Uzmanlık Bölgesi

Acıbadem Mah. / Üsküdar

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2012

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2013

Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.

2015

Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır.

2018

Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Yasin Aras

Aygül hanımla bir gayrimenkul arayışında tanıştık bilgi ve ilgisi ayrıca çabasıyla birlikte istediğimiz gibi bir daire bulduk bize verdiği güven sayesinde sonuca hızlı bir şekilde ulaştık kendisine teşekkür ederiz kariyer hayatında başarılar dileriz..

Rabia Nur Kantarcı

Aygül hanımla arayışımızın en yoğun olduğu dönemde tanıştık.Karşımıza çıkan gayrimenkul danışmanları arasında en çok profesyonel olup birde üstüne bu kadar işini seviyor olması bize güven vermesi işimizi daha çabuk ve güvenle sonuclandırmamıza neden oldu sonsuz teşekkür ederiz bundan sonraki yatirimlarimizda kesinlikle kendisiyle iletişime geçeceğiz...iş hayatinda başarılar Dileriz

Cengiz Sevinç

Acibademdeki daire arayışımızda Aygül hanımla yollarımız kesişti uzun zamandır bu kadar özveriyle yapan işini çok seven ve etik kurallara çok önem veren bir danismanla karşılaşmamistık..Bundan sonraki tüm arayışlarımizda kendisiyle iletişime geçmeden alım satım yapmayacağız kendisine ve emeğine ve remax Piramit ofisine ve Remax Türkiye ailesine teşekkür ederiz

Şeref Armağan

Selamlar kiralama yaptığımız konutta çözüm odaklı,güler yüzlü ve dürüst yaklaşımlarını için teşekkür ederim..

Melih Serin

Aygül hanımla gayrimenkul almak istediğimiz süreçte tanışma fırsatı bulduk bölgesinin dışında bir gayrimenkul arayışımız olmasına rağmen tamda istediğimiz gibi bir gayrimenkul bulup doğru bir yatırım yapmamıza vesile oldu. Evimizi aldıktan sonra kendisine olan sonsuz guvenimizden dolayı tüm sorumluluğu kendisine bırakıp evimizi her zaman doğru kiracı adaylarına kiralamalar yaptı kendisine minnettar olduğumuzu belirtmek isteriz sayesinde hem doğru yatırım yaptık hemde iyi insanlarla tanıştık iş hayatında kendisine başarılar dileriz..

Cem Önder

Aygül hanım ile tanışmamız evi almamızdaki en büyük etken oldu. Gerek proje ile ilgili tüm detaylara hakim olması gerekse de tüm süreçle ilgili şeffaflığıyla son derece güvenilir ve detaylı bir danışmanlık aldık. Satın alma sürecinden sonra da her türlü aklımıza takılan soru ve yardımlarını da esirgemedi. Sadece bir danışman değil dost da kazanmış olduk, kendisine tüm ilgisi için tekrar teşekkür ederiz.

Ergest Limka

Aygül Hanım bana ve eşime kiraladığımız daire sürecinde çok yardımcı oldu. Son zamanda Ev sahibi ile ortak bir yol bulabilmek için benim adıma müzakere süreci yönetti ve hızlı bir şekilde endişe verici hususları ortadan kaldırdı. Bu yüzden teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyoruz.

Fatih Mehmet Turgay

Aygül hanımla Bağdat caddesinde kiralık ev ararken bize çok doğru yeri bulup işlemimizi gerçekleştirdiniz. Derin ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederim. Saygılarımla

Ahmet Yalçın

Kiralama ve satın alma taleplerimle ilgili şimdiye kadar vermiş olduğunuz destek için teşekkür etmek isterim. Nazik ve çözüm odaklı yaklaşımınız sayesinde ihtiyaçlarımız giderilmiş oldu. Tekrar birlikte çalışabilmek dileğiyle. Sevgiler.

Seher Pakdamar

Aygül hanımla sapancadaki villa satışımızla alakalı çalışma fırsatımız oldu kendi uzmanlık bölgesi dışında olmasına rağmen mülkümüzü tam istediğimiz fiyata gerçek değerinde harika bir alıcıya sattı. Güven verişi özverisi işine olan saygısı işini gerçekten çok sevmesi bizi yetki verdiğimiz gün kısa sürede satılmasına ikna etti. Bundan sonraki alım satımla alakalı işlemlerimizde kendisiyle tekrar çalışmak isteriz. Aygül hanıma işinde başarılar dileriz.

Sinan Yağcı

Güven özveri ve samimiyetin buluştuğu gülen yüzlü bir sunumla karşılaştık bizlerin de alıcının da haklarını eşit oranda savunarak bir satış işlemi gerçekleştirdik Kendisine bu başarısından ötürü teşekkür ediyoruz

Serdar Özcan

Aygül hanıma vermiş olduğu hizmetten dolayı çok teşekkür ederiz. Gayet ilgili ve alakalı davranıldı. Tüm detaylarla içimiz rahat bir şekilde kontratımızı yaptık.

Sühendan Cevizci

Aygül hanıma verdiği güler yüzlü ve yapıcı hizmet için teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.

Sefa Can Ülker

Aygül hanım bize göstermiş olduğunuz samimi ilgi ve hizmetlerinizden dolayı size teşekkür ederiz. Ülker ailesi olarak size şükranlarımızı sunuyoruz. Sağ olun, var olun.

Oğuz Karaş

Acıbadem'de ki dairem için Aygül hanım ile bir kaç defa çalışma fırsatım oldu. ,Her seferinde ivedi şekilde yardımcı olmakla kalmayıp, kiralama yapmış olduğu kiracılarımdan da çok memnun kaldım. Müşteri odaklı yaklaşmışınız ve yardımlarınız için gerçekten çok teşekkür ederim. Saygılarımla.

Ayşegül Serin

Müşteri ilgisi ve güler yüzlü karşılaması güven vermesi beni çok memnun etti. Her zaman herkese tavsiye ederim.

Selami Azat

Aygül hanım ilgili, alakalı, güler yüzlü, çözüm odaklı. Gayrimenkul satış ve kiralama işlerinde size yardımcı olacak, işini profesyonel yapan bir gayrimenkul danışmanıdır. Sevgiler.

Esra Başar

Aygül hanım her şey için çok teşekkür ederiz. En güzel ve hızlı bir şekilde işimizi hallettiniz; sağ olun var olun. İyi çalışmalar dilerim.

Serpil Güneş

İlgisi, azmi ve güler yüzü her konudaki yardımıyla profesyonel haliyle Aygül hanıma teşekkürler.

Melek Yavuz

Aygül hanım çalışmalarınızda sonsuz başarılar diliyorum. İyi ki varsınız. Bugüne kadar sizinle çalışmaktan çok memnunum. Yıllardan beri seçerek evlerimi verdiğiniz kiracılarımdan hep memnun kaldım, hiç üzülmedim. İş ciddiyeti içerisinde başarıdan başarıya koşun inşallah. Saygı ve sevgilerimle.

Orkun Akgül

Evimizi kiralaması için başvurduğumuz Aygül hanım evimizi yaklaşık 2 saat içinde kiraladı. Gerek güler yüzü, gerek bize verdiği güvenle içimizin rahat olmasına sebep olduğu için kendisine çok teşekkür ediyorum. Bizim için uygun gördüğü kiracıdan da oldukça memnun olduk. İnsanları analiz etme yeteneği gerçekten çok kuvvetli. Teşekkürler Aygül hanım.

Hasan Öksüz

Kadıköy'de bulunan ve artık kiracısı olduğum işyerinin kiralanma süresinde gösterdiğiniz ilgi ve alaka dolayısıyla takdirimi kazandınız. Bu sebeple ilerleyen süreçte gerekmesi halinde yine tarafınızla çalışmak isterim.

Emine Azat

Aygül hanım, hanım efendi kişiliği ile güler yüzlü, sevecen, çözüm odaklı, işini severek yapan, kurumsal firmanın kurallarına uygun olarak işini yapan gayrimenkul danışmanıdır. 7/24 hizmette sınır tanımayan biri. Sevgiler.

Cemal Kandemir

Mülkümü kiralama konusunda yaptığınız yardımlar, ilgi ve alakanızdan dolayı takdirimi kazandınız. Çünkü bu sektörde alıcı ve satıcıyı bu denli üzmeden, yormadan iş takibini tapan çok yok. O sebep ile iş ahlakınız ve yaklaşımınızı çok beğendim. Oluşabilecek herhangi bir yatırım düşüncemde ve alım satımda yine size başvuracağımdan emin olun.

Zeynep Rüya Kaya

Kalite ve güven arıyorsanız doğru adrestesiniz. Hayalimdeki eve Aygül hanım sayesinde kavuştum. Sadece aradığınız gayrimenkulün özelliklerini belirtin, gerisini gönül rahatlığıyla bekleyin. Teşekkürler Aygül hanım, teşekkürler Remax.

Hızır İlyas Ekşi

Aygül hanımla bir dükkan sebebi ile tanıştık. İlgisi, alakası, gerçek bilgilendirme ve olumlu yaklaşımından dolayı teşekkür ederim.

Özgür Okat

Kiralamak istediğim daire ile alakalı gösterdiğiniz hassasiyet ve sabrınızdan dolayı teşekkür ederim. Profesyonel kimliğinizden yararlanabileceğim başka gayrimenkul işlerinde de tekrar yolumuz kesişir Aygül hanım.

Banu Nogay Demir

Aygül hanım evime güvenilir bir kiracı bulabilmem konusunda bana çok yardımcı oldu. Süreç içinde kriterlerime uygun kiracı bulmamı sağladı. Tüm sözleşme aşamaları, tarafların bir araya gelmesi, sözleşme kapsamı gibi konularda çok hızlı hareket ederek netice almamızı sağladı. Ayrıca kendisi çok güvenilir ve insanlarla içtenlikle iletişim kuran bir danışman. İhtiyacımız olduğu zaman kiracı ile iletişim vs konularında yardımını hiç esirgemedi. Aygül hanımla çalışmaya hep devam edeceğim.

Naki Karaaslan

Daire satışımızla ilgili hızlıca daireye gelerek ekspertiz ve çevre araştırmalarını yaparak fiyatlandırma konusunda yardımınız, işiniz konusunda hızlı hareket etmeniz, çalışkan ve azimli oluşunuz takdire şayan. Her şey için çok teşekkür ederim.

Ertan Cevizci

Bizlere yaklaşımı, kiralanan aile ile arasındaki bağ, sıcak davranışı ile çok yardımcı olmuştur. İşini çok seven bir insan. Çözüm odaklı çalışıyor, umarım başarılı iş hayatı devam eder.

Hatice Özcan

Güler yüzlü, samimi, güven verdiği için çok memnun olduk. Teşekkür ederiz.

Atilla Tormuş

Aygül hanımdan gayrimenkulümüzün satışı için danışmanlık ve satış hizmeti aldık. Aygül hanım gerek danışmanlık hizmeti süresince gerek-se sonrasında hep pozitif yaklaşımı, içten tavrı ve güler yüzü ile bizim takdir ve beğenimizi kazanmıştır. Dürüstlüğü ve satış ile ilgisi olası avantaj ve dezavantajlarıyla da paylaşmakta profesyonel bir tavır sergilemiştir. Terbiyesi, nezaketi, anında iletişime geçisi de ayrıca önemlidir. Emlak danışmanlığı konusunda Aygül hanım ile güven içinde çalışabilirsiniz. Saygılarımla.

Emine Kahraman

Kiralık daireler ile ilgili gerek iş ahlakı gerekse işine gösterdiği özenle bizlere verdiği emlak danışmanlığı hizmetleri nedeni ile remax ailesinden Aygül Özbek hanımla tanıştığımız için çok mutlu olduk. Bundan sonrasında da yıl arkadaşımız Aygül Özbek hanımdır. İlgi ve çalışmalarına teşekkür ederiz.

Suat Tamer Çaylı

Kozyatağı'nda ki satılık daire ilanı ile tanışmış olduğum Remax Piramit danışmanı Aygül hanım gerek hizmet sunumundaki profesyonelliği, gerekse samimiyetliyle bize verdiği güven hissi sebebiyle çok memnun kaldığım ve güvenebileceğim bir satış temsilcisidir. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

İsmail Kandiş

Aygül hanımla yaklaşık 10 yıldır tanışıyorum. Gerek mülklerimize bulduğu kiracı profiliyle, gerekse gayrimenkul arayışımızda bize sunduğu nokta atışı portföylerle bizi her zaman memnun etmiştir. İşini seven ve işine saygı duyan bir insandır. Daha uzun yıllar birlikte çalışacağımıza eminim.

Okan Özkurt

Kendisi ile Acıbadem'de daire arayışımız sebebiyle tanıştık. Güler yüzlü,samimi tavırlarıyla bize çok yardımcı oldu. Kesinlikle güvenilir ve çok ilgili biri. Yardımları için çok teşekkür ederiz Aygül Hanım.

Mehtap Azat

Aygül hanım güler yüzlü, samimi, nezaketli ve sonuç odaklı gayrimenkul danışmanıdır. Kendisine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Engin Akbulut

Güven ve kalite konusunda tek adres diyebilirim. Sayesinde güvenilir ve düzgün bir kiracı sahibi oldum. Konutunuzu gönül rahatlığıyla teslim edebilirseniz. Teşekkürler Aygül hanım.

Hayriye Bağkesici

Kalite ve güven arıyorsanız doğru adres Remax bence. Evimi nasıl hemen satabilirim diye düşünürken 1 hafta sonra evim satıldı. Sadece aradığınız ya da satmak istediğiniz gayrimenkulün özelliklerini belirtmeniz yeterli. Gerisi Aygül hanımda. Teşekkürler Aygül hanım. Teşekkürler Remax.

Fatih Yetiş

Aygül hanım tanışmamız kısa süre olmasına rağmen daire satışıyla ilgili hızlı bir şekilde verilen saatten önce dairede olup göstermeniz, daire tanımındaki aile ortamınız çok hoşuma gitti. En hızlı, en memnun satış olabiliriz. Müşteri memnuniyeti adına benimle irtibatı kesmemeniz en önemli unsurdu benim için. Her şey için teşekkür ederim.

Samet Yaşar

Aygül hanıma Bulgurlu'da ki kiralık bir daire için yolumuz düştü. Kendisi eve dair verdiği gerçekçi bilgiler ve güçlü iletişimi sayesinde evimize kavuştuk ve düzgün bir hizmet aldık. Müteşekkiriz.

Aysun Güventepe

Emlak danışmanım konusunda doğru bir seçim yaparak seçtiğim Aygül hanım olduğu için çok mutlu oldum. Kaliteli hizmetinin yanında yeterli süre içinde dairemi kiraya verdik. Hizmeti boyunca esnek ve duyarlı oluşundan dolayı kendisine teşekkür ediyorum.

Ahmet Parlak

Aygül hanım gerek kiralama sürecinde, gerekse kiralama sonrası yardımlarından dolayı her zaman güvenerek iş yaptığımız bir uzmandır. Tüm desteği için teşekkür ederiz.

Demet Doğan

Kiraya verilecek konutun değer tespitinden, kriterlerimize uygun kiracı adaylarının tespitine ve kiraya verilene kadar olan bütün süreçte gerek takip, gerekse bizimle iletişimi mükemmeldi. Teşekkür ederiz.

Dürdane Atalay

Evimin kiraya verme sürecinde gösterdiği destek nedeni ile çok teşekkür ederim. Evin kiracıya hazırlanması dahil tüm süreçte yanımızda oldu.

Salih Gevrek

Her şey için teşekkürler. Beni büyük bir sıkıntıdan kurtardınız verdiğiniz hizmet ve yaklaşımınızla.

Yasin Acar

Evimizi ikinci defa kiraya verme konusunda yardımcı oldu.Doğru kiracılarla bizi buluşturduğu için teşekkür ederiz.

Emre Kalaycı

Aygül hanım zorlu geçen ev bulma sürecimde karşıma çıkan en olumlu insan oldu. Kendisi çok profesyonel olmasının yanında çok iyi kalpli ve pozitif bir insan. Bir sonraki ev bulma sürecimde kesinlikle kendisine danışacağım ve yakınlarımı da yönlendireceğim.

Tülay Peşteli

Aygül Hanım kira sürecinin ilk anından itibaren ilgisini hiç eksik etmedi. Sayesinde bu süreci kolaylıkla geçirmiş olduk. Kendisine çalışkanlığı, titizliği ve profesyonelliği için teşekkür ederiz. Başarıları daim olsun.

Aysun Güventepe

Danışmanın iletişimi çok güçlü dürüst, iyi niyetli, güvenilir bir kişidir.Kendisiyle inanarak iyi bir ilişkimiz oldu.Sözünü tutan zamanı dogru ve yerinde kullandığı için kendisiyle her zaman bilikte çalışabileceğime inandım ve öylede oldu kendisine ve remax ailesine teşekkurler..Saygılar aysun güventepe..

Arda Ugur

Aygül hanım güler yüzü çalışkanlığı ve içten tavırları sayesinde yine müteahhitliğini yaptığım binamızda bir mülkümü daha hızlı ve istediğim fiyata sattı. Kendisine çok teşekkür ederim

Emre Kıyıcıoğlu

Ev tutma sürecimizin en başından beri hem bizim tarafımız, hem de ev sahibi için elinden geleni yaptı. Samimiyeti ve dürüst kişiliğiyle bir daha bu sürece girecek olursam kesinlikle arayacağım ilk kişi olur. Teşekkürler yardımlarınız için :)

Demet Dogan

aygül hanım acıbademdeki 2 aydır kiralanmayan dairemizi afiş astıktan bir gün sonra hemen kiraya verdi çok ilgiliydi ve çok hızlı sonuç odaklı bir süreç yaşadık kendisine çok teşekkur ederiz..

Ahmet Parlak

evimizi çok hızlı bir şekilde, uygun bir kiracıya kiraya verdi oldukça ilgiliydi kendisine teşekkur ederiz

Zeynel Abidin Direk

aygül hanımla kiralık daire arayışımız sebebi ile tanıştık tanışmamızdan kısa bir süre sonra begendiğimiz daireyi hemen sorunsuz bir şekilde tutmamıza yardımcı oldu .kendisine ve ilgisi ve alakası için teşekkur ederiz

Mehmet Mert Metin

aygül hanıma ilgisi ve destekleri dogru yönlendirmeleri için çok teşekkur ederiz..

Merve Üre

Son derece ilgiliydi ev sahibinide bizide son derece samimi bir şekilde karşıladı güvenilir kişiliginden. Memnun kaldık

Yasin Acar

Dürüst düzgün bir kiracı bulabilmek için çok çabaladı kendisine emeginden dolayı çok tşk ederiz hem samimi hemde profesyonelce işini severek yapan bir gayrimenkul danışmanı

Egemen Koca

Son derece sıcakkanlı, dürüst ve yakınlığı ile bizi memnun bırakan bir danışman .Çözümleri ile aradığım evi bulmamı sağladı. Kendisine çok tşk ederiz..

Faruk Cem Önder

Bu süreçte Aygül hanımın desteği ve iletişimi çok tardımcı oldu.Ayağı ile ilgili geçici bir problemi olmasına rağmen daire ile ilgili sunumu hemen gerçekleştirdi.Satıcı ve alıcı arasındaki iletişimi sayesinde daha şeffaf bir şekilde işlşemleri gerçekleştirebildik.Güven açısından kısa sürede bize gerekli güveni sağladı tekrar teşekkür ederiz.

Orhan Önder

çok güvenilir ve çözüm odaklı bir insanla tanıştık, süreç de karşı taraftan dolayı sıkıntılar yaşasakta kendisinin iyi iletişimi sayesinde hepsi giderildi.Bilgi ve tecrübesi ile kafamızdaki soru işaretlerini giderdik.Tekrardan bu süreç için kendisine çok teşekkür ederiz.

Mehmet Zeki Çakmak

Aygül hanım 4.kez dairemi kiralamaya yardımcı oldu.Güleryüzlü samimi proaktif çözüm odaklı ve son derece hızlı bir şekilde yine çok kaliteli bir kiracı bularak sonuca ulaştırdı.Remax Türkiye ailesine ve Aygül hanıma sonsuz teşekkürler...

Figan Diker

Gayet sempatik profosyonel işini bilen ve severek yaptığı her hareketinden belli olan çözüm odaklı danışmanım Aygül hanıma çok teşekkür ederim.

Yaren Türkmen

Güleryüzüyle bizi karşılayan Aygül hanım tüm gerekli operasyonel süreci hızlı bir şekilde tamamladı ve anahtar teslimini yaptı.Son derece memnun kaldık herkese tavsiye ederim.

Yıldız Çetiner

Aygül hanım işinde çok başarılı güvenilir, çalışkan Çözüm üreten ve ikna kabiliyeti çok yüksek yaşadığımız bu sıkıntılı dönemde bile anında yardımcı oldu göztepedeki dükkanımızı kiraya verdi çok teşekkur ederiz..

Sibel Tolluoğlu

Güçlü bir hanım .güler yüzlü işine hakim başarılı ve kapasitesi çok yüksek

Aydın Tolluoğlu

Gayrimenkul alımında işlemlerimizi çok hızlı bir şekilde hallettik çok memnun kaldık çok teşekkur ederiz

Arda Ugur

Yıllardır çalıştığım danışmanım aygül hanım bu seferde çok hızlı bir şekilde dairemizi sattı .Her zamanki gibi güler yüzlü çalışkanlığı ve ikna kabiliyeti ile işini yapan aygül hanımdan firmam ve şahsım adına çok memnun kaldım..Daha başka işlerde Aygül hanımla tekrar çalışabilmek isteriz..farkındalık yapı adına hem Aygül hanıma hemde Remax türkiye ailesine teşekkür ederiz..

Tülay Coşkun

Aygül hanım acıbademdeki dairelerimizin kiralanması konusunda her zaman iyini en prefesyonel şekilde Mesleğini mükemmel seviyede severek yapan bir hanımefendi gayri-menkul alım satım kiralama işlemlerimizde her zaman yanımızda ve en dogru şekilde yaptığı yönlendirmelerle işimize hız katıyor..bundan sonraki gayrimenkul işlerimizde de çalışmak istediğimiz tek isim..remax türkiye ailesine sevgiler..iyi çalışmalar..

Hamide Tunçsiper

Aygül hanım son derece prefesyonel.Kiracıyı ve mülk sahibini doğru tanıyarak dogru yönlendirmeler yaptı..işine hakim ve son derece pratik bir çalışma sistemi var..Dolayısıyla kendı adıma hızlı ve olumlu sonuçlanan bir deneyim oldu aygül hanıma ve remax türkiye ailesine teşekkurler..

Mustafa Çevik

Verdiğiniz hizmet kalitesi güler yüz ve ilginiz için teşekkur ederiz

Ahmet Ertürk

Aygül hanım Daire kiralamamız konusunda verdiği hizmet son derece güzeldi.Teşekkur ederiz tanıdığımıza memnun olduk Aygül özbek ve remax türkiye ailesine..

Serhat Canlı

Aygül hanımın müşteriye karşı, davranışları tutumu hizmet kalitesi çok iyiydi. Aygül hanıma ve remax ailesine çok teşekkur ederim ve ticari cevreme mutlaka önereceğim..

Bedriye Gürkaş

Aygül hanımın hassasiyetli, planlı çalışması ve ciddiyetinden dolayı çok memnun kaldık

Zeki Sevim

Daireyi görmek istediğim andan tapuya kadar sürekli irtibat halinde özverili şekilde yardımcı olmuştur. Mesai saatleri gözetmeksizin her konuda destek olmuştur.

Nuray Canlıoğlu

Aygül hanım güleryüzlü ve çok yardım severdi işine ev kiralama işlemimizi pandemi döneminde sorusuz hallettik herşey için teşekkür ederiz..

Sina Tabanlıoğlu

Aygül hanıma bize sagladığı profosyonel hizmeti güler yüzlü oluşu ve destekleri için teşekkur ederiz sayesinde çok güzel bir ev tutabildik başarılarının devamını dileriz ...

Yiğit Uzunefe

Aygül Hanım sayesinde tam ihtiyacıma uygun şahane bir daire kiralama fırsatı buldum. Kendisine hem kiralama aşaması hem de sonrasındaki ilgisi nedeniyle çok teşekkür ederim. Yiğit Uzunefe

Hamit Dilmekani

Aygül hn bu pandemi döneminin başlangıcında evimizi satin alirken hem tecrübesiyle hem de ilgi ve alakasiyla bizlere cok yardimci oldu. Hizli ve sorunsuz bir satin alma gerceklestirdik. Kendisine cok tesekkur ederiz satis oncesi ve sonrasindaki ilgi ve alakasi icin. Umarim bir gun tekrardan kendisiyle calisma imkanimiz olur.

Zeki Sevim

ilanı web ortamda görüp kendisi ile irtibata geçtiğim ilk dakikadan tapuya kadar güler yüzü ve profesyonel yaklaşımıyla hiçbir konuda yardımını esirgememiştir. Bu zorlu pandemi döneminde yavaşlayan bürokratik işlemlere rağmen tecrübesi ile kısa sürede işlemlerin tamamlanmasında köprü olmuştur. İleriki dönemler içinde kendisi ile çalışmak isterim. Tekrardan teşekkür ederim.

Arda Uğur Farkındalık Yapı Ve Müh. Ltd. Şti

Aygül Hanım dairemi çok kısa bir sürede sattı. Bu süreçte gösterdiği yoğun mesai için kendisine çok teşekkür ederim.

Sonnur Kasımoğulları

Aygül Özbek hanım evimi kiraya verirken bana çok yardımcı oldu. Tecrübeli, samimi, güler yüzlü gayrimenkul danışmanı..ilgisi için kendisine teşekkür ederim..başarılarının devamını dilerim. Sonnur Kasımoğulları

Fatma Kevser Likos

Aygül Özbek kendi ailemizden biri gibi. Kendi evini kiraya vermiş gibi davrandı. Kiracının seçiciliğini bizzat kendisi yaptı. Kendisine teşekkür ederiz.

Murat Tekin

Görüşmelerim çok iyi geçti. Hizmet kalitesi son derece iyi.

Ahmet Mustafa Tekin

Görüşmelerim düşündüğümden iyi geçti. Gördüğüm sorunlarda en iyi desteği aldım.

Elgun

Tecrubeli, guleryuz, ishinde operativ, anlayishli! Aygul hanim Hasanpashada kilarik ev bulmama chok yardimci oldu! Teshekkur ederim!

Sinan Aslan

Güleryüzlü, güven veren, işini bilen bir danışman. Ev satışımız sırasında istediğimiz fiyata istediğimiz zaman dilimi içerisinde satışını sağladı. Remax'a böyle bir danışman çalıştırdığı için teşekkür ederiz.

Görkem Giden

Aygül Hanım, profesyonel yaklaşımı ve samimiyeti ile işlerimizi her zaman kolaylaştıran ve bize en mantıklı öneriyi sunan, başarılı bir gayrimenkul danışmanı olarak hafızalarımıza kazınmıştır..İlgi alakası için tekrar teşekkürler..

Necdet Erdoğan

İletişim halinde olduğumuz kişilerden gayet memnun kaldık. Karşılıklı konuşma, tavır samimiyeti yaratmak açısından çok önemliydi. Kendimizi pozitif duygular içerisinde bulduk. Teşekkür ederiz.

İsmai̇l Kandi̇s

Aygül Hanım ile Ataşehir Örnek Mah.sindeki plazamızı kiralamamız konusunda beraber çalıştık.Özverili çalışması sayesinde plazamızın bütün ofis katlarını kurumsal bir firmaya kiraya verdik.Sonraki projelerde de çalışacağımızdan eminim

Gözde Sezgin

Aygül Hanım Hasanpaşa'da bir ev kiralama konusunda bize inanılmaz yardımcı oldu. İşine gösterdiği hassasiyet, güler yüzü, işine müthiş ilgisi, pozitif enerjisi bizi çok etkiledi. Kendisine çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Burcu Günister

İlgisi, sabrı ve güleryüzü ile aradığımız evi bulmamıza vesile olan, evi kiraladıktan sonra bile herşeyimize koşturan Aygül Hanım'a yardımları için çok teşekkür ederim.

Sinan Aslan

İşinde çok tecrübeli ve güven veriyor. Sürekli çalışmak isteyeceğim bir danışman.

Yesim Ucuncuoglu

Aygul hanim, ailemizin bir ferdi gibidir. Tum satis-kiralama-danismanlik vb hizmetlerimizde ilk aklimiza gelen arkadasimiz, danismanimiz, emlakcimiz....Ilgili, guleryuzlu, arastirmaci ve takipcidir. Kurumsal iceriklerde de destegi daimdir.

Burcu Atik

Aygül Hanım'la Haydarpaşa'daki kiralık bir daire için görüştük, olumlu yaklaşımı ve her konu ile ilgili anında dönüş yapmış olması, çözüm odaklı yaklaşması bizi çok memnun etti, kendisine çok teşekkür ederiz.

Nilgün Bilginer

Aygül Hanım Hasanpaşa'daki bir ev alımı konusunda bize inanılmaz yardımcı oldu, hem satış sırasında hem de satış sonrasında ilgi ve alakasını esirgemedi.Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Fatih Gencal

aygül hanıma verdigi kaliteli hızmet ve çözum odaklı bir şekılde kısa sürede kiralık ofıs arayışımızı sonuçlandırdıgı ıcın teşekkur ederız
bundan sonrakı gayrımenkul(satılık yada kiralık arayışımızda aklımıza gelen ilk isim olacaktır..

Zeynep Bilen

Yakın ilgisi ve yardımları için Aygül Hanım'a çok teşekkür ederim.

Ertan Sen

Aygul hanima dairemizin satışı suresi içinde tanıştık ve sozlesme yaptik işine olan aşki isine olan sevgisi bizimde sevgimizi kazandi
Dairenin satisi konusunda kendisini yetkilendirdik ve inaniyoruz ki dairemizi satarsa aygul ozbek satar tskler

Kazımşener

Doğru yönlendirmeleri için Aygül hanıma çok teşekkür ederiz. Kafada soru işareti kalmayıncaya kadar bilgilendirme ısrarı süreci hızlandırıyor. Emekleriniz için teşekkür ederiz.

Erim Unal

Aygül Hanım bize kiralık magaza arayısımızda yardımcı oldu, mal sahipleriyle yapılan toplantılarda bize hep destekti ve sanki bizden biri gibiydi. her an guler yuzlu, pozitif ve bir dost gibi bize yaklasıp bize fikirler vermesi gercekten cok guzeldi.

Semih Murat

BU KADAR BÖLGESINE HAKIM BIR DANIŞMAN GERCEKTEN TBRKLER
DOGRU ANALIZI VE YONLENDIRMESIYLE SAMIMIYETI İÇTENLIGIYLE GERCEKTEN BIZE YÖN GÖSTERDI KAFAMIZDAKI EMLAKLA ILGILI TUM SORULARA DOGRU CEVAPLAR VERDI EŞIM VE KENDIM ADINA TŞKLER AYGÜL ÖZBEK...

Kerem

DAIRE ALMAK VEYA SATMAK ISTIYORSANIZ EGER AYGÜL ÖZBEKLE
HALA TANIMADIYSANIZ GEC KALMADINIZ ..
KONUSUNDA VE BÖLSESINDE UZMAN ENERJI VE SINERJI DOLU
DOGRU DANIŞMAN ..TBRKLER REMAX SAPPHIRE TBRLER AYGÜL YOLUNUZ ACIK BAŞARILARINIZ DAİM OLSUN.SVGILER

Hakan Tuna Öztürk

aygül hanım kiralık daire arayaşında tanıştım ve ben doğuş ünv. ögrencisiyim pratik çözümü ile bana çok yardımcı oldu ve benden sonra yakın arkadaşımada çok yardımcı oldu yarımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum kendisine iyi çalışmalar diliyorum

Yavuzselimtetik

ayğül hanımla tanışmamız anadolu yakasında mağaza yeri kiralamak için araştırma ıcındeyken oldu kendi bölğesindeki hakimiyeti samimi yaklaşımı ve tecrübesıyle bızleri bilğilendirdi ayğül hn a tşklrimi tekrar sunuyorumm ...

Mehmet

merhana merhaba öncelikle böyle çalışkan ve samimi hızlı bi kişiliginizin olması beni çok mutlu etti ve bize ayırdıgınız vakit ve güler yüz için çok teşekkür ediyoruz annem ve kendi adıma...

Handan

merhaba aygül hanım işini bilen güleryüzlü ve herdilden konuşan bi kişilige sahib bir insan ve çok eglenceli bana kiralık daire aramamda yardımcı oldu ve sağolsun çok iyi güvenilir kişilerin evlerini tatmama vesile oldu yardımların için çok sağolun..

Aycan Işik

Aygül Hnm a hızlı, başarılı, seçici olması dolayısıyla teşekkür ederim.

Leyla Aktaş

Kiralık daire arayışında bana yardımcı olan Aygül hanıma teşekkürlerimi sunarım.Ayrıca güler yüzü, performansı, ilgisi...içinde tebrik ederim.Bunuda samimiyetimle belirtmek isterim ki, tüm Remax ekibinede ayrıca teşekkür ederim..:)

Süleyman Nuriüsterman

KİRALIK EV KONUSUNDA KATKILARINIZDAN DOLAYI TEŞEKKÜRLER BAŞARINIZIN DEVAMINI DİLER İÇTENLİĞİNİZ SAĞLIĞINIZ LA DAHA İYİ BİR YERLERDE GÖRMEK DİLEĞİYLE SAYGILAR

Sedat Karaca

Aygül hanımla tanışmamız kiralık bir dairemin kiralanması için mayıs 2012 'de gerçekleşti. 2013'te tekrar emlak işim için AYGÜL hn yanında soluğu aldım kendisine tşk ederim. İşini, insanı seven dürüst ve işini bilen iyi bir insan tekrar tşk ederim

Ziya Öner

Aygül Hanm kiralık ev bulmam konusunda taleplerimi iyi dinledi, bu taleplerime uygun alternatifleri olabilecek en kısa sürede sundu. Kendisini, ofis arkadaslarini ve Remax'ı tebrik eder, verilen hizmet icin tesekkür ederim.

Aslı Güngör

aygül hanımla daıre arayışımız da tanıştık o kadar içten samımıkı bızı her konuda anlayışla karşıladı, fıkırlerımıze önem verdı.bıkmadan sıkılmadan yuzunden gulumsemesı hıc eksik olmadı.bundan sorakı her emlak işimizde akla gelen tek kışıdir tşler

Mehmetzeki

aygul hanıma sonsuz teşekkur ederım samımıyetı için dogallıgı ıcın ayrıca işine verdıgı önem ıcın ayrına memnun kaldıgımızı belırtmek ısterım

Sinem Yenisey

Ev arayış doneminde işimi oldukça kolaylaştıran bir etkisi oldu. Kendisine yardımlarından ve özeninden dolayı çok teşekkür ederim.

Göksel Elbüken

Bize kiralık ev arayışımızdaki ilgisi ve katkısı çok büyük olmuştur. Kendisine teşekkürü borç bilir çalışmalarında başarılarının devamını dileriz.

Orçun Sarpkaya

yardımlarından dolayı kendisine çok ama çok teşekkür ederim kendisiyle kiralık ev arayışı içersindeyken tanıştım ve yaklaşık bir kaç saat içersinde hem evimi kiralamada hemde eşyalarımı bulmam konusunda bana çok yardımcı oldu ÇOK ÇOK TEŞEKKÜRLER )))

Hasan Yılmaz

aygül hanımla kıralık daıre arayışımızda tanıştık bir gun gibi kısa bir gunde arayışımızı anlayıp sonuclandır dı. kıralık konusunda uzman olduguna ınandık ve müşterılerıne gösterdıgı özen ve saygı ıcın tşk ederız.başarılarının devamını dılerız.

Emre Akpolat

Müşteri isteklerini iyi analiz edip makul ve kaliteli çözümler bulan, ilgi ve alakasıyla memnun olduğum birisiniz teşekkür ederim.

Zeynep Hopanoglu

aygul hanımla daıre arayışımız sırasında tanıştık samımı guvenılır oluşu ve hanımefendı duruşuyla sevgımızı kazandı bundan sunumu ve uslubuyla bır numara oldugunu duşunuyoruz bundan kıralık yada satılık arayımızda arayacagımız tek kışidir.tşk

Merve Kırklar

Ev arama surecimiz içersinde butun kararsızlıgımıza ragmen gösterdiği ilgiden, sabirdan, anlayıstan ve guler yuzlulugunden hıcbırsey kaybetmedıgı ve halen ılgılenmeye devam ettıgı ıcın cok ama cok tesekkur ederız.Remax denınce aklımıza gelen ilk kişi.

Erol Aysu

Aygül hanımla bir dairemin pazarlanma aşamasında tanıştım müşterisine yaklaşımı davranışı ve açık sözlü oluşundan dolayı kendisini tebrik ederim .Bundan sonraki gayrimenkul işlerimde umarım tekrar çalışırız...

Ayten Korkmaz

satılık daıre arayışımızda aygül hanımla tıştık bölgesıne olan hakımlıgıyle guvenılır olmasıyla danışmanlara olan aklımızdakı olumsuz yorumları hepsının gıtmesıne yol actı aygul hanıma ve remax sapprehe çok tşk ederız ıyı calışmalar

Can Eğilmez

Güleryüzlü, işini bilen ve ilgili bir danışman. Benimle yorulmadan ev ev dolaşıp, işimi kolaylaştırdığınız ve hoş sohbetiniz için teşekkürler Aygül hanım.

Kenan Bayram

kiralık ev arıyordum imdadıma yetişen aygül hanıma çok teşekür ederim, ayrıca güler yüzü ve sabırlı davranışı için teşekürler.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.