GÜVEN, GÜNEŞ GİBİDİR....GİDİNCE İLİŞKİLERE KARANLIK ÇÖKER...


Ben Gülay Gülhan Şenocak ; Nışantaşı Rüştü Üzel Anadolu Lisesi, ve Güzel Sanatlar Resim Bölümünde okudum .Çeşitli sergilerde yer aldım. New York Mary Mount College 1 yıl Reklam ve Halkla İlişkiler Üzerine eğitim aldım. Çukurova Holding ve Gruba bağlı, Banka ve şirketleri olan,  Yapı Kredi Bankası ve Enternasyonal Turizm A.Ş. ( Robinson Club)Türkiye Satış ve Pazarlama Yöneticisi olarak 20 yıl süren çalışmalarımı, deneyimlerimi kendi işimi kurma arzusu ile Gayrimenkul Sektöründe Dünyada ilk sırada yer alan RE/MAX da değerlendirmeyi tercih ettim. Kariyer eğitimimi tamamlamış bir Gayrimenkul Danışmanı olarak her türlü Gayrimenkul alım/satımı ile ilgili faaliyetlerimizde ; mülkünüzü alırken veya satarken nelere dikkat etmemiz gerektiğini mülk sahipleriyle paylaşıyorum. REMAK Türkiye'nin 10 Bin danışman ortağına duyuruyor ve kendi müşterilerini portföyüme getirmelerini sağlıyorum ve kazancımı paylaşıma açıyorum. İnternet Teknolojileri ve Sosyal Medya mecralarını etkin kullanıyor, daima ulaşılır oluyorum. Hobilerim arasında güzel sanatlara ilgim ve eğitimim nedeniyle resim yapmayı hayatımın bir parçası olarak görüyorum .Çeşitli sergilere katıldım. Resim çalışmalarım arasında (Rüya Ağacı )olarak adlandırdığım çalışmam ödül almış olup, özel bir alanda sergilenmektedir. EĞİTİMLERİM : - Satış ve Pazarlama teknikleri - Marketing& Sales Techniques Traning Program (By Inter Con ) - Customer Relations Management Training By Inter Con ) . Hotel Management& Guest Relations ( Training Program By Inter Con. ) . Stres Yönetimi ( Girişim Danışmanlık .Group Sales&Public Relations ( Training Program By Inter Con. ) .RE/MAX Kariyeriniz .Maksimum Sonuçlar için Stratejiler ( Angelo Fredero) . Değişen Piyasa Koşullarında Satış (Gil Ostrader)

Uzmanlık Alanları

Fabrika & Üretim Tesisi Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

Bildiği Diller

İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2000

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Gülay Gülhan Şenocak portföyünde 15 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 15 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Onur Geyik

Gulay hanim butun surecte cok yanimizda oldu, tum destegi icin cok tesekkur ederiz 😌

Özge Şentürk

Gülay hanım, bize ev alım ve kiralama sürecimizde çok destek oldu. işlerimiz sayesinde hızlı ve sorunsuz yürüdü. güler yüzü ve yüksek enerjisiyle bize enerji verdi. profesyonel olduğu kadar dostane yaklaşımından çok memnun kaldık.Kendişeye teşekkür ederiz.

Aylar Khakpour

Gülay hanıma çok teşekkür ediyorum.Çok yarıdımcı oldu bize.Çok memnun kaldık❤️

Lütfü Körsu

Gülay Hanimla, işbirligimiz her zaman devam edecektir. Sorunumuza kısa sürede çözüm getirdiği icin ayrıca teşekkür ederiz.

Oktay Tomar

Gülay Hanımla, uzun süredir işbirligi içindeyiz, zamanı icin, verdigi emek ıçin teşekkür ederiz.

Faruk Kaya

Caddeye yakin magaza kiralama sürecinde zorluk yaşamadan, Gülay Hanım bize destek verdi. Herşey için teşekkür ederiz.

Hanife Iskir

Mağazamızın işlem sürecinde bizleri yeni kiracilarimizla tanıştırdı.Gülay Hanıma, nezaketi ve anlayışı için teşekkür ederim.

Sermet Ağademir

Şehirlerarası olsada, hizmette desteğini bizlerlerden esirgemedi. Bizi mülk sahibi yaptı. Gülay hanıma teşekkür ederiz.

Ceyda Sungur

Devir işleminde , bizlere detaylı bilgi vermesi, ve destegi için Gülay Hanıma teşekkür ederiz.

Şermin Yıldırım

Gülay Hanım, mevzuatı ve gayrimenkul analizlerini cok iyi bilen, bölgesine hakim, basarili bir hizmet verdi, is birliğimiz her zaman devam edecek, kendisine teşekkür ederiz.

Hakan Karabidek

Gayrimenkulde uzun sure yer arayışımızda, Gülay Hanımın profesyonel yaklaşımı ile, istediğimiz bölgede işimizi taçlandirdık.Şirket çalışanlarım ve şahsım adına teşekkür ederiz.

Şemsi Aslan

Gülay Hanımla yeni tanışma ve çalışma imkanı bulduk, kendimizi şanslı hissediyoruz, altı gün gibi, kısa sürede işlemimizi tamamladık. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Haldun Elivar

Gülay Hanım , her zamanki gibi , cididdiyetle işlemini yapan iyi bir danışman,sağolsun, teşekkür ederiz.

Hamdi Pektaş

Gülay Hanım bizi arayarak,dairenin tanıtımını yaptı. Ailece Remax'lı olmaktan, Gülay Hanımla görüşmekten mutlu oluyoruz. Teşekkürler.

Mustafa Derman

Işletmemizde hukuki sorunlarımız icin Avukat Asya Hanımla beraber geldiler. Kısa sürede sonuç aldık. Gülay Hanıma ilgisi ve desteği için teşekkür ederiz.

Gül Gökdemir

Gülay Hanim, ofisinde bizleri güler yüzle karşıladı, verdiği destek ve güvenle islemimizi tamamladık.Herşey içın teşekürler.

Asuman İşkır

Gülay Hanımla, noterde beraber işemlerimizi tamamladık, iyi bir şekilde sonuca ulaştık, gönülden teşekkür ederim.

Akın Baydar

Gülay Hanım, evimizle çok ilgilendi, süreci çok iyi yönetti, kendisine ailece teşekkür ederiz.

Ebru Yıldızım

Gülay Hanıma, dairemizin expertizi, düzenli raporlama ve bilgilendirmesi icin gerçekten teşekkür ederiz

Zekiye Tahtalı

Gülay Hanım, yogun temposunda nezaketle, degerli zamanını bizlerle paylastı, iyi bir sonuca bağladık, teşekkür ederiz.

A******* Z*******

Gülay Hanımla ofisde karsilastığımız andan itibaren, ilgisi, güler yüzü ve alanında uzman olması, bizi doğru bir şekilde yönlendirdiği için teşekkür ederiz.

S******* A*******

Değisen ekonomik koşullarda uygun ödeme planı ve profesyonel yaklasımıyla bizlere destek oldu. Kendisine sonsuz teşekkürler.

Sedat Işıkkan

Mağazamızın uzun süre atıl olması ve tekrar faaliyete geçmesine destek olan, Gülay Şenocak ve REMAX Tempo' Ofisine teşekkür ederiz.

Ella Şenil

Bağdat Caddesi Çiftehavuzlar'daki dairemizle ilgili görüşmelerimizde verdiği, güven, hızlı çözümü için teşekkür ederiz.

Pakize Muslu

Gülay Hanım'a emlak konusunda profesyonel yaklaşımı , verdiği emek ve zaman için teşekkür ederim.

Uğur Güler

Kartal Bölgesinde proje baziında ilerledigimiz zamanda, etkin pazarlama ve muzakere sürecini en iyi sekilde değerlendirdi. Gülay Hanıma teşekkür ederiz.

Akın Sancar

Gülay Hanıma,calisma hayatında her zaman ilgili, profesyonel yaklasmıyla bizleri sonuca ulastırdi. Basarilar diliyoruz.

Fidan Çakmak

Gülay Hanım, , isbirliğimiz süresince profesyonel yaklasımiyla, iyi bir musteri profili ile bize destek oldu. Teşekkür ederiz.

Mimar Ruşen Berber

Gülay Hanımla, Pendik projemizde isbirligi yapmaktan memnunuz, sektor bilgisi ve tecrübesi icin teşekkur ederiz.

Hande Kastan

Gülay Hanım, devir islemlerinde her konuda yardımcı oldu, anlayışına ve koylaylık sagladigi icin bilgi ve tecrubesi icin teşekkür ederiz.

Görkem Ataş

Gülay Hanıma'la islemimizi tamamladık, ilgisi, destegi ve verdigi güven icin son derece tesekkülerimizi iletiyoruz.

Saffet Müderrisoğlu

Gülay Hanımla, tanistiğımiz andan itibaren, güven veren samimi ve profesyonel yaklaşımı için icin teşekkür ederim.

Mehmet Evke

Gülay Hanım, şehir dışinda olan residance dairemizin işlemini bilgi ve tecrubesiyle en iyi şekilde sonuclandırdı. Emeği ve zaman ayıdığı için teşekkür ederiz.

Mümin Serper

Gülay Hanim , Istanbul dısindaki residance dairemizin kiralanmasında gösterdigi nezaketi ve profesyonel yaklasımıyla yabancı müsterilerle ilgili güven sağladığı icin teşekkür ederim.

Elvan Cetinel Walker

Gülay Hanim, bilgi ve tecrübesiyle ,her iki tarafın haklarını koruyarak sorunsuz bir sekilde islemlerimizi kapattık, kendisi bundan sonra çozüm ortagımız, tesekkür ederiz.

Yılmaz Dirikoç

Gülay Hanim, Mülklerimizin değerlendirilmesinde, en iyi standartlarda hizmet sunarak, sorun yaşamadan kira getirilerini istenilen hedefte bize sağladığı icin, teşekkur ederiz.

Fouada Al Rumaihi

I have called Mrs Gülay Şenocak from Bahrain upon recommendation of business friend here. She had made area study and price analysis for me in Istanbul and gained my trust with her professional working manner.I thank her and Remax Tempo for their cooperation and efforts.

Barış Turan

Zorlu bir süreçten geçtiğimız zamanda Gülay Hanımla yaptığımız görüşmeler neticesinde Kadıköy Bölgesinde, ev sahibi olabilmemiz icin, portfoyleriyle paylasim yaptı, Destegi icin, Kendisine ailece teşekkür ederiz.

Sibel Belma Erguvanlı

Gülay Hanımın, sistemde gördügümüz kiralik portfoyü icin ilk aradigimız andan, itibaren gosterdigi ilgi ve destekle hizli bir sekilde işlemimizi tamamladik.teşekkür ederiz.

Caner Torunlar

GÜLAY HANIMA İLGİSİ,PROBLEMLERİ HIZLICA ÇÖZMESİ İŞİNDE SON DERECE UZMAN BİRİ OLMASI SEBEBİYLE TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM

Abdullah Çelik

Gulay hanimın Caddebostan sahil Bolgesinde daire arayisimizda yardim ve destekleri icin tesekkur ederim.

Mehmet Mısırlı

Gülay hanım tüm aileye farklı zamanlarda nezaketle, güler yüzle servis vermesine bilgi be ilgisine teşekkür ederiz

Cihan Kuru

Gülay hanım daire sunumunda nezaketi ve profesyonelliği için teşekkür ederiz

Kadircan Alparslan

Gülay hanım evimizin satışında gösterdiği ilgiye teşekkür ederim

Neyran Canatan

Gülay Hanım, Bahreynden gönderderdiğimiz İran asıllı iş adamı ve ailesiyle çok yakından ilgilenip Turkiyede ikinci adresleri olacak evlerini bulmak için onlara birçok alternatif sunmuştur. Kendileri Gülay hanımın ilgi ve alakasından son derece memnun kalmışlar ve kendilerini güvenilir ellere emanet ettiğmizden dolayı son derece müteşekkirler. Gülay hanım yabancıların Türkiyede diledikleri evi bulabilmeleri ve yabancıların ev sahibi olabilmeleri için mevzuatı bilen doğru kişidir. Profoyonelliğinden dokayı kendisine teşekkürlerimizi iletiyoru

Özge Kastan

Verdiğiniz tüm destek için teşekkür ederim.Sizi ilk aradığımandan itibaren hep çok destek oldunuz, hızlıca her şeyi çözdünüz.Çevremize de mutlaka sizi tavsiye edeceğiz

Zehra Pamuk

Gülay Hanımı Manisa dan aradım. Öğrenci olduğum için kiralık daire bulamadığımdan sınavlarımı ertelemek zorunda kaldım. Gülay Hanımın profesyonel yaklaşımı ile bana yardımcı olmasi, daireyi görmeden her detayı bilgilendirerek, kiralama yapmama yardımcı oldu, kendisine cok teşekkür ederim. İşinde çok başarılı.

Nezih Guzveli

Gulay Hanim, Bostanci'daki evimizin satısıni en iyi pazarlama teknikleri ile cok kisa bir surede satışını gerçeklestirdi. Süreci en başından sonuna kadar profesyonel bir şekilde yönetip, her aşamada bilgilendirmeler yapmasindan ve guvenilir çalismasından dolayı kendisine tesekkur ederiz.

Saniye Tok

Dairemin satış ve pazarlaması ile ilgili adıma hazırladığı raporlar için Gülay Şenocak' a ilgisi için teşekkür ederim.

Özlem Çakır

Gülay Şenocak, evimin kiraya verilmesinde, benim isteklerim ve beklentilerim doğrultusunda titizlikle çalışarak, gelişmelerden beni haberdar ederek evime iki kez iyi kiracı buldu. Kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldım. Profesyonel çalışmasına ve samimi yaklaşımına teşekkür ederim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.