1992 YILI İSTANBUL DOĞUMLUYUM. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ VE TEKNİKERLİK BÖLÜMÜNDEN MEZUNUM.

2007 YILINDAN BERİ FAALİYETTE OLAN VE SEKTÖRE YÖN VEREN RE/MAX HEDEF BEYLİKDÜZÜ OFİSİMİZDE GAYRİMENKUL DANIŞMANI OLARAK SAYISIZ İLKLERE, BAŞARILARA VE ÖDÜLLERE İMZA ATTIKTAN SONRA, AYNI HİZMET ANLAYIŞINI YENİ BÖLGEMİZDE, SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE SUNMAK İÇİN; BROKERI OLDUĞUM, BÜYÜKÇEKMECE İLE BAŞLAYAN VE TÜM İSTANBUL'UN BATISINDA HİZMET VEREN OFİSİMİZİ ''RE/MAX BATI'' OLARAK AÇTIK.

GENÇ YAŞTA TANIŞTIĞIM RE/MAX İLE OLAN 15 YILI AŞKIN KURUMSAL MARKA VE 10 YILI AŞKIN PROFESYONEL GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI TECRÜBEMLE AİLENİZİN GAYRİMENKUL DANIŞMANI OLARAK HER ZAMAN HİZMETİNİZE HAZIRIM.


EN ÖNEMLİ ÖNCELİĞİM, ''%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ'' İLE HAYATINIZDAKİ EN ÖNEMLİ KARARLARDAN BİRİ OLAN, GAYRİMENKUL ALIM-SATIM-KİRALAMA-DEVİR SÜRECİNDE, SİZLERE PROFESYONEL BİR HİZMET SUNMAK, SEKTÖRLE İLE İLGİLİ HER KONUDA DANIŞMANLIK YAPMAK VE SONRASINDA YÜZÜ GÜLEN, MUTLU MÜŞTERİLER BİRİKTİRMEK...

Uzmanlık Bölgesi

Mimaroba Mah. / Büyükçekmece Adnan Kahveci Mah. / Beylikdüzü Sinanoba Mah. / Büyükçekmece Atatürk Mah. / Büyükçekmece Pınartepe Mah. / Büyükçekmece

Uzmanlık Alanları

Arsa AVM Fabrika & Üretim Tesisi Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence Turizm Tesisi

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2015

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2017

RE/MAX'in Brokerlık hakkında temel bilgileri aktardığı Broker eğitimidir.
Ömer Caner portföyünde 8 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 8 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Koray Ispanlar

RE/MAX BATI Broker'ı Sayın Ömer Caner, Uzun süredir kiraya vermeye çalıştığım dairemi sadece 1 hafta içerisin de doğru kişiyi bularak kiralama işlemini gerçekleştirmiştir. Bu hızlı, güvenilir ve sorunsuz desteği için kendisine teşekkür ederim. Mevcutta ki gayrimenkullerimin satış/kiralama işlemleri için hiç düşünmeden kendisiyle iletişim de olup desteklerini bekleyeceğim. Sayın Ömer Caner ve profesyonel ekibi Büyükçekmece RE/MAX BATI çalışanlarına teşekkürler.

Amirhosseın Saharkhizboghmech

Kiralama işlemi için RE/MAX BATI Broker'ı Ömer Caner'in tüm yardımı için kendisine teşekkürlerimi iletiyorum.Profesyonel desteği ile sorunsuz bir şekilde ev kiralama sürecini tamamladık.Kendisine güler yüzlü yaklaşımı için çok teşekkür ederim.

Sinem Bayrak

Remax Hedef'ten Ömer Caner Bey'in ilgi ve alakasından, konulara hakimiyetinden ve çözüm odaklı tutumlarından dolayı memnuniyetimizi dile getirir ve teşekkür ederiz.

Tolga Mamaklı

Beylikdüzü'nden satın almış olduğum ev için Remax Hedef ofisi çalışanlarından Ömer Bey'in yardımlarından dolayı teşekkür ederim. Sıcak kanlı davranışı, güler yüzle karşılaması, işlemlerde hızlı ve çözüm odaklı davranması, tüm işlemlerin başından sonuna kadar ilgilenmesi bizi oldukça memnun bıraktı. Tekrardan teşekkürlerimi bildirmek isterim.

İrfan Gonindi

Remax Hedef ofisinden Ömer bey kiralık daire ile ilgili süreçte ilişki, güvenirlik, profesyonellik açısından tam memnuniyet aldım.Kendilerine ve tüm ofiste çalışanlara göstermiş oldukları misafirperveklikten ikramlarından da ayrıca çok memnun kaldım çok teşekkür ederim.

S*******

Remax Hedef ten Ömer bey e dürüstlüğünden dolayı ve bütün işlemler boyunca işine olan hakimiyeti, güler yüzlü tutumu ve yardımlarından dolayı teşekkür eder kendisine hayatında ve iş yaşamında başarılar dilerim.

Merci Güvercinoğlu

Remax Hedef danışmanı Ömer Caner bey mülk alımı boyunca göstermiş olduğu dürüstlük iyi niyet sabır ve bilgi konusundaki ayrıntılı anlatımı için kendisine teşekkür ediyorum .İyi bir mülk almama vesile oldu ve bu yüzden de iş hayatında başarılar dilerim.

Hüseyin Gün

Remax Hedef danışmanı değerli Ömer bey bir danışman olarak satış sürecini çok iyi yönetti her şey şeffaflık içinde olup tüm imza aşamasına kadar göstermiş olduğu üstün faaliyetlerinden çok memnun kaldım.Kendisine başarılar dilerim.

Serdar Yaycıoğlu

Remax Hedef danışmanı Ömer Caner beyden çok memnun kaldık.Evimizi en iyi şekilde ve kısa sürede müşteriyide iyi analiz ederek kiraya verdi.Zaten Remax le çalışmak bir ayrıcalıktır.Çalışan herkese çok teşekkür ederiz.

Burcu Alın

Ömer bey merhaba, sizin desteğinizle bir yılı aşkın süredir satışını yapamadığım Beylikdüzündeki mülkümü siz nihayet geçen hafta içinde yeni sahibine sattınız.Bu süreçte özellikle sizlere gönülden teşekkür ederim.Gerek ilginiz, sabrınız, profesyonel yaklaşımınız ve müşteri odaklı tutumunuz nedeni ile içimiz rahat bir şekilde bu süreci tamamladık.Öncelikle size sonra sevgili babanız Şenol beye sonsuz teşekkür ediyoruz.Remax ailesinin bizim için parlayan yıldızısınız.Bundan sonra bizlerin yatırımları için size danışmadan yol almayacağız bilginize

Margrit Kazaryan

Remax Hedef ofisi sahiplerinden Şenol bey ve Ömer bey sıcak ve çok samimi davranışları bizleri sonsuz memnun ettiler .Şenol beyede ayrıca çok teşekkür ederiz .Baba ve oğula gerçekten sonsuz başarılar dilerim.Aynı zamanda satış süresince göstermiş oldukları destekleride bizleri çok memnun kıldı.Tekrar teşekkür ederim.

Adalet Dal

Beylikdüzü bölge ofisi olan Remax Hedef gayrimenkul ofisinden Şenol ve Ömer Caner beyler evimin satışı aşamasında göstermiş olduğu yakın ilgi ve bilgilendirmeleri konusunda titiz davranışları ve çalışmaları konusunda hem insani yaklaşımları hemde davranışları çok ayrıcalıklı standart üstü eğitimi kendisini yetiştiren ailesine anne babasına saygılar sunarım, kendi yaşamında da sağlıklı başarılı mutlu gelecekler temenni ederim.

Uğur Şahin

Remax Hedef danışmanı Ömer bey sayesinde çok kolay ve kazançlı bir ev sahibi oldum.Bu süreçte kendisinin göstermiş olduğu ilgi, alaka, içten samimi davranışları ve işine olan hakimiyetinden dolayı ayrıca teşekkür eder işlerinde başarılar dilerim.

Murat Mert

Remax Hedef firması ve Ömer Caner ile iki kere çalışma şansı elde ettim.Hem kiralama hemde satış süreçlerinde Ömer Caner beyin bize gösterdiği ilgiden, profesyonellikten, dürüstlüğü ve işe olan hakimiyetinden dolayı çok memnun kaldık Remax Hedef firmasını ve özellikle de Ömer Caner beyi herkese tavsiye ederim.

Mehmet Fatih Karahoca

Remax Hedef ofisi danışmanlarından sayın Ömer Caner mülkümün satış süresince göstermiş olduğu ilgi alaka dürüstlük ve güven verici yaklaşımı için çok teşekkür ederim.Buna benzer satış işlemlerinde kesinlikle, dostlarıma hiç çekinmeden tavsiye etmekten onur duyacağım bir kişidir.Hizmetinden çok memnun kaldım.İşlerinde başarılarının devamını dilerim.

Barış Ar

Beylikdüzü bölge ofisi Remax Hedef ten danışman Ömer Caner den Bizimkent konutlarından kazançlı bir daire alım işlemini her safhasına kadar beraberce gerçekleştirdik.Süreç boyunca her şeyi şeffalık içerisinde ve göstermiş olduğu destek ve ilgisinden çok memnun kaldım bu yüzden kendisine çok teşekkür eder işlerinde başarılar dilerim.

Akın Kaplan

Remax Hedef ofisi danışmanlarından Ömer Caner beyin evimin satış işlemleri süresince göstermiş olduğu çalışmalar ve açıklayıcı tavırları tarafımca gayet başarılı bulunmuştur.Yaptığım ortak çalışmadan memnun ayrılmış bulunmaktayım.Kendisine başarılar dilerim.

B*******

Remax Hedef ten Ömer Caner bey ile görüşerek bir daire almış bulunmaktayım.Tüm işlemlerde bizlere çok kibar davranışta ve yardımda bulunmuştur.Sonrasında çok kazançlı bir mülk almamıza vesile olarak bizi çok mutlu etti.Kendisine ve Remax Hedef ailesine çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.Emlak ta her zaman çalışacağımız doğru bir adres Remax Hedef ve Ömer Caner dir.

Büşra Karayel

REMAX Hedef'ten Ömer Caner bey ile görüşerek bir daire almış bulunmaktayım. Tüm işlemlerde bizlere çok kibar davranışta ve yardımda bulunmuştur. Öncelikle Ömer beye ve REMAX Hedef ailesine teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.

Yasemin Meleyim

Ömer bey' in satış süresince gösterdiği çaba ve yardımlardan dolayı kendisine ve şirketin tüm çalışanlarına teşekkür ederim.Herkesede Remax Hedef i ve özellikle Ömer beyi tavsiye ediyorum .İşlerinde başarılar ve kolaylıklar dilerim.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.