-POZİTİF ENERJİ GÜVENİLİRLİK -MUTLAKA EN İYİSİ VE EN DOGRUSU OLACAK İNANIYORUM :) Samsun doğumluyum. Samsun 19 Mayıs Lisesinden mezun oldum. New York Üniversitesi Quick Start İleri pazarlama Teknikleri eğitimlerini aldım. Emlak Pazarlama Uzmanlığı sertifika programını Mali mevzuat dersi, gayrimenkul degerleme esasları pazarlama çağdaş satış teknikleri ve tapu mevzuatı konularında eğitimimi tamamladıktan sonra Remax ailesine katıldım. Hedefim Türkiyedeki gayrimenkul sektöründe standartların çok üstünde bir başarı saglayarak, güvenilir ve profesyonel bir yaşam sürdürmek. Hobilerim arasında müziğin yeri bir başkadır. Amatör olarak eğitimini alıp halen Beyoğlu musiki derneğinde koro sanatçısı olarak görev yapmaktayım.
-2022 YILI REMAX LIFETIME ACHIEVEMENT ( ÖMÜR BOYU BAŞARI ÖDÜLÜ ) MÜ ALDIM
-2022 AVRUPA BÖLGE 2.Sİ  (OCAK ŞUBAT MART )
-2020 HALL OF FAME (1.000.000 USD ÜZERİNDE HİZMET BEDELİ KAZANANLAR İÇİN ULUSLAR ARASI ÖDÜL)
-2019 YILI TÜM TÜRKİYE VE K.K.T.C CİRO 1.si( OCAK...EYLÜL ) ilk 9aylık dönemde)
-2019 YILI REMAX HİLLS CİRO 1.si 
-2018 YILI AVRUPA BÖLGE CİRO 1.si   
-2018 YILI İSTANBUL CİRO 1.si
-2017 YILI CİRO 2.si REMAX TÜRKİYE ve KKTC(3500 danışman arasında)
-2017 YILI İSTANBUL CİRO 1.si 2017 YILI REMAX HİLLS CİRO 1.si
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2013

Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.
Ufuk Kumbasar portföyünde 12 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 12 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Masume Nazari

Gerçekten Ufuk Kumbasar hanımın hizmetlerinden çok memnunum, gerçekten ellerinden gelenin en iyisini yaptı, çok başarılı ve uzman

Gurur Kıvanç

Ufuk hanım çok ilgili ve güvenilir. Sayesinde ilk yuvamıza kavuştuk. Hakkımız helaldir, ellerinize sağlık.

A.billur Erhan

Ufuk hanıma özellikle teşekkür etmek istiyorum...:)

Umut Çörtoğlu

Her şey çok güzeldi.Aldığım hizmetten çok memnun kaldım.Ufuk hanım bu süreçte çok yardımcı oldu.

Mehmet Erhan İmamoğlu

Ufuk hanım ile çalışmaktan her zaman çok mutluyum. En önemlisi gözüm kapalı güvenebileceğim birisi olmasıdır. Her zaman beraber çalışabiliriz umarım. Teşekkürler

Mine Akdoğan

Ufuk hanım çok seri bir şekilde yardımcı oldu. Çok kısa sürede bizi çok güzel bir eve kavuşturdu. Teşekkürler

F******* B*******

1.5 günde karar verip şahane bir ev almamıza vesile oldu kendisi. hizmet kalitesi, güveninirliği, samimiyeti, hızlı dönüşleri bizi çok etkiledi. ufuk hanım ile olan ilişkimiz kısa zamanda arkadaşlığa dönüştü. teşekkürler ufukcum herşey için.

Sema Ipekci

Ufuk hanim bir aydan kısa bir surede yazlık evimi doğru müşteriyle bulusturdu. Uzlastirici, makul,anlayışlı yaklasimiyla bize cok hizli ve iyi hizmet verdi. Cok teşekkürler

Namiz Mammadov

Süreç boyu ufuk hanım bize doğru daire seçmekte gereken önerileriyle çok destek olmuştur.Her zaman gayrimenkul işlemlerimde kendisinden destek almayı düşünüyoruz.

Ercüment Kara

Ufuk kumbasar hanımın hizmetlerinden çok memnun kaldım.Kendisine teşekkür ederim.

Rıfat Gaston

Ufuk hanımla çalışmaktan çok büyük onur duydum. İşinizi mükemmel yapıyor, hem alan tarafın, hem de satan tarafın ne istediğini belirleyip tamamen o işe konsantre oluyor. Bugüne kadar çok emlakçı ile çalıştım, ama Ufuk hn gibi işi tam anlamı ile profesyonel ve sonuna kadar takip edeni hiç görmedim. Aldığı ödüller ve puanları sonuna kadar hak ediyor. İleriki iş hayatında kendisine başarılar dilerim.

Miray Kınık

Ufuk Hanım ile ilk tanıştığımdan günden itibaren ilgi ve alakasından, titiz, detaycı, profesyonel yaklaşımından çok memnun kaldım. Bundan sonra da emlak sektöründe her zaman kendisini tercih edeceğim. Başarılarının devamını dilerim.

Aslı Ölçer

Profesyonel yaklaşımı, dakikliği, güvenirliliği yanında nazik, kibar ve güler yüzü sayesinde rahat ve huzurla gönlümden geçen içime sinen evime kavuştum. :))) Her şey için çok teşekkür ederim. Sevgiyle :))

Müberra Anak

Ufuk Hanım'dan çok memnunuz. Uzun yıllardır ailemizin gayrimenkul işlemlerini yürütüyor. Güvenle çalışıyoruz kendisi ile. Etiler de bulunan dairemin Kiralama İşlemi için teşekkür ediyoruz. Başarılarının devamını dilerim.

Eser Gülabi

Ufuk Kumbasar hanımefendi önce yumuşacık, güven veren, anlayışlı sesi ile kalbimizi kazandı. Görüştüğümüzde de bizlere olan ilgisi, konuya hakimiyet ve pratik çözümleri ile kendisine hayran bıraktı. İyi dost, iyi gayrimenkul danışmanı, iyi ki tanıdık sizi Ufuk Hanım, Sevgi ile :)

Ali Tokatlı

Ufuk Hanım, İşini dört dörtlük, çok severek yapan bir danışman. Samimiyeti, güler yüzü, en çok da güvenilirliği kendisini tercih etmemizdeki en büyük sebeptir. Onun sayesinde içimize sinen mükemmel bir daire satın aldık. Her şey için çok teşekkür ediyoruz.

Ayşe Kulabaş

Ufuk Hanım ile yeni tanıştık ve onun sayesinde hayatımı değiştirecek harika bir ev kiraladım. Ufuk Hanım'ın enerjisi, güler yüzü bana güven verdi. İşine gösterdiği hassasiyete hayran kaldım. Ufuk Hanım ''iyi ki Varsınız''

Esra Bilze

Yıllardır beraber çalıştığımız Emlak Danışmanımız Ufuk Hanıma profesyonel anlayışı, güler yüzü, sabrı, ilgisi için yine yeniden çok teşekkür ediyorum ..

Elif Uzuner

Ufuk Hanım'ın ev alma sürecinde göstermiş olduğu çözüm önerileri, desteği ve profesyonel yaklaşımı sayesinde hayalim olan evime kavuştum. Kendisine çok teşekkür ediyorum ..

Recep Emir Artar

Ufuk Hanım'a kiralama sürecinde bizlere göstermiş olduğu yakın ilgi, samimi ve güven veren yaklaşımından dolayı çok teşekkür ediyorum.

Nilcan Yılmazkaya

Son derece profesyonel hizmet aldım. Samimi ve iyi niyetli yaklaşımı için Ufuk Hanım'a çok teşekkür ediyorum..Kendisi sayesinde evimi güvenli insanlara teslim ediyorum. Sevgiler

Deniz Öztürk

Çok Profesyonel, Uzlaştırıcı, İlgili Ufuk Hanım'ı tanıdığım için çok mutluyum. Çözüm üreten, samimi, güler yüzlü Ufuk Hanım'a Çok teşekkür ediyorum..

Engin Anak

Ufuk Hanım'ın bilgi ve tecrübeleri, doğru ve hızlı yaklaşımları ile kısa bir sürede evimi kiracısı ile tekrar buluşturdu. Bundan sonraki gayrimenkul işlerimde adresim her zaman olduğu gibi Ufuk Kumbasar. Teşekkür ediyorum ..

Alper Hazak

Kibele Konutları'nda kiraladığımız daire de biz yardımcı olan, mal sahibi ile aramız da mekik dokuyan ve anlaşmamıza yardımcı olan Ufuk Kumbasar'a Teşekkür ederiz. Kendisi ile tekrar çalışmak isterim..

Zelda Levi

Ufuk Kumbasar Hanım'ın evimi 2. defa kiraya vermesinden, göstermiş olduğu destek, güleryüz ve yakınlığından dolayı kendisine çok teşekkür ederim. Hizmetlerinden çok memnun olduğum için kendisi ile her zaman çalışmaya devam edeceğim. Sevgiler ..

N. Uğur Tuğsavul

Remax Hills ofisinden sevgili Ufuk Kumbasar Emirgandaki deniz manzaralı dairemi çok profesyonel bir çalışmayla, seçkin ve değerli bir kiracı adayına kiraya verdi. Gösterdiği emek, özveri için kendisine çok teşekkür ederim. Her zaman gayrimenkul işlemlerimde kendisi değişmeyen danışmanım yol arkadaşım olacaktır.

Doç. Dr. Mustafa Alper Karalök

24 Mart 2019 tarihin de internet üzerinden gördüğüm bir ev için Ufuk Kumbasar Hanım'ı aradım. Pazar günü olmasına rağmen bana geri dönüş yaptı. Ev içerisinde kiracı olmasına rağmen bir randevu ayarladı. Dediği saatte evde buluştuk. İlk gördüğüm evi tuttum. Ufuk Hanım çok güleryüzlü, profesyonel dediğinin arkasında duran birisi. Kendisini tanıdığıma çok memnun oldum.

Nilgün Erhan

Etiler'de daha önce kendisi vasıtası ile satın aldığım dairemin kiralanmasın da gösterdiği yüksek kaliteli hizmetleri ve güler yüzlü yaklaşımı için çok teşekkür ediyorum. Tüm emlak işlerim de birlikteliğimi devam ettirmek isterim.

Rüştü Ender Yurtgüven

İlk defa tecrübe ettiğim ''Kiralık Ev Arama'' maceramda bana zoru kolay eden, güven veren yaklaşım ve hizmetinizden dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunmak isterim.

Nilgün Erhan

Etiler'de daha önce Ufuk Kumbasar vasıtası ile satın aldığım dairemin kiralanmasında da gösterdiği yüksek kaliteli hizmetleri ve güler yüzlü yaklaşımı için çok teşekkür ediyorum. Tüm emlak işlerim de birlikteliğimi devam ettirmek isterim.

Nesrin Çapan

Gayrimenkullerim konusunda uzun yıllardır Ufuk Hnm'la ilerlemeyi tercih ediyorum. Profesyonel ve güven verici yaklaşımı ile kendimi daha güvende hissediyorum. En son mülkümün satış aşamasının başlangıcından, tapuya kadar her şey mükemmeldi. Gerekli özveri ile çalışmalarından dolayı kendisine ve Remax Hills'e teşekkürlerimi borç bilirim. Sevgiler.

Onur Gazi Caferoğlu

Ufuk Hanım iletişim kabiliyetinin verdiği güç ile dairemi hızlı bir şekilde sattı. İş birliği ve tarafların anlaşması konusunda da çok emek sarfetti. Kendisi Gayrimenkul alanlarında güvenilir ve oldukça bilgili.

Zafer Ünsal

İlanı gördüğümüz ilk andan itibaren yetkili kişi Ufuk Hanım'ın göstermiş olduğu ilgisi ve yaklaşımından çok memnun kaldım. Ofise girdikten, çıkana kadar olan karşılama ve müşteri ilişkileriniz çok cana yakındı. Ayrıca ofisiniz de gayet başarılıydı. Hepinize çok teşekkür ediyorum.

Pınar Kuçinoğlu

Ufuk Hanım ile uzun yıllardır süregelen dostluğumuz var. Gayrimenkullerimizin satışı ya da kiralamasında onsuz adım atmam, tek destek aldığım kişidir. Kendisine tekrar teşekkür ediyorum.

Bahadır Yolcu

Ufuk Hanım'dan tek kelime ile harika bir hizmet aldım. Müşteri ilişkileri çok başarılı, bundan sonra kendisi ile çalışmaya devam edeceğim gibi çevreme de önereceğim. Çok Teşekkür Ediyorum.

Ali Özgür Adana

Ufuk Hanım ile ev arayışım sebebi ile Pazar günü bir araya geldik. Kendisi isinde son derece basarili, özverili, samimi ve bilgili bir insan. Kendisinden kaliteli ve çok hızlı bir şekilde hizmet aldım. Teşekkür ediyorum.

Mutlu Uçkaç

Ufuk Hanım'a Ulus Bölgesindeki evi kiralamamda gösterdiği ilgi, alaka ve yardımları için çok teşekkür ederim, başarılarının devamını dilerim.

Songül Akay

Ulustaki evimin kiralanmasındaki engin hoşgörüsü ve gayretleri ile işimi kolaylaştıran Ufuk Kumbasar'a sonsuz teşekkür ederim.

Crystal Melek Dungan

Haziran 2017'de hayalimizdeki eve kavuşurken Remax Hills'in profesyonelliği, ilgisi ve hızından çok memnun kaldık. Aklımıza takılan her soruya anlayışla verdikleri cevaplar için teşekkür ederiz.

Berkay Başcı

Hizmetten, müşteriye yaklaşım ve ilgiden memnun kaldığımı, evin özelliklerinin layıkıyla açıklandığını ve genel anlamda hizmetten memnun kaldığımı ifade edebilirim.

Resul Süzgün

Ev kiralamak için çok insanla muhattap oldum ama Ufuk hanımı tanıdıktan sonra bilgisi, ilgisi ve sevecenliğinden çok memnun kaldım. Teşekkürler Teşekkürler

Nuran Cirit

Sevgili Remax Hills Yetkilileri; Remax temsilcisi sayın Ufuk Kumbasar'ın bir yıl içerisinde almış olduğum emlak hizmetlerinden çok memnun kaldım. Gelecektede her zaman işlemlerimi Ufuk Kumbasar'a yapmaktan memnun olacağımı saygılarımla iletirim.

Ela

Evimizi kiraladıktan sonrada sorunlarımızla içtenlikle ilgilendiğiniz için çok teşekkürler.. Başarılarınızın devamını dilerim

Emre Temelli̇

Ufuk hanim fulya teras'daki iki dairemizi de, ustelik piyasanin sikintili oldugu bir donemde basariyla satti. Cozumcu ve profesyonel yaklasimlari ile islemlerin akici ve her iki taraf icin de sorunsuz sonuclanmasini sagladi kendisine sonsuz tesekkur

Necati̇ Tufan Fayi̇z

Sn.Ufuk Hanıma ve Remax Karun ailesi, bizlere aradığımız daire hususunda son derece özverili olarak istediğimiz kriterlere uygun evi bulmuşlar ve bizi çok mutlu etmişlerdir. İlgilerine teşekkür ediyorum. Necati Tufan Fayiz

Göksenin Okursoy

Ufuk Kumbasar'ın danışmanlığı ile daire satın aldık.Tüm işlemlerde yapmış olduğu danışmanlıktan son derece memnun kaldım.Bize vermiş oldugu güven samimiyet ve profesyonel yaklaşım tarzı ile daha büyük başarılara imza atacagı inancındayım Tekrar tşkr

Nevzat Uğural

Re/Max Karun Ufuk Kumbasar'ı çalışmasından dolayı, yapmış olduğu hizmeti takdir ettiğimi bildirir. Her zaman iyi anılarla hatırlayacağım.

Neval Öztuncer

RE/MAX KARUN ŞİŞLİ ŞUBESİNİN BAŞTA GAYRİMENKUL DANIŞMANI UFUK KUMBASAR'A VE YÖNTECİLERİNE TÜM PERSONELİNE MÜŞTERİDEN ÇOK DOSTLUKLA YAKLAŞIMINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM.UFUK HANIM'IN SABRI İŞ HAKİMEYETİ TAKDİR-İ ŞAYANDİR. SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMLE...

Murat Özkan

ufuk hanım bizim için gerçekten çok uğraştınız herşey için çok teşekkür ederim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.