TİCARİ GAYRİMENKULDE ÇÖZÜM BENDE ''TİCARİ GAYRİMENKULDE ÇÖZÜM BENDE'' İstanbul' da doğumluyum. Kadir Has Lisesi'nde okudum.4 senelik Anadolu Üniversitesi Konaklamalı İşletmeciliğini,  2 yıllık Emlak ve Emlak Yönetimini bitirdim. 1996 - 1998 yıllarında satış sorumlusu olarak Başarı Elektronik " de çalıştım.
1998 - 1999 yıllarında Başarı Elektronik bayiliği yaptım.
1999 - 2012 yılları arasında Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezlerinde satış koordinatörü, iş geliştirme uzmanlığı, çözüm uzmanlığı ve satış müdürlüğü görevlerinde bulundum.
2012 yılında Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezi Satış Müdürlüğü yaptığım görevimden ayrıldım. Spor yapmak hobilerim arasında. Ek olarak barista eğitimi alarak bir ilgi alanıma daha vakit ayırmış oldum.
Kurumsal iş hayatımı sonlandırıp kendi işimi yapmak istediğimden 2012 yılında Remax ile tanıştım ve Gayrimenkul sektörüne giriş yaptım. 10 yıldır uzmanlık bölgemde 100"ün üzerinde ticari mülk ekspertizi yaptım, ticari mülk pazarlaması, alıcı - satıcı görüşmesi ve ticari mülk kiralama işlemini sonuçlandırdım.
İş merkezi, ofis, ofis plazası kiralama ve satış konusunda 10 yıldan fazla süredir hizmet vermekteyim.
" TİCARİ GAYRİMENKULDE ÇÖZÜM BENDE "
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2012

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2016

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.

2017

Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır. Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler. RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.

2021

Bu eğitim Ticari alanda faaliyet göstermeyi düşünen RE/MAX'lilerin başlangıç seviyesinde ticari bilgiler öğrendiği programdır.
Selçuk Karaarslan portföyünde 7 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 7 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Eralp Çetintaş

Selçuk bey ile yaklaşık 1,5 yıldır, firmamız için bir yer bulmaya çalıştık.Kendisi bu zaman zarfında inanılmaz sabırlı ve yorulmadan bizim için en uygun yeri bulmaya çalıştı ve sonunda bizim ihtiyaçlarımıza uygun bir yer buldu.Bu uzun süre zarfında,karşımıza çıkan yerlerin bir türlü sonlanamamasına ve sebeplerin kendisi ile ilgili olmayan durumlar olmasına rağmen, vazgeçmedi.Herşey için teşekkür ederiz...

Sipahi Başoğlu

Selçuk bey efendi ve kibar kişiliğiyle hem işinde çok başarılı hemde yaklaşımları son derece iyi ,herşey için kendisine çok teşekkür ederiz

Furkan Bal

Selçuk beyin tecrübeleri sayesinde zor bi işi kolay ve kısa sürede tamamladık yardımları ve güler yüzlü kişiliği için teşekkürü borç biliriz

Burak Uygun

Bütün mülklerimin satış pazarlama aşamsını Selçuk bey yönetmektedir. Gözüm arkada kalmadan direk tapuya gidiyorum

Ö******* Ö*******

Bir arkadaşımın yönlendirmesiyle kendisiyle tanıştım.kısa sürede istediğim gayrimenkulü buldu teşekkür edrrim kendisine

B******* Ç*******

Uzun zamandır yeni ofis arayışındaydık ve içimize sinen bir ofis bulamıyorduk. Selçuk Bey sayesinde sürecimiz sorunsuz ilerledi ve tam da içimize sinen bir ofisimiz oldu. Kendisi süreç içinde nezaketi ve çözüm odaklı yaklaşımlarıyla bizim için sancılı olan bu süreci yönetmemizde bize çok destek oldu. Destekleri için teşekkür ederiz.

Şendoğan Göksu

Selçuk Bey'e ofis alımında vermiş olduğu telkin ve güven duygusu ile göstermiş olduğu özverili çalışma için çok teşekkür ederim, umarım başarıları artarak devam eder

Serkan Unsal

Ofis aradigimiz donemde bir cok emlakciyla gorustuk ve istedigimiz ozellikleri net olarak anlattik. Sadece Remax dan Selcuk bey bizi net anlayip kendi istediklerine yonlendirmek yerine bizim isteklerimiz dogrultusunda aradigimiz ofisi bulmamizi sagladi. Çok tesekkur ederiz.Herkese tavsiye ederim.

Ali Çelik

Selçuk bey 'e ofis kiralama konusunda bize göstermiş olduğu profesyonel yaklaşım, çözüm odaklı, yapıcı, işbirliği için teşekkür ederim.

İbrahim Sezgün

BİR YILDIR BOŞDURAN DÜKKANIMI SADECE BİR AY GİBİ KISA SÜREDE KİRAYA VERDİĞİ İÇİN KENDİSİNE TEŞEKKÜR LERİMİ İLETİYORUM KENDİSİ EMLAKÇILARA OLAN GÜVENİMİ SAĞLADI KENDİSİNE BAŞARILAR DİLİYORUM

Tanju Polat

Selçuk Bey ile Bay plazada yer alan ofisimiz için çalıştık. Bizlere hem alternatif ofis bulmada, hem seçtiğimiz ofis için pazaliklarda hem de ofisin dizaynı aşamasında büyük katkılar sağladı. Pek ok binada ve kiralık ofislerde resmini görmek beni his şaşırtmıyor. Çözüm odaklı, yapıcı ve pozitif üslubu ile çok iyi bir çözüm ortağı ..

Serhat

Yaklaşık 3 yıldır daha büyük bir yere geçmek için süren arayışımızı 1 hafta gibi bir sürede sonuca ulaştıran Selçuk Bey hem profesyonel hem de insani yönüyle bize her konuda destek oldu.Gayrimenkül danışmanı değil bir dost kazandık herşey için teşekkürler

Recep Kalas

Selçuk Bey'e süreçte göstermiş olduğu profesyonel tutum ve işbirliği için teşekkürlerimi sunarım.

Feridun Aslan

Selçuk beye kiralama sürecinde göstermiş olduğu ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

Kemal Aydın

Mülkümü kiraya veren Selçuk Karaarslan 'ın çözüm sürecinden çok memnun kaldım.Teşekkürler.

Kadir Akın

Profesyonel hizmet anlayışı ve kalitesinden dolayı teşekkürler

Alper Sünbüloğlu

Gayrimenkullerimin kiralanma sürecinde, almış olduğum hizmetten çok memnun kaldım.

Erkan Tenç

Profesyonel hizmet için teşekkürler.

Serhab Çokal

Evimi çok kısa sürede kiraya veren ve işini çok iyi yapan Selçuk beye teşekkür ederim.

Taner Ceylan

Planlı ve profesyonel çalışmasıyla kısa bir sürede evimin satışını gerçekleştiren Selçuk beye teşekkürler.

Fatih Aydemir

Yaptığı reklam çalışmasıyla aradığımız yeri Selçuk bey sayesinde bulduk.Satış sürecinde de detaylı bilgilendirmelerinden çok memnun kaldım.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.