Mutlu müşteri mutlu danışman.1989 İstanbul/ Kadıköy doğumluyum. 2012 yılında Uludağ Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesinden mezun oldum. Çalışma hayatımda çeşitli organizasyon ve pazarlama tecrübelerimi edindikten sonra; birikimlerimi ;sistemi, satışları, sinerjisi, etik kurallar, geniş ağı, eğitimleri ve profesyonelliği öne çıkarmış bir dünya markası olan RE/MAX "ta değerlendirmeye karar verdim. 2019 yılında RE/MAX Adres Ailesine katıldım.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2013

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Safa Kılıç portföyünde 3 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 3 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Melih Doğan

Evi ilanda ilk gördüğümüz günden itibaren yardımseverliği,diksiyonu,samimiyetimve en önemlisi güvenimizi karşılıklı olarak kazanılması son derece önemli bir durumdu ve son olarak evimizin anahtarını aldıktan sonra bile sağlam dostluk elde ettik,umarım yolun işinde ve yaşamında her daim güzel kaliteli geçer

Ahmet Tuna

Düzgün efendi kişiliğini iş ahlakına yansıtmış bir emlakçımız idi. Ev alma prosesimin tamamında 7/24 destek oldu. Hep çözüm odaklı ve güven verici bir sekilde hareket etti. Teşekkürler Safa!

Kevser Efe

Merhabalar. Öncelikle Remaxı kutlarım Safa Kılıç gibi çalışana sahip olduğu için. İnsanlık kalitesi ile, görev bilinci ile, müşteri ilişkilerindeki sınırları ile, şirket kurallarını ön planda tutmasının yanında müşteriyi bilinçlendirmesi ve gerek müşteri gerekse şirket açısından hijyen kurallarına titizlik göstermesi ile, düğüm yapan değil düğüm çözen olması nedeniyle, Emlak alim ve satışlarında güvenli yerimizin Remax Adres, emlak danışmanımızın Safa Kılıç olması gerektiğinin bilinmesini istedim. Yolun herzaman engelsiz olsun.

Ali Duyar

Safa Bey i tanidigima cok memnun oldum. Islemler süresinde hep yanimizdaydi ve cok güven verdi. Hersey icin cok teşekkür ederiz,

Alkan Kamiloğlu

Safa beyi tanımakta memnun oldum. İşine bağlı zamanı iyi kullanan alıcı ile satıcı arasında güven duygusunun oluşmasında önemli katkısı olan bir arkadaş. Bende oldukça başarılı bir imaj bıraktı. Benzer bir işlemde tercih edebileceğim bir arkadaş. Başarilar dilerim.

Necdet Güney

Safa kardeşimiz mesleğini seven insanlara son derece saygılı ve güven veren yapısı ile gönül rahatlığı ile evinizi teslim edebileceğiniz ve aynı zamanda teslim alabileceğiniz başarılı, dürüst olup bundan sonra emlak danışmanımız ve kardeşimizdir

Berkan Demirci

Safa kardeşim evimizin satış sürecinde aileden biri gibi hep yanımızdaydın, teşekkürler herşey için

Ahmet Okur

Guven verici is kotarıci guleryüzlü bir çalışan, arkadas.. Hızlı kariyer alacak ve sivrilecek. Tesekkurler remax.sagol safa kardeşim.

Gizem Koçak

Safa Bey gibi bir gayrımenkul danışmanımız olduğu için çok şanslıyız. Sürecin başından sonuna kadar her aşamasında yanımızdaydı. Son derece ilgili, nazik, yardımsever ve güvenilir yaklaşımından dolayı kendisine çok teşekkür ederiz.

Serkan Madenoğlu

Bir Gayrimenkul Danışmanı gibi değil de Yakın arkadaş gibi tüm süreçlerde yanımda olduğun için teşekkürler.
Güven veren yapın ve satış sonrası hizmetlerin ile, iş hayatında başarılı olacağından hiç şüphem yok.
Herşey için çok teşekkürler SAFA KILIÇ

Şebnem Savaş

darıcanın en güzel yerinde ev sahibi oldum sayesinde çok kibar, efendi, ve çalışkan her konuda evimizi aldıktan sonra desteklerini gördük .teşekkür ederiz...........:))))))

Mazhar Ümit Büyükfırat

Safa Bey'in titiz, nazik ve özverili çalışmaları neticesinde gönül rahatlığı ile ev sahibi oldum. Kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Herkese tereddütsüz tavsiye edeceğim bir kişidir. Başarılarının devamını dilerim. Çok teşekkürler.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.