-G.Ü.Matematik Bölümü Mezunuyum.A.Ü.S.B.F. İşletme Bölümünden Öğ.El.Uzman olarak emekli oldum.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2012

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
İnci Önür portföyünde 3 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Gökhun Şanlıtürk

İnci Hanım vesilesi ile tanıştığım Sezen Hanım ve Orhan Bey'e insancıl tavırları ile çok yardımcı oldular. Prosedürler ve ayrıntıları en ince ayrıntısına kadar hallettiler. Bundan sonra da çalışacağım ofis Remax/Can ofisidir. Tüm ofis ekibine ve İnci Hanım'a ayrı ayrı çok teşekkür ederim.

Zehra Saraçer

İnci Hanım sayesinde çok güzel bir ev alımı gerçekleştirdik.Kendisine minnettarım. Ev alım sürecinde sabır, bilgi ve nezaket ile bizi yönlendirdi ve her şeyi büyük bir özveri ve yönetim becerisi ile dizayn etti. İnci Hanımın kişiliğinde Remax/Can ailesine teşekkürlerimi sunuyorum. Her şey olması gerektiği gibiydi. Remax/Can ailesi ve İnci Hanım ile bu süreci yaşadığım için çok şanslı ve mutluyum. Tekrar teşekkür.

Gökhun Şanlıtürk

İnci hanımcım, bir tane o olmasa hayatta bu kadar kısa sürede satamazdım. Önceki emlakçım ile yolları ayırıp kendisiyle çalıştım ve çok doğru bir karar verdiğime inanıyorum. İnci Hanım gibi görgülü ve müşterilerde güven duygusu yaratan danışmanlar ile çalışmaya devam edin.

Nigar Kolay Görür

İnci hanımcığım iyi ki sizi tanıdım iyi ki varsınız. Her işimizi anında hallediyorsunuz. Evimi hemen kiraya verdiniz size çok teşekkür ederim. Her daim güler yüzlüsünüz. Her şey için çok teşekkür ederim. Sevgilerimle.

Aytuğ Güllülü

Çok zor konumda ve durumda olan evimi müthiş bir özen,ilgi ve özveri ile takip edip; satışını tamamladılar. Sn İnci Hanım çok teşekkür ederim her şey için.

Osman Özer

Her safhada ilgilerinden çok memnun oldum.Her şey için çok teşekkürler.

Kemalettin Canbolat

İnci Hanım'ın yardımları ve kıymetli personelinizin güler yüzlü yaklaşımları sayesinde yeni evimizin sahibi olmaktan mutluluk duyuyoruz. Başarılarınızın devamını dileriz.

Feza Atay

Doğru değerleme güçlü ve samimi iletişim ile çok kısa sürede işin sonuçlandırmış olmasından memnunum. İlgi ve destekleriniz için teşekkürler.

Fikri Akçalı

İnci Hanım sürecin başından sonuna kadar her aşamada yapmış oldukları yardımlar ve destek için teşekkür eder, nice başarılı satışlar dilerim.

Arif Tuncer Atlagan

Piyasa şartlarının herkesi zorladığı bir dönemde mülkümüzün değer kaybetmeden satılmasını sağlamıştır. İnci Hanım'a ilgidi ve sabrı için teşekkür ederiz.

Ayşe Gül Sindel

İlgi ve alakanıza çok teşekkürler İnci Hanım.

Gökçe Naz Doğan

İnci Hanım çok ilgili ve güler yüzlü. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Soner Özeray

İnci Hanım'ın ilgisinden yardımcı olmasından çok memnun oldum.Kiralama işleri ile alakalı tüm sorularıma ve sorunlarıma hızla dönüşünden dolayı teşekkür ederim.

Kezban Tugay

İnci Hanım'dan memnunum sürekli onunla çalışıyorum devam etmek isterim.

Özdemir Bostancı

Hızlı ve seri bir şekilde sonuca kavuştuk. Herşey için teşekkürler...

Orkun Özcan

Çok sıcak ve ilgili bir yuva İnci hanım.Çok kontrollü işi sonuna kadar bırakmadı.kendisinden çok memnun kaldık...

Seda Serdaroğlu

İnci hanımdan çok memnunuz, hizmetleri ve güleryüzü için çok teşekkür ederiz.

Nigar Kolay

İnci hanımı tanıdığım için çok mutluyum. Tanıdığım günden beri işlerimi mükemmel şekilde hallediyor.Kiracılarımla sorunlarımı çözüyor, . Güleryüzlü, cana yakın işleri halleden bir kişi.Kendisine çok teşekkür ediyorum, sevgiler...

Osman Başer

Çalışmalarınız ve yardımlarınızdan dolayı, güleryüzlü çalışmalarınızdan dolayı İnci hanıma teşekkürlerimi sunarım.

Burcu Mehmetlioğlu Terzi

Sürecin en başından beri destekleriyle yanımızda olam Özgül hanıma ve bizim ev sahibi olmamızda katkısı ödenmez İnci hanıma sonsuz teşekkürler. İyiki varsınız, sevgiler...

Serkan Şenyurt

Aldığım hizmetten dolayı çok memnun kaldım. Teşekkürler.

Kezban Turgut

İnci hanımı çok seviyorum. Beni hiç üzmedi. Başka bir emlakçı ile çalışmayı hiç düşünmedim. Çünkü İnci hanım her şeyin en iyisini ve en doğrusunu yapıyor. Onu tanıdığım için kendimi şanslı hissediyorum.

Lütfi Murat Gevrekçi

İnci hanım ihtiyaçlarımı çok kısa sürede anlayarak iki günde kiralamayı gerçekleştirdi. Kendisi ile ileride çalışmayı ve tanıdıklarımıda önermeyi düşünüyorum. İletişim yetenekleri çok ileir seviyede ve arabuluculuk yeteneği var.

Yıldız Yüksel

Bir kiralama işi için tanıştığımız İnci Hanımbütün isteklerimizi hanımefendiliği ve anlayışı ile çözüme ulaştırdı. Kendisinin nezdinde bütün Remax Can ofis çalışanlarına sonsuz teşekkürler

Kezban Turgut

İnci Önür hanımdan çok memnunum.Daha önceki evimi de ona emanet etmiştim.Kendisine çok teşekkür ederim.

Emre Suatoğlu

Gerçekten çok ilgili bir danışman.Söylediği her şey ne eksik ne fazla.Ne anlattı ve ne söylediyse tam olarak birebir aynı şekilde. Alışverişimizi 2. kez kendisiyle tamamladık.Teşekkür ederiz.

Leyla Şahin Usta

Hızlı ve iletişime açık, gayet memnun kalarak hizmet aldık.Teşekkür ederiz.

Mehmet Sindel

Sayın İnci Hanım, ticari mekanımızı kiralama konusunda gösterdiğiniz itina ve nezaket için minnettarız.Zorlu bir süreci başarı ile ve bizi üzmeden tamamladınız.Sizin ile çalışmaktan büyük memnuniyet duydum ve bundan böyle sizinle çalışacağım.

Gamze İnci

Remax Can ailesine bütün özverili çalışmaları ve destekleri için teşekkür ederim.Sevgiler.

Geysu Sindel

İnci Hanım, kiracı ve kiralayan açısından ideal bir portföy yöneticisi.Her konu ile ilgilenen son derece kibar ve güler yüzlü birisi.Son derece memnunuz.

Yahya Çelik

Bizimle ilgilenen İnci Hanım'dan çok memnun kaldık.Teşekkürler.

Sultan Gül

Şirketinizin Remax CAN şubesinde danışman İnci ÖNÜR'den almış olduğum kiralama işindeki aracılık hizmeti esnasında göstermiş olduğu güleryüzlü sunum ve mesleki tecrübesinden oldukça memnun kaldık.Kiralama sorunsuz bir şekilde ve İnci Hanımını profesyonelliği sayesinde kısa zamanda sonuçlanmıştır.

Damla Akyüz

Samimiyeti ve güleryüzü ile bizleri misafir eden Remax CAN'a ve İnci Hanıma çok teşekkürler. Her iki tarafın haklarını koruyup orta yolu en makul şekilde buldukları için teşekkürü borç bilirim.

Emre Koç

İnci Hanım kiralama sürecindeki yardımlarınız için teşekkürler...

Oğuz Tanrısever

İnci Hanım kiralama süreci boyunca başından sonuna kadar titiz ve profesyonel bir yaklaşım gösterdi. Teşekkür ederim.

Mustafa Sofuoğlu

İnci Hanım, sürekli ilgi, güleryüz ve olağanüstü çaba göstererek, işlemimizi gerçekleştirmede bize yardımcı oldu. Kendisine teşekkür ederiz.

Osman Atar

inci hanım, öncelikle sizi tanımış olduğum için çok mutluyum.Dürüst, güvenilir, özverili ve samimisin ayrıca en önemlisi çözümkarsınız herşey için çok teşekkür ederim.İyi çalışmalar.....

Doç.dr. Yakup Kıvrak

Değerli İnci hanım ve Aylin hanım, gösterdiğiniz ilgi, çalışma performansı, güleryüz, anlayış ve güven için içten teşekkürlerimizi sunarız. İPEK-YAKUP KIVRAK

Serdar Aldaş

Gayrimenkul Danışmanı İnci Hanım, dürüst ve samimi davranışı ile tecrübeli ve bölgesinde oldukça bilgili olarak bizlere verdiği hizmetten memnun olduk.
İnci Hanıma bizlere kazandırdığı ev için çok teşekkür ederiz.

Gülsemin Aldaş

İnci Hanım, çok dürüst, çalışkan ve samimi davranmıştır. Çayyolu bölgesini iyi biliyor. Çalışmaları için kendisine çok teşekkür ederim. Tekrar çalışmayı isterim.

Serdar Aldaş

Gayrimenkul Danışmanı İnci Hanım, oldukça dürüst ve samimi olmakla birlikte işine hakim bölgesinde bilgilli ve son derece tecrübeli olarak bizlere yardımcı olmuştur.
Bizim için yapmış olduğu çalışmalar ve kazandırdığı ev için kendisine çok teşekkürle

Cem Dedeoğlu

gösterdiğiniz ilgi ve hizmet için çok teşşekkür ederiz.bu konuda profesyonel olduğunuz çok güzel iyi çalışmalar

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.