SİZİN İÇİN, ARARIM, BULURUM, SATARIM, KİRALARIM.

BİLGİLİ İNSAN GÜNEŞ GİBİDİR, GİRDİĞİ YERİ AYDINLATIR.

MÜKEMMEL MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 

BİLGİ İÇİN İLYAS BİLGİ İLE TANIŞINIZ...

-Tek bir başarı vardır. O da istediğiniz şekilde yaşamaktır.

-Evdeki huzur, mutluluk budur.
-PEŞİNDEN GİDECEK KADAR CESARETİNİZ VARSA, TÜM DÜŞLERİNİZ GERÇEK OLABİLİR.

Merhaba,
Öncelikle RE/MAX sayfamı ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederim.
Yalova 1974 doğumlu olup, evli ve bir kız çocuk babasıyım. Yalova Lisesi "nden mezun olduktan sonra Lisans eğitimimi İstanbul Üniversitesinde Orman Mühendisliği bölümünde tamamladım. İstanbul Üniversitesinde Ekonomi üzerine Yüksek Lisans eğitimi aldım. İngilizce biliyorum.
İlk iş hayatıma 1997 yılında Ekonomi Yüksek Lisans Eğitimime devam ederken Proje Sorumlusu olarak başladım. Telekomünikasyon sektöründe Bireysel ve Kurumsal Müşteri Hizmetleri Bölümlerinde, Bireysel ve Kurumsal Bayi Operasyonlarında yöneticilik yapma, binlerce bireysel ve kurumsal müşterilerimize hizmet verme şansım oldu. Çalışma hayatım sırasında aynı zamanda ikinci bir bölüm olarak Anadolu Üniversitesinde İşletme lisans eğitimi de aldım.
Amacım yıllardır bireysel ve kurumsal olarak Hizmet verdiğim tüm müşterilerimde olduğu gibi, Mükemmel Müşteri Memnuniyeti deneyimini RE/MAX-MUTLU çatısı altında sizlere yaşatmaktır.

Profesyonel iş tecrübelerim :

 1997-99 Türker Mühendislik Hizmetleri - Proje Sorumlusu

 2001-2002 Aria - Müşteri Temsilcisi

 2002-2005 Avea - Kurumsal Operasyonlar Müşteri Temsilcisi

 2006-2008 Avea - Büyük Müşteriler ve KOBİ Müşteri Bağlılığı Takım Lideri

 2009-2010 Avea - Kurumsal ve Kurumsal Bayi Operasyonları Birim Yöneticisi

 2011-2012 Turkuaz GSM - Genel Müdür Yardımcısı

Profesyonel Eğitimlerim :

* RE/MAX TİCARİ BAŞLANGIÇ EĞİTİMİ - 2020

* RE/MAX BROKER EĞİTİMİ - 2019

* RE/MAX COLLECTION LÜKS KONUT UZMANLIĞI - 2017

* RE/MAX Angelo Fradera ile Müzakere ve Satış Kapama Stratejileri - 2013

 RE/MAX Kariyerim Eğitimi - 2013

 Rekabet Hukuku Avea - 2010

 İnovasyon Avea - 2010

 İç Koçluk Eğitimi Avea - 2009

 Sunumda Dönüm Noktası Dale CarnegieTraining - 2009

 Yetkinlik Bazlı Mülakat Becerileri Avea - 2009

 Yönetim Yolunda Başkalarına Liderlik 2 İş Kavramları Dan.Hiz. - 2009

 Yönetim Yolunda Etkin İletişim İş Kavramları Dan.Hizmetleri - 2008

 Yönetim Yolunda Başkalarına Liderlik 1 Şensezgin&Kurmuş - 2008

 Liderliğini Keşfetme Semineri Denge Merkezi Danışmanlık Hiz. - 2008

 Yönetimde Koçluk Mentorluk Navitas Eğitim Dan. Koçluk Hiz. - 2007

 Yetkinliklerle Performans Gelişimi DDI - 2007

 Hedefe Yönelik Seçim Development Dimensions Int. (DDI) - 2007

 Eğiticinin Eğitimi TMI PDR International - 2007

 Mülakat Teknikleri Prometheus - 2005

 Motivasyon ve Takım Çalışması Furla - 2005

 Şirket içi Gruplar Arası Takım Çalışması Management Centre Türkiye - 2005

 Etkin İletişim Avea - 2005

 Stresle Başa Çıkma Anlam -2003

 İç ve Dış Müşteri Memnuniyeti Humanitas - 2002

 İletişimde Duyarlılık Baltaş&Baltaş - 2002

 Telefonla İletişim Tek.-GSM Teknolojileri-Kurum Kültürü - İŞ-TİM Tel. Hiz.A.Ş - 2001

 Bilgisayar Programları Eğitimi Marmara Çağdaş Bilimler Vakfı- 1998

Beraber çalıştığı insanların bakışıyla ' Dürüst, güvenilir, iş odaklı, 7/24 hizmet verebilen, detayları seven ve paylaşan, başarı odaklı bir profesyonel'.

Kendi bakışıyla ise İnsanlar, benim ustalığımı elde etmek için ne kadar sıkı çalıştığımı bilseler, bunun o kadar hayret edilecek bir şey olmadığını anlarlardı.

-DERECELER-

2017 OFİS İŞLEM BİRİNCİSİ

2017 OFİS CİRO BİRİNCİSİ

2017 EN FAZLA PORTFÖY SAHİBİ DANIŞMAN2016 OFİS İŞLEM BİRİNCİSİ

2016 EN FAZLA PORTFÖY SAHİBİ DANIŞMAN2015 OFİS İŞLEM BİRİNCİSİ

2015 OFİS CİRO BİRİNCİSİ

2015 EN FAZLA PORTFÖY SAHİBİ DANIŞMAN

-2014 OFİS İŞLEM BİRİNCİSİ

2014 OFİS CİRO BİRİNCİSİ

2014 EN FAZLA PORTFÖY SAHİBİ DANIŞMAN

-

2013 OFİS İŞLEM İKİNCİSİ

2013 OFİS CİRO İKİNCİSİ.

Uzmanlık Bölgesi

Caddebostan Mah. / Kadıköy Suadiye Mah. / Kadıköy Erenköy Mah. / Kadıköy Göztepe Mah. / Kadıköy Fenerbahçe Mah. / Kadıköy

Uzmanlık Alanları

Arsa AVM Fabrika & Üretim Tesisi Konut Lojistik Lüks Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence Turizm Tesisi

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2013

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2017

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.

2019

RE/MAX'in Brokerlık hakkında temel bilgileri aktardığı Broker eğitimidir.

2021

Bu eğitim Ticari alanda faaliyet göstermeyi düşünen RE/MAX'lilerin başlangıç seviyesinde ticari bilgiler öğrendiği programdır.
İlyas Bilgi portföyünde 13 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 13 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Cem Gönültaş

İlyas Bey, empati yönü de kuvvetli tam br profosyonel. Hisseli bir gayrimenkulün oldukça zor olan satış sürecini büyük azimle ve şeffaflıkla yürüttü, bizleri her adımda bilgilendirdi. Aldığımız hizmetten kesinlikle çok memnun kaldık. Piyasa emlakçılarıyla gerçek bir "Gayrimenkul Danışmanı"nın farkını çok net gördük. Teşekkürler.

Fulya Soğuk

Kendisi evimizi kiralama aşamasında başından sonuna kadar tüm süreçle yakından ilgilendi, taleplerimize hızlıca dönüş yaparak çok kısa süre içersinde evimizi kiralama hususunda bize büyük bir titizlik ve özveri ile destek verdi.

Mıchelle Sueno

O kadar çok çalışıyorki, tüm evren ister istemez ona yardım ediyor sanki.Enerjisi ve pozitifliliği ile DOSTUM olsun diyeceğiniz ve paylaşamayacağınız biri. Türkiye'yi daha çok sevmemizi sağladı.

Natali Dizdar

İşini mükemmelleştiren, harika bir uzlaştırıcı ve iletişim yetenekleri ile sizi şaşırtan bir adam .Teşekkür ederiz.

Cezmi Erdemgil

İlyas bey iyi ki sizi tanımışız. Dürüst, çalışkan işine ve bölgeye hakim, iyiniyetli, güleryüzlü, güvenilir tam bir profesyonelsiniz. Bundan sonra da sizlerle çalışmaya devam edeceğiz. İşleriniz rast gitsin.

B*******

Süper hızlı servis, kusursuz proses, güvenilir, herşey çok başarılıydı (10#5*), tekrar birlikte çalışmak üzere

İvet Olo

Evimizin satışıyla ilgili , duruşuyla, samimiyeti ile her adımımızda yanımızdaydı. İnsanı güvende hissettiren her iki tarafıda memnun eden bir yapısı var . Güvenilir, profesyonel, iş bitirici bir kişilik kesinlikle tavsiye ederiz. Herşey için teşekkürler İlyas Bey…

Süreyya Sabancı

Her insan çalışmayı sevmez, ama o çok seviyor. İşte bu yüzden Çalışmak İle İlgili Sözler başarı da her insana yakışmaz ama ona yakışıyor. Harika bir insan sizde çalışırsanız anlarsınız. Teşekkür ederiz...

Kemalettin Yılmaz

İyi niyetiyle, bilgisini, tecrübesini birleştiren ve pozitifliği ile sizi mutlu hissettiren , eli bereketli insan teşekkür ederiz.

Berna Balta

Ilyas bey ile hayellerimizin evini bir hafta gibi kisa bir surede alabildik. Kendisi bize piyasadaki en uygun krediyi onerdi ve kesintisiz destek sagladi. Kendisine cok tesekkur ederiz, emlakcilarla ilgili butun onyargilarinizi unutun, cok beyefendi, isini layigi ile yapan bir insan ile karsi karsiyasiniz

Hasan Can Koç

İnsanı ayrıcaklı hissettiren ve paranıza sizden fazla sahip çıkan, sağlam bir karakter. Yatırım için bundan sonraki tek adresimiz.

Gürsoy Saraçoğlu

Temel beklentimiz olan İYİ BİR İNSAN ile çalışma k isteğimizin yanı sıra, dürüstlük, doğruluk, içtenlik, güvenirlik ve vicdan gibi özelliklerinizle ailemizin Emlakçısı artık sizsiniz. Tekrar çok teşekkür ederiz...

E*******

İnsana değer veren, özen gösteren, kıymet bilme kültürüne sahip, az bulunan karekterlerden biri. Bunun bir eğitimi yoktur, yazarak da anlatmak zordur. Bunun yolu insan olmaktan geçer diyeceğim ama yetmeyecek. Teşekkürler güzel insan.

Turan Bekar

Emlak sektörü gibi çok değişkenli ve çok hareketli piyasada İlyas Bey'e guvenebilecegimize ilk görüşmemizde karar vermiştik. Saygılı ve profesyonel yaklaşımı ile kısa sürede 2 önemli işimizi çözdük. Kendisine teşekkür edip, başarılarının devamını diliyoruz

E*******

Bir dostum tavsiyesiyle tanıdım. Sevecen, işini iyi bilen ve takip eden dürüst çalışkan biri. Emlak piyasasını çok iyi biliyor. Sizi iyice bilgilendiriyor. Karakterli ve güven veren bir yapışı var.daireyi kıralarken ve satarken müşteriyi iyice araştırıp sonra size sunuyor. Pandemi dönemınde bile dairemi 1, 5 ay gibi kısa bir zamanda kıraladı. Ben çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ederim.

Murat Köksal

Dürüst, Güvenilir, işbitirici, profesyonel

Gürkan Akar

Hem bütçemize uygunluk hem talep ve beklentilerimizi doğru anlayıp olabilecek en iyi evi bulup hem de bunları 2 hafta içerisinde tamamlamak. Gerçek bir profesyonelle çalıştığımızı tanıştığımız gün anlamıştım ve hiç yanılmamışım. Ev almaya karar verdiğimizde araştırma yaparken bize bu kadar tavsiye edilme durumunun nedenini tanışınca çok iyi anlıyorsunuz :) bu süreçlerde sakinliği korumak ve en mantıklı seçimi yapmak için hem profesyonelce hem samimi bir şekilde yanımızda olan size çok teşekkür ederiz. Sevgiler

E*******

Önce doğru bir ticari yatırım sonra ise doğru bir kiracı bulmaktaki çalışmasıyla bizim gönlümüzü fethetti.

İ*******

Yine sattı, İnşaat firması olarak ona teslim ettiğimiz her daireyi satıyor. Güvenilir olmasının yanısıra, istikrar ve iş bitirici olması bizi firması gibi MUTLU ediyor...

B*******

Herrrr sey icin ailece cok tesekkür ediyoruz . İşiniz gücünüz hep bizde olduğu gibi rast gitsin.

Bahtiyar Keskiner

Evimizin satışı konusunda A+ hizmet aldığımız, güleryüzlü hizmet anlayışı ile fark yaratan tam bir profesyonel. Tekrar çok teşekkür ederiz.

B*******

Bana sabırla, özenle ve usanmadan destek olan, kiralama sürecini başından sonuna takip eden, ailemizin emlakçısı ilyas bey. Ailemiz sizi çok seviyor.

Sibel Ateş

İlyas Bey’den bir kaç kez farklı evlerim için emlak danışmanlığı hizmeti aldım. Her defasında, gayrimenkulü piyasa koşullarına uygun gerçeklikle değerlendirerek, ne istediğimi dinleyerek, ilgili ve yapıcı yaklaşımlarıyla fevkalade memnun edici servis vererek sonuçlandırdı işlemlerimi. Kendisine içten teşekkürlerimi sunuyor, şiddetle tavsiye ediyorum...

Enis Eminoğlu

İlyas bey sürecin her aşamasında bizimle yakından ilgilendi. Cömert yaklaşımı için teşekkür ederiz.

Kerim Melengiç

İlyas Beye profesyonel hizmetinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyoru.

Fatih Genç

İşini severek ve hakkı ile yapan en sevdiğimiz emlakçımız :)

Ulaş Kıyak

Aile ortamında ama profesyonelliği elden bırakmadan işlerimizi harika bir şekilde hallettik. Çok teşekkürler.

Rojda Demirer

İlyas bey son derece uzlaşmacı ve ve pozitif tutumları ve işleri son derece hızlı halletme şekilleriyle çok hızlı bir şekilde sonuca ulaştık ve aile ortamında gibi hissettik çok teşekkür ederiz.

Özden Ağaoğlu

Remax Mutlu her yönden çok profesyonel çalışan bir ekip. Çok teşekkür ederiz herşey için.

Hayriye Tutulmazay

Teşekkürler. Beraber çalışmaktan keyif aldık.

S.harika Düzenli

İlyas Beye on numara . 10* Müge Hanıma on numara . 10*

Ayşe Asuman Olpak

GÜLER YÜZ, TERBİYE, EFENDİLİK, SAYGI ONDA. İŞİNE ÖZENLİ BİR DANIŞMAN. EN İYİLERE LAYIK.

Zeynep Seza Tezcan

Mükemmel bir insan. Titiz ve işini iyi yapan bir kişilik Teşekkürler ederiz.

K*******

EVİMİZİN YILLIK PEŞİN ÖDEME İLE KİRALANMASINDA VE EVİN TÜM SORUNLARI İLE İLGİLENMESİNDE GÖSTERDİĞİ CABA VE ÖZEN İÇİN KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ

İ*******

YENİ EVLECENEĞIMIZ İÇİN İLK DAİREMİZİ BULMAK İÇİN GÖSTERDİĞİ ÇABA İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ. İYİ Kİ VARSINIZ .. REMAX MUTLU

Victor Kutlar

10 Yıldızlı 10 İlyas Bilgi ve ofis asistanı Müge Angın yakın ilgi ve alaka için teşekkür ederim.

H*******

Evimizin satış sürecinde göstermiş olduğu ilgi, alaka, çaba ve en önemlisi güler yüzü için İlyas Beye çok teşekkür ederim.

Özyapı Mutfak

Kiralık mağaza arayışımızda profesyonel emlak danışmanlığı desteği aldığımız İlyas Bilgi Beye çok teşekkür ederiz...

Ern Eğlence

Kiralama işlemimizde desteği için İlyas Bilgi Beye çok teşekkür ederiz...

Bayramoğlu İnşaat

Dairemizin kiralanmasında profesyonel destek veren İlyas Bilgi Beye çok teşekkür ederiz...

Can Beyaz

Çok zor bir zaman diliminde, hızlı, doğru ve sabırla yönettiği süreci, sakinliğiyle sonlandırdığı için sonsuz teşekkürler.

Oğuz Yılmaz

Gayrimenkul gibi ana unsuru güven ve dürüstlük olan bir sektörde, beraber çalışmaktan memnuniyet duyacağınız bir isimdir İlyas Bey. Soyadı gibi bilgili olmasının yanında çalışkanlığıyla da memnun kalacağınız bir isimdir. Teşekkürler İlyas Bey.

Can Özsoy

Günümüzde fazla denk gelinmeyen, dürüst profesyonellerden. Süreç boyunca yardımları için teşekkür ederim.

Timur Tuncer

Sektördeki en önemli kriterin güven ve doğru bilgiye sahip olarak bunu her iki taraf ile paylaşmak olduğuna inanıyorum, İlyas bey bu konularda son derece dikkatli ve hashas. Tüm bilgileri açık, net, doğru ve samimi olarak paylaşıp kararı size bırakıyor. Kendisini tanımaktan mutluyum. Timur Tuncer

Erdem Gökçe

Pozitif tutumu ile, bizi doğru yönlendiren, güvenilir bilgiler veren bir profesyonel.

Ebru Yurttaş

Sn.İlyas Bilgiye evimin satışında göstermiş olduğu performansı için teşekkür ederim.

Başak Eren

Eğer güvenilir ve işini layığıyla yapan bir iş insanı görmek veya erdemli ve nesli tükenmekte olan doğru bir insanı tanımak isterseniz; emlak alın ya da almayın/ kiralayın ya da kiralamayın İlyas Bey ile mutlaka tanışın. Ben sayesinde istediğim eve istediğim şartlarda kavuştum. Müteşekkirim. Kısacası: İlyas Bilgi=Sonuç.

Ahmet M. Arkan

Mesleki bilgisi, donanimi cok iyi olup, isini bircok kisinin yaptigi gibi aceleci bicimde degil ama guven telkin ederek, musterisini iyi analiz edip, sureci cok iyi degerlendirerek sonuclandiran Ilyas Bey ile calismaktan son derece memnun oldugumu belirtmek isterim. Tesekkurler

Türker Öztürk

İlyas Bey, gerek güler yüzü gerek samimiyeti ve gerekse satış sonrasına kadar ki tüm süreçlerde olan yaklaşımıyla kesinlikle işini tam anlamıyla yerine getiren birisidir.Tüm süreç boyunca en ufak bir sıkıntı yaşamadan tüm işlemleri rahatlıkla tamamladık. İşini sadece kazanç olarak görmeyip iletişime son derece önem vermektedir.Teşekkürler

Haluk Ataklı

Yazdıklarımda kesinlikle çok ciddiyim.benim emlakçılar hakkındaki tüm düşüncelerimi değiştiren bir kişidir.herşey için teşekkür ederim.

Sibel Ateş

Evimi kiralarken emlak danışmanlığı hizmeti almak konusunda isteksizdim. İlyas beyi tanıdım, konusunda deneyimli ve bilgili, işinde özenli ve çalışkan, kişiliğinde dürüst ve güvenilir olduğunu gördüm. Nitekim kısa zamanda da kiralamam yapıldı. Prima!

Asude Özdilek

Son derece dürüst, güvenilir ve nazik birisi. İşi konusunda gayet profesyonel. Onu tanıdığım için çok memnunum. Teşekkürler İlyas Bey.

Nuri̇ Oskar

İlyas Bey, gayrimenkul ve emlak sektörü konusunda tanıdığım, çalıştığım danışmanlar ve sektör temsilcileri içerisinde analiz ve bilgisine en çok güvendiğim isim oldu. Zamanlama, güvenirlik, işe saygı, pozitif olmak, sektör bilgisi vs mükemmel.Çok memnunum

Nermin Gökduman

İlyas Bey, güvenilir, pozitif, araştırmacı kişiliği ile sizi yormadan işini yapıyor ve başarıya ulaştırıyor. Profesyonel emlak danışmanlıgı verdiği için çok teşekkür ediyorum.

Sevi̇m Atalay

Sizi dinleyip, beklentilerinizi analiz etmesi.Sonrasında doğru seçenekleri sunması çok güzel.En önemlisi dürüstlüğü ve güvenirliliği insana huzur veriyor.Doğru insan, Allah yolunu hep açık tutsun.Her zaman hayırlı işlerin olsun.

Ahmet Merrt

Kesinlikle tavsiye ediyorum İLYAS Bey'den zor bir sezonda acil bir daire satışı için hizmet aldım, kendisiyle iş yapmaktan hem keyif aldım hemde sonuç odaklı yaklaşımı sayesinde arzu ettiğimiz süre içerisinde satışı gerçekleştirdik, çok teşekkürler.

Nureddin Selim Suner

İlyas bey, uzun süren ev arayışımız boyunca son derece profesyonelce bize yol gösterdi. İlgisi ve bilgisi bir yana, yorucu olmayan tarzıyla da mükemmel bir danışmanlık ve arabuluculuk hizmeti sundu. Kendisiyle çalışmak zevk. Herkese tavsiye ederiz.

Ayça Subaşi

Hayatımıza sihir getiren insanlar vardır.Dokundukları hayatlara mucize taşıyan, güven veren, kapı gibi sağlam, iki kere iki dört eder kadar beklentilerinizi net karşılayan... Bunlardan biri.. İşiyle hayatınızı güzelleştiren adam gibi adam..İLYAS BİLGİ

Nejat Mesci̇

İlyas Bey, çok kısa süre içinde beklentilerimizi analiz edip, bizi ev sahibi yapmıştır.Açık sözlü yaklaşımı, doğru tesbitleriyle bizi aydınlatması son derece başarılı olmuştur.İstanbul'da sadece ev almadım aynı zamanda bir dost kazandığımı düşünüyorum.

Tuna Yilmaz

İlyas Bey ile ilgili bütün kriterlere 5 üzerinden 5 verdim. İmkan olsaydı 5 üzerinden 10 vermek isterdim.
Son derece dürüst, güvenilir ve başarılı bir profesyonel. Attığı her adıma güveniyor ve başarılarının daim olmasını diliyorum.

Yeşim Gürdere Erman

İlyas Bey, herşeyden önce iyi bir dinleyici ve analizci. Müşteri ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda yönlendirme yapıyor. Profesyonel bir çalışma zihniyetine sahip. Ev arayışımız konusunda bize çok destek oldu. Kendisine tekrar çok teşekkür ederiz.

Tan Sezen

Meslektasım İlyas Bey hızlı, guvenılır, degerlendırmesı sonucunda portfoyumuzu 2 gun ıcerısınde kiraladı.
Bu meslekte güvenılır durust ınsanların oldugunu da İlyas Bey sayesınde tekrar ögrendık.
Tesekkur eder basarılarının devamını dilerım

Berrin Yılmaz

Gösterişten uzak, ne istediğinizi iyi analiz eden, sizi anlayıp, beklentilerinize göre çözümler sunabilen, bir İstanbul Beyefendisi.Tekrar teşekkürler...

Ayten Uzun

İlyas beyin, her iki tarafa karşı adil yaklaşımı, iş ahlakı ve profesyonelliği sayesinde kısa sürede tüm işlerinizi güvenli bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz.Kendisinin Remax Sonuc için birayrıcalıkve şans olduğunu belirtir başarısının devamını dilerm

Hasan Fehmi Gençer

Güvenilir, profesyonel

Katerina Kaurova

I am a foreigner and therefore it is very hard to deal with all the difficulties when you are trying to rent an apartment. I met Ilyas Bey with the help of my friend.He was very helpful and friendly and offered me many options. I really appreciate ıt

Tuna Yılmaz

10 günün içine sığan bir başarı hikayesi yazdı İlyas Bey. Mevcut evimi satmadan yeni ev almaya karar verdim. Kendisine güvenmekle hiç de yanlış yapmamışım. Sonuç odaklı, başarılı, presentabl, bilgili, müşteri odaklı. Kişiliğini yazmaya bile gerek yok.

Sema Gunday

Ilyas beyi sansa internetten buldum. Ertesi gun kendisiyle bulustum ve yarim saatlik gorusmemizin sonunda dukkanimizin kiraya verme isini ona verdim. O gunden sonraki dorduncu gun kiraciyi bulmustu! Son derece profesyonel, kibar ve caliskan bir bey.

İrfan Özen

Profesyonel yaklaşım seviyeli, saygılı ve konusunda uzman.Güleryüzlü kişiliği ve mükemmel sonuç çok çok tşk'ler İlyas Bey saygılarımla.(altıyıldız olsa hakkınızıdır.)

Semra Yılmaz

''Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz'' teşekkürler İlyas bey beyefendi kişiliğiniz ve insancıl davranışlarınız için... başarılarınız daim olsun, kalın sağlıcakla

Özgür Özonuk

istanbul daha gelmemin ilk aylarinda tokatini suratimda hissettirdiginde gercekten guvenebilecegim bir ev ararken, hem isine verdigi ozeni hissettiginiz hem de kardesi olsa daha fazlasini yapamaz diyecek kadar guvenebileceginiz mukemmel insan

Tugce Atici

Mesleğinin dışında kişilik olarak da tanıdığım en iyi, en dürüst ve en insancıl kişilerin başında gelir ILyas Bey.Emlak danışmanımiz olarak bu zorlu ev arama sürecinde elinden geleni fazlasını yapmaya çalıştı, hakkınız ödenmez, cok cok teşekkürler :)

Fatih Mehmet Çimen

kiralık ev-ofis arayışımda, kısıtlı bütçeme rağmen en fazla seçeneği sunarak, ihtiyaçlarıma cevap verecek en iyi ev-ofisi bulmama yardımcı oldu.bundan sonra da tüm emlak ihtiyaçlarımızda kapısını çalabileceğiz ilk kişi İlyas Bilgi olacaktır.Teşekkürler

Marcin Mokrzycki

I'm very happy with service provided by Mr İlyas Bilgi from RE/MAX Sonuç. He managed to find an appartment meeting all my requirements.

Özgen Dilbaz

Gayrimenkul ve arsa denildiğinde; hem şirketimiz, hem çevremizdeki tüm dostlarımız için vazgeçilmez güvenilir tek adresimiz var. Profesyonel yaklaşımı, yönlendirmeleri, işindeki uzmanlığı ve pozitif enerjisiyle fark yaratan birisi.Üstad iyiki varsın.

Kraft Foods

Şirketimizde çalışmaya başlayan expatlar için hizmet aldığımız Remax Sonuç'la çalışmaktan oldukça memnunuz.

Tansu Baktiran

İlyas Bey gayrimenkul kiralama ile ilgili yaptığı bilgilendirme ve uyarılar ile birlikte verdiği danışmanlıkla sorunsuzca ve hızlıca ev kiralamama yardımcı oldu. Konuyla ilgili gelecekteki ihtiyaçlarımı da kendisinden destek alarak çözmek istiyorum.

Gulay Tanriverdi

20yildir bu sektorde is yaptim, ama simdiye kadar gordugum enbeyefendi, durust, insancil yaklasan, moral veren kiralama ve satista eniyi yerden isi sonuclanmasi icin once kendini degil musterisini dusunen biri olarak Ilyas beyi tanidigim icin cokmutluyum

İpek Sak Ersoy

Koskoca 2 yıl, önce “sahibinden” sonra “sayısız emlak danışmanı” ile “sayısız ilanla” satmaya çalıştığımız evimiz İlyas Bey'in yoğun çabaları sonuçları satıldı. Keşke en başta sizinle çalışma fırsatımız olsaydı. Çok teşekkürler İlyas Bey…

Selim Büyükuncu

İnsan ev sahibi olunca hem şükrediyor hem de bu işin bir çok zorluğu olduğunu anlıyor. İki buçuk ay kiralayamadığım evimi 2 günde kiraladı ilyas. Beceri mi şans mı yardımcısı oldu bilemem ama çok buyuk bir yükten kurtardı bizi. Süpersin. Çok teşekkür

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.