-1951 yılında İstanbul Paşabahçe"de doğdum, eğitimimi İstanbul"da tamamladım. İstanbul İktisadi Ticari İlimler Akademisi1976 mezunuyum. Üniversite öğrencilik dönemimde AIESEC Stajyeri olarak Almanya"da toplam altı ay Planlama ve İnsan Kaynakları stajı yaptım. Askerliğimi 1979 yılında Mardin"de Yedeksubay olarak tamamladım. Evliyim, iki çocuğum iki de torunum var.
Profesyonel iş hayatımın 4 yılı SGK, 31 Yılı ŞİŞECAM olmak üzere 35 yıl İnsan Kaynakları alanında çalıştıktan sonra, 2011 yılında Trakya Cam Sanayii A.Ş. Otocam Fabrikası İnsan Kaynakları Müdürlüğü görevinden emekli oldum. Öğrenim ve İş yaşamım boyunca boş zamanımı 'kendinden önce hizmet ' anlayışıyla çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarında topluma hizmetle geçirdim.
Emeklilikten sonra RE/MAX ile tanıştım ve daha önceki iş hayatında edindiğim tüm tecrübe ve bilgilerimi RE/MAX "in uluslararası bilgi ağı, üstün teknolojisi ve altın değerindeki eğitimleri ile birleştirmeye karar verdim
Şu anda RE/MAX çatısı altında gayrimenkul sektöründe mükemmel ve sınırsız hizmeti üretebilmek için çalışmaktayım.
Ich bin in Istanbul im Jahr 1951 geboren. Schloss ich meine Ausbildung in Istanbul Akademie für Wirtschaft und Handelswissenschaften . Meiner Universität Studium während bin ich in Deutschland gewesen. (AIESEC Praktikant Gesamtmenge von sechs Monaten Planung -Stadtwerke Kiel AG und Human Resources Stadtsparkase Karlsruhe.)
Ich bin verheiratet, habe zwei Kinder und zwei Enkelkinder.
35 Jahre Berufspraxis im Bereich der Human Resources .
Bildung und Beruf, Freizeit entlang der 'Service Above Self'-Ansatz, Zivildienst, verbrachte mehrere Organisationen der Zivilgesellschaft.
Nach meiner Pensionierung, RE / MAX bei der Arbeit habe ich, bevor ich und traf all die Erfahrungen und Informationen aus RE / MAX 's internationalen Informations-Netzwerk, habe ich beschlossen, Spitzentechnologie und der Goldwert der Ausbildung zu kombinieren und
Derzeit RE / MAX arbeiten unter dem Dach der Immobilienbranche, um exzellenten Service zu produzieren.
Daha fazlası...

Uzmanlık Alanları

Konut Residence

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce, Almanca

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2012

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.
Talat Heral portföyünde 4 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 4 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Soner Polat

Talat bey ile uzun yıllardır çalışan biri olarak, İzmir bölgesinde gönül rahatlığı ile herkese iş yapmasını tavsiye ediyorum. Geçmişten günümüze gerek kiralama, gerek satış yönünden bizlere hep en iyi şekilde yardımcı oldu ve olmaya devam ediyor. Kendisine buradan da tekrar teşekkür etmek istedim. İyi ki böyle bir profesyonel danışmana sahibiz.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.