İstanbul doğumluyum.Marmara Üniversitesi Satış Yönetimi, Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi ve Anadolu Üniversitesi Emlak ve Emlak Yönetimi mezunuyum.İlaç sektöründe başlayan satış hayatım boyunca kurumsal firmalarda satışın her kademesinde çalıştım.Gayrimenkul Sektörünün dinamik yapısı bir satıcı olarak her zaman dikkatimi çekti ve çağın mesleği olarak gördüm.2012 yılında dermo kozmetik sektöründe bir firmada Türkiye Satış Müdürü olarak çalışırken Kariyerime Gayrimenkul Danışmanı olarak devam etme kararı aldım.RE/MAX de başladığım gayrimenkul tecrübemi pekiştirmek ve aileninizin danışmanı olmak üzere Haziran 2015 den itibaren Türkiye"nin en başarılı, ödüllere doymayan ofisi RE/MAX CADDE ofisinde çalışmaya başladım.Sektörde 20 yılını geçirmiş, meslek hayatı ödüllerle dolu bir broker ve birbirinden başarılı danışman arkadaşlarımla RE/MAX CADDE ofisinde bu ailenin bir parçası olmaktan onur duyuyorum.Gayrimenkul alma, satma ve kiralama taleplerinizi çok iyi anlamaya, size uygun projeleri çok kısa sürede sunmaya hazırım.Teknoloji yardımıyla tüm RE/MAX ofisleriyle iletişim sağlayarak rakip pazar ve gerçek fiyat analizlerini sağlıklı biçimde sizlere iletecek, gayrimenkulünüz için en uygun müşterileri, gayrimenkul arayışlarınız için en uygun yerleri sunacak ve tarafımdan en kısa sürede sonuca ulaşmak hedeflenecektir .ALDIĞIM EĞİTİMLER :YETKİMATİK / GÖKÇE ILGAZ

MOTİVASYON / UZ.PSK.BEGÜM DEŞEN

DUYGUSAL ZEKA- BİLİŞSEL İKNA / BURAK FİDANER

4 ADIMDA POZİTİF DEĞŞİM / BURAK FİDANER

KİŞİSEL DÖNÜŞÜM AKADEMİSİ / BARIŞ KILIÇARSLAN

MUTLU ÜRETKENLİK AKADEMİSİ / BARIŞ KILIÇARSLAN

MUTLU BAŞARI PROGRAMI / BARIŞ KILIÇARSLAN

SATIŞIN ŞİFRELERİ / BARIŞ KILIÇARSLAN

NLP İLE MAKSİMUM SATIŞ / DR BANU GÖKÇÜL

ÖNCE DEĞER SONRA BEDEL / BARIŞ KILIÇARSLAN

EN İYİSİ SEN OL / MELİKE İLGÜN

OPTİMAL HEDEF BELİRLEME / BURAK FİDANER

BEDEN DİLİ / BURAK FİDANER

TEK VURUŞTA SATIŞ / KÜRŞAT TUNCEL

SATIŞ TEKNİKLERİ 1 / KÜRŞAT TUNCEL

SATIŞ TEKNİKLERİ 2 / KÜRŞAT TUNCEL

POWER START / BARIŞ KILIÇARSLAN

DEĞER Mİ? DEĞMEZ Mİ? / NAZAN ÖZBAYDAR -SOM GM DEĞERLEME

İLERİ SATIŞ TEKNİKLERİ EĞİTİMİ / ÖZGÜR GÜNAL

SUCCED BAŞARI EĞİTİMİ / MURAT AKÇEAL

KARİYERİM EĞİTİMİ / BARIŞ KILIÇARSLAN

GİRİŞİMCİLİK SERTİFİKA PROGRAMI / ÖZDEN ANIK TEKİR/ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ

ZAMAN YÖNETİMİ

MARKA YÖNETİMİ

SATIŞ PROMOSYONU TEKNİKLERİ

MARKETİNG 96Gayrimenkulunüzü sizinle kol kola girerek pazarlamak ve gerçek değerine kısa sürede işlem yapmak istemekteyim .Beni portföyünüz için işe alın !!!!!!RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2012

cert

2013

cert

2017

cert

2021

cert

MÜŞTERİ YORUMLARI

Şebnem Konuklu

Özlem hanım'ın ev alma sürecimizdeki pozitif katkıları, karar verme aşamamızda çok yönlendirici olmuştur. Kendisine teşekkür ederiz.

Sema Tüfekci

Tüm emlak işlerimizde Özlem hanım ile devam ettik .Güvenilirliği, verdiği hizmet ve yönlendirmeler için teşekkür ediyorum.

Esra Erdoğan

Özlem hanım evimizi çok kısa sürede, bize çok keyifli ve güvenilir bir tapu süreci yaşatarak sattı, başka gayrimenkul alım satım işlerimizde tekrar çalışmak isterim .Her şey için çok teşekkürler.

İbrahim Sırrı Kazancı

Özlem hanım konusuna çok hakim, işini layıkıyla yapan harika bir insan, sayesinde gönlümüze göre bir ev sahibi olduk .Çok teşekkür ederim...

Aslı Günaş

Yeni bir ev bulma sürecimizdeki güvenilir işbirliği ve sıcak yaklaşımı için teşekkür ederiz .

B*******

Özlem hanım mesleğindeki uzmanlığı ve doğru fiyat analizi ile evimizi 1 günde kiraya verdi, süreci bizi hiç yormadan yürüttü, çok teşekkür ederiz.

Damla Sekban

Özlem hanım her sorumuza net ve açıklayıcı bilgiler verdi, teşekkür ederiz....

Taylan Turgut

İlgisi, nezaketi ve bilgisi ile verdiği hizmetten çok memnun olduğumu söylemek isterim. İyi ki varsın Özlem'ciğim ...Sevgiler

Sedef Ertem

Çok memnun kaldım, bütün süreç çok hızlıydı. Özlem hanım'ın çok profesyonel ve güvenilir bir gayrimenkul danışmanı düşünüyorum.

H*******

Özlem hanım'ın profesyonel yaklaşımından ve ilgisinden çok memnun kaldım, teşekkürler

Fatma Ebru Üstügen

Özlem hanım işini özenle yapıyor, süreç boyunca hiçbir sıkıntı ile karşılaşmadım. Tanıdığım için çok memnun oldum.

Bağcan Vila

Sürecin en başından beri Özlem hanım'ın ilgi ve alakasından son derece memnun kaldım, teşekkür ederim.

Hasan Eren

Özlem hanımın ilgi, alakası ve tecrübesi için teşekkür ederiz.

Özge Karakuş Gökhan Menetlioğlu

Hızlı, güvenilir bir danışmanlık hizmeti edindik .Çok teşekkür ederiz

Hülya Altuntaş

Çok sevgi dolu bir hizmet aldım. Teşekkürler

Melih Çekingen

Özlem hanımın kiraladığımız daireye ilişkin bilgilendirmesi gayet tatmin ediciydi, ev sahibi ile aramızda güzel bir köprü kurdu.Teşekkür ederiz.

Nurşen Öztürk

Gerektiği zamanlarda yaptığı yerinde müdahalelerden dolayı ayrıca çok teşekkür ederiz. Tekrar çalışmak dileğiyle....

Armağan Güney

Özlem hanım gayet titiz zamanı, iyi yöneten birisi, yardımları için çok teşekkür ederim.

Emre Ersöz

Güleryüz ve pozitif enerji için ayrıca teşekkürler

Hülya Turutoğlu

Güleryüz, tatlı dil, ilgi, alaka ve güven duygusu için Özlem hanım'a çok teşekkür ederim. :)

Şule Çetinkaya

Özlem hanım her aşamada bize çok yardımcı oldu.Çok teşekkür ederim. Şule Çetinkaya

Emin Alper

Kendisi son derece güvenilir, müşterilerin isteklerini ve beklentilerini tereddütsüz yerine getiren bir gayrimenkul danışmanıdır.Birlikte çalıştığımız için çok memnunum.

Mustafa Baltaoğlu

Bilgili, dirayetli, sabırlı, insanlara saygılı ve insancıl tavır ve davranışlarıyla işlemlerimizi halleden Sn Özlem Hanım'a ve RE/MAX a teşekkür ederim.

Şehnaz Aras

Özlem hanım çok ilgili, çok çalışkan, çok dakik bir danışman, ailem ve kendim adına çok teşekkür ederim.Her zaman kendisi ile çalışmak isteriz.

Sema Tüfekci

Evimi satın alma sürecindeki, yardımlarından dolayı Özlem Hanım'a çok teşekkür ederim.

Mert Ayyıldız

Özlem hanım oldukça bilgili bir danışmandır. Cana yakınlığı, sıcak kanlılığı ve güler yüzlülüğü ile bize çok yardımcı oldu.Her konuda bizi bilgilendirdi.İlk defa ev kiralayan bir çift olarak bize rehber oldu

Turhan Ergun Amasyalı

Özlem hanım evimin satış sürecini son derece profesyonel bir şekilde yönetmiş ve sonuçlandırmıştır.. Kendisi çok titiz ve konusuna hakim bir gayrimenkul danışmanıdır.Teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Esra Ün

Özlem hanım her zaman güleryüzlü, işine önem veren, her sorumuzu cevaplayan, ilgili, işini profesyonelce yapan bir gayrimenkul danışmanıdır.Başarılarının devamını dilerim.

Omar Baban

Özlem hanım gayet profesyonel bir hizmet ve iş bilgisine sahiptir. Tesekkür ederim.

Zehra Seven

Özlem hanım bize her anlamda çok yardımcı oldu.Çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Söhban Erkan

Özlem hanımla yaklaşık 2 yıldır çalışıyoruz .Kendisi güler yüzlü, işini çok iyi yapan biridir.Bize her zaman her konuda çok yardımcı olmuştur. İşimizi bizleri üzmeden kısa sürede halletmistir.Çalışma hayatında başarıları devam etsin.

Ömer Dokur

Evimizin satışında gösterdiği çabalar ve profesyonel yaklaşımı için Özlem hanım' a çok teşekkür ederiz.

Emrah Uluçakar

Özlem hanımın bilgisi, tecrübesi ve satış sürecini etkin yönetmesi sayesinde satılık daire arayışımız çok kısa sürede çok sorunsuz bir şekilde sonuçlandı. Kızıltoprak da istediğimiz gibi bir daireye sahip olduk, kendisine çok teşekkür ederiz.EMRAH ULUÇAKAR

Arzu Kihtir

Özlem hanım hem mesleki bilgi ve tecrübesi hemde kişisel gelişim ve iletişim becerisi ile her zaman danışacağım başarılı ve güzel bir insan, teşekkür ederim. Prof Dr Arzu Kihtir

Güngör Küçükerdoğan Bülent Küçükerdoğan

Artık ailemizden birisi gibi algıladığımız Özlem hanım, hem profesyonelliği hemde insanlığı ile şirketiniz için büyük bir kazanç, teşekkür ederiz.

İlknur Esen Yıldırım Murat Yıldırım

Satılık ev arayışımız sürecinde birkaç emlak danışmanı ile tanıştık, görüşme halindeydik.Aralarında bizim talebimizi en iyi anlayan ve bize en iyi evleri sunan Özlem hanım oldu.İyi bir dost, sonraki alım-satım işlerimiz için de iyi bir emlak uzmanı kazandığımızı düşünüyoruz.Tebrik ve teşekkür ederiz.Prof Dr Esen Yıldırım-Dr Murat Yıldırım

Selva Teoman Kıran

Sevgili Özlem hanım sayesinde kiralık ev arayısımız çok kısa sürdü.Dürüst ve içten yaklaşımı, hızlı çözümleri ve deneyimi ile yeni evimize sayesinde çok kısa sürede kavuştuk.Yardımlarından dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz, sevgilerimizle. Selva--Teoman Kıran

Merve Çekiçcioğlu

Özlem hanım ile Caddebostan’da şantiye şefliğini yaptığım binanın yapım aşamasında tanıştık.güler yüzlü, sıcak kanlı, dürüst ve çalışkan olması kafamdaki klasik emlakçı imajının tamamen değişmesine neden oldu. Kendisiyle yaptığımız çalışmalarda hiçbir zorluk yaşamamakla birlikte müşterilerimiz de sürekli memnuniyetlerini dile getirmektedirler.

Mert Yılmaz

Özlem hanıma pilates studyosu arayışımsırasında göstermiş olduğu profesyonel yaklasımından dolayı çok tesekkür ederim

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.