SİZ KAZANIRSANIZ SİZİ KAZANIRIM. AMACIM ÇOCUKLARINIZIN YATIRIMLARINA ARACILIK EDECEK KADAR UZUN SÜRELİ DOSTLUKLAR KURMAK. SİZİN SAYFAMIZA GÖZ ATTIĞINIZ HER 15 DAKİKADA BİR BİZİM SATIŞ YAPTIĞIMIZI BİLİYOR MUSUNUZ?
DÜNYADA HİÇ KİMSE REMAXTAN DAHA FAZLA SATIŞ YAPMIYOR.
EĞER ELMAS SADECE BİR TAŞSA, REMAX GOda SADECE BİR EMLAK OFİSİ. 1979 Isparta doğumluyum. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme bölümden 2001 yılında mezun oldum. 2001 / 2010 yılları arasında perakende gıda sektöründe Mağaza Müdürlüğü, Satın alma Müdürlüğü yaptım. Firma sahibi olarak geçirdiğim 5 yılın ardından hayatta en önemli 2 şeyin insan ve toprak olduğuna inanarak bilgi ve birikimlerini insan ilişkilerinin yoğun olduğu gayrimenkul sektöründe değerlendirmeye karar verdim.
2010 yılında Remax Faktör Yenibosna ofisinde gayrimenkul danışmanı olarak başladım.
2011 yılında İstanbul Asya yakasında Remax Mega Pendik ofisine transfer oldum.
2012 yılından beri Broker Owner olarak Remax Win sonrasında şirket birlikteliği yaptığımız ortaklarımızla Remax Go'dayım.
2013 Yılından beri Menekşe'nin eşi ve 2017 den bu yana da Elif Mina'nın babasıyım.
Aldığım eğitimler ve mesleki tecrübelerim markanın, sektörün en başarılıları ile çalışmanın başarının anahtarı olduğunu gösterdiğinden öncelikle Dünya devi Remax'te ve kentsel dönüşümün en yoğun yaşanacağı Kartalda ve Maltepe'de müşterilerime uzun yıllar hizmet vereceğim RE/MAX GO'dayım. Teknik Yapı Holding tarafından bitirilmiş projelerde Uprise, Uptwins ve Upcity güncel portföylerim ve Kartal ve Maltepe'de profesyonel hizmet anlayışıyla bölge uzmanı arkadaşımla desteğe hazırım.
ÇOK KONUŞAN BU SEKTÖRDE AMACIM SONUÇLAR İLE ANILIR, BAŞARI ODAKLI ÇALIŞMALARIYLA
KONUŞULUR OLMAKTIR. AİNESİ İŞTİR KİŞİNİN LAFA BAKILMAZ TEMEL DÜSTURLARIMDANDIR.
Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

Soğanlık Yeni Mah. / Kartal Uğur Mumcu Mah. / Kartal Cevizli Mah. / Maltepe Orhantepe Mah. / Kartal Kordonboyu Mah. / Kartal

Uzmanlık Alanları

Konut Residence

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2000

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2012

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.

2013

Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.

2014

Bu eğitime katılan Broker, var olan ofisini bir üst seviyeye geçirmek ve verimliliğini artırmak için gerekli bilgileri edinmiştir.

2016

Bu eğitim katılan Broker'ın, ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için hazırlanmış ofis içi eğitim programıdır. Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler. Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır.

2020

Bu eğitim katılan Broker'ın, ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için hazırlanmış ofis içi eğitim programıdır.

2022

Bu eğitim Broker'ın ofisini geliştirmesini, öncü olmasını ve ofisinin performans yönetimini başarılı bir şekilde yapabilmesini ve artırmasını hedefler.
Mehmet Bağırsakcı portföyünde 14 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 14 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

İrem Ağca

Bir aya kadar evimiden taşınmam gerekince cumartesi akşamı saat altı gibi kiralık daire ilanlarını araştırmaya başladım. Sadece fikir almak için görüştüğüm Mehmet bey ile aynı akşam bir saat sonra tüm işlemleri tamamlamış ve tam da istediğimi bulmuş olarak evime döndüm. Mehmet bey ve remax sonsuz teşekkürler..

Mehmet Oğuz Göven

Mehmet bey ile Upcity de beğendiğim bir daireyi satın alma vasıtasıyla tanıştım.işinin ehli, insan ilişkileri iyi ve konusunda uzman. 2 gün içerisinde daire yi satın aldım.

Ramazan Baykara

Perşembe günü akşamüstü ilan yayınlandı, Cuma günü telefonlaşma, randevu ve ev görme, Cumartesi kapora verdik, Pazartesi kontrat imzaladık. Herşey bu kadar hızlı oldu :) Dürüst, sıcakkanlı, samimi, son derece zeki ve zekasını ve zamanını sizin ihtiyaçlarınız için kullanıp bunun içinde bedel almayan bir insan. Gayrimenkul alım, satım, kiralama vs. alıcı ya da satıcı hiç farketmez, bir uzmandan yardım alacaksanız eğer doğru kişi bence Mehmet beydir. Herşey için teşekkürler...

Cuneyt Sensoy

Mehmet Bey Teknik Yapı Up City Flats daki dairemi kiraya vermek için tanışma imkanı buldum ve tanıştığımız ilk andan itibaren gerek sektorel deneyim gerek bilgi ve tecrübesi ile insana gerekli güveni sağlayan bir kişiliğe sahip.Ayrica konuşmamız ve anlasmamizin üzerinden 3 gün daha geçmeden evimi kiraya verdik.Tesekkurler Mehmet Bey profesyonel çalışmanız ve tüm destekleriniz için.

Münür Can Dolağçioğlu

Mehmet Bağırsakçı ile kısa süre önce tanıştık. Evimi kiralamak için ona güvendim ve başvurdum. Titiz bir şekilde çalışarak evimi makul bir sürede iyi bir aileye kiraladığı için kendisine teşekkür ederim.

Kayacan Aydın

Upcity flatsdeki dairemi kiraya verme çabanızdan dolayı teşekkür ederim.

Mehmet Balkan

Mehmet Beiy işinin uzmanı, iletişimi çok iyi. Ancak kiracıdan alınan hizmet bedeli çok yüksek. DR. Mehmet Balkan

Bilgin Alper

Kartal uğur mumcu Upcity'de bulunan dairemin kiralanması sürecinde Sn. Mehmet Bağırsakcı'nın hizmetinden memnun kaldım. Bilgin Alper

Enes İnan

Mehmet Bağırsakcı'nın dürüst, ilkeli ve yardımcı çalışma tavrı kurumunuzun itibarı açısından neznimde artı bir değer oluşturmuştur

Bahar Akkoyun

Emlak danışmanımız Mehmet Bağırsakcı'nın Hizmetlerinden memnun kaldık. Teşekkürlerimle

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.