HAYALİNİ KURDUĞUNUZ EVİNİZİN ANAHTARI BENDEDİR.


-Hizmet Kalitesinde, Öncü Ve Önder Olmak, Empati Kurmak,

-Natürel Davranış, Şeffaflık, Girişimcilik, Yenilikçilik,

Ben Erengül Ünsal İşletme ve

Hukuk eğitimlerini aldım. İş hayatıma, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığında
başladım, üst düzey konumlarda görev yaptım ve Emekli oldum. Remax'den aldığım
teklif üzerine, Kariyerimle edindiğim bilgi ve tecrübelerimle, Kurumsal kimliği
olan Remax ile Gayrimenkul Sektöründe de etkili ve üretken olacağımı
değerlendirerek, Remax ailesine katıldım. İyi bir danışmanın, sabırlı,
özverili, öğrenime açık, samimi, dürüst, şeffaf, güvenilir, olması, ayrıca,
işi ile ilgili donanımın da en az deneyim kadar önemli olduğuna, inanıyorum ve
benimsiyorum. 

Daha fazlası...

Uzmanlık Alanları

Arsa AVM Fabrika & Üretim Tesisi Konut Lojistik Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence Turizm Tesisi

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2012

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2015

Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır. Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır.
H. Erengül Ünsal portföyünde 9 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 9 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Nur Şen

Yıllardır birlikte çalıştığımız, Erengül Hanım bizi yine yanıltmadı, titiz çalışmalarından, müşterilere, bizlere karşı olan saygılı kibar ve hanımefendi davranışlarından dolayı kendisine çok teşekkür ederiz. Başarılarının devamını dileriz.

Hadi Eshraghi

Erengül hanım Çukurambar'daki kiralık arayışımızı bir günde çözüme ulaştırdı, İş takibi ve iletişimi mükemmel memnuniyet vericiydi. Bize sunduğu hizmet ve çalışmalarından dolayı çok memnun kaldık. Bundan sonraki gayrimenkul ile ilgili işlemlerimizi Erengül hanımla çözmeyi düşünüyoruz. Kendisine teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

Duran Kurnaz

Erengül hanım işni iyi yapan dürüst çalıkan hanımefendi bir gayrimenkul danışmanı .Kendisiyle iki kere kiralama bir kez de satış tecrübemiz oldu.Kiralama kiralama sonrası satış ve satış sonrası tüm konularda bize yardımcı oldu.Kendisinden çok menunuz herkese iyi bir danışman olarak tavsiye ederim

Nur Şen

Erengül hanımla yıllardır birlikte çalışıyoruz, titiz çalışmalarından, müşterilere ve bizlere karşı olan saygılı kibar ve hanımefendi davranışlarından dolayı kendisine çok teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Abdurrahman Gazi Yavuz

Erengul hanım işini hem çok severek hem de ciddiyetle yapan bir emlak danışmanıdır. Kendisi ile yaklaşık 1.5 yıldır çalışmaktayız. Çok memnunuz. Yurtdışında olmamıza rağmen gözümüz arkada kalmadan evimizin kiralanmasına yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Hayri Hocaoğlu

Yardımcı güvenilir anlayışlı tutumundan dolayı çok teşekkür ederiz

B******* B*******

Erengül hanıma ve remax tower'a İlgilerinden profesyonel ve şeffaf iş anlayışlarından dolayı teşekkür ediyorum.

Y******* B*******

Erengül hanıma ve RE/MAX Tower'a İlgilerinden profesyonel ve şeffaf iş anlayışlarından dolayı teşekkür ediyorum.

Eyüp Demirel

Kısa zamanda satışımızı gerçekleştirdi.Sonuna kadar yanımızda bulundu.Başarılı çalışmalarının devamını diliyorum.

Lerzan Gürdoğan

10 Yılı aşkın bir süredir Ankara'daki evim ile ilgili çalışmalarımı Erengül Hanım ile devam ettirmekteyim. Disiplinli çalışması ve işin takibi ile en ufak bir sorun yaşamadığım gibi, yaşadığım problemlerimi de sorunsuz bir şekilde çözüm ulaştırmış, cevapsız bırakmamıştır. Nezaketi, güler yüzlülüğü ve kibarlığı ile de iletişim konusunda da hiç sorun yaşamadım. Hatta evimin tadilatı ile ilgilenmiş ve şehir dışında olduğumdan dolayı korktuğum bu süreci çok kolay ve problemsiz aşmama yardımcı olduğu için ayrıca kendisine çok çok teşekkür ederim. Sizinle çalıştığım için çok memnumum. İşlerinizde kolaylıklar ve başarılar dilerim. Sevgilerimle.

Nagihan Kodal

Kiralık daire arayışımızla ilgili Erengül hanımla iletişime geçtik, Erengül hanımın güler yüzlü olması, kibarlılığı, hanımefendiliği, müşteriye verdiği önemi çözüm odaklı olması bizi çok memnun etmiştir. Kiralama işlemimizi de çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde kısa sürede sonuçlandırmıştır. Remax sin kurumsallığını ve profesyonelliğini Erengül hanımın bize verdiği hizmetinden dolayı görmüş olduk. Çok teşekkür ederiz Erengül hanım. Başarılarınız daim olsun.

Rahime Mahmut Aybar

Çukurambar'daki Eşyalı kiralığımız ile ilgili sürekli çalıştığımız Erengül Hanım dairemizi kiracı çıkmadan bir günde kiraya verdi. Bizler Ankara'da ikamet etmediğimiz için de Erengül Hanım dairemizle ilgili bütün sorunlarımızı hızlı bir şekilde her zaman sonuca ulaştırmıştır. Hanımefendi kişiliğiyle bize verdiği tüm hizmetlerinden dolayı memnun kaldığımız Erengül Hanıma çok teşekkür eder, Başarılarının devamını dileriz.

M******* Y*******

Erengül Hanım ile Ankara'da daire kiralamak için iletişime geçtik. Profesyonelliği, kibarlığı, talep edilen konular ile hemen ilgilenmesi ve iş bitirici olması bizi çok memnun etti. Erengül Hanım'a teşekkür ederiz.

Yasemin Çetinel

Erengül Hanım, Erzincan'daki taşınmazımızın satışının Erzincan'a gitmeden Web Tapu üzerinden online olarak Ankara'dan yapılmasını sağlayarak bizi çok memnun etmiştir. Gayrimenkul satış ve kiralama işlerimizde ayrıca arsa satışlarında her türlü emlak konusunda ailemizin vazgeçilmez emlak danışmanımızdır. Erengül Hanım'a ve RE/MAX Tower'a sonsuz teşekkürler..

M******* G*******

Erengül Hanım çok uzak farklı ildeki taşınmaz satışının online web tapu üzerinden yapılabilmesi için elinden gelen gayreti gösterdi ve çok kısa sürede işlemleri sorunsuz bir şekilde çözerek tamamladı. Kendisine koordinasyon ve hızlı çözüm için teşekkürlerimi iletiyorum. Kolay gelsin.

M******* G*******

Erengül Hanım çok uzak farklı ildeki taşınmaz satışının online web tapu üzerinden yapılabilmesi için elinden gelen gayreti gösterdi ve çok kısa sürede işlemleri sorunsuz bir şekilde çözerek tamamladı. Kendisine koordinasyon ve hızlı çözüm için teşekkürlerimi iletiyorum. Kolay gelsin

Nur Şen

Erengül Hanımla yıllardır birlikte çalışıyoruz. Bizim için özel vazgeçilmez danışman kızımızdır. Çalışmalarından her zaman çok memnun kalmışızdır, Müşterilere ve bizlere karşı olan saygılı kibar ve hanımefendi davranışlarından dolayı da kendisine çok teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Mecit Serhat Özçınar

Aşğı Öveçlerdeki Kiralık Ofisimin kiralanması süreçlerinde sürekli çalıştığım Erengül hm. beni yine yanıltmadı bir günde ofisimi kiraya verdi. Kiralandıktan sonraki süreçlerdede oluşabilecek bütün sorunlarımızı kısa sürede yine çözüme ulaştırıyor. Erengül hanımın titiz, hızlı, ve özverili çalışması işine olan hakimiyeti ve hanımefendiliğini her zaman takdir etmişimdir. Kendisini kutluyorum ve başarılarının devamını diliyorum.

Servet Demir

Remax ve erengül hanımla iletişime geçtikten sonra kiralama işlemimiz çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde her iki tarafın menfaatlerini koruyacak şekilde işlemlerimizi bitirmiştir kendisine çok teşekkür ederiz saygılarımızla.

Rahime Mahmut Aybar

Erengül Hanımın, Titiz Prensipli Düzenli Mükemmel çalışması sonucunda, Çukurambar daki dairemizi uygun bir kiracı adayına kiraya verdi. Bizi sürekli arayarak bilgilendirmesi, müşteri memnuniyetine önem vermesi ve kibarlığı bizi çok memnun etti, kendisine çok teşekkür ederiz. Bundan sonraki dönemlerde de kendisiyle çalışmaya karar verdik. Başarılarının devamını dileriz.

Satılmış Coşkun

Erengül hanım,tecrübesi ve samimi diyalogları ile kısa sürede isteklerime uygun portföy yaratarak çözüme ulaşmasından dolayı kendisine teşekkür ederim.Emeğiniz için teşekkürler Başarılarınız daim olsun

Yasemin Çetinel

Erengül hanım her zaman olduğu gibi tecrübesi ve müşteri hassasiyetini dikkate alan titiz çalışması ile istediğimiz gibi bir kiracı bulamamızda yardımcı oldu Emeğiniz için teşekkürler.

Helin Göçer

Erengül Hanim kiralama sürecinde bize her konuda yardimci oldu, ev sahibi ve bizim aramizdaki köprü görevini layığıyla yerine getirerek iki tarafın da haklarını korumaya çok özen gösterdi. Yeni evimizde çok severek oturuyoruz. Her şey için teşekkürler.

Ahmet Uçar

Tayinim nedeni ile Ankara'ya geldiğim kısa süre içerisinde kiralık daire ihtiyacıma kısa sürede çözüm bulan ve her türlü konuda yardımcı olan Erengül Hanım'a çok teşekkür ediyorum.

Yeter Aydoğan

Ankara Remax Tower Ofisinde Gayrimenkul Danışmanı olarak görev yapan Erengül Ünsal, İşçi Bloklarındaki dairemi kısa sürede istediğimiz gibi bir kiracı adayına kiraya verdi. Erengül Hanımın güler yüzlü profesyonel yaklaşımları, müşteriye değer vermesi gibi davranışları için, Ayrıca, eski kiracımız ile aramızda yaşadığımız sorunlarımızı kısa sürede çözüme ulaştırdığından dolayı da çok memnun kaldık ve kendisine çok teşekkür ederiz. Remax gibi Kurumsal bir firmanın böyle bideğerli bir danışmanı olduğu için de sizleri kutluyorum.

Yasemin Çetinel

Erengül hanım istediğimiz gibi bir kiracı bulmamızda bize çok yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Halil Saygılı

Güleryüzlü, başarılı ve sorunsuz bir hizmet aldım, kendisine çok teşekkür ediyorum

Göksel Oral

Erengül Hanımın hizmetinden çok memnun kaldım, Çukurambardaki kiralık dairemi çok kısa bir sürede kiraya verdi, bir dahaki Gayrimenkul alım satım işlerimde yine görüşmek üzere Erengül Hanıma ve Remax'e Teşekkür edrim.

Fatih Aydın

Çok ilgili ve alakalı davranıldı bize.Gerçekten ilgi ve alakasından dolayı Erengül hanıma çok teşekkür ederim.Çok memnun kaldık.

Elçin Kavasoğlu

Beğendiğimiz daireye ulaşmak için yaşadığımız zorlu süreçte, güleryüzü, samimiyeti ve içten tavrıyla her zaman yanımızda olan Erengül hanıma çok teşekkür ederim.

S******* K*******

Remax Tower sayfanızdan beğendiğimiz bir daire ile ilgili irtibata geçtiğimiz Erengül Ünsal hanımın ilgisi, samimiyeti, güven veren yaklaşımıyla karşılaştık. Kendisine ve Remax Tower ailesine şükranlarımızı sunarız.

Murat Kaya

Erengül Hanım son derece titiz, ulaşılabilir ve profesyonel. Onunla birlikte birkaç gün önce bir kiralama yaptım. Kiralama sürecinde de sonrasında da sürdürülebilir ve çözüm odaklı yaklaştı ve yaklaşmaya devam ediyor. Genellikle bu tarz yorumlar yapmayı yük görmekle birlikte bu defa hak edene hak ettiğini teslim etmek olarak değerlendirip paylaştım. Kendisine teşekkür ederim.

Duran Kurnaz

Erengül Hanımla üç yıl önce evimi kiraya verirken çalışmaya başladık şimdi ikinci kez evimi kiraya verdi.İşinde titiz,ulaşılabilir ve ilgili.Kiralama sonrasında da her konuda yardım ve desteğini gördük.Biz memnun kaldık.Kendisine teşekkür ediyorum .Herkese gönül rahatlığıyla emlak işlerinde tavsiye ederim

H******* T*******

Erengül hanımla tanıdığımın tavsiyesi üzerine çalıştık. Sözleşme yaptıktan 15 gün sonra ofisime kiracı buldu. İşinde titiz ve hızlı olduğu için kendisine çok teşekkür ederim.

Ömer Sefa Okatan

İş çözme odaklı , hızlı, kaliteli ve samimi bir destek için kendisine teşekkür ederim. Kendisi gayet ilgili ve bilgili birisi. Herşey için tekrardan teşekkürler.

Hülya Alkaç

Erengül Hanıma evimizin kiralanmasında gösterdiği içten gayret ve samimiyeti için çok teşekkür ederim. İyi ki yollarımız kesişmiş.

Yasemin Çetinel

Erengül hanım profesyonel oluşu, iş tecrübesiyle birlikte prensipli çalışması ve müşteri memnuniyetini dikkate alan yaklaşımıyla evimizin satılmasında bize çok yardımcı oldu. Güven veren bir kişi olması da bizi çok memnun etti kendisine ve remax tower'a teşekkürler.İerideki işlerimiz için vazgeçemeyeceğimiz emlak danışmanımızdır kendisi.

Adem Sökmen

Erengül hanım, Güler yüzlü samimi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan profesyonel bir danışmandır, kendisine çok teşekkür ederiz. Başarılarının devamını dileriz.

Süleyman Emre Karakurt

Son derece ilgili, memnuniyeti ön planda tutan Erengül hanım ile üç sefer iş yaptık. Çok memnun kaldım.

Zekiye Akın

Erengül hanım, günümüzde insanlarımız arasında yok olmaya yüz tutmuş dürüstlük erdemine sahip, bilgili tecrübeli, yardımsever, doğru yönlendirici her saat diliminde çekinmeden arayabileceğiniz bir emlak danışmanıdır. Bu süreçte bize verdiği destekten ötürü kendisine sonsuz teşekkür ederiz.

G******* K*******

Evimizin kiralanmasında gösterdiğiniz gayret için teşekkürler.

Sevgi Falcıoğlu

Erengül Hanım, evimizin kiralanması sürecinde, titiz ve mükemmel bir çalışma sergiliyerek hayal ettiğimiz bir kiracı adayına kısa sürde dairemizi kiraladı.Hizmetinden ve prensipli çalışmasından dolayı çok memnun kaldık, kendisine ve Remax Tower'e çok teşekkür ederiz. Bundan sonrada her işimizde bizim özel danışmanımız olarak Erengül Hanımla çalışmaya devam edeceğiz. Teşekkürler Remax

İlker Türkgüler

Erengül hanım her şey için teşekkür ederim.

Gamze Kuşçu

Erengül hanımın, müşteriye yaklaşımları, güler yüzlü olması, titiz ve özverili çalışması, güven verici davranışları, müşteriye önem vermesi, ihtiyaçlarımızı mükemmel analiz etmesi, bize çok güven verdi ve sorunlarımıza çözüm buldu, bize sunduğu danışmanlık hizmetlerinden dolayı çok teşekkür eder, başarılar dileriz.

Özlem Yılmaz

Evimizin satışını gerçekleştiren Gayrimenkul Danışmanımız Sayın Erengül Ünsal gerek sabrı ve samimiyeti güleryüzü sakin ve kararlı tavrı gerekse profesyonel yaklaşımı ve bilgisi ve hızlı çözümleri ile beş yıldızı fazlasıyla hak etmiştir. Sayesinde ata yadigarı evimizi en kısa sürede sattık. Kendisine çok teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum.

Selim Bengi

Erengül Hanımla Arma Kule'deki ofisimin kiralanmasıyla ilgili tanışmıştım, Erengül Hanımın zarifliği, kibarlığı, ve güler yüzlü, oluşu bana çok güven verdi, müşteri seçiminde de titiz ve mükemmelliyetçi davranış neticesinde, ofisimi kısa sürede kiraya verdi, kendisine ve Remax Tower ofisine çok teşekkür ederim, başarılarının devamını dilerim.

Ertuğrul Barak

Erengül hanımın, Çiğdem deki dairemin eşyalı olarak kiralanması aşamasında, göstermiş olduğu gayretine, güler yüzüne, samimiyetine, özverili ve başarılı çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederiz. Ayrıca bizleri profesyonelce doğru bilgilendirerek yönlendirmesi, eşyalı dairemin eşyasız olarak kısa sürede kiraya verilmesi de takdire şayandı doğrusu, Erengül hanıma bizlere vermiş olduğu hizmetlerinden dolayı tekrar teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

M******* G*******

Erengül hanım, işinde çok başarılı, hanımefendi, özverili, çözüm odaklı bir danışman, bize verdiği hizmetten ve doğru yönlendirmesinden memnun kaldık, kendisine çok teşekkür ederiz.

Ebubekir Arslan

Eskişehir Yolu Hayalpark Evlerindeki dairemin satışı sürecinde yetkilendirdiğim günden itibaren sonuna kadar özverili, titiz, düzenli, mükemmelliyetçi çalışması sonucunda ve satış aşamasında da Koronavirüs nedeniyle bir sorun yaşamadan sosyal mesafeyi koruyarak online tapu işleminide başarı ile sürdürüp çok kısa sürede satışı gerçekleştirmiş olması sebebiyle Erengül hanıma çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Mehmet Fatih Şahin

23 Mart 2020 tarihinde işlemlerini tamamladığımız evin satın alma süreçlerinde gösterdiği ilgi ve destek için minnetkâr kaldık. Süreçlerin salgın dönemine denk gelmiş olmasına rağmen sürdürülmesi ayrıca takdiri hakediyor.

S******* K*******

Son derece ilgili bir gayrimenkul danışmanı. İşinde çok başarılı

Özlem Yalçın

Erengül Hanımla, kiralık arayışımızda tanıştık, bize yaklaşımı çok candan samimi idi, kendisi ile samimi bir diyalog kurduk, isteklerimizi çok iyi analize etti, sorunlarımıza çözüm odaklı olarak bize yardımcı oldu, bizi yönlendirdi, Erengül hanımın profesyonelliği sayesinde doğru karar vermiş olduk. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Osman Coşkun

Kiralık daire arayışım ile ilgili Erengül hanımla tanıştım. Erengül hanım dan profesyonel bir danışman olarak aldığım hizmetinden çok memnun kaldım. Erengül Hanımın Duruşu, performansı, hanımefendiliği ve müşteriye olan ilgisi diyaloğu mükemmeldi, onunla çalışmak bir ayrıcalıktı, kendisine çok teşekkür ederim.

Lerzan Arda

Erengül hanım Ankara Çİğdem Mahallesin de yer alan evimi bu kış günlerinde 10gün gibi kısa bir sürede güven vererek kiraya verdiniz. Dürüstlüğünü, özenli seçiminiz ve çalışmanız için çok teşekkür ederim. İşlerinizde başarılar dilerim

Ayşe Özcan

Arma kule'deki iş yerimizin 2.kez kiraya verilmesinde, Erengül hanım yine bizi yanıltmadı.Eski kiracımız henüz boşaltmadan, 10 gün içinde, yeniden kiraya verdi.Sonsuz teşekkürler Re/max Tower, teşekkürler Erengül Ünsal.

Ayşe Özcan

Erengül Hanım, Arma Kule'deki işyerimizin eski kiracısı çıkmadan 2.kez yine 10 gün içinde kiraya verdiniz. Teşekkürler Erengül Ünsal.Teşekkürler Re/Max Tower.

Justin

Mrs. Erengul has been very helpful and reliable in the whole process. She is polite and professional and has a great portfolio of apartments. If you need an apartment or office in Ankara I can definitely recommend Mrs. Erengul.

Alirıza Nur Şen

Erengül Hanım bizim sürekli Danışmanımız Gayrimenkullerimizi Erengül Hanım kiraya vermektedir. Erengül Hanımın kişiliği, hanımefendiliği, tecrübesi profesyonel olması, işine odaklanarak müşteri memnuniyetine özen göstermesi, güler yüzlü güven veren, en önemlisi ikna kabiliyeti mükemmel bir danışmandır, kendisine çok teşekkür ederiz.

Cigdem Senoz

Erengül Hanım evimi çok kısa zamanda çok iyi şartlarda tam da istediğim gibi kişilere evimi kiraya vermemi sağladı. İlgisi, özeni, bilgisi, güler yüzü, samimiyeti ile güven sağlayan bir emlakçı. Teşekkürü bir borç bilirim.

Mehmet Anıl Tezcan

REMAX BÜNYESİNDE YER ALAN ERENGÜL ÜNSAL HANIM SAYESİNDE NİŞANLIMLA TAM DA ARADIĞIMIZ EVİ KOLAYCA BULDUK VE YİNE ERENGÜL HANIM SAYESİNDE ÇOK ÇABUK BİR ŞEKİLDE TUTTUK. İLGİSİ, TECRÜBESİ VE EN ÖNEMLİSİ YARDIMLARI SAYESİNDE DOĞRU EVİ BULDUK. KENDİSİNE VE REMAX'A TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

Hakan Başalan

Gayrimenkulümüzün kiralanması aşamasında göstermiş olduğu ilgi, güler yüz ve müşteri ile düzeyli iletişimi bizi oldukça memnun etti. İlginize teşekkür ederim.

Elif B.ferhat

Evimin satışı konusunda gösterdiği ilgi ve sabır için teşekkürler...bu kadar hızlı olacağını ben bile tahmin etmiyordum ...

Kadir Yarış

Çukurambar'daki evimizin satışı sırasında göstermiş olduğunuz alaka, güleryüz ve her türlü sesteğinizden dolayı size çok teşekkür ederim. İşinize verdiğiniz önemden dolayı sizleri kutluyorum. Başarılarınızın devamını dilerim.

Emre Karakurt

Erengül hanım sayesinde güzel bir ev sahibi olduk.işini çok iyi yapan bir emlakçı, gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz.

Gökhan Gençağa

Çukurambar'da satın aldığımız konutta ilk günden son güne kadar gösterdiği yakın ilgi ve samimiyeti için kendisine teşekkür ederim. Ayrıca tüm Remax Tower ekibine teşekkür ederim.

M.ali Bıkmaz

Çiğdem'deki evimizin kiralanması sorasında gerek şahsıma ve gerekse taliplilere olan ilgi, alaka, güler yüz, zamanında bilgilendirme gibi davranışlarınıza çok teşekkür ederim.

İffet Filiz Kendir

Beştepedeki dairemizin satışında bizlere göstermiş olduğunuz ilgi, güleryüz ve samimiyetinizden dolayı çok teşekkürederiz başta Zaferbey, erengül hnm ve tüm ekibin güven verici, samimi, dürüst ve profesyonel olduğunu gördük.Başarılarınızın devamıdileriz

Macit Merey

Evimin kiralanması konusunda yıllardır birlikte çalıştığım, profesyonelliği, dürüstlüğü ve yoğun ilgisi ile takdirimi kazanmış Erengül Hanım'a bir kez daha kiralama işlemini hızlı ve sorunsuz hallolması konusunda yardımcı olduğu için teşekkür ederim.

Mehmet Canan

Ç.ambardaki dairemin kısa sürede kiralanmasında başarı gösteren, Erengül hm, güler yüzlü, kişiliği, hanımefendiliği, müşteri memnuniyeti için çaba gösteren ve profesyonel davranışıyla güven veren bir danışmandır, kendisine çok teşekkür ediyorum,

Merve Utlu

Çukurambar da kiralık işyeri ararken size rastladığımız için çok şanslıyız, yoğun ilgi ve alakanızdan dolayı çok teşekkür ederim ..

Selda Arslan

Evimizin satışı sırasında göstermiş oldugunuz yakın ilginize ve samimiyetinize çok teşekkür ederim.

Güven Pınar Balci

Çukurambardaki evimizi kiralarken, bize göstermiş olduğunuz ilgi ve alakanıza, güler yüzlü ve samimi davranışlarınıza, çok teşekkür ederiz.
İşinize bağlılığınıza, saygı ve ciddiyetinize hayran kaldık.
Başarılarınızın daimi diliyoruz. 1.11.2013

Kadir Yarış

Çukurambar'daki evimizin kiralanmasında göstermiş olduğunuz gayret, çaba ve ilginize, samimiyet ve güleryüzlü davranışlarınıza çok teşekkür ederiz. Sizinle çalışmak bir ayrıcalıktı.

Fatih Ardıç

Evimizin kısa sürede satılmasında göstermiş olduğunuz yoğun ilgi ve alaka için teşekkür ederim. Fatih Ardıç

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.