Sattım Gitti...Profesyonel Gayrimenkul Danışmanı
Ticari ve konut
Ticari Portföy Uzmanı

1979 Kütahya-Simav Doğumlu, evli ve 1 çocuk annesiyim.

2 Üniversite mezunuyum. İlk Lisans Eğitimimi Ekonomi (İktisat ) Bölümü ; 2. Lisansımı, hali hazırdaki mesleğim olan Emlak ve Emlak Yönetimini bitirerek gerçekleştirdim. 3, 5 yıl Antalya Serbest Bölgede çalıştıktan sonra Özel bir Bankada 7 yıl Müdür yardımcılığı yaptım. Geçmiş Bilgi birikimimi ve Satış -Pazarlama İş tecrübelerimi Remax Kurumsal çatısı altında birleştirerek sizlere Gayrimenkul yatırımlarınızda yardımcı olmaya hazırım. Gayrimenkul satış ve kiralama işlemlerinizde, Doğru fiyattan, Kesin ve hızlı sonuç için bizi arayın. Profesyonel çalışan, Bölge uzmanı 70+ kişilik ekibimizin gücünden sizde yararlanın.Gayrimenkul Alım-Satım-Kiraya verme işlemlerinize yön vermeye Biz Ekip olarak hazırız. Aldığım Eğitimler: Remax Kariyeriniz Eğitimi Angelo Fredera İle Gayrimenkul Başarınızı Arttırmak. Angelo Fredera Maksimum Sonuçlar için Stratejiler Angelo Fredera Satış Kapama Remax Broker Eğitimi Broker Succeed Eğitimi (Danışman Koçluk eğitimi) Müşteri Menuniyeti ve Motivasyon İleri Satış Teknikleri Eğitimi MEB Emlak Kursu TSKB Gayrimenkul değerleme ve Fiyatlama Eğitimi POWERCAMP Eğitimi (Gayrimenkul Danışmanlarına yönelik uygulamalı saha koçluğu eğitimi Aldığım Ödüller: 2013 Yıldızlar Kulübü 2013 En hızlı portföy satışı yapan ilk 10 Danışman Ödülü(Altın Yağmuru) 2014 Ocak Ayı Ofis ciro ve işlem 1.si 2014 Şubat Ayı Ofis ciro 1.si 2014 Mart Ayı Ofis ciro 1.si 2013 Eylül ANADOLU ciro 8.si 2014 Mart ayı Anadolu ciro 8. si 2014 Ağustos-Eylül-Ekim Anadolu ciro 8.si. 2015 Yılı Yıldızlar Kulübü (Tüm Remax liler içinde belli bir ciro yapan Danışmanların hakettiği ödül)

Ofisimiz şuan Türkiye geneli 249 REMAX Ofisi içerisinde 7. sıradadır. Anadolu Bölgede ise 1. sıradadır. 

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2013

Angelo Fradera İle Gayrimenkul Başarınızı Geliştirmek (DRES)

2014

Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.

2016

Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler. Bu eğitim katılan Broker'ın, ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için hazırlanmış ofis içi eğitim programıdır.

2017

Bu eğitim programıyla güncel gayrimenkul mevzuatına hakim olup, satış ve kiralama süreçlerinde hız kazandıracak pratik mevzuat bilgilerinin öğretilmesi hedeflenir.

2018

Bu eğitim RE/MAX'li Broker, Manager ve Ofis Müdürü'nün ofisindeki RE/MAX'lilere daha verimli koçluk yapmasını öğretir.

2019

Bu programı tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Kadastro'nun her alanında bilgi sahibi olurlar. Bu eğitim katılan Broker'ın, ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için hazırlanmış ofis içi eğitim programıdır.

2020

Bu eğitim katılan Broker'ın, ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için hazırlanmış ofis içi eğitim programıdır.

2021

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.

2022

Bu program ile yeni Gayrimenkul Danışmanlarına Tüm Süreçleri Öğretebilmek, Yol Gösterebilmek ve İş Alışkanlığı Kazanmalarını Sağlamak hedeflenir. Bu eğitim Broker'ın ofisini geliştirmesini, öncü olmasını ve ofisinin performans yönetimini başarılı bir şekilde yapabilmesini ve artırmasını hedefler. Viviana Esteves ile Alıcılarla Çalışma Eğitimi

2023

Bu eğitim katılımcısı, Angelo Fradera'nın gerçekleştirdiği 4 farklı oturumdan oluşan Successful Strategies Masterclass (SSM) eğitimini tamamlamıştır. How to Grow a High Performing Brokerage (HPB) Eğitimi RE/MAX'lilerin işlerini daha profesyonel daha sürdürülebilir hale getirmeleri ve kendi marka değerlerini yükseltebilmeleri için gerekli olan tüm ileri düzey teknikleri içerir
Derya Avcıoğlu portföyünde 0 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 0 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Eylül Kaya

İlk defa doğru bir gayrimenkul danışmanı ile çalışmanın verimini alıyorum. her şey için teşekkürler

Fatma Düzenli

Tüm süreci bıkmadan yorulmadan ve detaylı anlattı. Süreç boyunca alternatifler üreten ve çözüm odaklı davrandı. Bir hizmeti profesyonellerinden almanın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anlamış oldum. Derya hanım ve ekibine teşekkürlerimi sunar Aqua'yı herkese tavsiye ederim.

Ümit Güvenç

Aldığımız en profesyonel danışmanlık hizmetiydi. Tüm süreç akıcı bir şekilde ilerledi. Her türlü sorumuza yanıt bulduk. Teşekkürler.

Marat Babakov

Dear Derya,
Thank you very-very much for your kind and professional support of my flat sale.
Wish you all the success and hope to see you in Moscow :)

Funda Işik

DERYA AVCIOĞLU MÜLK ARAYIŞIMIZA ÇÖZÜM BULMUŞ, SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE GEREKEN İLGİ VE ALAKAYI LAYIKIYLA GÖSTERMİŞTİR. İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ.

Ülkü Özeren

Derya hn., dükkanımıza değer tespit yapmış, ve belirttiği rakamdan satış gerçekleştirmiştir.
Gerek satış süreci ve gerekse tapu esnasındaki ilgi ve alakası ile yanımızda olmuş; sorunsuz bir satış süreci geçirmemizi sağlamıştır.
Teşekkürler.

Cem Eyüboğlu

Satışa konu edilen taşınmaz arzının fazla olduğu bir lokasyonda, konusuna hakimiyeti, yüksek yetkinliği, güçlü iletişimi ve gelişkin insan sermayesi ile başarılı bir şekilde satışını sonuçlandıran Sn. Derya Avıoğlu Hanıma teşekkürlerimi sunuyorum.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.