- GAYRİMENKULDE DOĞRU İSİM...-EN UYGUN FİYATA
-EN İYİ HİZMET
-EN KISA ZAMANDAİLKNUR ART KİMDİR?
Doğup büyüdüğüm Almanyada eğitimlerimi tamamlamamin ardindan 1988 yılındaTürkiyeye döndüm. Uzun yillar yeminli tercümanlık ve turizm sektöründe görev aldıktan sonra, düyanın en çok gayrimenkul satan firması Remaxin profesyonel anlayışı bu sektöre olan ilgimi körükledi.NEW YORK UNIVERSITY Quick start eğitimimi takiben, sektörde gösterdiği başarılar nedeni ile ödüller almış Remax ailesine katıldım.
Amacınız en kısa zamanda, en uygun fiyata, en iyi hizmeti ve danışmanlığı alabilmek ise BEN HAZIRIM.
WER İST İLKNUR ART?
Als gebürtige Münchnerin mit türkischer Abstammung, bin ich nach meiner Ausbildung 1988 in die Türkei gezogen. Nach langjähriger Tätigkeit als vereidigte Dolmetscherin und Verkaufsleiterin in der Hotellerie, wechselte ich mit großer Überzeugung in die Immobilienbranche. Es war für mich selbstverständlich, nach meinem Trainingsprogramm „ New York University Quick Start' diesen Schritt mit REMAX zu starten. Die Professionalität und hervorragende Erfolgsquote des Unternehmens motivieren mich jeden Tag auf´s Neue.
Wenn Ihr Wunsch in kürzester Zeit, zum besten Preis eine optimale Betreuung zu finden ist, dann stehe ich Ihnen jederzeit zur Verfügung - gerne auch in deutscher Sprache!
Daha fazlası...

Uzmanlık Alanları

Konut Lüks Konut Residence

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce, Almanca

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2014

Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır.

2016

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.

2020

RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir.
İlknur Art portföyünde 7 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 7 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

K******* K*******

Satıs öncesi ve sonrasında sunmuş oldugunuz profesyonel destek ve güler yüzlü hizmetiniz için teşekkür ederiz.

Sinan Şahlanoğlu

Gayrimenkulümüzün kiraya verilmesi sürecinde , göstermiş olduğunuz ilgi , alakadan ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür eder , kendisine başarılar dileriz.

E******* Ç*******

İlknur Hanım bugüne kadar tanıdığım en pozitif ve ilgili emlakçı ,ilk tanışıklığımızdan itibaren gerek kurumsal bir markayı temsil kabiliyeti gerekse çözüm odaklı yaklaşımı kesinlikle büyük bir tebriği haketttiğinden sebep memnuniyetimi özellikle yazmadan geçemedim.Bünyenizde böyle değerli bir kişiyi barındırdığınızdan sebep çok teşekkürler.Israrla herkese tavsiye edebileceğimiz kurum ve kişilerle çalışmaktan çok mutlu oldum.Emeklerinize sağlık ,teşekkür ederim

Hülya Gürcan

Emlak danışmanımız İlknur hanıma işyerimizi kiralama sürecinde gösterdiği illgi, profesyonellik ve güleryüz için çok teşekkür ederiz

Samet Çakıroğlu

İlknur hanım gayet ilgili, işinde profesyonel ve güler yüzlü bir insan. Kendisiyle tanışmaktan ve çalışmış olmaktan çok memnun olduk.

Sema Pergel

İlknur Hanım doğru fiyat değerlendirmesi, hedef odaklı pazarlama stratejileri, anlaşma becerileri ve detaylara gösterdiği profesyonel özen ile satış sürecini bizim için kolay ve hızlı hale getirdi. Tapudaki işlemleri de önceden ayarlayarak satışın sorumsuz tamamlanmasını sağladı. Yardımları için çok teşekkür ederiz.

Mehtap Küçükanık

İlk defa RE/MAX'la ve İlknur Hanım ile çalıştık, Çok memnun kaldım. Emlakçı işi olanlara kesinlikle tavsiye ederim. Emeği geçenlere teşekkür ederim.

Ilk Defa Remaxla Ve Ilknur Hn. Calistik, Cok Memnun Kaldim, Emegi Gecenlere Tsk. Küçükanık

Ilk defa calistim, Cok Memnun kaldim, tsk.

Galip Can Teoman

İlknur hanım ev kiralama sürecinde çok iyi ilgilendi. Sayelerinde güzel bir ev buldum. Emekleri için teşekkür ederim

Tolga Kaan Göksel

İlknur hanım ilk tanışmamızdan itibaren bilgisi, güleryüzü, samimi iletişimiyle, verdiği güvenirlik ile mutlaka çalışmanız gereken bir profesyonel. Her şey için tekrar teşekkür ediyoruz kendisine.

D******* D*******

Güven, ilgi, dürüstlük, iyi iletişim arıyorsanız doğru adres İlknur Hanım'dır.

M******* Y*******

Evimi kiraya verirken, bugune kadar yasadigim en detayli, kapsamli bilgi akisi ile dogru kiraci adayi konusunda bize karar verebilmemizi sagladigi icin Ilknur Hanim'a tesekkur ederim.

Behlül Toker

İlknur Art tarafları koruyan adil ve sıcak iletişimi sayesinde çok başarılı bir gayrimenkul uzmanı. Çözemeyeceği bir sorun olmadığını düşünüyorum. Kendisi ile 2 kez çalışma fırsatımız oldu. Umarım hep yolumuz kesişir. Kesinlikle kendisiyle çalışılmasını tavsiye ederim.

Vildan Elestekin

İlknur hanımla uzun zamandır çalışıyoruz.Kendisi dürüst çalışkan ve titiz bir portföy yöneticisidir.

N******* B*******

Hedef odaklı seri ve doğru değerlendirmeler, yönlendirmeler yapabilen İlknur Hanım güvenilir ve işinin ehli bir profesyonel. Kesinlikle tavsiye ederim. Teşekkürler...

Mehmet Üçışık

Annemin eski evine kiracı bulmak için i̇lknur art ile temasa geçtik. benim kişisel arkadaşlığım ve duyduğum güvenden dolayısıyla annemi kendisine yönlendirdim. samimi, içten sesi, iletişimindeki insan odaklı yaklaşımı, üslubu ve prosedürleri kolaylaştırıcı anlatımları ile kısa süre içerisinde annemin de sevgi, güven ve takdirini kazanmasını bildi i̇lknur hanım. evimizin kiralanması ile ilgili geçen şu kısacık süre içerisinde problem çözme odaklı yapısı, her iki tarafla da çok iyi, yakın diyalog kurabilmesi, samimi ama profesyonel tavrı ile biz kendisi ile çalışmış olmaktan dolayı kendimizi çok ama çok şanslı hissediyoruz. bu vesileyle, tekrar kendisine desteği için çok teşekkür ederiz. güzin üçışık ve oğlu mehmet üçışık

Deniz Akın

İlknur hanım işinde profesyonel, harika bir arabulucu. bizi hiç sıkıntıya sokmadı ne zaman arasak kendisine hemen ulaşabildik. bu süreci hızlı ve kolay bir şekilde atlatabildiysek onun sayesindedir.

İlkin Zeybek

İlknur hanımın hem kibar, güleryüzlü, hem de işinde son derece profesyonel biri olarak iki tarafın da ihtiyaçlarına çok iyi destek olduğunu düşünüyorum. i̇lknur hanımın portföyündeki bir yere kiracı olarak çıkmak çok keyifli ve kolay oldu. teşekkürler

Umut Akgüzel

İlknur hanım'ı tamamyla kişisel araştımalarım sonucu keşfettim. 5 yıldız bile kendisinin ne kadar profesyonel ve objektif bir insan olduğunu açıklamaya yetmiyor.Kiralama sürecinin tamamı yalnızca 2 iş günü sürdü ve aklımızda en ufak bir soru işareti kalmadan işlemleri gerçekleştirdik.Hızlı, güvenilir ve profesyonel bir hizmet almak isteyen herkese şiddetle tavsiye eder, i̇lknur hanım'a başarılar dilerim.Olası projelerde tekrar görüşmek dileğiyle.

Bin 1 Yapı End San Tic Ltd Şti

İlknur hanım ile çalışmaktan büyük memnuniyet duyduk. Kiralama sürecinde süreç yönetimi ve her iki taraf içinde profesyonel yaklaşımından dolayı takdir ediyorum. Kiralama sürecinden sonra geridönüşü müşteri memnuniyeti açısından harikulade. Şirketimiz ve şahsım olarak İlknur hanıma çok müteşekkiriz. Saygılarımızla Bin 1 Yapı End San Tic Şti M Sadık GÜLLÜCE

Meral Tahralı Akpınar

Ilknur hanimla uzun yillardir calismaktayim.Guvenilir,hizli donus yapar ve en hizli sekilde kiralama ve satis islerimizi halletti hep kendisine sahsim adina cok cok tsk ederim:)

Cengiz Sevil

Kesinlikle alici ve satıcının ,kiraci ve mal sahibinin haklarini sonuna kadar koruyan bir arabucu olarak gördüğüm en dürüst bir emlak danışmanı olarak tanımlayabileceğim bir portföy yöneticisidir kendileri.Bu gune kadar yaptığimız tüm kontratlarda güvenimi kazanmis ve her zaman iş yapabileceğiniz yegane kişi olarak tanimlaya bilirim.Tüm mesainiz için teşekkür ederim.Güvenilir bir arabulucu.

Selahattin İncekara

İlknur hanım ile epeydir tanışıyoruz, bir çok kez birlikte çalıştık. Artık ailemizden biri gibidir. Samimiyet, dürüstlük ve güvenilirlik onu en iyi tanımlayan özellikler. Uzun yıllar daha kendisiyle çalışmayı diliyoruz.

Ozan Akar

Yeni ofisimizi bize çok profesyonelce ve kolaylıkla öneren ve tüm süreci titizlikle yöneten İlknur Hanım’a teşekkürü borç biliriz.

S******* İ*******

İlknur Hanım sayesinde tam da istediğimiz evi tuttuk. Evi tutarken ve tuttuktan sonra ilgisi için çok teşekkür ederiz. İşinin ehli ve yönlendirme konusunda gerçekten çok tecrübeli. Kendisine bu mecra aracılığıyla yeniden teşekkür ederiz.

K******* K*******

Danışmanımız İlknur Hanım, kendisiyle ilk iletişim kurduğum andan itibaren ihtiyacımızı ve beklentilerimizi tam anlamak suretiyle emlak alım sürecimizin tüm taraflar nezdinde olumlu tamamlanmasını sağlamıştır. Kendisine buradan da teşekkür ederim.

Elifnaz Kibar

Sadece yetenekli bi broker değil aynı zamanda iyi bir arkadaş olduğunuzu gördük. Hızlı ve güvenilir bir şekilde güzel bir satış yaptık sayenizde. Çok teşekkürler

Fatih Girit

Mükemmel hizmet, güvenilir danışman.

Inge Häcker

ILKNUR ART habe ich beim Verkauf meiner Immobilie in Istanbul als äußerst zuverlässige professionell arbeitende Immobilien-Maklerin der international bekannten Immobilien-Firma RE/MAX kennengelernt. Ihre fachliche Kompetenz und Gestaltung des Verkauf Ablaufs haben mir bei den anstehenden Entscheidungen sehr geholfen. ILKNUR ART verfügt außerdem über hervorragende Deutsch-Kenntnisse. Sie stand mir bis hin zur Abwicklung der Bankgeschäfte zur Seite. Danke für die gute Zusammenarbeit. Ich kann eine Partnerschaft mit ILKNUR ART bestens empfehlen

Inge Häcker

ILKNUR ART habe ich beim Verkauf meiner Immobilie in Tuzla-Istanbul als äußerst zuverlässige professionell arbeitende Immobilien-Maklerin der international bekannten Immobilien-Firma RE/MAX kennengelernt. Ihre fachliche Kompetenz bei der Abwicklung des Verkaufs, bei der Preiserhebung, bei Informationen an mich nach Deutschland betreffend potentieller Käufer und schließlich die Gestaltung des Verkauf Ablaufs haben mir bei den anstehenden Entscheidungen sehr geholfen. ILKNUR ART verfügt außerdem über hervorragende Deutsch-Kenntnisse. Danke

Kamile&haldun Ünal

İlknur Hanım son 10 yıldır hem emlak danışmanımız hem de artık dostumuz. İhtiyaçlarımızı anlayıp ona göre profesyonel çözümler üreten, güvenilir ve dürüst bir insan, bundan sonra da birlikte çalışmak dileği ile.... çok teşekkürler.

Ömer Erhan Demircioğlu

İlknur Hanım'ı Selçuklu Konaklarında oturum başladığından beri tanıyorum.Dolayısıyla evimi satmak için başka birini düşünmeden kendisi ile sözleşme yaptım. Emlak piyasasının zora girdiği şu dönemde gerekli tanıtım ve çabaları sonucu beni doğru kişi ile buluşturup evimin satışını gerçekleştirdi. Gerekli tanıtım derken şunu mutlaka söylemem gerekiyor. Dairemin tanıtımı için drone çekiminde kendisinde bizzat başında çatıya çıkmış bir kişiden söz ediyorum. İşiyle birebir ilgilenen, gerekli bilgilendirmeyi yapan bir danışmandır.Teşekkürler

Fikret Guzel

Ilknur hanimi tanimaktan ve konutumuzun satişında birlşkte çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim. Son derece işini seven, işinde prensipli ve profosyonel çalışma ilkelerini benimsemiş birisi olması nedeniyle başka projelerimizde de kendisiyle çalışmayı arzu ederim. Başarılar dilerim...

Emel Kiliç

Öncelikle İlknur Hn.gibi zarif bir bayanı tanıdığım için çok memnunum.Ki, kendisi aynı zamanda komşumuzmuş:)Son derece profesyonel, iş disiplini olan, sezgileri ve izlenimleri çok isabetli, bu işi hakkıyla yapan çok zeki bir hanımefendi.Çok teşekkürler.

Sema Pergel

Evimizi satın alırken İlknur hanımın gösterdiği profesyonel ve hızlı yardımdan çok memnun kaldık. Başarılarının devamını dileriz. Teşekkürler

Sevim Özsoy

Dürüst, hızlı ve akıcı çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.Her zaman iyi bir dost olarak ilişkimiz devam ederken, çalışmalarındaki başarılarının takipcisi olacak ve gurur duyacağım. Sevim Özsoy

Güven Benligil

Çok özel bir kuruluş olduğunu kapıdan girdiğim ilk an anlamıştım.İlknur hanımın içtenliği ve yardımcı olmak için gösteriği kararlılık beni çok etkiledi.Başarılarınızın devamını dilerim. Güven Benligil

Arif Karvar

İLKNUR HANIM BU İŞİ PROFESYONELCE YAPIYOR KESİNLİKLE.HARİKA BİR PERFORMANS VE GÜLERYÜZ, İLETİŞİM KESİNLİKLE ÇOK BAŞARILI.BAŞARILARINIZIN DEVAMINI TEMENNİ EDER, BİR DAHAKİ EMLAK ALIŞVERİŞLERİMDE KESİNLİKLE BERABER OLACAĞIZ, TEŞEKKÜRLER.

Tuncer Akten

Profesyonel ve samimi hizmetleriniz için çok teşekkürler. Tuncer Akten

Şule Tüzün

Çok tecrübeli, başarılı ve seçici olduğunu gördük.Bundan sonra emlak ihtiyacımız olduğunda ilk arıyacağımız kişidir.Mutlaka başkalarına tavsiye edeceğiz. Şule Tüzün

Zehra Esin Eroğlu

Bizleri hiç üzmeden, yormadan, işlerimizi dürüst, doğru ve ivedi bir şekilde çözümleyen ve bizlerde iyi izlenimler bırakan Sn.İLKNUR ART hanıma ve bağlı olduğu Remax çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimizi iletiriz.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.