Gayrimenkulde güvenilir isim1958 yılında Çorumda doğdum. Çorum Eğitim Enstitüsünden mezun oldum. 1979 yılında öğretmenlik yaşamıma başladım. 1988 yılında Aydına geldim. Havasının astım hastalığına iyi gelmesinden dolayı Didime yerleştim. 26 yıllık öğretmenlik hayatımın ardından 2005 yılında emekli oldum. Emekli olduktan sonra 8 yıl gayrimenkul sektöründe çalıştım. Arsa ve Arazi üzerinde uzmanlık yaptım. Birçok büyük şirketlerin expertizlerini yaptım. Didim sınırları içerisinde Arsa ve Arazi üzerinde kalıcı bir bilgiye sahip oldum bu bilgi becerimi kurumsal firma olan REMAX ile birleştirmeye karar verdim REMAXIN Didim ofisininde açılmasını takiben Remax Zeytinde yerimi aldım.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2012

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2013

Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.
Ayhan Eker portföyünde 0 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 0 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Mehmet Şirin

Gayrimenkul Yatırım Danışmanı olan Gelinim Ahben Şirin vasıtasıyla Ayhan Eker beyefendinin ilgilenmesiyle yazlığımı kısa sürede sattım. ilgilerinden çok memnun kaldım.

Meriç Yaman

Ayhan Bey'in arsa bilgisi muazzam. Almak istediğimiz konutlar için bile arsa payından yola çıkarak değer tespiti yapabiliyor ve yanılmıyor. Kendisiyle karşılaştığımız için çok mutluyuz. Ev ya da arsa almak isteyen herkese öneriyoruz.

Ercan Ocak

Yetki belgesini imzaladıktan hemen sonra satışı gerçekleştirdiler. Henüz konutumun fotografları bile çekilmemişti. Böylesine hızlı, kaliteli hizmetleri aynı zamanda da güvenilir ve dostane yaklaşımları için Demet Hanım, Özgür Bey ve Ayhan Bey'e yürekten teşekkür ederim. Bundan sonraki yatırımlarım için kendileriyle çalışmaktan mutluluk duyacağım.

Gülşen Aydoğdu

Özgür oğlum ve Demet kızım bir de babaları Ayhan Eker evimi çok kısa sürede satıp satış sonrasında da ihtiyacım olan her konuda yardımcı oldular. Herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.

Onur Burkay Ünver

Konutumun kısa sürede istenilen fiyata satılmasını sağlayan Ayhan Bey ve ekibine sonsuz teşekkürler. Bundan sonra yatırımlarım için de danışmanım Ayhan Eker. Arsa konusundaki muazzam bilgisi ve doğru yönlendirmeleriyle kısa vadede çok kazandırıyor. Tavsiye ediyorum.

Mehmet Yaman

Demet Hanım, Ayhan Bey ve Özgür Bey 'e titiz çalışmaları, dostça yaklaşımları ve olabilecek her alandaki yardımları için çok teşekkür ediyor ve ev yada arsa alacaklara mutlaka öneriyoruz. Sadece danışmanlarımız değil aynı zamanda da yeni dostlarımız oldular. Çok mutluyuz.

Nigar Öztaş

Gösterilen ilgiden ve yapılan işlemlerden çok memnun kaldık. Remax Zeytin çalışanlarına ve bilhassa Ayhan Eker, Demet Eker Açıkgöz ve Özgür Açıkgöz'e emeklerinden dolayı teşekkürlerimi sunarım.

Apturrahman Aydoğdu

Biz Aydoğdu Ailesi Mensupları olarak Didim Akköy Mahallesi'ndeki Onurkent Sitesi'nde ikamet etmekteydik.Memnuniyetle geçen 14 yılın ardından satma kararı aldık. Remax danışmanlarımız Özgür Açıkgöz, Demet Eker Açıkgöz ve Ayhan Eker olabilecek en kısa sürede, büyük emek sarfederek evimizin satışını gerçekleştirdiler. Kendilerine sonsuz teşekkürler.

Kutay Öztaş

Kızı ve damadı ile güzel bir ekip olmuşlar.Gayrimenkul ile ilgili her gereksinime olumlu hizmet veriyorlar. Kendilerine Remax Zeytin'in tüm çalışanlarına teşekkürler.

Salih Okutan

Kendisi, kızı ve damadı ile iyi bir takım olmuşlar. Yatırım danışmanlarım artık onlar. Teşekkürler.

Ayşe Kaya

Didim'e ev almaya diye geldik. İki evlat kazandık. Özgür ve Demet. Bir de babaları var. Ayhan Eker.Bize hem dost, hem evlat hem danışman oldular. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz.

Cuma Karaca

Ayhan Bey ile ilk satışımız değil, her seferinde olduğu gibi bu sefer de güzel bir süreç oldu. Başarılarının devamını dilerim. Benim yatırım uzmanım Ayhan Eker.

Muzaffer Kaya

Didim'e yerleşmeye karar verdiğimizde Re/max'e başvurduk. Bu vesileyle Eker ve Açıkgöz aileleriyle tanıştık. Sadece gayrimenkul danışmanı değil, aynı zamanda da birer dost kazandık. İçtenlikleri, dürüstlükleri ve dost sıcaklıkları için kendilerine çok teşekkür ederiz. Şiddetle tavsiye ediyoruz.

Gül Nil Özdemir

Ayhan Bey'le olan bu ikinci işlemimiz. İlk andan itibaren kendini gösteren dostça yaklaşımı sayesinde doğru adreste olduğumu anladım.Kızıyla birlikte oldukça karlı bir yatırım yapmamı sağladılar. Kendilerine hem dostlukları hem de kaliteli ve güvenli hizmetleri için çok çok teşekkür ediyor, yatırım yapmak isteyenlere gönül rahatlığıyla tavsiye ediy

David Starkey

Thank you to Re/max for making my sale easy. It was a good experience.

Gülşen Gökçe

Benim yatırım uzmanım Ayhan Eker. Güvenilirliği, kaliteli hizmeti ve akıllıca tavsiyeleri sayesinde sermayemi katladım. Herşeyin üstünde tuttuğum dostluğu ve iyi niyeti için kendisine özellikle teşekkür ederim.

Mustafa Kurt

Benim arsa ve yatırım uzmanım. Kendisiyle tanıştığım günden beri iyi ki diyorum. Doğru fiyatlı arsaları, güvenilir, kaliteli ve hızlı bir hizmet ile sunuyor. Birlikte daha nice, karlı satışlar diliyorum.

İsfendiyar Bayındır

Güvenirliliği ve profesyonelliği sayesinde hızlı ve keyifli bir süreç içerisinde alım işimi gerçekleştirdim. Ayrıca, deneyimi ve etkin çevresi aracılığıyla banka işlemlerimi hızlı bir şekilde sonuçlandırmama yardımcı olan Ayhan beye çok teşekkür ederim.

Murat Metin

ayhan bey ofise geldiğim anda beni çok güzel karşıladı detaylı kesin ve doğru bilgilendirme ile tam istediğim gibi bir hizmet aldım cok tesekkür ederim .

Hacı Dişli

Ayhan Bey sayesinde almış olduğum arsa piyasa daki en kıymetli yatırımlardan biri oldu.Müşterilerinin karını gözeterek yaptığı hizmetten çok memnun kaldım.. Teşekkürler..

Yolcu Atlıhan

yatırım amaçlı arsa konusunda gösterdiği ilgi ve alım sürecindeki tecrübesiyle mülk sahibi oldum.Başarılarınızın devamını dilerim.

İsmail Ecir

yatırımlık arsa arayışımızda tecrübesiyle bana yardımcı olan Ayhan Eker bey'e teşekkür ederim .

Ali Fuat Ünsal

Ayhan bey'e gayrimenkul alışverişimiz süresince göstermiş olduğu ilgi için teşekkür ederiz..

İsmet Yıldız

Ayhan beyin arsa konusundaki üstün bilgisi, müşterilerine olan ilgili ve sakin tavrı için teşekkür ederiz, doğru yönlendirmesinden cok memnun kaldık. Başarılarının devamını dileriz.

Neslihan Özsoy

Müstakil evimin satışında gösterdiği profesyonel çalışmasından, sabrından ve hızlı satışından dolayı Ayhan Bey'e teşekkür ederim...

Nevin Şen

Evimizin satış aşamasında göstermiş olduğu, profesyonel yaklaşımı, sabrı ve nezaketi için Sn.Ayhan Eker çok teşekkür ederiz. Nevin Emin Şen

Leman Mergen

26.05.2014 taririhinde, didim de dukkan satımında bulundum. Yardımları, gayretleri, bilgi ve tecrübeli, dostani yaklaşım ve davranışlarından dolayı DANIŞMAN AYHAN Bey'e selamlar, saygılar sunar, başarılarının daim ve devamını dilerim.
leman mergen

Halil Manap

Konut satın almak için tanıştığımız Ayhan beyin dost yaklaşımı samimiyeti sayesinde çok güzel bir ilişkinin doğması bu sayede bir dost kazandığımın bilincinde davranarak ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum saygı ve selamlarımla...

Günseli Kıvanç

Ayhan Bey'e alım satım işlemleri danışmanlığından çok dostluk havasını yaşattığı için teşekkür ederiz..

Pınar Kıvanç

Didimden yazlık almaya karar verdiğimizde belli telaşlarımız vardı.Şansımız yaver gitti ve Ayhan Beyle karşılaştık.Remax Emlak sayesinde bir danışmandan ziyade bir dost kazanmış olduk.Teşekkürü bir borç bilirim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.