- İŞİNİZİ ŞANSA BIRAKMAYIN… br/ br/-1963 İSTANBUL DOĞUMLUYUM, İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ BİYOLOJİ BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİKTEN SONRA ÇAPA TIP FAKÜLTESİ'ndeki ARAŞTIRMALARIMI TAKİBEN ROCHE İLAÇLARI (Kalite Kontrol) VE MEDTEK ELEKTRONİK TIBBİ CİHAZLAR FİRMASINDAKİ SATIŞ-PAZARLAMA VE LOJİSTİK YÖNETİCİLİĞİNİN ARDINDAN Re/MAX DORA İLE TANIŞTIM VE TÜM GÜCÜMLE BU MÜKEMMEL EKİBİN BİR PARÇASI OLARAK SİZLERE HİZMET VERMEKTEN GURUR DUYARIM .

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2000

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2019

RE/MAX sistemine dahil edilen gayrimenkullerin en doğru fiyat ile alınmasının yetkinliğini sağlar.
Şebnem Tiryaki portföyünde 7 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

E*******

Son derece dürüst ve güvenilir bir kişiliktir.

Ç*******

Sebnem Hanim Maltepe'de sattigim evde beni temsil etti. Kendisinin profesyonelligi, serin kanliligi ve musteri odakli calismasi beni cok etkiledi. Kendisini danisman olarak kesinlikle tavsiye ediyorum.

S*******

Ev kiralama sürecinde bize çok yardımcı oldu. Çok teşekkürler

Umut Serin

Şebnem Tiryaki Hanım'a ofis satın alma sürecimizdeki ilgi ve alakasından ötürü çok teşekkür ederiz. Sürecin her anında bizi bilgilendirmesi, yönlendirmesi ve güler yüzü sayesinde çok keyifli bir satın alma deneyimi yaşamış olduk. Her türlü emlak işinizde güvenle tercih edebilirsiniz.

Sırma Demir

Daire satış işlemini sorunsuz, sağlıklı bir şekilde, işlerimizi de kolaylaştırarak bu süreci kendisi ile tamamlamanın güveni ve huzuru içindeyim. Şahsım adına kendisine ve Remax ailesine çok teşekkür ederim. sağlıkla tekrar görüşmek üzere...

Hülya Baliç

KISA BİR SÜRE ÖNCE TANIMAMA RAĞMEN, SİZ HER YÖNDEN DONANIMLI VE HARİKA BİR İNSANSINIZ ŞEBNEM HANIM... HER ZAMAN GÖRÜŞEBİLMEK DİLEĞİ İLE

Sertan Aslan

Evimizi Nisan ayı başında satışa çıkardık. Şebnem hanim, 4 ay gibi kısa ve zor bir dönemde evimizi satışı için, gelen misafirlerimizi yönlerdirmede ve bilgilendirmede, profosyenel satış yönetıciliginin örneklerini sergilemıstir.Son tapu işlemlerine kadar yanımızda olup bilgilendirmesi ve yönlendirmeleri bizleri sorunsuz ve aksaklik yaşamadan işlemlerimizi bitirmemizi sağlamıştır. Kendisine çok teşekkür ediyor bundan sonraki satış ve portföy yönetiminde başarılar diliyorum. İyi ki yanimizdaydiniz.

Akın Şahin

Şebnem hanım satın almak istediğimiz ev konusunda bize yardımcı oldu. Diğer görüştüğümüz emlakçıların aksine konuya hakimiyetiyle profesyonelligi ile işlerin kolay ve hızlı şekilde ilerlemesini sağladı. Ayrıca güleryüzlülüğü ve samimiyetinden çok memnun kaldık. Teşekkürler! :)

Müjde Göksu

HİZMETİNİ ALMIŞ BULUNDUĞUM ŞEBNEM TİRYAKİ HANIMEFENDİNİN GEREK İLGİSİNDEN, GEREK UZMAN YAKLAŞIMINDAN VE PROFOSYONEL YAKLAŞIMINDAN ÇOK ÇOK MEMNUN KALDIM. KENDİSİNE TEŞEKKÜRÜ BORÇ BİLİRİM...

S*******

ŞEBNEM Hn. İLE KİRAYA VERECEĞİMİZ EV İÇİN ÇALIŞTIK, VERDİĞİ HİZMET VE PROFOSYÖNELLİĞİNDEN MEMNUN KALDIK, KISA SÜREDE KİRACI BULDUK, TEŞEKKÜR EDERİZ...

E*******

ŞEBNEM HANIM EVİMİZİ 24 SAAT GİBİ ÇOK KISA BİR SÜREDE KİRAYA VERDİ, KENDİSİ SON DERECE İŞİNE HAKİM, GÜLER YÜZLÜ, İLGİLİ BİR DANIŞMAN, HİZMETİNDEN ÇOK MEMNUNKALDIK, TEŞEKKÜR EDERİM

Berat Tay

Şebnem Tiryaki Hanım'a sonsuz teşekkürlerle.İşini özveriyle yapan sürecin başından sonuna kadar güvenilir bir şekilde bizimle ilgilenmesi memnuniyet vericiydi.

Sırma Demir

Gerçektende" işinizi şansa "bırakmıyor, üzerinizden o kadar yükü alıyor ki rahat ve güvenilir bir şekilde işleminizi tamamlıyor. Kendisi ile ikinci kez kiralama işlemini yaptık. Çok hızlı bir şekilde ve sorunsuz hallettiği için sonsuz teşekkürlerimi önce kendisine, sonra da Remax Dora ailesine iletiyorum.

D*******

Şebnem Hanım sürecimizin başından sonuna kadar güven verici şekilde detaylı bilgilendirme yaptı ve en ufak ayrıtılarla bile ilgilendi. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Evren Kurt

Şebnem hanım ile konut kiralama sürecimde tanışma fırsatı buldum. Kafamdaki soruların tamamına net cevaplar vererek beni her konuda aydınlattı. Alanına çok hakim bir emlak danışmanı. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Mustafa Özel

Şebnem Hanım'ın her iki tarafın haklarını gözeterek süreci çok profesyonel biçimde yöneten ve güven veren bir çalışma prensibi var. Aynı zamanda çok nazik ve hızlı bir şekilde her türlü sorumuza çözüm üretti. Emeğiniz ve özveriniz için teşekkür ederiz.

Ebru Teker

Tatilde bile bizimle süreci en ince detayına kadar takip edip güler yüzü ve hoş sohbetiyle bize güven duyduran şabnem hanıma tekrar teşekkür etmek isterim.

Suat Çakıroğlu

Onlarca emlak danışmanı ile muhatap olduktan sonra karşımıza Şebnem hanım çıktı. Özverili çalışması ile bir danışmandan bekleyebileceğiniz hizmetin fazlasını sunuyor inanın.

N*******

Ev satmak için tesadüfen tanıştım kendisiyle. Sürecin başından sonuna kadar yanımızdaydı . Hoş sohbetiniz ve bitmeyen sabrınız için ayrıca teşekkür ederim. Güvenli ve kolay bir süreç oldu sayenizde.

O*******

Şebnem Hanım cok nazik ilgili ve bilgili bir emlak danışmanı. Kendisi cok hizli bir şekilde kiralama işlemini gerçekleştirdi ve hiçbir safhada irtibatı kesmeden gerekli bilgilendirmeleri yaptı.Kendi gayrimenkulune islem yapıyormuş gibi sahip çıkıyor.Tesekkurler

M*******

Sn.Şebnem Tiryaki, müşterisine sadece müşteri gözüyle bakmayan, son derece ılımlı ve enerjik bir tavırla yaklaşarak güven tesis eden işini severek yaptığını belli eden bir emlak danışmanı olarak şahsımın ev kiralama sürecini hızlandırdığı için kendisine teşekkür ederim.

H*******

Şebnem hanım, konuya hakimiyeti ve iletişimi ile müşterisine güven veren, işine sahip çıkan son derece kibar bir emlak danışmanı. Gözünüz arkada kalmadan mülkünüzün satış veya kiralama işlerini teslim edebilirsiniz.

Arif Emrah Özbay

Sebnem hanim ile kiralama islemimiz oldu. İsinde ilgili, hizli, tavsiye verici bir kisi. Cok memnun kaldik. Kendine tesekkur ediyorum.

Kerem Yıldırım

Sebnem hanim isini cok iyi yapan bir profesyonel.Kendisiyle bir hafta oncesinde irtibata gecmistik ve kisa surede evimize kiraci buldu.Guvenerek kendisiyle calisabilirsiniz.

Ali Tarlakazan

Şebnem Hanım ile 2015 yılında tanıştık, o günden bu yana hem benim hem de diğer aile fertlerimin emlak alım satım, kiralama işlerini Şebnem Hanım ile yürütüyoruz. Kendisi çalışmasıyla, iş yapışındaki özeni ve güvenirliği ile takdirimizi kazanmıştır. Ayrıca başladığımız tüm projeleri de kabul edilebilir bir süre içinde tamamlamış bulunuyoruz. Kendisiyle daha uzun süreler çalışmak isteriz.

Ebu Bekir İmal

EŞYALI KİRALIK OFİSİMİZİN KİRALANMASINDA GÖSTERDİĞİ TİTİZ ÇALIŞMADAN VE KISA SÜREDE SONUCA DÖNDÜRMESİNDEN DOLAYI ŞEBNEM HANIMa ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

Hüsnü Duran

YENİ AİLE KURARKEN EN TİTİZLENDİĞİMİZ ŞEY EVİMİZ VE ŞEBNEM Hn. BİZİMLE SABIRLA İLGİLENDİ, DEFALARCA SUNUM YAPARAK İÇİMİZİN RAHAT ETMESİNİ SAĞLADI VE GÖNLÜMÜZE GÖRE BİR EV KİRALADIK, ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ

Metin Dinler

Şebnem hn, sürekli bilgi tazelemesi, gelişmeleri yakinen takibi ve çok iyi organizasyon yeteneği ile oldukça karışık bir satış operasyonunu pürüzsüz şekilde tamamlamamızda baş rol oynamıştır. Konunun tüm paydalarını aynı hedef doğrultusunda bir araya getirerek her konunun çözümlenmesini sağlamıştır. Teşekkürlerimi sunarım.

Paşa Göktaş

Şebnem Hanım yapı olarak her yaptığı işte Başarılı olabilecek bir karaktere sahip. İnsan ilişkileri çok nazik ve saygılı, yaklaşımı insancıl, işini ciddiye alan disipline sahip, empati yapabildiği için Her iki taraf arasındaki hassas dengeyi Bulan bir yaklaşımı benimseyen çizgi izliyor. Güven veriyor ve yaptığı işe kalite Getiriyor.

Sırma Demir

Yapılan tüm güzel yorumlara yürekten katılıyorum, bilgi, analiz ve tecrübesiyle 15 gün gibi kısa sürede evimize kiracı bulduk. Gerçekten de işinizi şansa bırakmayın ve kendisiyle mutlaka tanışın. Hayat boyu da sırdaş, arkadaş ve dost olunabilecek yüreği güzel insandır Şebnem Hanım. iyi ki tanıdım sizi

Melis

Şebnem Hanım'ın harika enerjisi daha telefonda konuşurken fark ediliyor . Tanışınca gerçekten hem entelektüel açıdan hem de mesleki anlamda donanımlı biri olduğunu anlıyorsunuz ve bu da inanılmaz güvende hissettiriyor. Klasik emlak danışmanlarından değil. Hem kiracının hem de ev sahibinin yanında olmayı başarabiliyor. Onu Satsuma'da bekliyorum,

Murat

Şebnem Hanım dairem için 2 hafta gibi kısa bir sürede harika bir kiracı buldu. Süreci başından sonuna profesyonelce yönetti. Çok teşekkür ediyorum. Kesinlikle öneririm.

Safa Özyılmaz

Ev kiralamak gibi uğraştıran bir süreci hızlı bir şekilde sonuçlandırmama yardımcı olduğu için güler yüzlü şebnem hanıma teşekkürü bir borç bilirim :)

Hasan Osman Odabas

Maltepe'deki ikinci dairemizin satışını ve satış ile ilgili bütün mevzuatı da mükemmel zamanlama ve yaptığı titiz çalışma ile başarıyla gerçekleştirdiği için, Şebnem Hanım'a çok teşekkür ederim. Bilhassa bana verdiği güven için tam notu hak etmiştir.

Ç.k.

DAİREMİZİ ALIM AŞAMASINDAKİ TÜM KATKILARINDAN DOLAYI ŞEBNEM HANIM'a TEŞEKKÜR EDERİZ.

Arif Kaytaz

Erenköy'deki dairemizin satışı sırasında, yaptığı titiz çalışma, geri bildirimler ve hassas yaklaşımları için, ayrıca bir günde hem intikal hem de satış işlemini başarıyla gerçekleştirdiği için Şebnem Hanım'a çok teşekkür ederiz.

Bilgehan Aydaş

BAŞKA EMLAK DANIŞMANI ARAMAYIN!. ŞEBNEM HANIM GÜLER YÜZÜYLE, SONUÇ ODAKLI HIZLI VE EKSİKSİZ ÇALIŞMASI İLE, ALIM-SATIM SÜRECİNİ KAZAN / KAZAN POLİTİKASIYLA YÖNETMESİ İLE BİR TELEFON UZAĞINIZDA.

Hasan Osman Odabas

Yurt disinda yasadigimdan dolayi, emlak satisi cok iyi koordinasyon edilmesi gereken bir konu. Bilgilendirme olsun, güvenlik konusu olsun, her bakimdan dinamizmi ve hamartligiyla dikkatimi ceken Sebnem Hanima cok mütesekkirim.

Gül Ci̇velek

DAİRELEREMİZİN KİRAYA VERİLMESİ SIRASINDA GÖSTERDİĞİ İTİNA, TİTİZ DEĞERLENDİRME, DÜZENLİ BİLGİLENDİRME VE ÇABUK SONUCA ULAŞTIRMASINDAN DOLAYI ŞEBNEM HANIMA TEŞEKKÜR EDERİZ.

Bülent Ural

Şebnem Tiryaki ile tanışmam satılık ev arayış çabalarım sırasında tamamen tesadüf eseri oldu. Kendisine ihtiyaçlarımı, bütçemi ve beklentilerimi anlattım ve çok kısa bir süre içinde bana uygun portföy sunarak en iyi seçimi yapmamı sağladı.Teşekkürler

Yakup Şatıroğlu

Sn. Şebnem Tiryaki'ye, beni Ofistanbul projesi ile tanıştırdığı, sunduğu çeşitli alternatifler ve yardımları nedeniyle çok teşekkür ederim. Yakup Şatıroğlu. 10.05.2016

Sara Güngör Tili

Aylardır kiraya veremediğim dükkanımı, düzenli bilgilendirmeler yaparak, tüm uygun kurumsal firmalarla temasa geçerek kısa bir süre içinde kiraya verdiği ve tüm işlemleri hızla hallettiği için Şebnem Tiryaki ye teşekkür ederim.

Seli̇m Si̇rkeci̇

YENİ İŞ YERİMİZİ KİRALAMAMIZ SÜRECİNDE GÖSTERDİĞİ ÇÖZÜMCÜL YAKLAŞIM, İLGİ VE SÜRECİ ÇABUK SONLANDIRMA KONUSUNDAKİ DESTEĞİNDEN DOLAYI ŞEBNEM HANIMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.

Barış Ekşi

Sn.Şebnem Tiryaki'nin emlak alım işlemleri sırasında gösterdiği ilgi ve alakaya ayrıca daire ile ilgili bildirmiş olduğum eksiklikleri emlak sahibine hemen yaptırıp tarafıma derhal bilgi vermelerinden dolayı teşekkür ederim.

Gul Yapici

Guler yuzululugu ve durustlugu guvenimizi kazanmamızı sagladı. Kendisini ailemizden biri olarak gorduk ve yanımızda oldugu için çok teşekkür ederiz. İlerleyen dönemlerde tekrar çalışmak dileğiyle ... Yardımlarınızı için teşekkür ederiz.

Kerem İnansal

Piyasanin bu kadar durgun olmasina ragmen evimin satilmasinda bana yardimci olan herzaman dogrulari soleyen durust guleryuzlu sebnem hanima ve remax dora ekibime cok tesekkur ederim

Mehmet Mercan

Remaxdora ofisinden ŞEBNEM Hanım'a görderdiğim RIFIRIL ı kısa sürede işleme dönüştürdü kendisine ve Ofisi'sine teşekkür ederim

Yakup Tavukçuoğlu

75 yıllık bir inşaat firmasının 2. Nesil sahibi ve İnş. Mühendisiyim. Uzun yıllardır Gayrimenkul danışmanım olarak çalıştığım Sn. Şebnem Tiryaki Hn.nin şahsına ve Remax Dorada ki iş arkadaşlarına özverili çalışmalarına, Dürüstlükleri, bende ve insanlarda yarattıkları güvenden dolayı teşekkür eder başarılarının devamını dilerim. Yakup Tavukçuoğlu

Erkut Akkartal

Dürüst ve güvenilir bir hanımefendidir.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.