki tanıdık sizi kendisi çok değerlidir bizim için bundan sonra hep beraberiz daha çok başarılara imza atacağız beraber size başarılınızın devamını diliyorum ve tekrar tekrar teşekkür ediyorum ilginize alakanıza iyi ki varsınız seviyoruz sizi😊❤️

Merve Arda Bilgin

Yeşim Hanım ile evimizi kiralama sürecinde birlikte çaliştik. Gerek profesyonelliği gerek her an yardıma hazır oluşu ve isteklerimizi doğru anlayıp yönetmesiyle çok rahat ve kolay geçen bir sürecin sonunda içimize en sinen şekilde evimizi kiraladık. İlk defa evimizi kiraladığımız için bilmediğimiz çok şey vardı,içtenliği ve güleryüzü sayesinde çok rahat iletişim kurabildiğimiz için çok mutlu olduk. Her şey için çok teşekkür ediyoruz.

Kerem Coşkun

Yeşim Hanım vasıtası ile ev kiraladım. Bu süreçte her türlü konuda yardımcı ve destek oldu, ilgi ve alakasından dolayı kendisine çok teşekkür ederim.

Alpaslan Özgün

Yeşim hanım işini gerçekten çok iyi bilen bir emlakçı. Evimi bir haftada çok iyi bir müşteriye kiraya verdi. Kendisine teşekkür ediyorum.

G******* G*******

İstanbul’a yeni taşınan biri olarak sadece ev ile ilgili değil, her konuda bana yardımcı olan ve süreci benim için çok kolaylaştıran Yeşim hanıma profesyonel ve bir o kadar da samimi desteği için çok teşekkür ederim

Ahmet Hekimoğlu

Yeşim hanım daire alma sürecimde ki şeffaf yaklaşımı , konu takibi ve erken veya geç demeden vermiş olduğu hizmet için teşekkür eder; kendisine ve gelecekteki müşterilerine bereketli alım satımlar dilerim.

Ahmet Toros

Yeşim hanm , çok titiz ve profesyonel bir çalışma yaptınız. Çok memnun kaldım. İlginiz için teşekkür ederim.

Sevgi Pasinli

Yeşim hanım çok kısa bir sürede dairemi hızla yeni kiracılarıma kavuşturdu. Kendisine en hızlı şekilde doğru fiyatlı işlemi ve fevkalade hizmeti için çok teşekkür ederiz.

Hakan Gözeyik

Yeşim Hanımın hizmet ve çalışmalarından, müşteri ilişkilerinden ve iş takibinden çok memnun kaldık. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Handan Nazik

Yeşim Hanımın gayrimenkulümüzü satışı konusundaki gayretinize ve ilginize çok teşekkür ederiz. Sayenizde çok kısa zamanda ve istediğimiz fiyattan satışı gerçekleştirdiğiniz için size ve ekibinize minnettarız. Saygı ve sevgilerimizle

Elif Lale Üner

Herşey için çok teşekkür ederiz.

Ekrem İmamoğlu

Begendiğimiz daireyi bize hızla gösteren, muhteşem bir sunum ve hizmetle bizi ortak noktada buluşturan Yeşim hanıma çok çok teşekkürler ederiz. Aldığımız hizmetten çok memnun kaldım. Yeşim hanıma teşekkürler ederiz ve başarılarının devamını dilerim. İlgi ve alakası çok güzel....

Ender Duman

Çok ama çok memnun kaldım !!! Yeşim Hanıma hiç düşünmeden tüm konutlarımın anahtarlarını teslim ettim. Kendisi çok titiz ve profesyonel çalışmalarıyla bana muhteşem kiracılar kazandırdı... Kendisine sonsuz teşekkürler ederiz.... ENDER DUMAN

Dila Keçecioğlu

İstediğimiz evi bize gösteren Yeşim Hanım, işi çok çabuk sonuçlandırarak bizleri çok mutlu etti. Güler yüzü, kalitesi, iş çözme hızı bence piyasanın çok ötesinde

Ezgi Topaloğlu

Kendisiyle kiralama işlemi yaptık ilgisi için teşekkür ederiz

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.