Merhaba,
Ankara doğumluyum.Lisanslı voleybolcuyum. Stilistlik eğitimi aldıktan sonra uzun bir süre Ankara ve İstanbul'da moda sektöründe bulundum.
REMAX'in kurumsallığı, eğitimlere verdiği önem ve çok geniş bir ağa sahip olmasından dolayı Remax ailesine katıldım.
UZMANLIK BÖLGEM ANGORA EVLERİ, ÇAYYOLU, BEYSUKENT VE BİLKENT BÖLGESİDİR.
ALDIĞIM EĞİTİMLER:
-ATEM EMLAK DANIŞMANLIĞI MESLEKİ EĞİTİM PROGRAMI
-TC. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI EMLAK DANIŞMANLIĞI
-REMAX/TÜRKİYE- KARİYERİNİZ(B.KILIÇARSAL)
-REMAX/TÜRKİYE-SATIŞ KAPAMA(R.G. OSTRANDER)
-REMAX/TÜRKİYE-GAYRİMENKUL BAŞARINIZI GELİŞTİRMEK(A.FRADERA)
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2013

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar. Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.
Ayşe Sayın portföyünde 2 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Ayfer Köprülü

Ayşe Hanımı 10 yıldır tanıyoruz.İki evimizi de sorunsuz bir şekilde çok hızlı satışını yaptı.Anlayışlı,sakin,güler yüzlü,samimi davranışları ile bizi çok mutlu etti.Çok teşekkür ederiz.

Dursun Eker

Ayşe hanımın yaklaşımından,göstermiş olduğu profesyonel hizmetten çok memnun kaldım.Kendisine teşekkür ederim.

Berkhan Ocak

Ayşe hanımın ilgisi ve alakasından çok memnun kaldım.Teşekkür ederim.

Hülya Kararlı

Ayşe Hanım'ın profesyonelliği, bilgisi ve güler yüzü sayesinde işlemimizi sorunsuz gerçekleştirdik. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Sinem Asker

Ayşe hanım ile bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine tanıştık, 1 ay tam kapanma sürecinde olmamıza rağmen en kısa sürede evimizi maksimum rakam ile sattı, süreç boyunca tüm stresimi kendisine yansıtmama rağmen hiç enerjisini düşürmeden işine devam etti ve motivasyonumuzu yükseltti, kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Gökhan Çeliksoy

Ayşe hanım ile hiç problem yaşamadık. İşini dört dörtlük yapan birisi. Kendisi çok tecrübeli olduğunu belli ediyor. Çok memnun kaldık.

Celalettin Karabayer

5 yıl önce tanıma şansı bulduğumuz Ayşe Sayın, Bilkent 2’deki evimizin alınması, kiralanması ve satışı süreçlerinde özverili, konusuna hakim ve problem çözücü tavırlarıyla kendisini ispat etmişti. Bu yıl da bir başka evimizin satış sürecini sabırla takip ederek, sonlandırdı. Ayşe hanımın bilgi, deneyim ve titizliğinden çok yararlandık. Teşekkür ederiz.

Serdar Eker

Geçen yıl Ağustos ayında satışa çıkardığımız ancak satışını gerçekleştiremediğimiz evimizi 10 gün önce Ayşe Hanım üzerine aldı. On gün içinde doğru iletişim kurarak ve süreci düzgün yöneterek emekleri sayesinde evimiz satıldı. Profesyonel hizmet anlayışı ve güvenilir tavrı için kendisine teşekkür ederim.

Mustafa Hulusi

Ayşe hanım anlayışlı, samimi, doğru ve dürüst iletişimi ve ilkeli, güven verici profesyonel yaklaşımı ile kısa sürede kiralama işimi sonuçlandırdı. Kendisine buradan memnuniyetimi ve iyi dileklerimi bildirmek istedim.. Teşekkür ederim.

Sedat Yıldırım

Ayşe hanım sizlere çok teşekkür ederim pandemi süreçinde göstermiş olduğunuz hassasiyet ve özverinizden dolayı sabırlılıkla tecrübenizle bizi hiç kırmadan alıcıyı satıcıyı üzmeden evimi sattığınız için teşekkür ederim başarılarınızın devamını diliyorum

S Güney

Ayşe Hanım'a teşekkür ederiz. Kendisi; sabırlıdır, hoş sohbettir, sonuç odaklıdır. Alıcı ile satıcı arasındaki köprüyü kurma konusunda profesyoneldir. İlerde tekrar kendisi ile çalışmak isteriz.

Şengül Üreten

Angora evlerinden ev almama vesile olan Ayşe Hanıma çok teşekkür ederim. Son derece profesyonel, bilgili, insana güven veren bir yapıda. Bu süreci iki tarafında çıkarlarını gözeterek çok düzgün yönetti

Abdullah Sağlam

Uzun süredir ev arayışımızın ardından Beytepe Frigya Evlerinden ev almamıza ve gerekli bütün bilgileri Ayşe hanım güler yüzlülüğüyle, tecrübeleriyle aktararak bilgilenmemizi sağlamıştır. Güven verici, titiz ve hızlı bir süreç için çok teşekkür ederiz.

Y. Erduman

Ayşe Hanım Angora Evleri’nden ev sahibi olmamıza yardımcı oldu. Bu süreçteki ilgili tavrından, ilkeli ve dürüst iş yapma anlayışından, her adımın içimize sinmesi için gösterdiği özenden, ve tabi güler yüzlü ve samimi yaklaşımdan çok memnun kaldık. Gönül rahatlığıyla ile referans olabileceğimiz Ayşe hanım’a teşekkür ederiz.

Ceren Çetinel

Uzun bir süredir boş duran şirket taşınmazımızın kısa bir sürede kiraya verilmesi konusunda bize yardımcı olan, bu konuda çok titiz ve ilgili çalışan Ayşe Hn.çok teşekkür ederiz.

Oğuz Eruygun

Ayşe hanıma profesyonel tutumu, anlayışı ve sabrı için çok teşekkür ederim.

Barış Uca

Ayşe Hanım ile Mutlukent mahallesindeki evimizi kira vermek vesilesi ile çalışma fırsatı bulduk. Ayşe hanım' ın danışmanlığı ile evimizi ikinci kez kiraya verdik. Bu süreçte gösterdiği ilgi, profesyonel yaklaşım ve samimiyeti için kendisine teşekkür ederiz. Bundan sonraki dönemde de kendisiyle çalışmaya devam edeceğiz. Teşekkürler

Selahattin Aydemir

Ayşe hanım işinde tam bir profesyonel. Angorada ev alma sürecimizde bize gösterdiği ilgiden çok memnun kaldık. Güvenilir, dürüst, samimi, güler yüzlü olması ve ev alırken yaşadığımız sorunları çözmek için yanımızda olması bizi çok mutlu etti. bundan sonraki gayrimenkul alış-satışlarımızda kendisiyle çalışmaya devam edeceğiz. Teşekkürler Ayşe hnm

Cem Koç

Ayşe Hanım ile hem ev almak hem de ev satmak için çalışma fırsatı bulduk. İşlemlerimizin her sürecinde, kendisini bizim yerimize koyarak işi sahiplenmesi, profesyonelce yaklaşımı, samimiyeti, konusunda ki uzmanlığı ile kesinlikle referans olabileceğimiz ve birlikte çalışmaya devam edeceğimiz Danışman olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz.

Suzan Ünlüyalvaç

Acarbeytepedeki evimizin satışında bize gösterdiğiniz samimi tavrınız, profesyonelliğiniz, dürüstlüğünüz, ilginiz ve sabrınız için teşekkür ederim.

Hıfzı Kuruşa

Angora'da gönlümüze göre bir ev sahibi olmamız için göstermiş olduğunuz desteğe teşekkür ederim. Doğru, Güvenilir ve Hızlı bilgi akışı için ayrıca teşekkür ederim.

Hasan Yılmaz

Saygıdeğer Ayşe Sayın hanım tam bir profesyonel işinin uzmanı çözüm odaklı kendisine teşekkürler.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.