-Satın Al, Sat, Yatırım Yap-Merhaba,
11 Kasım 1986 doğumluyum. Koç Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İngilizce Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum.
Mezun olduktan sonra Uluslararası Tekstil İhracatı yapan bir firma kurdum.Bu Sektörde bir süre çalıştıktan sonra hizmet sektörünün farklı bir kolu olan Gıda sektöründe farklı markaların (Bağ Pastanesi- Değirmen Pastanesi) Franchise olarak şubelerini devralarak işletmesini yapmaya başladım. Farklı sektörlerde kazandığım bu deneyimlerden sonra öğrencilik yıllarımdan beri ilgi alanıma giren ayrıca eğitimini aldığım alanı ve insan ilişkilerini etkin şekilde kullanabileceğim Gayrimenkul sektöründe kendime bir yer edinmeye karar verdim, edindiğim bu amaç doğrultusunda geldiğim noktada dünyanın en fazla gayrimenkul satan şirketi RE/MAX ve müşteri memnuniyetini ve başarıyı en üst seviyede tutan ofislerden biri olan RE/MAX PİRAMİT Ofisi ile buluştum.
Gayrimenkullerinizin alım-satım ve kiralamalarında profesyonel hizmet...
Herkes yaşam biçimini yansıtan bir evde yaşamak ister. Hayalleri gerçeklere dönüştürmek için...
Eğitim ve Sertifikalar
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2012

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2022

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.
Mehmet Bilik portföyünde 5 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Dilek Arslan

Evi internette görüp aradığımız andan itibaren tüm sorularımıza, tedirginliklerimize uzun uzun detaylı cevaplar vererek bizlerle çok güzel ilgilendi. Çok teşekkür ederiz.

Vedat Kara

Karşılıklı iletişimi çok iyi sağlayıp, bizlere her konuda destek oldu. Mehmet Bilik beye müşteri iletişiminden dolayı çok teşekkür ederiz.

Nail İleri

Mehmet Bilik kardeşim her şeyimle ilgilendi ve koşturdu. Teşekkürler.

Hande Kul

İlginiz, alakanız ve yardım severliğiniz için teşekkürler.

Ali İbrahim Kul

Sürecin başından sonuna kadar kibar, anlayışlı ve hızlı iş birliği ile yardımlarınız için çok teşekkürler. 1 kere Remax, her zaman Remax :)

Zeliha Dinçer

Mehmet beye ilgi, alakasından dolayı teşekkür ederiz. Tapu öncesi ve sonrası destekleri için minnettarız. Hayat boyu başarılarının devamını dilerim.

Fatma Cingi

her konuda aydınlatıcı ve içimizde zerre süphe bırakmadan işlerimizi tamamladı. Güven duyarak işlemlerimizi emanet edebileceğimiz bir kişilikte. Saat farketmeksizin sorularımıza cevap vermesi sempatikti ve cana yakın tavırları ile mest etti beni. Sonraki her şeyimizde de güvenle başvuracağımız kişi. Çok teşekkürler.

Selim Varlı

Tanıştığımız an itibariyle samimi davranışlarınız bize güven verdi. Sözleşmemizin hazırlanması ve ev sahibimizle ilişkilerimizin kurulmasında da gösterdiğiniz yardımlar içinde ayrıca teşekkür ederiz.

Akçay Taşçı

Gerek ilandaki dairenin gösterilmesi gerekse de daire sahibi ile kurulan ilişkilerde son derece olumlu bir tavır gördük. Hizmetleriniz için teşekkür ederim.

Muırat Kırımca

Mehmet bey; çok profesyonel, mesleğine hakim, üst düzey eğitimli ve sektöre çok büyük katkıları olan bir kişi. Çok memnun olduğumuzu belirtmek isterim. Teşekkür ediyorum.

Mehmet Deniz Bayezit

Hızlı ve etkili yöntemi nedeniyle Mehmet beyden çok memnun kaldık. Özellikle iletişim ve müşteri ihtiyaçlarının doğru sürdürülmesinden çok memnunuz. Emeklerinden dolayı Mehmet beye çok teşekkür ederim.

Ali Yılmaz Bayezıt

Çok kısa zamanda çok başarılı çalışmanıza teşekkürler. Çok yüksek performanstı. Sağ olun, var olun.

Yeşim Arslan

Samimi, ciddi, kurumsal bir ilişkimiz oldu. Kısa sürede kiracı sahibi olduk.

Doğaç Titiz

Ev konusunda çok yardımcı oldunuz. Güler yüz ve samimiyet için çok teşekkür ediyoruz.

Birsu Vural

Mehmet bey, ilk günden itibaren nasıl bir eve ihtiyacım olduğunu anladı ve aradığımı buluncaya kadar yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ederim. Tam hayalimde ki gibi bir eve sahibim şuanda.

Ömer Gökdere

Güler yüzlü, güvenilir hizmet aldım. Mehmet bey 7/24 ilgili davrandı. Konutu kiraya verdiğim sürece kadar ve sonrasında her konuda yardımcı oldu. Kafam rahat bir şekilde konutumu kiraladım.

Serkan Özcan

Mehmet Bey, Özlem Sitesindeki evimizin satışındaki takibiniz, özeniniz ve hızlı bir şekilde sonuçlandırdığınız için teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim. Serkan Özcan

Berkecan Coşkun

Mehmet beyle keşke daha önce tanışsaydık. Misafirperver, güler yüzlü, samimi bir karaktere sahip. Kendisine ilgilerinden ve yardımlarından dolayı çok teşekkürler.

Deniz Coşkun

Gelirken tereddüt ettiğim fakat kapıdan girdiğim andan itibaren almış olduğum sıcaklık, hizmet ve genç ekibin güler yüzleri bütün düşüncelerimi değiştirmeye yetti. Böyle kalın, güzel kalın.

Zekiye Bilik

Dairemin kiralama sürecinde başından sonuna cok ciddi ve profesyonelce ilgilenmesinden çok memnun kaldım. Tesekkur ederim.

Ömer Gökdere

Hem çok ilgili hem de cok ciddi çalışan bir danışman olarak mesleğe bakıs açımı değistirdi. Tesekkür ederim.

Emrah Tunç

Sürecin başından sonuna kadar Mehmet Bilik'in ilgi ve alakasından çok memnun kaldım. Yardım sever yaklaşımından dolayı kendisine çok teşekkür ederim.

Fatih Dinçer

İlgili, alakalı, işine hakim bir danışman olup kendisine teşekkür ederim. Başarılı, bol işler dilerim.

Zeliha Dinçer

Bizi üzmeden hızlı çözüme ulaştıran Mehmet oğluma teşekkür ederim.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.