ÇÖZEMEYECEĞİMİZ HİÇBİR GAYRİMENKUL SORUNU YOKTUR !!! 1980 Kayseri doğumluyum, evli ve Asya Şiir adında bir kız çocuğu babasıyım.İlk ve orta öğrenimimi Kayseri'de tamamladıktan sonra Muğla Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünü daha sonrada Anadolu Üniversitesi işletme bölümünden mezun olup yüksek öğrenimi tamamladım.Kurumsal firmalarda pazarlama ve pazarlama geliştirme bölümlerinde yönetici olarak görev aldım.Re/max ailesine 2010 yılında Kayseri'de katıldım.2012 yılında Re/max bünyesinde daha etkin bir danışman olmak için İstanbul'a geldim, Türkiye'nin en başarılı ofisi olan Re/max Armoni ailesinde gayrimenkul danışmalığına devam etmekteyim.
Amacım, yıllardır yaptığım gibi gayrimenkul satıcılarıma ve alıcılarıma kazandırmak, gayrimenkul ile ilgili tüm sorunları çözüme kavuşturmaktır.
ALDIĞIM EĞİTİMLERDEN BAZILARI
-RE/MAX Kariyeriniz eğitimi
-Konut Projeleri Satış Eğitimi
-Ticari Gayrimenkul Danışmanlığında Farkındalık Eğitimi
-Satışın Şifreleri Eğitimi
-Orta Anadolu İş Adamları Girişimcilik Eğitimi
-Beden Dili ve Etkili İletişim
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2000

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2012

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.

2013

Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.

2014

Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır.
Erhan Kandemir portföyünde 6 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 6 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

M******* A*******

İlk ev kiralama deneyimimizde Erhan Bey 'in doğru yönlendirmeleri sayesinde mağduriyet yaşamadan tüm detayları bilerek işlemleri tamamladık. Mülk sahibi karşısında dahi iki tarafında yararına sunduğu destekler için teşekkür ederiz.

Fırat Çetin

Aldığımız hizmetten dolayı çok memnunuz. Erhan beyden çok memnun kaldık. İyi çalışmalar

Siyamend Aslan

İşlemleri kolaylaştırma ve iletişim konusunda yardımlarından dolayı Erhan beye ve Remax'e teşekkür ederim.

Melek Us

Erhan Bey ile çok iyi bir ilişki kurduk. Kendisi kibar, iyi niyetli ve her zaman yardıma hazırdı. Bilgilendirmeleri, yaklaşımları bu evi tutmamızdaki en önemli etkendi. Kendisine sonsuz teşekkür ederiz. Bundan sonra da kendisi ile temasımızın devamını isteriz. Teşekkürler Erhan Bey.

Zeynep Us

Erhan Bey ilk günden itibaren çok yardımcı olmuştur bize. Sabırlı bir şekilde tüm sorularımıza cevap vermiştir. Kendisine çok teşekkür ederim.

Tuğberk Şahlanoğlu

Ensu yapı inş olarak Erhan Kandemir'in verdiği profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz.

Ensu Yapı

Ensu yapı inş firması olarak, Erhan Kandemir'in vermekte olduğu profesyönel hizmetten dolayı teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

İ.lütfi Özkaya

Erhan beyin ilgisi ve ben rahatsız olduğum halde yapmış olduğu hizmet, evin badana işleriyle ilgilenmesinden dolayı çok memnunum. Kendisine çok teşekkür ederim.

Volkan Özkan

Kiralık ev arama sürecinde yakın ilgisi ve çözüm odaklı yaklaşımı sebebiyle Erhan Kandemir'e teşekkür ederim.

Ayşegül Bıçak

Erhan Kandemir aracılığıyla çok kısa bir sürede kriterlerimize uygun konum, evin durumu ve sözleşme sürecinde bizi hiç yormadan evimizi tuttuk. Umarım bundan sonraki süreçte de her şey yolunda gider. Teşekkür ederiz.

Tuğberk Şahlanoğlu

Ensu Yapı Şirketi olarak Erhan Kandemir'in hizmetlerinden dolayı teşekkür edip, hizmetlerinden memnun olduğumuzu belirtmek isteriz.

Yasemin Taşdemir

Emlak danışmanı Erhan Bey'in çözüm odaklı tavrı sayesinde evimizi kiraladık. Teşekkürler.

Hasan Kılıç

Bir gayrimenkulümüzü daha birlikte kiralayarak sonuca ulaştırmış bulunmaktayız. Kaliteli, güvenli çalışmalarınızdan ötürü teşekkürler.

Altan Taşdemir

En başından beri taleplerimiz dikkate alındı. Özenli davranıldı. Teşekkürler.

Neslihan Avcı

Erhan Bey ev kiralama sürecimde titizlikle yardımcı oldu. Kendisine teşekkür ederim. RE/MAX ve Erhan Bey'den çok memnun kaldım.

Ülkü Kilton

RE/MAX temsilcisi Erhan Kandemir'e işine karşı sorumlu, duyarlı, tutarlı tavrından ve müşteri ile iletişiminden ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Bulut Arslan

RE/MAX'de çalışan Erhan Kandemir'e ilgisinden dolayı teşekkür ediyoruz.

Şükrü Üçok

Sayın Erhan Kandemir çalışmalarınızdan çok teşekkür ederim.

Ertuğrul Yüztaş

Hem ev arama sürecinde hem de sonrasında verdiğiniz destekten ötürü öncelikle teşekkür etmek isterim. Sıfır daire kiraladığımızdan dolayı oluşan aksaklıkları bize aksettirmeden zamanından önce çözdüğünüz için ayrıca teşekkür ederim. Profesyonel ve müşteri odaklı yaklaşımınız için teşekkürler.

Bihter Sadıker

Erguvan evlerindeki daire kiralama sürecimizde gösterdiğiniz ilgi ve alaka için çok teşekkür ederim. Sayenizde kısa sürede dilediğimiz gibi bir daire kiralayabildik.

Tuğberk Şahlanoğlu

ENSU Yapı olarak Erhan Kandemir'İn, yapmış olduğumuz Ethemefendi Erguvan Evleri projesindeki çalışma ve hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz.

Tuğberk Şahlanoğlu

Şahlanoğulları ve ENSU Yapı olarak arsalarımızın ve dairelerimizin kiralanmasında Erhan Kandemir'in verdiği hizmetten çok memnun kaldık. Kendisine teşekkür eder ve bundan sonraki işlerimizde çalışmak isteriz.

Hassan Ensu İnşaat

Güvenli ve güleryüzlü. Bir gayrimenkulümüzü daha sizin aracılığınızla kiraya vermiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bundan sonrada aynı şekilde çalışacağımızı ümid ediyoruz.

Emine Aras

Herşey yerli yerinde idi hizmette hiçbir eksik ve sorun yaşamadık. Güleryüz, ilgi ve samimiyet bizi ziyadesiyle memnun etti. Gösterdiğiniz ilgiye çok teşekkürler.

Ayhan Aras

Remax olarak yaptığımız ilk işte Erhan Bey'le tanıştık. Yakınlık ve özverisinden dolayı çok memnun kaldık. Remax'i çok güzel temsil etti. Remax firmasıyla tanışmamıza vesile oldu. Kendisine ve şirketinize çok teşekkür ederiz. İnşallah ileride de sizin kurumsal firmanızla çalışmak isteriz.

Hasan Kılıç

Bir gayrimenkulümüzün daha kiralama yoluyla sizden sizden aldığımız güven ve kaliteli hizmet neticesi ile elimizden çıkardık. Çalışmalarımızın devamını memnuniyetle istiyoruz.

Hasan Kılıç

Bir gayrimenkulümüzün kiralama sürecinde birlikte yapabildiğimiz için mutluyum. Güler yüzlü, güven veren kaliteli hizmetinizden ötürü çok teşekkür ederim.

Atilla Akbaş

Erhan Beyin müşteri odaklı yaklaşımı ve güven veren tavrı sayesinde uygun bir eve taşınma fırsatımız oldu. Emlak konusundaki bilgisi biz çok aydınlattı. Teşekkür ederiz.

Nuran Akbaş

Erhan Bey'in ilgisinden memnun kaldık. Her konuda yardımcı oldu. Samimi davrandı bizde güven uyandırdı. Verdiği hizmetten memnun kaldık, kendisine teşekkür ederiz.

Hasan Kılıç

Kaliteli, güven veren yaklaşım ve hizmetinden ötürü teşekkür ederiz. mevcut gayrimenkullerimiz için çalışmaya devam edeceğiz. Çalışmalarınızdan memnuniyetimizi bilgilerinize sunarım.

Arzu Özbahar

Süper hizmet aldık. Erhan Bey işini çok iyi yapan bir gayrimenkul danışmadır. Kendisine teşekkür ediyorum.

Hasan Kılıç

Güler yüzlü, güven veren kaliteli hizmet için teşekkür ederim. Profesyonel çalışma ortamı ve memnuniyet odaklı çabalarınız son derece taktire şayan samimiyetle belirtmek isterim. Sizlerle çalışmaya devam etmek arzusu içindeyim.

Hasan Kılıç

Kaliteli ve hizmet alan her iki tarafa da güven telkin ettiğiniz konusunda teşekkürlerimizi sunmaktan memnuniyet duyarız. Güler yüzlü ve sabırlı çalışmalarınız takdire şayan. Diğer gayrimenkullerimiz içinde çözüm ortaklığımızın devamlılığından memnuniyetimizin olduğunu bilmenizi isteriz. Teşekkürler.

Funda Gökaydın

Erhan Bey'in ilgisi, alakası ve işine olan bağlılığı çok etkileyiciydi. Teşekkür ederim.

Ferit Gökaydın

Erhan Kandemir 2 gün süren ev arayışının sonunda bize evi yarım saatte kiraladı. İlgili, güler yüzlü, iş yapma isteği olan birisi. Teşekkür ederiz.

Betül Taçyıldız

Sayın Erhan Kandemir'in bize göstermiş olduğu yakınlık ve samimiyetinden memnun kaldık. Teşekkür eder, başarılar dilerim.

İbrahim Taçyıldız

Sayın Erhan Kandemir Bey'in gösterdiği ilgi ve çabalarla evimizi kiraladık. Teşekkür ederim.

Tuğba Eraslan

Ev arama sürecimizde güler yüzlü, çözüm odaklı ve yapıcı yaklaşımı nedeniyle tam istediğimiz gibi ev sahibi olduk. Her şey için çok teşekkür ederiz. Özellikle Erhan Bey'in yaklaşımı ve bizimle olan ilişkisi oldukça güzeldi.

Hasan Kılıç

Güler yüz ve güven veren hizmetten ötürü teşekkür ederim. Beraber çalışabilme arzusu ile diğer gayrimenkullerimiz içinde birlikteliğimizin devamını temenni ediyoruz. Teşekkürler.

M.cenk Erarslan

Her şey için çok teşekkür ederiz. Erhan Bey bize her konuda çok yardımcı oldu. Hiç bir talebimizi geri çevirmedi. Kendisine ilgisi için teşekkür ederiz.

Emine Arslan

Erhan Bey sıcak, samimi ve ilgili davranışlarıyla çok keyifli bir hizmet aldık. Çok teşekkür ederiz.

Cansın Simge Odabaş

İlginiz için yardımlarınız için teşekkür ederim.

Cem Kör

Erhan Bey'in ilgi ve alakasına teşekkür ederim.

Nazmiye Bayrak

Remax Armoni son derece ilgili güleryüzlü ş bitirici herşeyden önce güven verici bir kurum olduğu için aldığım hizmetten her zaman memnun oldum. Hizmetlerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ederim.

Ömer Taşdemir

Yeni bir evliliğe yelken açtığımız bu zamanda yuvamızı sağlıklı bir şekilde yani RE/MAX firması aracılığıyla bulduğumuz evi, bize yardımcı olan Erhan Kandemir beyefendi bize gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı çok müteşekkir oldum. RE/MAX ve ailesine çok teşekkür ederim.

Mine Samanç

Erhan Kandemir beyin ilgi ve alakasından çok memnun kaldık. RE/MAX ve Erhan beye teşekkür ederiz.

Korkut Özdemir

Göstermiş olduğu ilgi ve alaka için Erhan Bey'e çok teşekkür ediyorum. Her şeyden çok memnun kaldık. Bir daha çalışmak dileğiyle.

Mustafa Aykut Özdemir

Erhan Bey ile oldukça başarılı bir görüşmemiz oldu. Her konuda açıklayıcı ve bilgi vericiydi. Keyifli bir daire kiralamış olduk. Teşekkürler.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.