RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2012

cert

2014

cert

2015

cert

2021

cert cert
Fahrettin Eryılmaz portföyünde 10 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Ahmet

ev alma sürecimizde kararsızlığımızın karşısında durup çözüm üretip istediğimiz evi almamıza yardımcı oldunuz. ayrıca Güvenilir, dürüst yaklaşımınızdan dolayı cok teşekkür ederiz.

Ayla Ertür

Göstermiş olduğu ilgi, alaka ve aynı zamanda tecrübeleriyle bizi ev alma sürecinde çok yardımcı oldunuz fahrettin bey şahsım adıma size ve ekibinize teşekkür ederim.

Mustafa Ören

İlk andan itibaren gösterdiği yakın ilgi, süreçle ilgili profesyonel tutumu, oluşturduğu güven ve samimiyeti nedeniyle kendisine çok teşekkür ederim. Oturduğum evi almamızda katkısı ve etkisi çok büyük oldu.

Murat

Ev alma sürecimizde samimi, ilgili ve profesyonel bir şekilde bize yardımcı olduğu ve kısa sürede ev sahibi olmamızı sağladığı için Fahrettin Bey' e çok teşekkür ediyoruz.

Mehmet

Fahrettin Eryılmaz Bey'e şuan Gönül rahatlığı ile oturduğumuz evin alınması aşamasında güler yüzleri, sabırlı kişiliği, sorun çözme becerisinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Samet Çolak

İlginiz ve samimiyetiniz sayesinde ev alma konusundaki güvensizliğimizi yenmemizi ve seçkin bir sitede aradığımız tüm özellikleri taşıyan iyi bir yuvaya sahip olmamıza vesile olduğunuz için teşekkür ederiz.

Murat Törüner

Evimin satışında, süreç boyunca yaptığı düzenli bilgilendirme, doğru analizler ve güven veren yaklaşımları ile en doğru alıcı ile beni buluşturan Fahrettin beye evimin gerçek değerinde satılmasını sağladığı için teşekkür ederim.

Serkan Özgür

Öncelikle Remax ailesine ve Özellikle Fahrettin Bey'e aldığım dairede gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ediyorum. Bir gayrimenkulün sunumu bu kadar güzel olur. Fahrettin bey'in güler yüzü tatlı dili karar vermekte insanı ikna ediyor. Remax ve Fahrettin bey ile görüşmeden çevremdekilerin gayrimenkul almamasını tavsiye ediyorum.

Sıla

Siradan emlakci degilde gercek anlamda emlak danismanligimizi yapan Fahrettin beye ev arayisimizda ve satin almamizda bize yardimlari ve ilgisi icin cok tesekkur ediyorum

Emir

Esimle yillarca ev sahibi olma hayalini kurmustuk Fahrettin bey sagolsun hem samimiyeti hem durustlugu hem de dogru yonlendirmesiyle hayalini kurdugumuz evimizi almamizi sagladi kendisine bir kez daha burdan çok çok teşekkür ederim.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.