1986 yılında İstanbul'da doğdum. İlköğrenimimi Gökdil Koleji'nde tamamladıktan sonra 1998 yılında orta ve lise öğrenimimi tamamlamak için İstanbul Kartal Anadolu Lisesi'ne girdim.

2004 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi'nde başladığım Mimarlık eğitimimi 2010 yılında tamamladım. Bir sene kadar farklı şirketlerde mimar olarak görev yaptıktan sonra 2012 yılında RE/MAX Pasha ofisinde gayrimenkul danışmanı olarak çalışmaya başladım. 4 yıl gayrimenkul danışmanı olarak çalıştım. 2019 itibariyle de RE/MAX Pasha 3 ofisinde müdür olarak görev almaktayım.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2011

cert

2012

cert

2020

cert

2021

cert
Elif Tekbaş portföyünde 0 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 0 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Gili Golan

Elif has recently sold an apartment for us and we had such a good experience I had to write a review. From the first visit to her office, Elif and her husband have been absolute stars ! We will strongly recommend this office to anyone to try !

Catherine Dickburt

Elif has been of tremendous support throughout the sale process of my property during a challenging economic environment. She went the extra mile for me and I would absolutely work with her again.

Nezih Ünen

Yalıkavak'ta hayalimin evini almam sırasında, vermiş olduğunuz GÜVEN duygusu, YAKIN İLGİ, her konuda HIZLI BİLGİLENDİRME ve PROFESYONELLIĞINIZ için size ve tüm ekibinize çok teşekkür ederim.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.