1982 İstanbul doğumluyum.
İş hayatıma 2004 yılında İstanbul'da tekstil sektöründe bölüm şefi olarak başladım.
2010 yılından bu yana gayrimenkul sektörü içinde bulunmaktayım. Sırasıyla ofisboyluk, asistanlık ve son olarak da danışmanlık görevimi 2013 yılından bu yana sürdürmekteyim. Danışmanlık görevime İstanbul'da başka bir markada başladım. 2016 Şubat ayından beri de İskenderun Remax Ada ofisinde bulunmaktayım.
Hedefim; sizlere ve yakınlarınıza ömür boyu danışmanlık görevini, kurumsal markamızın bünyesinde layıkıyla yerine getirmek; bununla birlikte mülklerinizin satılması veya kiralanmasında hazırlamış olduğumuz ekspertiz raporumuzla doğru fiyatla sonuca gitmektir.
Remax Nedir ?
Remax, 97 ülkede, 6500 civarı franchise ofisi ve 100, 000 e yakın gayrimenkul danışmanı ile hızla büyüyen uluslararası bir gayrimenkul franchise kuruluşudur.
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2016

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Tuğrul Akyüz portföyünde 19 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

E*******

Tuğrul bey işini iş ahlakını bilen profesyonel bir insandır bana çok yardımcı oldu.

Esen Tezcan

Tuğrul Bey bu sektörde işini profesyonelce , dürüst ve kaliteli yapan sayılı kişilerden biridir. Sayesinde hayal ettiğim ama almama imkan olmayan bir eve en kolay şekilde sahip olmamı sağladı.Herzaman gözüm kapalı güveneceğim ve tavsiye edeceğim bir danışman.

A*******

Tuğrul bey ile dostlugumuz ve alisverisimiz eskiye dayanıyor ve en önemlisi guvene bağlı olmasıdır. Is hayatında kendisine başarılar diliyorum ve teşekkür ediyorum. Iyki varsınız. Başarılar.

Uğur Oktay

Tuğrul Bey Gayrimenkul Danışmanlık alanında örnek gösterilmesi gereken bir naifliye ve profesyonelliğe sahip işini layıkıyla yapan bir birey kendileriyle tanışmış ve çalışmış olmak gerçekten bu işin ne kadar profesyonel yapılacağını bir göstergesi.

Aytekin Çingir

Tuğrul bey klasik emlak danışmanı algısının dışında gerçekten olması gerektiği gibi dürüst ve şeffaf. İlişkilerinde profesyonelliği hiç elden bırakmadan kiracı ve ev sahibi açısından tarafsız, adil ve güvenilir.12 yıllık tecrübenin ötesinde kişiliği ile mesleğini çok güzel birleştirebilmiş. Kendisi ile birlikte çalışıyor olmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Oğuzhan Şıhlar

Merhabalar İskenderun içerisinde çok ev alıp sattım kiraladim farklı emlaklar ile çalıştım . Sn: Tuğrul Akyüz beyfendiyi tanıdığım günden beri sürekli kendileri ile çalışıyoruz . Gerek güler yüzü gerek dürüstlüğü ile memnun eden, kesinlikle kendileri işini severek ve benimseyerek yapan profesyonel bir uzman emlâk danışmanıdir. Doğru yerde huzurlu bir ortam tercihi için tek adres biliyorum çok teşekkür ederim Tuğrul bey ...

A*******

Tuğrul bey profesyonel yaklaşımı ve güleryüzü ile bizim için bulunmaz bir danışman oldu .kendisine teşekkür ederim herkese tavsiye ederim. Remax ta tek tercih tuğrul akyuz

Aylin Koca

Tugrul bey gerçekten tüm samimiyetimle söyleye bilirim ki güvenilir bir şekilde evime geçmem için bir köprü olduğunuz için çok tşkler umarim olmaz ama yine ihtiyaç duyarsam sizin gibi bir profesyonelle çalişmak isterim Herşey için tekrar tşkler

A*******

Sağolsun Tuğrul bey bize çok yardımcı oldu çok memnun kaldık. Hem hızlı geri dönüşler yaptı hem çok güler yüzlüydü. İş hayatında başarılar dilerim.

M*******

Tuğrul bey yaklaşımı hızlı geri bildirimi, samimi ve kurumsal kimliğe uygun profesyonel çalışması ile her zaman tercih edip arayacağımız bir kişi olarak tanıdım. Başarılarının devamını dilerim.

Kaan Teksoy

Tuğrul bey samimi ve güler yüzlü ilgili ve alakalı gördüğüm kadarıyla müşteri ilişkilerinde ve işinde oldukça profesyonel çalışan birisi ilgi ve alakalarından dolayı kendilerine çok teşekkür ediyoruz başarılı ve bol kazançlı bir kariyer diliyorum iyi çalışmalar.

Şiir Çay

Tuğrul beyle yollarımız 2 sene önce tesadüfen Remaxı aramamızla kesişti.Şu an annemin dediğine göre 3.evladım dediği, bize her konuda yardımcı olan, işinde çok profesyonel, saygılı ve dürüst yaklaşımı bizi çok etkiledi.Remax Ada çok şanslı ilgi ve alakalarından dolayı sizlere ve kendisine çok teşk ederiz.

Yüksek Mühendis Gani Arslan

Sayin Tugrul Beyi yaklasik 1, 5 aydir taniyorum, kendisi bu kisa süre icerisinde bana ait olan 3 Gayrimenkulden ikisini kiraya werdi. kendisi tamamiyla isini profesyonel yapiyor. sadece kiracilara yada gayrimenkulu satin almaya gelen kisilere gayrimenkulleri göstermekle yetinmiyor eksiklikleri not edip ustalarida teftise geliyor, isin takibinide yapiyor. aslinda bir emlakcidan bukadar özweri beklemiyordum. bugüne kadar hem mal sahibine hemde kiracilara karsi bu kadar dürüst acik sözlü we diziplinli bir emlakciya rastlamamistim

Murat Ersöz

Tuğrul Beyin profesyonel yaklaşımı Özverili çalışma, gayretleri, güler yüzü ve en önemlisi verdiği güven sayesinde, ev satışımız hızlıca en güzel şekilde sonlandırıldı. Yanımızda olduğunuz için Remax Ada Ailesine ve Tuğrul Bey'e çok çok teşekkür ederiz.

Gokhan Keskin

BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM.İLGİ VE ALAKANIZ İÇİN TEŞŞEKKURLER.GÖRÜSMEK ÜZERE

Hakan Er

Mrb ben Hakan Tuğrul beye teşekkür ederim sıcak kanlı samimiyeti ve ilğisiden dolayı şahsım adına teşekkür ederim

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.