Gayrimenkulleriniz Gönülden satılır, Gönülden kiralanır. 1970 İZMİR doğumluyum. Dokuz Eylül Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden ikincilikle mezun oldum. Birkaç yıllık mühendislik tecrübesinden sonra uzun yıllar mobilya sektöründe kendi işyerimde pazarlama, yönetim ve satışta bulundum .Bu tecrübelerimi gayrimenkul sektöründe devam ettirmeye karar verdim. Bu arada evliyim ve dünya tatlısı iki kıza sahibim. Gayrimenkulün lider markası RE/MAX"le sektörde tecrübe kazanmış, eğitimlerini almış, bölgeye hakim bir danışmanınız olduğunu sakın unutmayın. Çevrenizde gayrimenkul almasına yada satmasına yardımcı olacağım birileri varsa ben buradayım, hazırım.

Uzmanlık Bölgesi

Göztepe Mah. / Kadıköy Fenerbahçe Mah. / Kadıköy Fenerbahçe Mah. / Kadıköy Göztepe Mah. / Kadıköy Göztepe Mah. / Kadıköy

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Lüks Konut Residence

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2013

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2015

Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır. Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.

2016

Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.

2019

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.

2024

Gayrimenkul danışmanlarının potansiyelini maksimize etmek için dünyanın en büyük gayrimenkul koçu Tom Ferry tarafından verilen eğitimdir.
Gönül Şener portföyünde 10 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 10 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Dilek Nalcı

GAYET YARDIMCI GÜLERYÜZLÜ İLETİŞİMİ GÜÇLÜ BİR YAPISI VAR GÖNÜL HANIMLA TANIŞMAK BİR ŞANSTI

Tolga Şener

Gönül Hanım işinde çok profesyonel, kibar ve çok güven veren birisidir. Tanıdığımız bütün emlakçıların Gönül hanım gibi olması dileğiyle.

Sezai Özel

İlgi ve alakalarından dolayı; güler yüzlü konuya göstermiş olduğu ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim.

Demet Sağıroğlu

Gönül Hanım son derece profesyonel ve pozitif yaklaşımı ile bize verdiği destekler için teşekkür ederiz.

Selim Karabol

Sevgili Gönül hanımın titiz çalışması ve iş takibi sayesinde kiracımızla uzlaştırarak en kısa sürede evimi sattı. Güvenimizi kazandığı gibi referans olma konusunda da arkasındayım. Çok teşekkürler

Ercüment Göytaş

İlk Karşılaşmamızdan beri pozitif enerji aldığımız Gönül Hanıma bundan sonraki işlemlerimizde beraber çalışma fırsatımız olacağı muhakkak yüksek enerji ve güven duygusunu yaşattığı için teşekkür ederim.

Menderes Kayhan

Güleryüzlü, profesyonelce daima iletişimde kalıp işini titizlikle yapan güvenilir.çözüm odaklı harika bir insan. Ayrıca Gönül Hanım gibi bir dost kazanmak beni ve ailemi son derece mutlu etti.

Aslı Sarıkahya

Gönül Hanım'ın profesyonel ve sıcak yaklaşımından çok memnunuz. Bütün arkadaşlarıma tavsiye ederim.

İraz Sarı

İlgili oluşu ve samimiyeti için Gönül Hanım'a teşekkür ederim. Düzenli bilgilendirip genel olarak danışmanlığı hakkında eksikliğini çekmediğim bir süreç yaşadım. Güler yüzünüz için teşekkür ederim.

Ali Serdar Karabol

PROFESYONEL ÇALIŞMA GÜLERYÜZ İŞİNE HAKİM OLAN VE KENDİSİNE GÜVEN DUYDUĞUMUZ BİR DANIŞMANDIR

Nazlı Belkıs Anıl

ANALİTİK ÇALIŞMASINI VE İŞ DİSİPLİNİNİ ÇOK BEĞENDİĞİM VE TÜM GAYRİMENKUL İŞLERİMDE BİRLİKTE ÇALIŞTIĞIM PROFESYONEL DANIŞMAN GÖZÜM HİÇ ARKADA KALMIYOR TEŞEKKÜRLER

Muzeffer Keskin

GÖNÜL HANIM BİZİM ADIMIZA BİZDEN DAHA ÇOK İLGİLENDİ ÇOK MEMNUN KALDIK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ

Atilla Tanyeli

SEKTÖRDEKİ TEKNİK BİLGİSİ TECRÜBESİ VE İLETİŞİM BECERİLERİ GÜÇLÜ BİR EMLAK UZMANI OLARAK BİZLERİ DOĞRU KARARLARA YÖNLENDİRİRKEN TARAFLARA HAKKANİYETLİ VE HASSASİYETLERİMİZE DUYARLI YAKLAŞIMI İLE ÇÖZÜME ÇOK ÇABUK ULAŞILMASINI SAĞLADI ÖNCEDEN ALDIPI ÖNLEMLERLE SORUN ÇIKMAMASINI SAĞLAYARAK ÇOK PROFESYONEL BİR HİZMET SUNDU AYRICA POZİTİF VE NEŞELİ KİŞİLİĞİ İLE ASLINDA ÇOK SIKICI VE GERGİN YAŞANABİLECEK EMLAK SÜRECİNİ ÇOK KEYİFLİ EĞLENCELİ HALE GETİRDİ GELECEKTE EMLAK HİZMETİ ALMAYI DÜŞÜNDÜĞÜMÜZDE BAŞVURACAĞIMIZ İLK İSİM GÖNÜL ŞENER HANIM OLACAKTIR YAKINLARIMIZA VE ARKADAŞLARIMIZA KENDİSİNİ GÖNÜLDEN TAVSİYE EDECEĞİZ

Lale Dilbaş

CANLI ENERJİK KONUŞKAN İLETİŞİMİ ÇOK KOLAY KURULUYOR ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

Lale Dilbaş

Profesyonel, hızlı ,iletişimi kolay kuruluyor. Hızlı ve anında geri dönüşüm alınıyor.

Muzaffer Keskin

Gönül hanım bizim adımıza bizden daha çok ilgilendi, hem mülk sahibinin hemde bizim menfaatlerimizi gözeterek hareket etti. Çok memnun kaldık. Çok Teşekkür ederiz.

Sinan Güpgüpoğlu

Ciddi, Başarılı, Profesyonel

Merve Salur Tekin

İlgi ve alakasi muhteşem.Bi̇zi̇ bi̇r araya geti̇rdi̇ği̇ şahane, sicakkanli ev sahi̇pleri̇yle kendi̇mi̇zi̇ çok şansli hi̇ssedi̇yoruz.Tüm süreci̇ kolaylaştirdiği i̇çi̇n gönül hanıma teşekkür ederiz.

Sema Taşkın

Harika bir ikili çünkü güven hayatta zor kazanılır. Bu sektördeki güvenilmez emlakçı önyargılarımızı kırarak bize dürüst, samimi, içten ve açık davrandığınız için çok teşekkür ederiz. Gerçekten işini seven ama aynı zamanda satıcı ve alıcının zarar görmesine mahal vermeyen güvenilir adres. Gönül ve Berrin ekibinin aydınlık yolu açık olsun. Sizleri seviyoruz.

Berrak Akgöz

Gönül hanım ev alım sürecimizin her aşamasında bize çok yardımcı oldunuz. Tecrübeniz ve profesyonelliğiniz ile alım sürecimizde hiç bir zorluk yaşamadık. Bize sonsuz güven verdiniz. Herşey için çok teşekkür ederiz.

Burak Yilmaz

Gönül Hanım evimizin alım sürecinde titizlikle tüm detayları düşünmüştü, herşey hayal ettiğimiz gibi gerçekleşti. Çok teşekkürler.

Nilüfer Koyuncuoğlu

Gönül Hanım, ev arayışımızda samimiyetle ve ilgiyle yardımcı oldunuz, size büyük güven duyduk. Çok teşekkürler

Izzet Özkaynak

Sevgili Gönül hn. Cemil Topuzlu Caddesindeki dairemizin satisinda, gerek sahsinizin ve gerekse ekibinizin gösterdigi ilgi, güleryüz ve avrupaî standartlardaki organizeli ve hizli isbirliginiz icin cok tesekkürler sevgiler ...

Baha Özkaynak

Avrupa da yasadigimiz icin sadece 3 günlügüne, dairemizin satisi icin, agbimle geldigimiz Istanbulda, bir tam günde hem satis, hem noter, hemde banka islemlerimizi güvenke, güleryüzle ve ivedilikle gerceklestirdiginiz icin size ve ekibinize cok tesekkürlerr, saygilar ...

Özen Köprülü

Sevgili Gönül Hanımcım, bize çok güzel servis verdiğiniz için ve doğru karar verebilmemiz için elinden geleni yaptığınız için çok teşekkürler.

Betül Kısat

Kızıma Kiralık ev arayışımızı bir gün gibi kısa sürede sorunsuz çözen sevgili arkadaşım; iyiki varsın . Herkesin senin gibi bir danışmanı olmalı. Teşekkürler

Deniz Barlas Velioğlu

Değerli Gönül Şener ile çalışmaktan çok memnunum. Kendisiyle bir değil birkaç kez çalıştım. Her seferinde güven veren, deneyimli, samimi, güleryüzlü kişiliğiyle bana çok büyük destek oldu. Mesleki yetkinliği ve insani vasıfları nedeniyle bende büyük bir saygı ve sevgi uyandırmıştır. Örnek bir meslek insanı...

Cavit Özgür

Gönül hanım'la çalışmaktan çok ama çok memnunum. Herkes yaptığı işi bu kadar sevse dünya hepimiz için daha güzel bir yer olabilir.

Hilmi Can

Gönül hanım bu güne çalıştığım en iyi satıcılardan birisi. Allaha bizi ona karşılaştırdığı için şükretmemiz lazım :)

Kenan Çelebi

Gönül Hanım, gayrimenkul danışmanlığı mesleğinde bir referans olmalı bence:)Ev alma sürecimizin her aşamasında desteği ve pozitif yaklaşımı ile bizim de tüm negatif yaklaşımımızı değiştirdi bu mesleğe karşı.Umuyorum tekrar çalışma fırsatı bulabiliriz

Nigar Aksu

Bazi insanlar vardir ya, icten bir soz, sicacik bir gulumsemeyle
kalbinize dokunur. Boyle insanlar calistiklari kurumu
tercih edilir yapar. Iste Gonul Hanim oyle biri. Tesekkurler, siz
Remax in pirlantasisiniz.

Erdem Çinar

Öncelikle Gönül Hanım'a güler yüzlülüğü, profesyonelliği ve yardımseverliği için çok teşekkür ediyoruz. İş değişikliği nedeni ile Tekirdağ'dan İstanbul'a geçiş sürecinde ihtiyacımız olan, dilediğimiz evi bir günde bulmamızı sağladı.Saygılarımızla...

Şenay Kalkan

Gönül Hanım ve ofis çalışanları bugüne kadar edindiğim emlakçı izlenimimi tamamen değiştirdi. güler yüzleri, sabırları ve yardımları sayesinde ilk kez ev aradığım için pişman olmadım. Gönül hanımı ayın, yılın değil yılların elemanı seçtim:)

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.