1973 İstanbul doğumluyum . Gayrimenkul sektöründe uluslararası en güvenilir marka olan RE/MAX ailesine 2004 yılında katıldım .Bu uzun soluklu süreçte sektörde edindiğim deneyim ve tecrübelerimi bölgenin en başarılı ofisi RE/MAX Flex Güzelbahçe ofisinde sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağım.Konu Gayrimenkul ise her türlü ihtiyacınıza hızlı ve çözüm odaklı yaklaşacağımdan emin olabilirsiniz .
🏆BAŞARILARIM,
✔️2021 Yılı PLATİNUM KULÜBÜ Üyesi
✔️2021 Yılı Tüm RE/MAX'liler içerisinde Türkiye 8.si 
✔️2021 Yılı 3.Çeyrek 4. Bölge'de CİRO  1.cisi 
✔️2021  Eylül Ayı TÜRKİYE CİRO 1.cisi 🥇
✔️2020 Yılı RE/MAX Flex Ofisi Temmuz Ayı Ciro 1.si
✔️2020 Yılı RE/MAX Flex Ofisi Ocak Ayı Ciro 1.si
✔️2017 Yılı Ciro 2.si 
✔️2015 Yılı RE/MAX NET Ofisi YÜKSEK PERFORMANS ÖDÜLÜ 
✔️2013 Yılı RE/MAX NET Ofisi İŞLEM 3.sü
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.
Gökhan Akçınar portföyünde 0 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 0 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Nevra İlhan

Çok güleryüzlü. İşinin hakkını veren bir danışman. Her aramamızda görüşme sağladığımız gibi, sorularımızın karşılığını da net şekilde bulduk.

Murat İşli

Gayet anlayisli, ilgili ve guvenilir.Teşekkür ederiz.

İbrahim Eren

Gayet anlayisli, ilgili ve guvenilir.çok teşekkür ederiz.

İbrahim Eren

Gökhan Bey, tüm süreç boyunca hem bilgisiyle hem de profesyonel hizmetiyle, çok memnun etti.Gayrimenkul işleri için tüm çevreme Remax Flex Gökhan Bey'i önereceğim.

Stephan Beer

Gökhan Bey'e gayrimenkulümüzün satışı için verdiği profesyonel hizmet için teşekkür ederim.

Hakkı Sevin

Gökhan Bey’le uzun yıllar gayrimenkul alım satım işlemlerimi sorunsuz ve güvenilir bir şekilde sonuca ulaştırdık.Profesyonel ve çözüm odaklı çalıştığı için kendisine teşekkür ederim.

Zekiye Şanlı

Gökhan Bey ile tanışma serüvenimiz 1.5 yıl önce başladı. Bu süreçte gösterdiği iş disiplini, samimiyeti, dostluğu, çözüm odaklı olması, duruşu, dakikliği ve her zaman anlayışlı yaklaşımı hiç değişmedi. Bu büyük projeyi belli bir aşamaya getirmede Gökhan Beyin taleplerimizi çok iyi anlaması ve getirdiği müşteri portföyü açısından büyük önem taşımakta. İş birliği, emeği için kendisine sonsuz teşekkür ederiz. Her zamanki samimiyetine içtenlik ile inanıyorum.

Berrin Tuncel

Son derece profesyonel yaklaşımı ile çok karmaşık emlak alım işini hiç üzmeden gerçekleştirdi. Yine bir emlak alım işim olsa Gökhan Beyi tercih ederim. Çok teşekkürler

Banu Yiğit

Sadece satış değil, Londra'daki paramın transferini de yapmama yardımcı olduğunuz ve bunları yaparken beni hiç üzmediğiniz için sonsuz teşekkürler

Irfan Atık

Şeffaf ve kolay anlaşılabilir bir şekilde işlemlerimiz ilerledi. Her iki tarafında memnun kalacağı şekilde bizlere yardımcı oldu. Gökhan beye çok teşekkür ederiz.

Çağatay Aytaç

Danışmanınız Gökhan Akçınar alım satım işlemlerindeki profesyonel yaklaşımları ve tüm içten yardımları için çok teşekkür ederim.

Erkan Aksaç

Bulunduğu her yere değer katan değerli arkadaşım kardeşim, geçmişte şahidi olduğum başarılarının devamını diliyorum, güzel işler yapacağından şüphem yok çünkü kalite asla tesadüf olamaz . Seni seviyorum değerli kardeşim

Yael Aslan

Narlıderedeki mülkümüzün satışında ve tekrar satın aldığımız mülkte, gösterdiği ilgi, profesyonel yaklaşım ve şeffaf hizmetten dolayı kendisine teşekkür ediyorum

Gokhan Çakmak

Tebrik eder başarılarının devamını dilerim.

Erkan Aksaç

kardeş başarılarının devamını dilerim, örnek bir danışmansın.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.