ÖNEMLİ OLAN DOĞRU FİYAT...GERİSİ TEFERRUAT!..
-bir bilene sorun.., sorun yaşamayın!..
-mucize değil, çözüm yaratıyoruz!..
-doğru lokasyon, gerçek expertiz, mutlu son!..
Merhabalar,
Bu sayfayı okuyan siz ' Gayrimenkul Dostu ' ile deneyimlerimi paylaşmaktan mutluluk duyuyorum ;
GAYRİMENKUL GERÇEKLERİ -her gayrimenkul danışmanının bir 'müşteri portföyü' vardır ! Ancak hiçbir portföyde bir gayrimenkulü adil piyasa değerinden daha fazla fiyatla alacak 'müşteri' yoktur. -her gayrimenkul danışmanının bir 'gayrimenkul portföyü' de vardır ! Ancak hiçbir portföyde gayrimenkulünü, çok acil haller dışında, adil piyasa değerinden düşük bir fiyatla satacak 'mal sahibi' yoktur.
-ADİL PİYASA DEĞERİ ; bir gayrimenkul için pazardaki genel algılar doğrultusunda hem alıcının hem de satıcının uzlaşabildiği denge noktasıdır... Başka bir deyişle adil piyasa değeri alıcı ve satıcının herhangi bir baskı altında kalmadan anlaşabildiği satış bedelidir...
-ACİL PİYASA DEĞERİ ; bir gayrimenkulün mevcut piyasa koşullarındaki adil değeri ( piyasa değeri ) üzerinden, ortalama 1 aylık süre zarfında ve iskontolu bir satışla el değiştirme bedelidir... Çeşitli baskılar altında yapılan bu tür istisnai satışların bir yörenin rayiçlerine etkisi çok sınırlıdır !
-KELEPİR nedir ; değerinden çok aşağı bir fiyatla alınan veya alınabilecek olan şey, okazyon demektir. Her zaman ve her istenilen yerde bulunmaz..! Bir mülkün ' kelepir 'olduğuna ikna olanlar çok hızlı hareket etmelidir !
-gayrimenkulden iyi para kazanmanın öncelikli yolu henüz ' ARSA ' yani ' İMAR PARSELİ ' olmamış ' ARAZİ ' almaktan geçer... Bunun için de İMAR PLANLARI ve KENTLEŞME trendleri iyi okunmalıdır...
-bir özlü söz şöyle demektedir ; ' Sular yükselince balıklar karıncaları, çekilince de karıncalar balıkları yer...Kimse bugünkü üstünlüğüne ve gücüne güvenmemelidir.Çünkü kimin kimi yiyeceğine 'suyun akışı' karar verir ! ' Buradan hareketle ; pazarda gayrimenkul arzı fazla iken fiyatları 'ALICI', az iken de 'SATICI' belirler. Kimin dediğinin olacağına 'ARZ-TALEP' yani 'PİYASA' karar verir !
-gayrimenkul danışmanları ( % ) olarak komisyon alırlar... ( 100 ) ne kadar yüksek olursa kazançları da o kadar yüksek olacağından tabiidir ki portföylerini en yüksek fiyatla satmak / kiralamak isterler ! Ancak ellerinde sihirli değnek yoktur, çünkü fiyatı PİYASA belirler !
Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

Fenerbahçe Mah. / Kadıköy Göztepe Mah. / Kadıköy Erenköy Mah. / Kadıköy Suadiye Mah. / Kadıköy Caddebostan Mah. / Kadıköy

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

Bildiği Diller

İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2012

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2016

RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir. Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.
Osman Civanbay portföyünde 2 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Zekiye Baltacı

Verilen hizmetten çok memnunuz , çok teşekkür ediyoruz. Osman Bey in büyük çaba ve ilgisinden dolayı ona ayrıca teşekkür ediyoruz. Bundan böyle emlakçımız Remax Cadde olacaktır. Herkese Remax Cadde ve Osman Bey'i önereceğimizden emin olun. Çok memnun kaldık.

M*******

Çok tertipli düzenli efendi bir danışman. Biz onu o bizi sevdik. Prensipli ve mesafeyi doğru koruyarak hareket etmesini çok takdir ettik. Ayrıca gayrimenkul de oldukça temizdi. O süreçleri de ayarlamış. Kiralama sonunda gerekli telefon ve diğer bilgileri de ulaştırdı. Bu hizmete harcanan mesaiye güncel astronomik kira bedelleri ile bu kadar ücret verilir mi genel anlamda ayrı konu ama verilecek ise Osman Bey bu bedeli fazlası ile hak etmiştir.

Serpil Özeren

Hizmet kalitesi tek kelime ile mükemmeldi

T*******

OSMAN BEY, ISTANBUL ERENKÖY'DE BABAMDAN MIRAS KALAN EVİN SATIŞINI ÇOK KISA SÜREDE SORUNSUZ ERÇEKLEŞTİRDİ. KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

Fethi Zerener

Kendisiyle çalıştığımız için çok memnunum ,süreç sırasında bizlere çok yardım etti. Sayesinde kendisini ve remax markasını,tanıdıklarımada tavsiye edeceğim .

C*******

Kendisi ev kiralama sürecimde her konuda destek olup tüm bilgilendirmeleri yaptı.Teşekkür ediyorum.

Ayla Pekdemir

Osman bey evimizin alım sürecinde tüm tarafların memnuniyetini titizlikle yönetti. Kendisinden o kadar memnun kaldık ki , kiralama sürecinde de desteğini istedik . Sürecin başından sonuna kadar gerek bilgilendirme gerek sonuçlandırma noktasında son derece profesyonel bir hizmet aldığımı düşünüyorum . Çok teşekkürler

N*******

Osman Bey tüm alım sürecine bütünsel yaklaşımı ile bugüne kadar deneyimlediğim emlak danışmanlığı sürecine çağ atlattı. Beni çok düzenli ve hızlı bilgilendirerek, tüm süreçte her boşluğu çok hızlı bir şekilde tamamlayarak süreci hem çok hızlı, hem yüksek kalite hem de pürüzsüz tamamladı. Kendisine çok teşekkür ederim.

Gülşah Öztürk

Emlak sektöründe bir uzman ile karşılaştığımız için çok şanslıydık. Tarafların ihtiyaçlarına karşı gösterdiği içten anlayışı ve iş süreçlerine özenli yaklaşımı bize güven verdi. Birlikte çalışmaktan mutluluk duydum. Destekleriniz için çok teşekkür ederim. Tekrar karşılaşmak dileğiyle.

Dinç Alada

Hisseli mülk, zorlu ve engelleyici kiracıya rağmen sağladığı güven ve beceriyle profesyonelliğini kanıtlayan Sayın Osman Civanbay'a müteşekkiriz. Kendisiyle yaşadığımız deneyim sonrası bizim nezdimizde emlak danışmanlığı mesleği itibar ve saygınlık kazanmıştır. Keşke örnek alınabilse...

Alican Çağdaş

Osman Kardeşim Çözülmesi oldukça zor bir satış işleminde, çok titiz bir yaklaşımla ve olabilecek en kısa zamanda beni sonuca ulaştırdın. Sana sonsuz teşekkür ediyorum. Her şey su gibi aktı. Sen varsan asla sorun yaşanmaz.

Tuğrul Akyüz

Sevgili abim, meslektaşım Osman abiye iş hayatında bol kazançlar diliyorum. Kendisini 2012 den beri tanıyorum. Tekrar birlikte çalışabilmek dileğiyle. Tuğrul Akyüz Remax Ada İskenderun

G*******

Osman Bey sürecin en başından sonuna kadar bizleri her konuda destek oldu.Çok kibar, ilgili ve güler yüzlü birisi.Kendisini tanımaktan büyük mutluluk duyduk.Teşekkür ederiz.

Eser Bilen

Son derece ilgili, kibar, beyefendi bir insan.Her konuda yardımcı ve destek oldu...Kendisine çok teşekkür ediyorum...

Tanıl Kortun

Kendisine, güvenilir ve profesyonel yaklaşımları ile verdiği hizmetten dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

D*******

Osman Bey, sürecin başından itibaren çok yardımsever, nazik ve ilgiliydi. Sözleşme ve dökümantasyon konusunda çok titizdi. Sözleşme imza aşamasında her iki tarafı da her konuda bilgilendirmeyi ihmal etmedi.

Müzeyyen Afet Erk

Sayın Osman Civanbay Kızıltoprak /Kadıköy'de ki konutumun satışını üstlendi ve gerçekleştirdi. Bu süreçte titizliği, dökümantasyon konusundaki hassasiyeti, çok gerçekçi ve çok nazik yaklaşımı nedeniyle, kendisine gerçekten hayranlık ve minnet duydum. Muteşekkirim. Böyle bir üyeleri olduğu için REMAX yönetimini de kutlarım.

Çağlar Toma

Osman Bey ilk görüştüğümüz andan itibaren güven veren tavrı, ev ile ilgili açık ve detaylı anlatımı ve herşeyi olması gerektiği gibi kitabına uygun yaparak, oldukça profesyonel bir yaklaşım gösterdi.Sonrasında hem imza sürecindeki hazırlığı hem de daha sonraki sürede olan yaklaşımı ile güven ve saygımızı kazanmıştır.

Mustafa Şimka

Tek kelime ile, Mükemmel...

Sibel Dinççetin

Evimizin satışı konusunda kurumsal bir firmayla çalışma kararı aldığımızda tavsiye üzerine Osman Bey'le iletişime geçtik. Karşısındakine verdiği güvenle hemen bir anlaşma yaptık. Bu süre zarfında titizliği, her hafta sonu bizi bilgilendirmesi, en ufak bir ayrıntı ve detayı atlamaması işinde ne kadar profesyonel olduğunu gösterdi ve kısa sürede tam değerinde satışı gerçekleştirdi. Danışman olarak herkese tavsiye edeceğim biridir. Kendisine başarılarının devamını diliyorum.

Deniz Sarıyalçın

Evimizin kiralanması konusunda mükemmel bir çalışma gösterdiği için Osman Civanbay'a teşekkür ederiz...Ayrıca çalışması son derece dikkatli, disiplinli ve ayrıntılara dikkat eden bir Danışman olarak gözledik...

Erdal Çiçek

Saygıdeğer Osman beyi tanımak bizim için bir ayrıcalık oldu, Tecrübesi ve yaklaşımı özellikle ses tonu ve giyim stili ile tam bir profesyonel, size bir evi showroomu geziyorsunuz hissiyle tanıtıyor, öncelikle sizle bir kiracı emlakçı iletişiminden öteye geçiyor; güven ve tam bir netlik sözkonusu .herşey kayıt altında herşey söylendiği gibi işliyor.Daima beraber çalışabilir herkese tavsiye ediyoruz Teşekkürler Osman bey

Ayşe Uysal Acer

Remax Uğurlu Geldi İş temposuna yılların yoğunluğu eklendikçe Ege de sakin bir kasabaya kaçış düşüncesi belirir genelde...Biz de sevdalısı olduğumuz Bodrumda bir arayışın içindeyken karşımıza çıktı Osman Bey ve Sevgili Uğurlu ailesinin eviyle buluşturdu...Saygıdeğer ve sanatçı kişilikleri ile örnek olan ve her zaman takdirle takip ettiğim kıymetli Uğurlu ailesinin bu şirin yuvada yaşanmışlıklarına bundan sonra bizler de güzel anılarla devam etmeyi diliyoruz...Süreci titizlikle yöneten güven ve takdirimizi kazanan Osman Beye teşekkür ederiz

Ahmet Necef Uğurlu

Sanat hiçten var etmek sonra onu satabilmektir denir . Bunu emlak piyasasına uygulayacak olursak, Osman Civanbay böyle bir insan, yaptığı işi sıradan bir alış verişten öteye götürüyor, titiz, ince çalışmaları yanlız evlerin satışından veya alımından ibaret değil . Satanın yaşamından bir parçayı çıkarırken, bazen içindeki hüznünü, alanın yeni umutlara yelken açarken heyecanını dengeleyen her iki taraf içinde sevince çeviren, telaşlanmadan ama uzatmadan bir timing ustası . Hayatımıza getirdiği değişim için teşekkürler.

Emre Abdik

Osman bey evimi çok çabuk kiraya verdi. Ama asıl önemli olan, doğru kiracıyı bulma sürecinden anlaşma sürecine kadar geçen sürede tarafıma düzenli bilgi vermesi, kiracı adayı ile doğru iletişimi, güvenirliliği takdire şayandı. Yalnız benim değil yeni kiracımın da sevgisini kazandı. Üzerimden büyük bir yük alan Osman bey'e çok teşekkür ederim.

Ates Süerman

Sayın Osman beyi tanımak bir ayrıcalık.Tecrübe ve yaklaşımları tam bir profesyonel.Ev alırken ve satarken Aşırı titiz ve dikkatli benim işlerimi yarım günde zamanında yapmasını gördüm..Daima beraber çalışabilir herkese tavsiye ediyorum.Teşekkürler Osman bey

Metehan Şahlan

Evimizi satışı sırasında Osman bey ile tanıştık. Satış sürecinin her aşamasında güler yüzü, bilgisi ve pozitif yaklaşımı ile bize çok yardımcı oldu. Alıcı kişiler ile de olan ilişkileri 10 numara idi. Düzenli ve detaylı olarak her hafta bilgilendirildik. Bundan sonraki alış ve satışlarda da kendisi ile çalışmaya devam edeceğiz.

Erdal Hoşver

Osmanbeyle tanışmadan önce bu mesleğin çok profesyönellik istemediği yönünde bir öngörüye sahiptim.Ancak iki adet konutumu kiraya verme sürecinde bunun nekadar önemli olduğuna kani oldum.Hülasa, Müthiş bir planlı çalışma ile gayrimenkullerimi değerinde ve en müstesna kişilere kiraladı.Kendisine teşekkür eder işlerinde başarılar dilerim.Erdal Hoşver

Ozan Hasan Kamacı

Gayet sıcak, nazik ve başarılı bir hizmet aldık, Osman Bey'le çalışmaktan memnuniyet duyduk...

Bülent Çağın

Kentsel dönüşüm nedeni ile oturduğumuz ev yıkılacağından 1.5 sene kadar kiraya çıkmak zorunda kaldık.İşin en zor kısmı olan yeni bir ev bulma aşamasında ve kiralama işlemi sonrasında bile bizlere alışık olmadığımız kadar profesyonel hizmet sunmuştur.

Ergün Aydoğan

Çok başarılı ve tecrübelidir...
10.4.2013

Aysel İmren

Osman Bey'in titiz çalışması ve güler yüzlü olması....

Aynur Kutal

Sevgili Osman, evimiz seninle çalışmadan önce başka Gayrimenkul danışmanları ile ve uzunca bir süredir pazarda idi, ...ancak senin mesleki bilgiye dayalı detaylarla yakından ilgili profesyonel hizmet anlayışınla, 1ay gibi bir sürede sonuçlandı.mutluyuz

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.