İlk, orta, lise eğitimlerimi T.E.D. ANKARA KOLEJİ ve F.M.V. NİŞANTAŞI IŞIK LİSESİ nde tamamladıktan sonra NEAR EAST UNIVERSITY de Burslu İngilizce İşletme bölümünden mezun oldum. Aile işimiz olan plastik imalat ve Tahtakale'de toptan satış dönemlerinden edindiğim tecrübeler sonrasında, uzunca bir zamandır ilgim ve bilgim olan gayrimenkul sektöründe ticari gayrimenkul danışmanlığında müşterilerimle ve referanslarıyla keyifle ilerlemekteyim. Ödüllerim -REMAX GLOBAL - HALL OF FAME ÖDÜLÜ -REMAX PLATINUM CLUB ÖDÜLÜ -REMAX YILDIZLAR KULÜBÜ ÜYESİ -REMAX 100 % CLUB ÜYESİ -2016 REMAX EXTRA CİRO 1.si -2016 REMAX TÜRKİYE DANIŞMANLAR ARASI CİRODA İLK 20 -2017 REMAX EXTRA CİRO 1.si -2017 REMAX TÜRKİYE DANIŞMANLAR ARASI CİRODA İLK 20 -2018 EKİM-KASIM-ARALIK REMAX TÜRKİYE CİRO 1.si -2018 REMAX EXTRA CİRO 1.si -2019 OCAK-ŞUBAT-MART REMAX TÜRKİYE CİRO 1.si -2019 KASIM REMAX TÜRKİYE CİRO 1.si -2019 REMAX EXTRA CİRO 1.si-2020 REMAX EXTRA CİRO 1.siEğitimlerim ve Sertifikalarım

- CERTIFICATE OF ACHIEVEMENT BY REAL ESTATE CHAMPIONS 2011 - ENTERPRISE EUROPE NETWORK TS ISO 10002 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ YÖNETİM SİSTEMİ 2011 - M.E.B. EMLAK DANIŞMANLIĞI SERTİFİKASI 2011 - FMV IŞIK LİSELERİ KARİYER PLANLAMA GÜNÜ KONUŞMACISI 2011 - ENTERPRISE EUROPE NETWORK "ETKİLİ BİR KOBİ LİDERİ NASIL OLUNUR? 2012 - BAYBARS ALTUNTAŞ GİRİŞİMCİLİK AKADEMİSİ PAZARLAMA & SATIŞ 2012 - ENTERPRISE EUROPE NETWORK SATIŞ ve PAZARLAMADA YARATICI DRAMA TEKNİKLERİ 2013 - RE/MAX KARİYERİNİZ SERTİFİKASI 2013 - RE/MAX EXTRA TİCARİ GAYRİMENKUL SERTİFİKASI 2013 - RE/MAX SUCCEED BAŞARI SERTİFİKASI 2013 - RE/MAX MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ve POWER-UP SERTİFİKASI 2013 - REMAX SALES POWER ASSOCIATE TRAINING 2015 - ENTERPRISE EUROPE NETWORK ENDÜSTRİYEL BİNALARDA YANGIN SİSTEMLERİ SERTİFİKASI 2014 - IMA PSİKOLOJİK ZAMAN YÖNETİMİ 2015 - IMA GÜVENLİ SATIŞ İÇİN MÜŞTERİ İSTİHBARATI, TAHSİLAT VE RİSK YÖNETİMİ 2015 - GAYRİMENKUL MEVZUATI SERTİFİKASI' 2018 - REMAX COLLECTION LÜKS KONUT EĞİTİMİ - ACP - ULUSLARARASI AKREDİTE TİCARİ GAYRİMENKUL PROFESYONELİ EĞİTİMİ UZMANLIK BÖLGESİ ESENYURT - ARNAVUTKÖY - BEYLİKDÜZÜ SANAYİ BÖLGESİ

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2013

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.

2015

Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır.

2017

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.

2018

Bu eğitim programıyla güncel gayrimenkul mevzuatına hakim olup, satış ve kiralama süreçlerinde hız kazandıracak pratik mevzuat bilgilerinin öğretilmesi hedeflenir.

2019

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.

2023

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar. Bu programı tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Kadastro'nun her alanında bilgi sahibi olurlar.
Barış Muşlu portföyünde 4 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 4 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Dinçer Lojistik Anonim Şirketi

Şirketimize vermiş olduğunuz Gayrimenkul danışmanlık hizmeti sürecinde göstermiş olduğunuz ilginiz, yaklaşımınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.

Çağrı Gıda Temizlik Mad. İnş. San. Ve Tic. A.ş.

SAYIN BARIŞ MUŞLU, ŞİRKETİMİZ ADINA KAYITLI OLAN MÜLKÜMÜZÜN 2018 EKİM AYINDA BİR TÜRKİYE MARKASI OLARAK DÜNYA ÇAPINDA FAALİYET GÖSTEREN TEKSTİL DEVİ HOLDİNGİNE KİRALANMASINDA BÜYÜK BİR AZİMLE HİZMET KALİTESİNDEN ÖDÜN VERMEDEN, ÇÖZÜM ODAKLI SÜREÇ YÖNETİMİYLE BAŞARILI BİR NETİCEYE KAVUŞMASINI SAĞLADINIZ. BU SÜREÇTE VERMİŞ OLDUĞUNUZ ÖZVERİLİ ÇABANIZ İÇİN TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNARIZ.

Çağrı Gıda Temizlik Mad. İnş. San. Ve Tic. A.ş.

SAYIN BARIŞ BEY, EKİM 2018 AYINDA TÜRKİYE'NİN SEKTÖRÜNDEKİ EN BÜYÜK HOLDİNGİNE KİRALADIĞINIZ ARNAVUTKÖY ÖMERLİ'DEKİ 26, 633 M2 KULLANIM ALANLI DEPOMUZU, ÜLKEMİZİN EKONOMİK GÖSTERGELERİNİN EN OLUMSUZ OLDUĞU, MART SONU YEREL SEÇİMLER ÖNCESİ DURAĞAN EKONOMİYE VE BİZİM DAHİ SATIŞ KONUSUNDA PEK İNANCIMIZ OLMADIĞI BİR DÖNEM OLMASINA RAĞMEN SATIŞ SÜRECİNİ ÇÖZÜM ODAKLI İŞ ANLAYIŞINIZ VE PROFESYONEL YAKLAŞIMINIZLA MART 2019 SEÇİMLERİ ÖNCESİ BAŞARIYLA İŞLEME DÖNDÜRDÜĞÜNÜZ İÇİN TEŞEKKÜRLERİMİZİ İLETİRİZ.

Tam Factoring Aş.

Sn. Barış MUŞLU Şirketimize vermiş olduğunuz gayrimenkul danışmanlık hizmeti süresince göstermiş olduğunuz yakın ilginiz, profesyonel yaklaşımınız ve desteğiniz nedeniyle teşekkür eder, başarılarınızın devamını dileriz.

Ant Elektrik San.ve Tic. Ltd. Şti.

Sayın Barış MUŞLU –Remax Extra, Fabrika binamızı taşımamız esnasında kiralık yer arayışımızda göstermiş olduğunuz çalışmalarınız ve iş takibiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Ant Elektrik San.ve Tic. Ltd. Şti. Süleyman Sami AÇLAN

Kumkaya Makina San. Ve Tic. Ltd. Şti

Sayın Barış Muşlu, Kumkaya Makina San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak şirketimizin gayrimenkul danışmanlığı konusundaki profesyonel değerli destekleriniz ve emeğiniz için teşekkür eder işbirliğimizin uzun yıllar sürmesini dileriz. Kumkaya Makina San. Ve Tic. Ltd. Şti. 06.04.2017

Arpaş İhr.ithalat Ve Pazarlama A.ş Remzi Aydalga

Gayrimenkul danışmanlığı için vermiş olduğunuz destekten dolayı teşekkür ederiz.

Lc Waıkıkı Mağazacılık A.ş

Sn. Barış Muşlu, Şirketimize sağlamış olduğunuz gayrimenkul danışmanlık hizmeti süresince sergilemiş olduğunuz profesyonel iş yaklaşım ve ahlakı için teşekkürlerimizi sunar, başarılarınızın devamını dileriz.

Rafine Billur Tuz Sanayi A.ş.

Sn. Barış Muşlu Şirketimize vermiş olduğunuz gayrimenkul danışmanlık hizmeti süresince göstermiş olduğunuz yakın ilginiz, profesyonel yaklaşımınız ve desteğiniz nedeniyle teşekkür eder, başarılarınızın devamını dileriz. Rafine Billur Tuz Sanayi A.Ş.

Aycem Tekstil San.ve Tic.ltd.şti.

Fabrika binamızı kiralama sırasında yaptığınız profesyonel çalışmalarınız, araştırma süresinde ve kiralama sonrasındaki iş takibiniz için memnuniyet duyduk. Danışmanlığınız ve güleryüzle verdiğiniz tüm hizmetleriniz için teşekkür ederiz.

Resul Öztekin

2010 yılından beri sizin şirketinizle çalışıyoruz.En son 3135 sok. binamızı kiraya verme işini sizinle paylaştık . Göstermiş olduğunuz azim ve alakanızdan dolayı teşekkür ederiz.

Ömer Türkmen

Bizimle fabrika binamızın kiralanmasında anlaşma yapmak için uzunca bir zaman mücadele verip, bize sadece kontratlara imza atmak kaldı. İşinizi bu denli severek ve bilinçli olarak yapmanız takdire şayan. İşle başlayan tanışıklığımız dostluğa dönüştü.

Enterprise Rent A Car

Sayın Barış Muşlu, İşinizi profesyonelce yaptığınız, ofis mobilya alımına kadar yardımcı olmanızdan da anlaşılmaktadır. Semih Yalçınkaya Enterprise rent a car Operasyon Direktörü

Reze Yapi Donanımları San. Tic. A.ş.

Sayın BARIŞ MUŞLU, Zamansal olarak yoğun olduğumuz dönemde ivedi olarak fabrika alanımıza yakın bir lojistik yeriyle bizi buluşturdunuz.İşinize olan saygınızı özen ve titizliğinizi tebrik eder, başarılarınızın devamını dileriz. REZE YAPI DONANIMLARI

Ömer Türkmen

Sayın Barış Muşlu Fabrika binamızın kiralanmasnda sıkı bir mücadele verip, azminizle önce bizimle anlaşmayı yaptınız sonrada kiralamasını hallettiniz. Bu güzel dostluğun uzunca yıllar sürmesi temennisiyle. Ömer Türkmen Genel Müdür Türkmen Teksti

Erdal Akbulut

Sayın Barış bey,

Bu kiralama, sizinle yaptığımız ikinci işimiz oldu. Her iki yerimizde de doğru kiracı adaylarıyla bizi buluşturdunuz. Tüm işleri eksiksiz olarak hallederek, güvenimizi kazandınız. Danışmanlığınız ve güleryüzle yaptığınız tüm hizmetleriniz için teşekkürler.

Saygılarımla,EVA PLAST Plastik Metal Kapı
ve Pencere Aksesuarları Ltd.Sti.

Erdal AKBULUT

Ömer Tekin

Sayın Barış Bey,
Biraz aciliyeti olan ancak içimizede sinecek bir yer arayışındaydık. Cuma akşam sizinle telefonda konuştuk, cumartesi sabah buluştuk yeri gördük, pazartesi sabah malsahibiyle çaylar kahveler eşliğinde kontrat yaptık. Hız ve doğru hizmet budur. İşinize olan saygınızı tebrik ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum. Saygılar,
Genel Müdür Ömer TEKİN Tekin Çorap San.Tic.Ltd.Şti.

Ankara Granül San.tic.ltd.şti.

16 Haziran 2014
Değerli Barış Bey,
Namıdiğer ‘gayrimenkul danışmanımız', aylar önce düşünmeye başladığımız
fabrikamızı taşıma fikrimiz bize olan sıkı markajınız sayesinde netleşti, en başta
ihtiyacımızı iyi anladınız ve zaman kaybımızı önlediniz.
Henüz bahsettiğiniz yeri görmemiştik ancak şu dediğinizi iyi hatırlıyorum “Sizi
sadece tek bir yere götüreceğim, yeni binanız hayırlı olsun..” diye gittiğimiz ilk yeri
tuttuk!
Tüm bu süreçteki emeklerinize ve sıkı iş takibinize teşekkürler. Şimdi sıra
Bayrampaşa'daki yerimizi satmakta..
Saygılar
Canbolat Kazım Kaya
Genel Müdür
Ankara Granül San. ve Tic. Ltd. Şti.

Star Dekor

Sn. BARIŞ MUŞLU,
Depo kiralama işimiz ile ilgili olarak organizasyonunuz, işlemleri problemsiz ilerletmenizdeki özen ve hassasiyetiniz için çok teşekkür ederiz.
Saygılarımızla

Star Dekor
Murat Doğan

Necdet Karagöz


Sayın Barış Muşlu;
Remax Extra


Kiralamayı düşündüğümüz fabrikamızla ilgili olarak yakın ilgi alakanız ve profesyonel yaklaşımınızla kısa sürede sorunsuz biçimde binamızı kiralamayı tüm gerekleriyle bizi hiç yormadan sonuca ulaştırmanızdan dolayı

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.